Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika moroccangirl

moroccangirl

#2659566 Napisano: 15.09.2009 11:40:54 w Wkurza mnie...
aka napisał(a):

anulowali głosy na bobovicie emotka



i nic to nie daje
http://www.bobovi...kursowa/zdjecie/6920 z 400 do 835 moze w niecale 5 minut Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2656222 Napisano: 14.09.2009 12:20:29 w Giełda Kodów ; )
3 kody z clmf
3 z pepsi
1 z coke

za głos
http://blog.aktyw...ktywnego-smyka-2009/ na Kingę nr 10 (bez rejestracji) info na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2654848 Napisano: 13.09.2009 08:19:45 w Sport

moroccangirl

#2653948 Napisano: 13.09.2009 09:26:58 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
bender napisał(a):

Nie podoba mi się gra polskiej reprezentacji w piłkę nożną emotka



Nie tylko Tobie Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2652763 Napisano: 12.09.2009 10:42:17 w PODZIĘKOWANIA
Dziekuje wszystkim, którzy oddawali głosy na e - bobasa czy to na kliknijcie czy PW udało się wygrac zabawkę. Nie bede wymieniac każdego z osobna, bo Was za dużo.
Dzięki kochane i kochani też. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2651663 Napisano: 11.09.2009 05:41:32 w Wkurza mnie...
aga79 napisał(a):

asiunia2 napisał(a):

aga79 napisał(a):

A mnie nic nie wkurza emotka



tak...a czytałaś odpowiedz twojego ulubieńca emotka




emotka




hmm a mnie wkurza, że ludzie nie potrafią grac z honorem
wiecie o co chodzi dziewczyny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2642916 Napisano: 08.09.2009 01:08:29 w Rossmann
truli napisał(a):

moroccangirl napisał(a):

truli napisał(a):

moroccangirl napisał(a):

truli napisał(a):

moroccangirl napisał(a):

truli napisał(a):

halfpint napisał(a):

melissa napisał(a):

Też nie rozumiem tej bezinteresownej zawiści...
Sama mało gram i mało wygrywam,bo nie mam na to czasu,ale jak ktoś poświęca swój czas - w czym problem?
Są osoby, które wygrywają np. we wszystkich czasówkach - np. Tward..scy z Sieradza, Naki..scy z Ostrołęki; ciągle te same osoby chwalą się wygranymi w kolejnych opisówkach: są też osoby, który wygrywają w kolejnych konkursach na głosowanie - zbierają głosy wśród znajomych na tym czy innych forach - bo nie sądzicie chyba, że nagle bezinteresowne, obce osoby zaczną głosować na zwykłe skądinąd zdjęcia???

A że grają i na siebie i na męża - nie widzę problemu - jest to zgodne z regulaminem...

Więcej luzu i dystansu a mniej bezinteresownej zawiści by się przydało....



Melissa - dobrze gadasz, popieram w całej rozciągłości emotka emotka


oczywiscie ze dobrze gadasz,a to zwykła zawisc,a ci co maja mało głosow i nie wygrali to jest top kliknijcie i niech tam zbieraja a nie oszczerstwem sie zajmuja ,to potem czasu na klikanie brak i nagrod brak




jaka zawisc? prosze bardzo jezli za uczciwe uwazasz wygrywanie jeżeli ma się kilkanaście kont (na całą rodzinkę bliższą i dalszą) to brak mi słów.


skad ty wiesz kto ma ile kont,jak ktos wygrał to odrazu trzeba mu nieuczciwosc zarzucac,nie badz smieszna emotka




te same nazwiska i miejscowosi wiec to całkiem możlwie
poza tym dobrze wiadomo kto na forum gra nieuczciwie nie mówie tu o rossnecie
poza tym niektore osoby same mowią otwarcie że mają konta na małżonka i dzieci
Wiec to Ty nie bądz smieszna


na pewno niektore maja wiadomo,ale ty akurat drazysz rossnet i ten konkretny przypadek i sie czepiasz



Nic nie drąże. Nie mowie o nikim konkretnym. A Ty co adwokat diabła?


ciekawe kogo masz na mysli piszac..diabła emotka
nie adwokat zainteresowało mnie poprostu




nikogo to tylko takie wyrażnie było bez podtekstów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2642869 Napisano: 08.09.2009 12:53:09 w Rossmann
truli napisał(a):

moroccangirl napisał(a):

truli napisał(a):

moroccangirl napisał(a):

truli napisał(a):

halfpint napisał(a):

melissa napisał(a):

Też nie rozumiem tej bezinteresownej zawiści...
Sama mało gram i mało wygrywam,bo nie mam na to czasu,ale jak ktoś poświęca swój czas - w czym problem?
Są osoby, które wygrywają np. we wszystkich czasówkach - np. Tward..scy z Sieradza, Naki..scy z Ostrołęki; ciągle te same osoby chwalą się wygranymi w kolejnych opisówkach: są też osoby, który wygrywają w kolejnych konkursach na głosowanie - zbierają głosy wśród znajomych na tym czy innych forach - bo nie sądzicie chyba, że nagle bezinteresowne, obce osoby zaczną głosować na zwykłe skądinąd zdjęcia???

