Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cudaczek121

cudaczek121

#1881235 Napisano: 14.10.2008 09:11:50 w Wkurza mnie...
wkurza mnie,że moja mama będąc na zakupach kupiła m.in. 2 makarony Lubella,ale zapomniała paragonu, więc i tak nie mogę tam zagrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#1879854 Napisano: 14.10.2008 10:31:28 w PODZIĘKOWANIA
Chciałabym podziękować malenkiej89 za pomoc we wstawieniu fotki w konkursie Under20 oraz samancie22
za chęć niesienia pomocy w tej samej sprawie emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#1844799 Napisano: 29.09.2008 05:58:45 w Wkurza mnie...
gosia261295 napisał(a):

Wkurza mnie to że zapytało sie mnie 5 osób o to one:
extraanka
ismena
danatwa
misiulka
pogo
Jak wysyłam żeby wygrać batony!!
Ok odpowiedziałam im bo jestem życzliwą osobą, co więcej powiedziałam im moją technikę do której doszłam po 11 zmarnowanych kodach w smak na tak...
A z nich 5 podziękowała mi tylko pogo nieźle co nie emotka To jest właśnie kultura ludzi z forum wiecie co grałam o 19 i gram o 20 osobom z forum zeby wygrać batoniki ciekawe czy te mi wogóle podziękują nieźle nie?? Wiecie co ludzie od czasu do czasu moglibyście trochę kultury użyć!!


w relacjach z ludźmi nigdy nie licz na wdzięćzność i wzajemność.Nie rób komuś dobrze, nie będzie Ci źle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#1794299 Napisano: 08.09.2008 02:22:52 w Pomocy!!!!
kupię kody z routów-pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#1794162 Napisano: 08.09.2008 01:06:31 w co chcielibyście wygrać?
ziolko napisał(a):

jola17 napisał(a):

ja bym chciala wygrac aparat luszczanke emotka



gdzie takie aparaty można wygrać?? emotka emotka


chyba raczej lustrzankę,jola17 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#1786727 Napisano: 04.09.2008 07:04:06 w Wkurza mnie...
felipe napisał(a):

emotka emotka a mnie kurierzy,....
dzwonia ze mają do mnie przesyłke , i niewiedzą nigdy jak dojechać do mnie emotka emotka emotka
chociarz im mówie jak jak mają dojechac, oni zazwyczaj proszą bym gdzieś wyjechał po swoja przesyłke... i zazwyczaj musze wyjechać do punku odbioru mojej przesyłki i jest to zazwyczaj pod szkołą , pod kosciołem w mojej miejscowosci....
musze im chyba zacząc gadac ze niemam czym dojechać, i niech przyjezdzają do mnie do domu....
wygodni sie zrobili emotka


co to za kurier,co ma problemy z orientacją emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#1785604 Napisano: 04.09.2008 09:43:24 w Pomocy!!!!
Kilka tygodni temu wysyłałam do naj swoje dane smsem,bo wygrałam kosmetyki.Ale zorientowałam się potem,że wysłałam swoje dane bez kodu pocztowego.A miejscowości o nazwie Długołęka jest w Polsce 8.Pan z Naj twierdzi,że wszystkie nagrody z nr 24 zostały już dawno wysłane.Co robić w takiej sytuacji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#1771459 Napisano: 29.08.2008 09:06:11 w Wkurza mnie...
gocha26 napisał(a):

yoruba napisał(a):

zeida napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

zeida napisał(a):

ja miałam starszą i też mnie wkurzała - jak tylko mnie nie bylo - robiła sobie rewię mody z moich ciuchów. Cudaczku- wyprowadź się, znajdź męża, a wszystko się skończy emotka


prędzej to chyba ona się wyprowadzi,bo ma już nawet narzeczonego,a u mnie kandydata na męża brak i perspektyw na szybką wyprowadzkę też emotka


tak,i najlepiej,żeby umiał dobrze gotować

no wiesz co ? Mało tu na forum przystojniaków ? Chłopaki, do boju ! Panna czeka na wydanie ! Zgłoszenia tylko od dobrych partii !



