Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cudaczek121

cudaczek121

#2387479 Napisano: 21.05.2009 08:25:26 w Pomocy!!!!
mahuska napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Mam telefon na kartę w simplusie Motorolę L6 na konki.Chciałam wykonać z tego telefonu jedno połączenie,ale mi pisze,że tylko numery wybierania ustalonego,typu Policja itp.Zasiliłam konto kwotą 10 zł,a i tak mogę tylko wysyłać smsy,ale dzwonić nie da rady emotka Powie mi ktoś jak mam to zmienić emotka


a zobacz czy nie masz czasem włączonego ukrywania Twojego nr. Ja na jakimś starterze miałam coś podobnego a nawet nie wiedziałam że mam włączone to, mnie pomogło


Okazało się,że jak wyłączyłam i włączyłam ponownie fon,mogę wykonywać już połączenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2386854 Napisano: 21.05.2009 02:27:45 w Stopklatka
Po 3 latach dość regularnego grania na stopklatce, pod koniec lutego tego roku wygrałam u nich film na dvd,który przysłali po kilku dniach.18 maja natomiast trafiłam tam książkę Tatarak-pożegnanie miłości.Natomiast na onecie i filmwebie nigdy nie miałam szczęścia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2386583 Napisano: 21.05.2009 11:57:18 w Pomocy!!!!
Mam telefon na kartę w simplusie Motorolę L6 na konki.Chciałam wykonać z tego telefonu jedno połączenie,ale mi pisze,że tylko numery wybierania ustalonego,typu Policja itp.Zasiliłam konto kwotą 10 zł,a i tak mogę tylko wysyłać smsy,ale dzwonić nie da rady emotka Powie mi ktoś jak mam to zmienić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2386459 Napisano: 21.05.2009 11:01:28 w Pomocy!!!!
Kupiłam właśnie żel pod prysznic Palmolive,ale na paragonie mam napisane płyn do kąpieli za 7.75 zł.Myślicie,że mi uznają w razie wygranej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2386378 Napisano: 21.05.2009 10:10:24 w Wkurza mnie...
cudaczek napisał(a):

W sumie mnie to nie wkurza, tylko rozśmiesza, ale nie wiem gdzie to napisać emotka
Widzieliście w Vitalii hasło Wasa - dodaj do ulubionych????? emotka emotka emotka


a mnie wkurza,że mam klona na forum tylko,że bez cyferki 121,hihi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2385770 Napisano: 20.05.2009 09:05:54 w Paragony
A Wy naprawdę nie czujecie,że on Was wkręca emotka Owszem,może raz czy 2 jak nie kupił produktu,a wysłał smsy i wygrał,to mu ktoś sprzedał lub podarował paragon,ale żeby udało mu się zawsze odkupić czy zyskać paragon w inny sposób,to raczej nie wierzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2378119 Napisano: 16.05.2009 02:36:33 w Wkurza mnie...
sydariameki napisał(a):

że nie mogę teraz jechać na wymarzone wczasy bo mój paszport traci ważność za 5 miesięcy i 27 dni emotka emotka


no to wyrób sobie nowy-czeka się miesiąc chyba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2375658 Napisano: 15.05.2009 09:50:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
w maju wygrałam tylko 1 doładowanie z otineo za 5 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2368452 Napisano: 11.05.2009 09:50:49 w Wkurza mnie...
katmich napisał(a):

gocha26 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

karolkas napisał(a):

ksantypa napisał(a):

tunezja napisał(a):

Wkurza mnie konkurs Wasa, dziwnym trafem mam ponad 800 głosów, a zamieściłam swoje zgłoszenie w czwartek wieczorem... Chyba ktoś mi psuje szyki, nie mam na myśli nikogo z naszego forum, ale ktoś komu zależy by zdyskwalifikować innego gracza, lub stawiać mu tylko 1 by miał niską średnią.
Telefonowałam w tej sprawie do agencji, która organizuje ten konkurs, by sprawdzono, czy mam głosy zgodne z regulaminem.
Pan z agencji powiedział, że dziś zdyskwalifikowano kolejną osobę bo grała nie fair.
Spotkałam się z taką sytuacją, jednej osobie z naszego forum ktoś nabił głosy w konkursie o pampersy i miała potem problemy, a to nie z jej winy, tylko ktoś chciał by nie wygrała...