A że grają i na siebie i na męża - nie widzę problemu - jest to zgodne z regulaminem...

Więcej luzu i dystansu a mniej bezinteresownej zawiści by się przydało....



Melissa - dobrze gadasz, popieram w całej rozciągłości emotka emotka


oczywiscie ze dobrze gadasz,a to zwykła zawisc,a ci co maja mało głosow i nie wygrali to jest top kliknijcie i niech tam zbieraja a nie oszczerstwem sie zajmuja ,to potem czasu na klikanie brak i nagrod brak




jaka zawisc? prosze bardzo jezli za uczciwe uwazasz wygrywanie jeżeli ma się kilkanaście kont (na całą rodzinkę bliższą i dalszą) to brak mi słów.


skad ty wiesz kto ma ile kont,jak ktos wygrał to odrazu trzeba mu nieuczciwosc zarzucac,nie badz smieszna emotka




te same nazwiska i miejscowosi wiec to całkiem możlwie
poza tym dobrze wiadomo kto na forum gra nieuczciwie nie mówie tu o rossnecie
poza tym niektore osoby same mowią otwarcie że mają konta na małżonka i dzieci
Wiec to Ty nie bądz smieszna


na pewno niektore maja wiadomo,ale ty akurat drazysz rossnet i ten konkretny przypadek i sie czepiasz



Nic nie drąże. Nie mowie o nikim konkretnym. A Ty co adwokat diabła? Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2642843 Napisano: 08.09.2009 12:46:18 w Rossmann
truli napisał(a):

moroccangirl napisał(a):

truli napisał(a):

halfpint napisał(a):

melissa napisał(a):

Też nie rozumiem tej bezinteresownej zawiści...
Sama mało gram i mało wygrywam,bo nie mam na to czasu,ale jak ktoś poświęca swój czas - w czym problem?
Są osoby, które wygrywają np. we wszystkich czasówkach - np. Tward..scy z Sieradza, Naki..scy z Ostrołęki; ciągle te same osoby chwalą się wygranymi w kolejnych opisówkach: są też osoby, który wygrywają w kolejnych konkursach na głosowanie - zbierają głosy wśród znajomych na tym czy innych forach - bo nie sądzicie chyba, że nagle bezinteresowne, obce osoby zaczną głosować na zwykłe skądinąd zdjęcia???

A że grają i na siebie i na męża - nie widzę problemu - jest to zgodne z regulaminem...

Więcej luzu i dystansu a mniej bezinteresownej zawiści by się przydało....



Melissa - dobrze gadasz, popieram w całej rozciągłości emotka emotka


oczywiscie ze dobrze gadasz,a to zwykła zawisc,a ci co maja mało głosow i nie wygrali to jest top kliknijcie i niech tam zbieraja a nie oszczerstwem sie zajmuja ,to potem czasu na klikanie brak i nagrod brak




jaka zawisc? prosze bardzo jezli za uczciwe uwazasz wygrywanie jeżeli ma się kilkanaście kont (na całą rodzinkę bliższą i dalszą) to brak mi słów.


skad ty wiesz kto ma ile kont,jak ktos wygrał to odrazu trzeba mu nieuczciwosc zarzucac,nie badz smieszna emotka




te same nazwiska i miejscowosi wiec to całkiem możlwie
poza tym dobrze wiadomo kto na forum gra nieuczciwie nie mówie tu o rossnecie
poza tym niektore osoby same mowią otwarcie że mają konta na małżonka i dzieci
Wiec to Ty nie bądz smieszna
Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2642817 Napisano: 08.09.2009 12:34:50 w Rossmann
truli napisał(a):

halfpint napisał(a):

melissa napisał(a):

Też nie rozumiem tej bezinteresownej zawiści...
Sama mało gram i mało wygrywam,bo nie mam na to czasu,ale jak ktoś poświęca swój czas - w czym problem?
Są osoby, które wygrywają np. we wszystkich czasówkach - np. Tward..scy z Sieradza, Naki..scy z Ostrołęki; ciągle te same osoby chwalą się wygranymi w kolejnych opisówkach: są też osoby, który wygrywają w kolejnych konkursach na głosowanie - zbierają głosy wśród znajomych na tym czy innych forach - bo nie sądzicie chyba, że nagle bezinteresowne, obce osoby zaczną głosować na zwykłe skądinąd zdjęcia???