zrobcie konka, nagroda juz jest emotka

w temacie mnie wkurza deszcz pada i pada, ilez mozna emotka


ale to musi być taki chłop co dużo nagród wygrywa...


emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#1770558 Napisano: 29.08.2008 07:17:12 w Wkurza mnie...
zeida napisał(a):

ja miałam starszą i też mnie wkurzała - jak tylko mnie nie bylo - robiła sobie rewię mody z moich ciuchów. Cudaczku- wyprowadź się, znajdź męża, a wszystko się skończy emotka


prędzej to chyba ona się wyprowadzi,bo ma już nawet narzeczonego,a u mnie kandydata na męża brak i perspektyw na szybką wyprowadzkę też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#1770533 Napisano: 29.08.2008 07:10:47 w Wkurza mnie...
zeida napisał(a):

wkurza mnie niecierpliwość dzieci mojej siostry. Jeśli ja się namęczę i wygram, to zazdroszczą.łumaczę, że czasem na 50 konkursów, w których biorę udział - wygram w jednym. Jak im każę narysować rysunek na konkurs - to pytają a jaka nagroda? i a tam, na pewno nie wygramy !. Jasne, najlepiej czekać na ciotkę - napewno coś przywiezie ! Niedługo moja cierpliwość się skończy...


a mnie wkurza moja średnia siostra,która ma tendencję roszczeniową i uważa,że jej się wszystko należy emotka Zabiera mi ciuchy z szafki,bezprawnie rozporządza moimi wygranymi kosmetykami i nie tylko.Ostatnio się spytała,na jaką przesyłkę jeszcze czekamy z nagrodami emotka A ja jej na to,że ona chyba raczej na żadną,bo nie gra wcale emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#1770263 Napisano: 29.08.2008 06:02:34 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Mnie także bulwersuje zachowanie cizi,Ciekawe,czy jej rodzice są świadomi tego,co ich dziecko wyprawia na porządnym forum konkursowym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#1740077 Napisano: 13.08.2008 04:10:47 w Połączenia nieodebrane
mahuska napisał(a):

A do mnie dzwonili wczoraj z nr 482239235XX ktoś wie co to mogło być?? To chyba Warszawka nie? nie znam tam nikogo:(


a co Ci szkodzi zadzwonić pod ten numer i się dowiedzieć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#1707157 Napisano: 26.07.2008 05:57:52 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
marzanna napisał(a):

No cóż, ja np. nie zacznę palić tylko dlatego, że są konkursy West emotka Za szamponem Head & Shoulders nie przepadam, ale kupiłam dla celów konkursu i dwukrotnie przyniósł mi szczęście - telewizor i voucher na 5000 zł. Tak więc czasem się naginam i czasem naprawdę warto emotka


A propos palenia papierosów i konkursów,to jakieś 9 lat temu jak byłam z mamą i młodszą siostrą na wczasach nad morzem,to była akurat na plaży jakaś promocja Pall Malli bodajże i za wypełnienie ankiety o produktach tytoniowych i zapisanie się do klubu ludzi palących,można było zgarnąć gadżety i wygrać cenne nagrody.Moja mama,która w ogóle jest osobą niepalącą,podeszła do stoiska organizatorów,bo oczywiście chciała coś wygrać emotka Babka z tej firmy tytoniowej zaczęła zadawać mamie różne pytania dotyczące jej upodobań papierosowych,a moja młodsza siostra w tym momencie przerwała zabawę na plaży i na cały głos się wydarła:Mamo,a co-zaczynasz palić?!Mamie było trochę głupio,a pani przerwała ankietę,jak się zorientowała w sytuacji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#1707109 Napisano: 26.07.2008 05:00:26 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
maa napisał(a):

