Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika moroccangirl

moroccangirl

#2737439 Napisano: 10.10.2009 05:16:59 w skojarzenia
rząd - śmiechu warte Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2737416 Napisano: 10.10.2009 04:56:20 w skojarzenia
unia - wspólna polityka Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2737413 Napisano: 10.10.2009 04:53:45 w skojarzenia
0 0

moroccangirl

#2737393 Napisano: 10.10.2009 04:42:37 w skojarzenia
samochod - porsche Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2737387 Napisano: 10.10.2009 04:41:06 w skojarzenia
sweterek - golf Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2737270 Napisano: 10.10.2009 03:52:25 w skojarzenia
hałas - zbyt głośna muzyka Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2737261 Napisano: 10.10.2009 03:50:36 w skojarzenia
narzędzie - wiertarka Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2737253 Napisano: 10.10.2009 03:48:20 w skojarzenia
fryzjer/(ka) - nożyczki Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2737238 Napisano: 10.10.2009 03:45:33 w skojarzenia
włosy - farbowanie Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2737159 Napisano: 10.10.2009 03:20:10 w skojarzenia
brzuszek - ciąża Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2737140 Napisano: 10.10.2009 03:12:54 w skojarzenia
bluzeczki - pępek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2737118 Napisano: 10.10.2009 03:06:42 w skojarzenia
zakupy - ciuchy Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2737100 Napisano: 10.10.2009 02:58:38 w skojarzenia
cukierek - słodycze i witaminy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2737066 Napisano: 10.10.2009 02:42:38 w skojarzenia
dobre ciacho - sernik emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2737063 Napisano: 10.10.2009 02:40:58 w Wkurza mnie...
is77 napisał(a):

cb656 napisał(a):

moroccangirl napisał(a):

Wkurza mnie, że ludzie oszukują przy użyciu zmiennego IP a potem, żeby zagłuszyc wyrzuty sumienia o ile je mają (wątpie w to jednak)porównują kliknijcie do zmiennego IP. Nie Kliknijcie to nie to samo co zmienne IP. Są 2 duże, zasadnicze różnice. Ideą konkursów klikanych jest to, żeby inni głosowali na pracę danego autora. W przypadku kliknijcie jest to zachowane to inni głosują na jakąś prace przy zmiennym IP to sam autor głosuje na siebie. I druga różnica - dostęp do Kliknijcie mają wszyscy wystarczy się zarejestrowac na e- konkursach i można brac udział w wymiannie głosów, do zmiennego IP już wszyscy dostępu nie mają. Wiec prosze by oszusci ze zmiennym IP nie porównywali do siebie innych osób. Tłumaczenie, że oszukując przy pomocy zmiennego IP nie daje satysfakcji, ale pozwala na opłacenie rachunków nie jest żadnym wytłumaczeniem. Rachunki powinno się opłacac własną codzienną pracą, bo jeżeli uważacie że można oszukiwac by zapłacic rachunki to może też można krasc i robic gorsze rzeczy. Stosujecie zasade, że cel uświęca środki? Piękny przykład dajecie swoim bliskim. Co prawda to wasze życie, ale nie porównujcie do siebie innych i nie obrażajcie użytkownikow forum tylko, dlatego że są tu krócej od Was. (jeżeli nie wiecie o co chodzi zapraszam do prześledzenia wątku Podziękowania)


Krótko, rzeczowo i na temat. Mam zbliżone zdanie w sprawie złego przykładu. Natomiast nie poważam konkursów, w których nie jest oceniana praca, pod kątem chociażby zgodności z tematem, a jedynie liczy się ilość oddanych głosów. W tej formule są po prostu nieuczciwe z założenia. Dopóki Organizatorzy nie zmienią warunków i nie zaczną tych konkursów nazywać właściwie (czyli Konkurs Na Ilość Kliknięć - a nie na przykład fotograficzny na najlepszą pracę i tak dalej) będę je wstawiał na półkę Konkursy, które mnie nie interesują.




emotka
co za rozsądne słowa emotka

dlatego tym których wkurza zmienne IP doradzam odpuszczenie sobie tych konkursów emotka



czyżby sie wypowiedziała osoba własnie ze zmiennym IP emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2737044 Napisano: 10.10.2009 02:35:22 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

moroccangirl napisał(a):

