Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cudaczek121

cudaczek121

#7156441 Napisano: 01.02.2024 19:47:12 w Opisy z paragonów
samdej napisał(a):

Mam nadzieję, że nie macie mi za złe, ale chyba jest to dobry pomysł aby wyodrębnić osobny wątek związany z opisami na paragonie produktów konkursowych w poszczególnych sieciach czyli miejsce gdzie będziemy informować i pytać się o opisy paragonów itp.

Wydaje mi się, że wyodrębniony wątek w tym zakresie może okazać się pomocny.

A to nie wystarczy o to spytać w wątku Dyskusje o konkursach? Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

cudaczek121

#7155590 Napisano: 29.01.2024 10:51:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie też przed chwilą tylko kod do Audioteki z Merci pierwszym zgloszeniem Wyświetl w wątku >>

cudaczek121

#7155411 Napisano: 27.01.2024 18:41:17 w Wkurza mnie...
Majkii napisał(a):

A mnie wkurza ta osoba która chwali się wygranymi z Monstera i wygrywa po 10 dziennie, jest to oczywiście ciągle co jakiś czas ta sama osoba, tylko pod innymi nick'ami KOMPLETNIE nie wiem kto ten ktoś ma na celu, chwalić się ile to on nie wygrał i przy okazji obrażać innych i jakieś dziwne wywyższanie się... psuje tym atmosferę skutecznie, a admini chyba nie wiedza jak do tego podejść.
I nie, nie jestem zazdrosny jak on to twierdzi, tylko po prostu można by to pisać bardziej po ludzku, a nie wścibsko, chamsko i wywyższać się.

A wierzysz w ogóle w te jego hurtowe wygrane? Bo ja na przykład nie. On to pisze, bo mu się ewidentnie nudzi w życiu i lubi drażnić ludzi. Taki typ. Wyświetl w wątku >>

cudaczek121

#7154318 Napisano: 22.01.2024 12:43:17 w WC - rozmowy o wszystkim
maixys napisał(a):

Jako że nasze życie, znacznie się zmieniło odkąd na galaktyce rutyny pojawiła się nieodkryta dotąd planeta konkursów, a za tegoroczny cel postawiliśmy sobie jej eksploracje - chcę Was zapytać  - jak to się dzieje, że Wasze pomysły przebijają się przez gęstą atmosferę konkurencji, by błyszczeć na firmamencie kreatywności niczym najjaśniejsze gwiazdy w galaktyce?

Jak rozwijacie swoją kreatywność? Powinniśmy więcej czytać, suplementować witaminę D, a może coś innego?  emotka Wiemy już, że gdy jesteśmy kreatywni, to stajemy się kreatywni. emotka Przyjmiemy z otwartością i pokorą wszelkie rady, również te na PW emotka

Tak, tak, proponuję przyjmować w dużych ilościach witaminę S jak Szczęście, hi, hi,hi i wystarczy:) Ewentualnie wystarczy jeszcze wpasować się ze swoim stylem pisarskim w gust szanownej komisji i wysyłać ciągle zgłoszenia na jedno kopyto! Wyświetl w wątku >>

cudaczek121

#7153272 Napisano: 16.01.2024 16:15:51 w Gratulacje! Dla wygranych!
Zezowaty_kot gratulacje:) Wyświetl w wątku >>

cudaczek121

#7152779 Napisano: 12.01.2024 21:52:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dekasia napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Czy podravka to konkurs dla profesjonalnych fotografów, czy można tam ugrać dzienną za jakość smartfonową?

Zrobiłam smartfonem zdjęcie zupy i wygrałam emotka  może jednak jakas agencja lubi proste, bez efektów i brokatu zdjęc

Wiem, że Vegeta i Podravka kojarzy się z kulinariami. Ale czy ewentualnie ktoś próbował wysłać fotkę niezwiązana z potrawami iwygral? Bo w końcu wyrażenie to mi w smak oznacza lubię to, to mi pasuje, więc teoretycznie interpretacja dowolna, hi hi Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#7151530 Napisano: 06.01.2024 14:45:31 w moje dzisiejsze wygrane :)

cudaczek121

#7151219 Napisano: 04.01.2024 17:42:02 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje dla wszystkich noworocznych Dziesieciotysiecznikow:) Wyświetl w wątku >>

cudaczek121

#7150398 Napisano: 31.12.2023 15:54:35 w Paragony na trwające konkursy
0 0

cudaczek121

#7149435 Napisano: 23.12.2023 14:32:20 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Zrobiłam "drobne zakupy" i wlazłam do chaty rozpakowałam dekoder,podłączyłym i chcę rozpakować zakupy a nie ma torby stała se pod drzwiami.Ta mgła mózgowa to mnie dobije wyjdę z chaty bez torby,nie wniosę zakupów no dzień jak co dzień.Dziękować za spokojny blok mimo wszystko.Mam taki bajzel na kółkach przez te wszystkie niespodzianki,że nie pytajcie.Dobra nie wkurzam się idę sprzątać bo jak mnie tak zastanie nowy rok to mam przeklęty cały 2024.