ja raz tez tak mialam -mimo moich telefonicznych interwencji zdyskwalifikowano mnie i jeszzce nazwano oszustka.zadzwonilam do firmy , ktora zlecila oragnizacje tego konka i w ramach pzreprosin wyslali mi nagrode spoza puli -mimo tego niesmak pozostal



oj mi tez ciagle ktos nabija w wasie na minus, az mnie to smieszy i to z uporem maniaka

zazwyczaj przez noc dostaje pkt gratis i wylacznie jedynki bo po kilkugodzinnym zbieraniu glosow po nocy spadam o nawet 30 miejsc
emotka emotka


wszyscy tak niestety mają emotka



ja też tak mam
emotka


Mam dokładnie tak samo na Wasie.Najpierw z ledwością uzbierałam 50 głosów i byłam przez moment na 1 miejscu,po czym w ciągu 1 dnia nagle ponad sto głosów w sumie,więc wycofałam już swój pierwszy link,bo to bez sensu emotka Cała nadzieja w jury,które wybierze najlepsze hasło,niezależnie od ilości głosów i średniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2334176 Napisano: 23.04.2009 05:25:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
tedance napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

a ja już po raz 4 w swojej konkursowej przygodzie wygrałam na winiarach- tym razem grill z torbą termiczną i blok do krojenia emotka


Tak,tak,masz wyobraźnię dziewczynko
emotka emotka emotka


weź mnie nie wkurzaj- jak chcesz,to Ci wymienię:zestaw sosów i przypraw,100 zł bon sodexo,kiedyś blok do krojenia,a dziś kolejny tyle że w zestawie z torbą i grillem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2334147 Napisano: 23.04.2009 05:15:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
a ja już po raz 4 w swojej konkursowej przygodzie wygrałam na winiarach- tym razem grill z torbą termiczną i blok do krojenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2331974 Napisano: 22.04.2009 05:55:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
melisa napisał(a):

Buahahahahahahahaah normalnie nie mogę. Dopiero teraz to zobaczyłam:
http://www.real.pl/rozstrzygniete.php
Zwycięzcą czwartej edycji naszej krzyżówki został ze Szczecina - Ku Słońcu. Gratulujemy!

emotka emotka emotka

trzeba napisać Ku Księżycu, niech się zainteresuje, że ziomek brykę wygrał. emotka


Hihihi i jeszcze tak głupio napisali:został ze Szczecina,to może to jakieś ufo jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2331680 Napisano: 22.04.2009 02:19:56 w PODZIĘKOWANIA
misiek napisał(a):

misiek napisał(a):

dzieki wszystkimktórzy przyczynili sie do mojej poniedziałkowej wygranej na liptonie JESTESCIE WIELCY emotka emotka emotka szkoda ze nie którzy nie uważają tego jako zabawy atak powinno być ale cóz nie zmienię tego WAŻNE ZE NIE JESTEM ICH RODZICAMI BO SPRZEDALI BY MNIE ZA MP3 emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka




misiek,dobrze Ci radzę-nie pisz na forum drukowanymi literami,bo dostaniesz karniaka
POZDRAWIAM I DZIÊKUJE PIEKNYM I KOCHANYM PRZYJACIOŁOM Z FORUM ZA POMOC I WSTAWIENNICTWO DZIEKI WAM JESTEM Z WAMI I MAM WOBEC WAS DŁUG WDZIÊCZNOSÆI-- NIE BEDE WYMIENIAŁ Z NICKA ALE WY WIECIE DO KOGO TO PISZE emotka emotka emotka emotka


emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2331677 Napisano: 22.04.2009 02:18:36 w PODZIĘKOWANIA
misiek napisał(a):

misiek napisał(a):

dzieki wszystkimktórzy przyczynili sie do mojej poniedziałkowej wygranej na liptonie JESTESCIE WIELCY emotka emotka emotka szkoda ze nie którzy nie uważają tego jako zabawy atak powinno być ale cóz nie zmienię tego WAŻNE ZE NIE JESTEM ICH RODZICAMI BO SPRZEDALI BY MNIE ZA MP3 emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


misiek,dobrze Ci radzę nie pisz na forum drukowanymi literami,bo za to też się dostaje karniaka