Wkurza mnie, że ludzie oszukują przy użyciu zmiennego IP a potem, żeby zagłuszyc wyrzuty sumienia o ile je mają (wątpie w to jednak)porównują kliknijcie do zmiennego IP. Nie Kliknijcie to nie to samo co zmienne IP. Są 2 duże, zasadnicze różnice. Ideą konkursów klikanych jest to, żeby inni głosowali na pracę danego autora. W przypadku kliknijcie jest to zachowane to inni głosują na jakąś prace przy zmiennym IP to sam autor głosuje na siebie. I druga różnica - dostęp do Kliknijcie mają wszyscy wystarczy się zarejestrowac na e- konkursach i można brac udział w wymiannie głosów, do zmiennego IP już wszyscy dostępu nie mają. Wiec prosze by oszusci ze zmiennym IP nie porównywali do siebie innych osób. Tłumaczenie, że oszukując przy pomocy zmiennego IP nie daje satysfakcji, ale pozwala na opłacenie rachunków nie jest żadnym wytłumaczeniem. Rachunki powinno się opłacac własną codzienną pracą, bo jeżeli uważacie że można oszukiwac by zapłacic rachunki to może też można krasc i robic gorsze rzeczy. Stosujecie zasade, że cel uświęca środki? Piękny przykład dajecie swoim bliskim. Co prawda to wasze życie, ale nie porównujcie do siebie innych i nie obrażajcie użytkownikow forum tylko, dlatego że są tu krócej od Was. (jeżeli nie wiecie o co chodzi zapraszam do prześledzenia wątku Podziękowania)


Krótko, rzeczowo i na temat. Mam zbliżone zdanie w sprawie złego przykładu. Natomiast nie poważam konkursów, w których nie jest oceniana praca, pod kątem chociażby zgodności z tematem, a jedynie liczy się ilość oddanych głosów. W tej formule są po prostu nieuczciwe z założenia. Dopóki Organizatorzy nie zmienią warunków i nie zaczną tych konkursów nazywać właściwie (czyli Konkurs Na Ilość Kliknięć - a nie na przykład fotograficzny na najlepszą pracę i tak dalej) będę je wstawiał na półkę Konkursy, które mnie nie interesują.



Zgadzam się z Tobą. Wiele osób, przy okazji konkursów klikanych wstawia prace nie zgodne z tematem lub takie zrobione byle jak byle by było. Jednakże forma kliknijcie jest uczciwsza bo zmienne IP uczciwe nie jest. Ja w konkursach klikanych staram sie żeby prace były i na temat i dobrej jakości jednak nie każdy przykłada do tego wagę. Przykładem chocby zakonczony konkurs Twoje odkrycia miałby byc zamieszczane miejsca lub hobby. Jednakże wiele osób dodawało kwiatki lub swoje zwierzaki. Nie każdemu chce się chyba czytac regulamin. I żeby było na temat - to właśnie mnie wkurza. Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2737018 Napisano: 10.10.2009 02:27:45 w skojarzenia
pamiątka - wakacje Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2737011 Napisano: 10.10.2009 02:25:16 w skojarzenia
uśmiech - zdjęcie Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2736951 Napisano: 10.10.2009 02:00:15 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że ludzie oszukują przy użyciu zmiennego IP a potem, żeby zagłuszyc wyrzuty sumienia o ile je mają (wątpie w to jednak)porównują kliknijcie do zmiennego IP. Nie Kliknijcie to nie to samo co zmienne IP. Są 2 duże, zasadnicze różnice. Ideą konkursów klikanych jest to, żeby inni głosowali na pracę danego autora. W przypadku kliknijcie jest to zachowane to inni głosują na jakąś prace przy zmiennym IP to sam autor głosuje na siebie. I druga różnica - dostęp do Kliknijcie mają wszyscy wystarczy się zarejestrowac na e- konkursach i można brac udział w wymiannie głosów, do zmiennego IP już wszyscy dostępu nie mają. Wiec prosze by oszusci ze zmiennym IP nie porównywali do siebie innych osób. Tłumaczenie, że oszukując przy pomocy zmiennego IP nie daje satysfakcji, ale pozwala na opłacenie rachunków nie jest żadnym wytłumaczeniem. Rachunki powinno się opłacac własną codzienną pracą, bo jeżeli uważacie że można oszukiwac by zapłacic rachunki to może też można krasc i robic gorsze rzeczy. Stosujecie zasade, że cel uświęca środki? Piękny przykład dajecie swoim bliskim. Co prawda to wasze życie, ale nie porównujcie do siebie innych i nie obrażajcie użytkownikow forum tylko, dlatego że są tu krócej od Was. (jeżeli nie wiecie o co chodzi zapraszam do prześledzenia wątku Podziękowania) Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2736736 Napisano: 10.10.2009 12:03:51 w PODZIĘKOWANIA
sambolera napisał(a):

ogromne podziekowania dla:

annb
filmweb
maroccangirl
kajeczki
js28
kasi13
katii305

wiecie ze jestescie kochani? emotka



dzięki emotka ja Tobie też za wszystko dziękuje fajnie, że na forum są takie osoby jak Ty Wyświetl w wątku >>
0 0