A że grają i na siebie i na męża - nie widzę problemu - jest to zgodne z regulaminem...

Więcej luzu i dystansu a mniej bezinteresownej zawiści by się przydało....



Melissa - dobrze gadasz, popieram w całej rozciągłości emotka emotka


oczywiscie ze dobrze gadasz,a to zwykła zawisc,a ci co maja mało głosow i nie wygrali to jest top kliknijcie i niech tam zbieraja a nie oszczerstwem sie zajmuja ,to potem czasu na klikanie brak i nagrod brak




jaka zawisc? prosze bardzo jezli za uczciwe uwazasz wygrywanie jeżeli ma się kilkanaście kont (na całą rodzinkę bliższą i dalszą) to brak mi słów. Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2641297 Napisano: 07.09.2009 07:52:14 w Rossmann
emanuela24 napisał(a):

moroccangirl napisał(a):

moniab napisał(a):

iaziaz napisał(a):

krzyszu napisał(a):

moroccangirl napisał(a):

iaziaz napisał(a):

balcior napisał(a):

Z Wodzisławia też dwa takie same, z Katowic podobnie...


przeciez moze wygrac np.maz i zona,to sa dwie rozne osoby,to chyba zgodne z regulaminem




pewnie zgodne ale zachłannosc ludzi nie zna granic po co 2 te same nagrody?
forumowa nabijaczka tez wygrała czyli wniosek dla innych zakladac kilkanaście kont bo na forum nie zbierala głosow


Może ktoś rozdaje biednym tak? Pół niedzieli siedziałem i zbierałem głosy, żeby wygrac te produkty hipa dla osoby której naprawde czasami nie stać nawet na pieluchy. Udało się wygrac dwa zestawy i jestem happy emotka


ja tez zbierałam głosy dzien w dzien na forum proszac sie i tez mam 2 zestawy i ciesze sie ze sie udało,i dziekuje tym co mi klikali emotka


i tak trzymaj iaziaz, graj, baw się, wszystko zgodnie z regulaminem
ja ostatnio wygrałam z konkursu Nivea potem Colgate Plax i dzisiaj z Kobety Skarbu Dzieckiem Być - z tego ostatniego konkursu to namalowałam tylko jedne takie moje wynurzenia ale na wszystkich innych konkursach, które były i na jednym, który trwa biorę udział z czterech kont: ja, mąż, dwaj synowie. Czasem wygram jedną nagrodę, czasem nie wygram wcale i nie uważam, żeby to było nietaktowne. Zawsze kupuję produkty określone w regulaminie, mam paragony odpowiednie ilości do wysłanych zgłoszeń i nie mam sobie nic do zarzucenia.



na rodzicow sobie jeszcze załóż emotka
rozumie że każdy pisze za siebie odpowiedzi a nie Ty za wszystkich emotka




a ja uważam ze powinna rodzicom założyć - skoro ma tyle paragonów, poświęca czas na klikanie , wysyłanie odpowiedzi to o co c'man??
ach ta zawiść ...



jaka zawiść? dobra rada tylko emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2641243 Napisano: 07.09.2009 07:32:34 w Rossmann
moniab napisał(a):

iaziaz napisał(a):

krzyszu napisał(a):

moroccangirl napisał(a):

iaziaz napisał(a):

balcior napisał(a):

Z Wodzisławia też dwa takie same, z Katowic podobnie...


przeciez moze wygrac np.maz i zona,to sa dwie rozne osoby,to chyba zgodne z regulaminem




pewnie zgodne ale zachłannosc ludzi nie zna granic po co 2 te same nagrody?
forumowa nabijaczka tez wygrała czyli wniosek dla innych zakladac kilkanaście kont bo na forum nie zbierala głosow