Pocieszę Cie być może. Ja 27 maja bieżącego roku wracałam po weekendzie w Pradze spędzonym zresztą w towarzystwie forumowej agakaz2 i byłam tak zakręcona, że cała walizka, wypełniona moimi ciuchami z podróży, przeleżała pod drzwiami mojego mieszkania przez całą noc! Może marne stanowi to usprawiedliwienie,ale byla to 2 noc spędzona w tym nowym mieszkaniu.Dobrze, ze mieszkam na 4 i ostatnim piętrze w tym bloku i na szczęście nikt tam nie łazi, he he. Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

cudaczek121

#7149115 Napisano: 22.12.2023 05:04:37 w Żegnamy zmarłych
Ewuniu,szczere wyrazy współczucia:( Bądź dzielna Wyświetl w wątku >>
[*] 0

cudaczek121

#7148946 Napisano: 21.12.2023 15:16:51 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na loterie Jacobs oraz Mk cafe Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#7146258 Napisano: 12.12.2023 01:06:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy za bon 20 zł z Zabka Zatecky co ostatnio wysyłałi je na maila, mogę kupić alkohol? Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#7145951 Napisano: 11.12.2023 00:53:55 w Dziś cieszę się z.....
koniczynka123 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

Ten tekst przejdzie do historii: "...konkursowanie jako etat to jak praca nauczyciela - hobby dla kogoś, kto ma dobrze zarabiającego partnera albo jest bogaty i bez tego  emotka ".  Brawa dla autorki za definicje zawodu, który mam przyjemność wykonywać z pasji, nie dla pieniędzy emotka  emotka

Mam w rodzinie 3 bliskie krewne, które są nauczycielkami i nigdy żadna nie narzekała na pensje. Jedna wykłada na AWF, druga chemie w technikum, trzecia informatykę. Wszystkie natomiast narzekają na Bodnara emotka Też miałam zostać nauczycielką ale los spłatał mi figla. Cieszę się z tego, że robię to co kocham a jeśli już narzekam to na siebie emotka

Bo to wszystko zależy od tego, kto jakie ma potrzeby w życiu. Moja mama od 40 lat pracuje w przedszkolu i odkąd pamiętam, zawsze narzekała na pensję, he he. Obecnie jest na emeryturze i nadal pracuje.

To dziwne Kasiu, że mama narzeka skoro twój tata ma takie duże zarobki emotka Moja córka też pracuje w przedszkolu, uwielbia dzieciaki  i na pensje nie narzeka. Nie mówiąc że po wykształceniu pracuje się w przedszkolu tylko 18 godzin a nie jak w każdej innej pracy 40 h tygodniowo emotka Ale tacy są niektórzy, wiecznie narzekają...

Masz przestarzale informacje, bo moj ojciec w 2017 roku odszedł do innej kobiety, więc mama utrzymuje się sama.

Przykro mi Kasiu ale nie śledzę twojego życia emotka Zapamiętałam jak pisałaś że tata dobrze zarabia, o tym jak kupował meble kler, itp...

Spoko, miałaś prawo tego nie wiedziec:) Ale wiesz, to, że ktoś miałby ewentualnie nawet dobrze zarabiającego partnera, nie oznacza, że nie może narzekać na swoje własne zarobki. Na niechlubnym przykładzie moich rodziców przekonałam się, każda kobieta powinna zarabiać na tyle by móc się samej utrzymać I godnie żyć. Bo to najczęściej faceci odchodzą i potem zona/partnerka zostaje z ręką w nocniku.Umlesz liczyć, licz na siebie! Wyświetl w wątku >>

cudaczek121

#7145946 Napisano: 11.12.2023 00:26:44 w Dziś cieszę się z.....
koniczynka123 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

Ten tekst przejdzie do historii: "...konkursowanie jako etat to jak praca nauczyciela - hobby dla kogoś, kto ma dobrze zarabiającego partnera albo jest bogaty i bez tego  emotka ".  Brawa dla autorki za definicje zawodu, który mam przyjemność wykonywać z pasji, nie dla pieniędzy emotka  emotka

Mam w rodzinie 3 bliskie krewne, które są nauczycielkami i nigdy żadna nie narzekała na pensje. Jedna wykłada na AWF, druga chemie w technikum, trzecia informatykę. Wszystkie natomiast narzekają na Bodnara emotka Też miałam zostać nauczycielką ale los spłatał mi figla. Cieszę się z tego, że robię to co kocham a jeśli już narzekam to na siebie emotka

Bo to wszystko zależy od tego, kto jakie ma potrzeby w życiu. Moja mama od 40 lat pracuje w przedszkolu i odkąd pamiętam, zawsze narzekała na pensję, he he. Obecnie jest na emeryturze i nadal pracuje.

