Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cudaczek121

cudaczek121

cudaczek121

#2163024 Napisano: 09.02.2009 06:49:42 w Rossmann
katia305 napisał(a):

moze juz limit zostal wyczerpany w danej drogerii, sprobuj w innej emotka


a myślicie,że jak mi w środę powiedzą,że w jednej drogerii już limit wyczerpany,to będę mogła w innej wykorzystać Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2163015 Napisano: 09.02.2009 06:46:42 w Rossmann
następnie wybierz nazwę miejscowości i adres drogerii z listy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2163014 Napisano: 09.02.2009 06:45:46 w Rossmann
paolka napisał(a):

jestem caly czas zalogowana i co dalej?


kliknij na odbierz prezent-taka zielona ikonka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2163012 Napisano: 09.02.2009 06:45:07 w Rossmann
paheli napisał(a):

olunka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

a ja miałam jedno konto na rossnecie na siebie,a teraz założyłam drugie na mamę,bo się zorientowałam,że mam jeszcze jeden rossman bliżej i jest mi bardziej po drodze,to mam nadzieję,że mi wydadzą oba zestawy emotka



spokojnie ja odebrałam... 10 zestawów emotka dla całej rodzinki emotka



łoł 10 emotka a ja się martwiłam i rodzinkę na dwa sklepy podzieliłam, ale odbiór u mnie możliwy dopiero w środę.
Czyli dobrze rozumiem że jak kupon wydrukowany to już nie zabraknie zestawów??


ja nie mam w domu drukarki,bo tato zabrał do biura,ale myślę,że nie bęą robić problemu z napisanymi na innej kartce lub wklepanymi w komórkę na przykład Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2163004 Napisano: 09.02.2009 06:43:01 w Rossmann
paolka napisał(a):

katia305 napisał(a):

jak ktos ma pytania co do mini produktow z rossnetu to piszcie tu bo karniaki sie posypia za pisanie w topie teraz i moje dzisiejsze........
emotka emotka emotka emotka emotka




ja kompletnie niewiem o co chodzi i gdzie mozna sie cos dowiedziec emotka emotka emotka


paolka,zaloguj się na rossnet pl i będziesz mogła w swoim Rossmanie odebrać zestaw miniproduktów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2162997 Napisano: 09.02.2009 06:39:10 w Rossmann
a oni te kody to mają przypisane do poszczególnych rossmanów i sprawdzają czy np 1 kod można podać ten sam w kilku drogeriach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2162988 Napisano: 09.02.2009 06:33:42 w Rossmann
katia305 napisał(a):

olunka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

a ja miałam jedno konto na rossnecie na siebie,a teraz założyłam drugie na mamę,bo się zorientowałam,że mam jeszcze jeden rossman bliżej i jest mi bardziej po drodze,to mam nadzieję,że mi wydadzą oba zestawy emotka



spokojnie ja odebrałam... 10 zestawów emotka dla całej rodzinki emotka


i tez nie musialas nic podawac zadnych danych osobowych?? bo ja odbieralam 2
2 a 10 to duzo roznica emotka emotka


katia, a Ty podawałaś dane czy tylko kod Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2162984 Napisano: 09.02.2009 06:32:28 w Rossmann
olunka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

a ja miałam jedno konto na rossnecie na siebie,a teraz założyłam drugie na mamę,bo się zorientowałam,że mam jeszcze jeden rossman bliżej i jest mi bardziej po drodze,to mam nadzieję,że mi wydadzą oba zestawy emotka



spokojnie ja odebrałam... 10 zestawów emotka dla całej rodzinki emotka


o ja...no to ja w środę zrobię pielgrzymkę po wrocławskich Rossmanach emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2162974 Napisano: 09.02.2009 06:29:29 w Rossmann
a ja miałam jedno konto na rossnecie na siebie,a teraz założyłam drugie na mamę,bo się zorientowałam,że mam jeszcze jeden rossman bliżej i jest mi bardziej po drodze,to mam nadzieję,że mi wydadzą oba zestawy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2162938 Napisano: 09.02.2009 06:12:35 w Pomocy!!!!
nineczka17 napisał(a):

anava napisał(a):

anava napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

anava napisał(a):

Kto pomoże mi odnaleźć tą zieloną ikonę na rossnet??


ikona pokaze sie po zalogowaniu zielene kolko odbierz prezent na tej wysokosci co pisze witaj......jestes zalogowana, zaraz jak konczy sie najdluzszy paczek rozy emotka


nic mi się nie pojawia, próbowałam z 2 przeglądarek emotka


mam dwa konta, oddam jeden kupon za pomoc


mam ikone w explorderze


pomóc Ci,nineczka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2162935 Napisano: 09.02.2009 06:11:45 w Pomocy!!!!
anava napisał(a):

anava napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

anava napisał(a):

Kto pomoże mi odnaleźć tą zieloną ikonę na rossnet??


ikona pokaze sie po zalogowaniu zielene kolko odbierz prezent na tej wysokosci co pisze witaj......jestes zalogowana, zaraz jak konczy sie najdluzszy paczek rozy emotka


nic mi się nie pojawia, próbowałam z 2 przeglądarek emotka


mam dwa konta, oddam jeden kupon za pomoc


mogę pomóc-podaj dane na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2162929 Napisano: 09.02.2009 06:10:24 w Pomocy!!!!
bmacieja napisał(a):

proszę o pomoc w głosowaniu: SMS o treści: LOVE20 na numer 7135 (1,22 zł z VAT) emotka


zrobione emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2153818 Napisano: 05.02.2009 09:42:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
gocha542 napisał(a):

widzę,ze juz sa rozsyłane smsy o maskotkach z toffifee...a ja nie mam emotka informuja,ze sie nie wygrało?


