Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sambolera

sambolera

#2717843 Napisano: 05.10.2009 01:37:04 w Wkurza mnie...
wkurza mnie pewna forumowiczka....

nie ufajcie wszystkim odnosnie paragonow emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

#2712274 Napisano: 03.10.2009 07:47:11 w PODZIĘKOWANIA
yaro2004 napisał(a):

sambolera napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

xmamuska napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

dziękuje Avatea za - wiesz co.. emotka


chyba oszczustwo co emotka



W tym momencie to przesadziłaś. Chyba powinnaś kogoś przeprosić o ile stać Cie na taki gest. Nie znasz ani mnie ani Avatea wiesz nie masz prawa nas oceniać. Jeśli masz pretensje do mnie od tego jest PW. Zabieraj swoje kółko różańcowe i powyżalajcie się razem za wasze niepowodzenia. Jeśli sobie z tym nie radzisz może powinnaś to skończyć, a nie wszędzie jęczeć...

Dziwne, że wszystkie dziwice orleańskie zarejestwały się na forum w tym roku, a już panoszycie się i obrażacie stałych userów. Którzy w przeciwności do was wniosły odrobinę siebie na to forum. A w dziale kliknijcie nie kończy się życie. Apropo dziwie się że inni użytkownicy/użytkowniczki jeszcze nie zwróciły wam uwagi. W sumie Nigdy nie dyskutuj z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona wcześniej zdobytym doświadczeniem.

A teraz z innej beczki, czy Avatea lub Dziubaska kiedy kolwiek powidziały wam coś złego ? Zapewne nie.....

wszystko w temacie ...



yaro robisz bledy to po pierwsze, a po drugie zycie nie konczy sie na KLIKNIJCIE bo zamiast KLIKNIJCIE mozna sobie podzialac zmiennym IP-chyba nie zaprzeczysz...



Oczywiście że nie zaprzeczam i to jest kolejna kwestia dlaczego uważasz, że zmienne IP jest oszustwem, a dział Kliknijcie nie ? Idea i założenia konkursów są proste, głos oddajesz jeśli dana praca Ci się podoba, w przypadku kliknijcie nikt nie zwraca uwagi czy praca jest fajna czy na temat, byle kliknąć i samemu zebrać głos. Wiec jeśli zarzucasz oszustwo osobom zmieniającym IP, sama też jesteś oszustem. Nie oszukujmy się KLINKIJCIE to nic innego jak zmienne IP dla osób które go nie posiadają. Pewnie zaraz poleci lawina postów, ale tak już jest, ktoś musiał pokazać i powiedzieć to głośno 'KLIKNIJCIE' też jest oszustwem.

Ps. Co nie zmienia faktu braku kultury ...



ja nie jestem oszustem-zeby bylo jasne-moglabym miec zmienne IP ale nie potrafilabym tak dzialac...moje prace raczej sa zwiazane z tematem i jest mi milo jak ktos mi na pw pisze ze na moja prace juz klika z przyzwyczajenia bo jej sie slonik podoba czy cos w tym stylu...

nie ma co tego ciagnac chyba bo nabijanie glosow i tak sie przez to nie skonczy, ale Yaro powiedz-masz satysfakcje z nagrod zdobytych w taki sposob? Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

#2712259 Napisano: 03.10.2009 07:36:27 w PODZIĘKOWANIA
i jeszcze jedno-dlaczego wartosc forumowicza mierzysz dlugoscia stazu? to troche plytkie-nieprawdaz? Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

#2712255 Napisano: 03.10.2009 07:33:04 w PODZIĘKOWANIA
yaro2004 napisał(a):

xmamuska napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

dziękuje Avatea za - wiesz co.. emotka


chyba oszczustwo co emotka



W tym momencie to przesadziłaś. Chyba powinnaś kogoś przeprosić o ile stać Cie na taki gest. Nie znasz ani mnie ani Avatea wiesz nie masz prawa nas oceniać. Jeśli masz pretensje do mnie od tego jest PW. Zabieraj swoje kółko różańcowe i powyżalajcie się razem za wasze niepowodzenia. Jeśli sobie z tym nie radzisz może powinnaś to skończyć, a nie wszędzie jęczeć...

Dziwne, że wszystkie dziwice orleańskie zarejestwały się na forum w tym roku, a już panoszycie się i obrażacie stałych userów. Którzy w przeciwności do was wniosły odrobinę siebie na to forum. A w dziale kliknijcie nie kończy się życie. Apropo dziwie się że inni użytkownicy/użytkowniczki jeszcze nie zwróciły wam uwagi. W sumie Nigdy nie dyskutuj z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona wcześniej zdobytym doświadczeniem.

A teraz z innej beczki, czy Avatea lub Dziubaska kiedy kolwiek powidziały wam coś złego ? Zapewne nie.....

wszystko w temacie ...



yaro robisz bledy to po pierwsze, a po drugie zycie nie konczy sie na KLIKNIJCIE bo zamiast KLIKNIJCIE mozna sobie podzialac zmiennym IP-chyba nie zaprzeczysz... Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

#2709077 Napisano: 01.10.2009 08:40:11 w PODZIĘKOWANIA
podziekowania dla NTR emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

#2707982 Napisano: 01.10.2009 01:50:19 w Wkurza mnie...
brightwitch napisał(a):

konwaliowa napisał(a):

wkurzyła mnie dzisiaj jedna babka w sklepie.. apropo co was najbardziej wkurza w handlowcach?