To dziwne Kasiu, że mama narzeka skoro twój tata ma takie duże zarobki emotka Moja córka też pracuje w przedszkolu, uwielbia dzieciaki  i na pensje nie narzeka. Nie mówiąc że po wykształceniu pracuje się w przedszkolu tylko 18 godzin a nie jak w każdej innej pracy 40 h tygodniowo emotka Ale tacy są niektórzy, wiecznie narzekają...

Masz przestarzale informacje, bo moj ojciec w 2017 roku odszedł do innej kobiety, więc mama utrzymuje się sama. Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#7145937 Napisano: 10.12.2023 23:33:53 w Dziś cieszę się z.....
koniczynka123 napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

Ten tekst przejdzie do historii: "...konkursowanie jako etat to jak praca nauczyciela - hobby dla kogoś, kto ma dobrze zarabiającego partnera albo jest bogaty i bez tego  emotka ".  Brawa dla autorki za definicje zawodu, który mam przyjemność wykonywać z pasji, nie dla pieniędzy emotka  emotka

Mam w rodzinie 3 bliskie krewne, które są nauczycielkami i nigdy żadna nie narzekała na pensje. Jedna wykłada na AWF, druga chemie w technikum, trzecia informatykę. Wszystkie natomiast narzekają na Bodnara emotka Też miałam zostać nauczycielką ale los spłatał mi figla. Cieszę się z tego, że robię to co kocham a jeśli już narzekam to na siebie emotka

Bo to wszystko zależy od tego, kto jakie ma potrzeby w życiu. Moja mama od 40 lat pracuje w przedszkolu i odkąd pamiętam, zawsze narzekała na pensję, he he. Obecnie jest na emeryturze i nadal pracuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#7145934 Napisano: 10.12.2023 23:17:27 w Kupię...
Kupię Lego Stadion Barcelony Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#7144519 Napisano: 04.12.2023 19:21:48 w WC - rozmowy o wszystkim
Wiecie co Wam powiem moi Drodzy Forumowicze? Po raz kolejny pokazaliście jaką wrażliwą, empatyczną i wspaniałą jesteście Drużyną! No cóż, życzyłabym sobie i Wam, aby tego typu spontaniczna akcją nie musiała się już nigdy powtórzyć, ech. Dla Was wszystkich dużo zdrowia I siły! A co do reszty pieniążków to może faktycznie byłoby zasadne wpłacić tę kwotę na szczytny cel- zbiórkę na rzecz Dziewczynki, o której kiedyś na swoim fb wspomniała Dominika. Być może akurat znała to Dziecko osobiście albo Jej rodziców i dlatego udostępniła to na swoim wallu. Albo być może przez podobną chorobę:( Wyświetl w wątku >>

cudaczek121

#7144191 Napisano: 02.12.2023 22:28:08 w WC - rozmowy o wszystkim
Albo na ratujemyzwierzaki.pl jest taka fundacja ratującą chore i niechciane zwierzaki Wyświetl w wątku >>

cudaczek121

#7144190 Napisano: 02.12.2023 22:22:56 w WC - rozmowy o wszystkim
mia napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

mia napisał(a):

Jako napis osobiście proponuję analogiczny jak dla Renatki (delvitto).
"Do zobaczenia, Domiko! <3  Przyjaciele z e-konków. "

Daty też te same emotka   emotka

Tak, też to zauważyłam. I wtedy też było mnóstwo śniegu i nieciekawa pogoda. emotka
Na tę chwilę mamy już 455 zł.
Czyli całą potrzebną sumę, a wpłaty spływają i na pewno sporo wpłynie w poniedziałek.
Możecie więc zacząć pomału myśleć, co zrobić z resztą - na jaki cel mam ją wpłacić.

Dominika miała 3 adoptowane koty, kochała zwierzęta to może na jakieś schronisko.Jej córka ms teraz 15 lat to może mozna zrobić dla tej Natalii jakąś mikolajkoeo'swiateczna paczkę. Wyświetl w wątku >>