Ja szczerze powiedziawszy kupuje tylko te z promocyjnych produktow ktore lubie lub ktore sa w stanie mi sie przydac.
nigdy nie kupuje produktow przeze mnie nie lubianych wiec nie musze ich na sile jesc:)
A co do nieodebranych polaczen to rzeczywiscie cos jest na rzecz- jak je widze to przezywam horror i wciaz sie zastaanwiam kto dzownil...:)


Nadal jestem na utrzymaniu rodziców,więc niewiele mogę zainwestować w konki smsowe i promocyjne.Dlatego też kupuje tylko rzeczy przydatne,a nie dlatego,że jest akurat promocja.Kiedy widzę jakieś nieodebrane połączenie,to zawsze oddzwaniam i prawie zawsze rzeczywiście chodzi o jakiś konkurs,a jeśli jest to numer prywatny,to trzymam konkursowy telefon przy sobie i liczę,że zadzwonią po raz drugi(tak było w przypadku konka z tvn)Wolę jednak konkursy,w których o wygranej powiadamiają mailem lub smsem albo podają listę zwycięzców w necie,bo wtedy mogę odebrać,kiedy chcę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#1707049 Napisano: 26.07.2008 03:32:15 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Moim zdaniem ten artykuł powinien powstać,ale właśnie bardziej opowiadać o zwykłych szaraczkach,którzy mają ciekawe,nietypowe hobby emotka Ja wygrywam rzeczy przydatne dla mnie i mojej rodziny oraz znajomych.Fajnie byłoby oczywiście wygrać laptopa,samochód,aparat fotograficzny czy też egzotyczną wycieczkę,ale gdybym wygrywała tylko te nagrody z wyższej półki,to mój konkursoholizm straciłby swoją magię emotka Może to głupio zabrzmi,ale czuję się emocjonalnie związana z nagrodami,które wygrywam i raczej nigdy nie sprzedałabym żadnej z nich na Allegro, chyba że sytuacja życiowa by mnie do tego zmusiła.Każda, nawet najmniejsza wygrana, sprawia mi dużą radochę.Konkursomaniak jest jak aktor oczekujący na telefon od reżysera z propozycją zagrania jakiejś roli. Nie znamy dnia ani godziny,kiedy zadzwoni telefon z informacją o wygranej,czy też info smsem lub na maila.Mottem wielu z nas,ludzi ze społeczności konkursowej jest: Dzień bez wygranej,to dzień stracony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#1704525 Napisano: 24.07.2008 09:51:48 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
marzanna napisał(a):

emotka Bez urazy, ale co ma ta historyjka to tematu i czemu miałaby zostać wykorzystana w artykule emotka


to samo sobie właśnie pomyślalam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#1669820 Napisano: 06.07.2008 10:35:48 w dzis mam urodzinki
Meliso-wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.Dużo zdrowia,szczęścia,spełnienia marzeń,wielu wspaniałych przyjaciół i fajnego faceta Ci życzę emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#1506168 Napisano: 25.04.2008 05:06:58 w Wpisz nick osoby z którą się spotkałaś
taaga20 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Ja się spotkałam tylko z mirkiem1818,ale jest wiele osób z tego forum,z którymi jeszcze chciałabym się spotkać emotka emotka


o mnie mówisz ?? emotka


tak,między innymi o Tobie,malenkiej89,mkmadzi,Cyferce,stasiak50 i wielu innych osobach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#1504334 Napisano: 24.04.2008 03:35:04 w Wpisz nick osoby z którą się spotkałaś
Ja się spotkałam tylko z mirkiem1818,ale jest wiele osób z tego forum,z którymi jeszcze chciałabym się spotkać emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#1496774 Napisano: 20.04.2008 02:04:15 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
ja zazwyczaj klikam tylko osobom, które znam i lubię z forum,a jeśli mam dobry humor i takie widzimisię,to innym też emotka Nigdy chyba nikogo nie zablokowałam, bo sobie myślę,że i tak dla kogoś już największą karą jest, że komuś nie kliknę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0