Może ktoś rozdaje biednym tak? Pół niedzieli siedziałem i zbierałem głosy, żeby wygrac te produkty hipa dla osoby której naprawde czasami nie stać nawet na pieluchy. Udało się wygrac dwa zestawy i jestem happy emotka


ja tez zbierałam głosy dzien w dzien na forum proszac sie i tez mam 2 zestawy i ciesze sie ze sie udało,i dziekuje tym co mi klikali emotka


i tak trzymaj iaziaz, graj, baw się, wszystko zgodnie z regulaminem
ja ostatnio wygrałam z konkursu Nivea potem Colgate Plax i dzisiaj z Kobety Skarbu Dzieckiem Być - z tego ostatniego konkursu to namalowałam tylko jedne takie moje wynurzenia ale na wszystkich innych konkursach, które były i na jednym, który trwa biorę udział z czterech kont: ja, mąż, dwaj synowie. Czasem wygram jedną nagrodę, czasem nie wygram wcale i nie uważam, żeby to było nietaktowne. Zawsze kupuję produkty określone w regulaminie, mam paragony odpowiednie ilości do wysłanych zgłoszeń i nie mam sobie nic do zarzucenia.



na rodzicow sobie jeszcze załóż emotka
rozumie że każdy pisze za siebie odpowiedzi a nie Ty za wszystkich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2639917 Napisano: 07.09.2009 11:07:09 w Rossmann
halfpint napisał(a):

moroccangirl napisał(a):

halfpint napisał(a):

bibianna napisał(a):

szkoda słow dla ludzkiej zachłannosci , moze inni też bardzo potrzebują tych produktów tylko nie maja takie parcia na szklo ani zachłaności



Hmm... parcie na szkło znaczy ogromną chęć bycia pokazywanym w telewizji, nie wiem jak się to ma do konkursów na rossnecie emotka chyba, że czegoś nie wiem, a zwycięzcy pokażą się w Rozmowach w Toku emotka



nie w telewizji ale zeby ich nazwisko sie pojawiało wiec to tez forma parcia na szkło



Parcie na szkło to (wg.definicji z neta): natarczywą chęć zaistnienia w mediach. Mimo wszystko nie zgodzę się, że chęć wygrania jak największej ilości nagród jest parciem na szkło, jest raczej najzwyklejszą zachłannością i chęcią posiadania wielu przedmiotów/pieniędzy, a nie chęcią zaistnienia w mediach...




a ja tam nie wiem co kierują tymi osobnikami Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2639876 Napisano: 07.09.2009 10:54:58 w Rossmann
halfpint napisał(a):

bibianna napisał(a):

szkoda słow dla ludzkiej zachłannosci , moze inni też bardzo potrzebują tych produktów tylko nie maja takie parcia na szklo ani zachłaności



Hmm... parcie na szkło znaczy ogromną chęć bycia pokazywanym w telewizji, nie wiem jak się to ma do konkursów na rossnecie emotka chyba, że czegoś nie wiem, a zwycięzcy pokażą się w Rozmowach w Toku emotka



nie w telewizji ale zeby ich nazwisko sie pojawiało wiec to tez forma parcia na szkło
Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2639753 Napisano: 07.09.2009 10:23:27 w Rossmann
iaziaz napisał(a):

balcior napisał(a):

Z Wodzisławia też dwa takie same, z Katowic podobnie...


przeciez moze wygrac np.maz i zona,to sa dwie rozne osoby,to chyba zgodne z regulaminem




pewnie zgodne ale zachłannosc ludzi nie zna granic po co 2 te same nagrody?
forumowa nabijaczka tez wygrała czyli wniosek dla innych zakladac kilkanaście kont bo na forum nie zbierala głosow
Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2639734 Napisano: 07.09.2009 10:18:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
wyniki hipp z rossnetu

jedne i te same nazwiska
a i nasza forumowa nabijaczka tez wygrala ciekawe ile ludzie kont są zdolni zalożyc byle wygrac Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2627101 Napisano: 02.09.2009 10:14:42 w Giełda Kodów ; )
3 kody pepsi
5 kodow coke life music
1 kod coke wymieniaj na nagordy

wymienie na głosy

szczegóły PW Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2627088 Napisano: 02.09.2009 10:11:22 w PODZIĘKOWANIA
sambolera napisał(a):

podziekowania dla:

marocangirl emotka jomico emotka foki emotka annb emotka asiuni2 emotka kajeczki emotka leilani emotka dawidka emotka i wszystkich innych ktorzy mi pomagali w ostatnim czasie emotka



nie ma za co
emotka jak moge to zawsze pomoge emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2581007 Napisano: 16.08.2009 05:57:40 w Giełda Kodów ; )
2 kody z pepsi i 5 z clmf wymienie na głosy na streetgallery. PW Wyświetl w wątku >>
0 0

moroccangirl

#2551571 Napisano: 05.08.2009 06:55:54 w PODZIĘKOWANIA
Podziękowania dla
dawidekk
za głosowanie
i
sambolera
Asiu dzięki za kartkę, za pomoc na forum
i
ati88
za pomoc w zbieraniu głosów

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0