POZDRAWIAM I DZIÊKUJE PIEKNYM I KOCHANYM PRZYJACIOŁOM Z FORUM ZA POMOC I WSTAWIENNICTWO DZIEKI WAM JESTEM Z WAMI I MAM WOBEC WAS DŁUG WDZIÊCZNOSÆI-- NIE BEDE WYMIENIAŁ Z NICKA ALE WY WIECIE DO KOGO TO PISZE emotka emotka emotka emotka


emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2327497 Napisano: 20.04.2009 05:42:49 w Wkurza mnie...
snupy3 napisał(a):

jomico napisał(a):

wkurza mnie konkurs na liptonie... próbuje i próbuję i nic emotka emotka



mnie też wkurza,nie ma szans wygrać.Zawsze się znajdą lepsi.Cóż nie dla psa kiełbasa.Nie dla snupy fontanna czekoladowa emotka emotka emotka


i dla cudaczka też nie emotka A moja 15-letnia siostra tak chciała,abym dla niej wygrała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2325409 Napisano: 19.04.2009 05:20:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
melisa napisał(a):

Chwila, chwila... to w jednym mieście z jednego Reala można było wygrać dwa samochody?

Z tego co czytałam w regulaminie, najpierw mieli losować miasto, potem mieli losować zwycięzcę... (pkt 3.9 regulaminu, 5 dat losowań sklepu)

No naprawdę to się nazywa podwójne szczęście, że dwa razy wylosowano ten sam Real (na kilkanaście w Polsce) a potem dwa razy wylosowano tę samą panią.

Mało tego jak to się ma do pkt. 3.12 ...W przypadku wylosowania Kuponu nie spełniającego warunków określonych w Regulaminie lub należącego do osoby której Kupon został wylosowany w jakimkolwiek wcześniejszym losowaniu, losowanie takiego Kuponu zostaje unieważnione, a Losowanie zwycięzcy jest kontynuowane, aż do momentu wyłonienia zwycięzcy. ...

Jak jedna i ta sama osoba mogła wygrać dwa razy samochód???? Chyba, że p. Jola jest nr 1 i nr 2.

W każdym razie ładniutki przekręcik.
I po co ja jak ta durna biegałam z tymi kuponami? emotka

Aha, o tym, że z tym konkursem jest coś nie tak, może świadczyć fakt, że 5 etap miał być do 11 kwietnia, dokładnie 9 kwietnia pojechałam do sklepu, żeby wrzucić kupon do urny, tylko, że urny już w ogóle nie było emotka Spytałam w informacji co się stało z urną i okazało się, że została zabrana, nie przeniesiona, nie opróżniona i przestawiona tylko zabrana.

Jedno szczęście, że podstawowe zakupy robię w Tesco emotka


Ja akurat nie brałam udziału w tym konkursie z krzyżówką,ale myślę,że taką sytuację należy zgłosić do UOKiK-u emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2324259 Napisano: 18.04.2009 06:13:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
luzak napisał(a):

79magda napisał(a):

Oto treść maila, którego wysłałam z zapytaniem o nagrody - niezbyt miło mi się zrobiło, nie powiem:

Szanowna Pani,



Zgodnie z Regulaminem Promocji dostępnym na stronie www, Organizator ma prawo przyznać mniej nagród, jeśli poziom przesłanych zgłoszeń będzie niewiarygodnie niski pod względem kreatywnym.

Pula nagród z danego miesiąca trwania Promocji, przechodzi na kolejny miesiąc.



Z poważaniem

Dział Marketingu Develey




To tyle w kwestii kreatywności. Jestem niezmiernie ciekawa, co napisali Ci, co wygrali - pochwalcie się i podkształćcie tych mało kreatywnych... emotka


dokładnie takiego samego meila dostałam i nie powiem że się nie wkurzyłam.


ja na ten konkurs jeszcze nie słałam,ale pewnie jak w każdym tego typu konku trzeba im załadować jakąś ściemę,a nie pisać oczywiste banały emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2323089 Napisano: 17.04.2009 07:46:31 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się,że spotkałam się dziś z koleżanką na plotkach w kawiarni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2312231 Napisano: 13.04.2009 10:38:53 w Żegnamy zmarłych
w telewizji podają,że już 21 ofiar emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

cudaczek121

#2294783 Napisano: 04.04.2009 06:10:39 w Pomocy!!!!
amif napisał(a):

nie działa mi gadu emotka


mi też nie-a akurat z kimś gadałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0