informują tylko jak się wygra emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2147689 Napisano: 02.02.2009 06:21:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mariwanna napisał(a):

nareszcie mogę się gdzieś wpisać - u mnie dziś nic, jedno wielkie nic, totalna susza, pustki!!!!! emotka

Marielciu, dzięki za fajny topik!
teraz będę się mniej wkurzać, bo pewnie mniej osób będzie pisało w topie moje wygrane, że nic nie wygrali emotka


mariwanna, wątpię,żę za kilka dni ktoś będzie pamiętał o istnieniu tego topu,więc i tak wszyscy będą nadal wylewać gorzkie żale o nicniewygraniu w mdw. emotka Zakazany owoc jednak lepiej smakuje Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2147669 Napisano: 02.02.2009 06:15:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
qita napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

qita napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

qita napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

qita napisał(a):

taaga20 napisał(a):

qita napisał(a):

Ale Wam się nudzi emotka .Nie musicie zakładać bzdetnych tematów emotka emotka ,i tak to forum jest pełne pustych,niepotrzebnych i bezsensownych zdań/wyrazów.Księciuniowi podczas spowiedzi powiedzcie że nic nie wygrałyście emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


no i właśnie ten top jest dla ciebie żebyś się mogła wypłakać że te topy nie potrzebne emotka

Puknij się w tą pustkę którą masz w głowie
emotka ,i skocz po następne piwko może w końcu dzieciaki sobie pójdą,i zostawią Cię w spokoju emotka emotka


Dlaczego ją obrażasz...?

Obrończyni się znalazła
emotka ,naucz się czytać emotka ,odpowiadam na posta w którym popijająca mama zawarła słowa o moim płaczu emotka ,zresztą,pewnie sama nie wie co pisze.A Panią proszę o nie czepianie się,bo te literki nie były skierowane do Pani.



po prostu nie lubie chamstwa, a czytać umiem lepiej od Ciebie...


Nie mam przyjemności być z Tobą na Ty,więc sio nierozumna kobieto emotka emotka


quita,a Pani to chyba nie zna zasad panujących na tym forum,bo tu wszyscy zwracamy się do siebie per Ty emotka


Regulamin tak nakazuje?Czy to przebłysk inteligencji?? emotka


qita,to jest taka niepisana reguła po prostu.Ja na przykład stwierdzam,że aby być panią, to trzeba mieć wygląd i pieniądze,a ja akurat tego ani tego nie mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2147638 Napisano: 02.02.2009 06:07:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
qita napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

qita napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

qita napisał(a):

taaga20 napisał(a):

qita napisał(a):

Ale Wam się nudzi emotka .Nie musicie zakładać bzdetnych tematów emotka emotka ,i tak to forum jest pełne pustych,niepotrzebnych i bezsensownych zdań/wyrazów.Księciuniowi podczas spowiedzi powiedzcie że nic nie wygrałyście emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


no i właśnie ten top jest dla ciebie żebyś się mogła wypłakać że te topy nie potrzebne emotka

Puknij się w tą pustkę którą masz w głowie
emotka ,i skocz po następne piwko może w końcu dzieciaki sobie pójdą,i zostawią Cię w spokoju emotka emotka


Dlaczego ją obrażasz...?

Obrończyni się znalazła
emotka ,naucz się czytać emotka ,odpowiadam na posta w którym popijająca mama zawarła słowa o moim płaczu emotka ,zresztą,pewnie sama nie wie co pisze.A Panią proszę o nie czepianie się,bo te literki nie były skierowane do Pani.



po prostu nie lubie chamstwa, a czytać umiem lepiej od Ciebie...


Nie mam przyjemności być z Tobą na Ty,więc sio nierozumna kobieto emotka emotka


quita,a Pani to chyba nie zna zasad panujących na tym forum,bo tu wszyscy zwracamy się do siebie per Ty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2147628 Napisano: 02.02.2009 06:04:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ja to nie jestem z takich,co piszą w topie mdw,że pustki albo nic nie wygrałam emotka Ale tu napiszę,że od 20 stycznia,kiedy to przyszły 2 smsy o wygranych ze Zbuduj dom,to nic nowego nie wpadło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2114996 Napisano: 21.01.2009 04:21:21 w Pomocy!!!!
tunezja napisał(a):

Czy wygrał ktoś z Actimela, dzwonili do Was?


ludzie z forum się chwalili,że już dzwonili do nich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#2063054 Napisano: 02.01.2009 10:42:38 w Wkurza mnie...
tunezja napisał(a):

Mnie wkurza konkurs Reniffero i związany z Piccolo. Lubię się bawić, więc wymyśliłam mnóstwo pytań, a renifer zwiał. Natomiast moje prace (nowa etykieta Piccolo) dziwnym trafem giną, nie zamieszczają ich w galerii, nie wiem co jest grane... emotka


ja wymyśliłam badziewne pytanie reniferowi: Doda czy Mandaryna? i wygrałam emotka Konkursy traktuje jako rozrywkę i zabawę więc jak nie wygram,to mnie nie wkurza ten fakt emotka Wyświetl w wątku >>
0 0