Że się za człowiekiem pchają do przymierzalni. Nienawidzę tego! emotka



albo w sklepach jak ochrona nie odstepuje czlowika na krok Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

#2688958 Napisano: 25.09.2009 04:45:42 w Oddam za darmo
bilet na dwa dzisiejsze mecze Mistrzostw Europy siatkarek w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy oddam pierwszej osobie ktora sie zgłosi na pw-bilet jest chyba imienny-nie wiem-mysle ze bedzie sie mozna dogadac-ja niestety dzis wyjezdzam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

#2669880 Napisano: 18.09.2009 08:36:39 w Programy lojalnościowe
rademenes1 napisał(a):

CLUBCARD Tesco - jedno z największych marketowych oszustw o jakich słyszałam i jakich (NIESTETY!) stałam się częścią.
Za każde wydane 2 zł otrzymujesz punkt.
Za każde 300 punktów dostajesz bon.

To widnieje na bilboardach, na ulotkach i plakatach.
Nie ma tam informacji, że za wydane 600PLN (300pkt.) dostaniesz bon na 3 ZŁOTE!

Chyba trzeba by w Tesco wydawać naprawdę fortunę, by dorobić się na tym programie.

I to, o czym pisał Dziennik Polska - zgodziliśmy się na przetwarzanie naszych danych osobowych, wierząc, że będą one wykorzystane tylko w marketingu TESCO. Nic bardziej mylnego! Lista osób, które mogą otrzymać i użyć naszego adresu, nazwiska czy numeru telefonu jest OTWARTA!

Do tego wszystkiego TESCO uważa, że nie ponosi odpowiedzialności za zaistniałą sytuację.
Karty wyrzuciłam i teraz nie zbliżam się nawet do Tesco, w którym niegdyś kupowałam co jakiś czas.

Dodam, że w Almie program jest podobnie nieopłacalny, ale przynajmniej nasze dane osobowe są chronione.

Przepatrzcie 10x ofertę programu lojalnościowego, zanim podpiszecie!!!



do tesco mam na szczescie nie po drodze
Alma za to ma nagrody wyjatkowe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

#2669564 Napisano: 18.09.2009 07:10:58 w Programy lojalnościowe
nowicjusz napisał(a):

a w temacie programów lojalnościowych - PREMIUM CLUB - restauracje KFC MCDONALDS Pizza Hut stacje Statoil i coś jeszcze ale nie pamiętam



pizza hut juz nie Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

#2657948 Napisano: 15.09.2009 06:16:05 w Rossmann
dawidekk napisał(a):

Ja także pięknie proszę o głosik na Avril, to już ostatni dzień konkursu emotka



glos ode mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

#2653795 Napisano: 13.09.2009 05:54:17 w Wkurza mnie...
asiunia2 napisał(a):

wkurza mnie to że ludzie oszukuja w konkursach, siedzę całymi dniami i żebram o głosy a w ciągu jedej nocy moja nadzieja na wygrana odpływa bo ktoś nabija ich 500 emotka a najgorsze jest to że takie osoby bardzo często są tez tu na forum....



o tak-siedza tu a potem sie chwala nieuczciwie wygranymi-co za tupet emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

#2653606 Napisano: 12.09.2009 07:27:20 w Sport
sisia napisał(a):

czy ktos wie jaki jest wynik siatkówki Rosja - Francja ???????



23-14-dla rosji
2-1 dla francji w setach-bedzie tie break Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

#2652592 Napisano: 12.09.2009 09:07:08 w Paragony
edycja88 napisał(a):

edycja88 napisał(a):

Odkupię paragon na szampon i odżywkę z Herbal Essences z konka Reala.
Bardzo bym chciała wziąść udział a nie ma tego sklepu w moim mieście... emotka



Ponawiam prośbę.



focha strzelam-mnie nie zapytalas-ja wlasnie ide do Reala
Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

#2651877 Napisano: 11.09.2009 06:58:08 w Rossmann
m3107 napisał(a):

maja21z napisał(a):

m3107 napisał(a):

juz jest nowy Skarb, odebralam, krzyzowke rozwiazalam emotka


a co do wygrania w krzyżówce?




30 flakonow perfum - Avril Lavigne Black Star, chyba te same co na rossnecie



tak-te same (ale nietrwale sa) Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

#2651732 Napisano: 11.09.2009 06:10:30 w Wkurza mnie...
xmamuska napisał(a):

aga79 napisał(a):

moroccangirl napisał(a):

aga79 napisał(a):

asiunia2 napisał(a):

aga79 napisał(a):

A mnie nic nie wkurza emotka



tak...a czytałaś odpowiedz twojego ulubieńca emotka




emotka




hmm a mnie wkurza, że ludzie nie potrafią grac z honorem
wiecie o co chodzi dziewczyny emotka




cytuje: Przegrywac z honorem - to sobie glosy doklikuja genialnieeeeeeeeeeeeeeeee galerialnieeeeeeeeeee


Dokładnie, jak grać to grać z honorem, a nie przez programy doklikiwanie emotka



podpisuje sie pod tym wszystkimi swoimi palcami.
jestem ciekawa jaka jest wtedy satysfakcja z wygranej... Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

#2651571 Napisano: 11.09.2009 04:54:58 w Wkurza mnie...
malineczka23 napisał(a):

A mam pytanko wysyłacie z gazet kartki na krzyżówki?



rzadko ale wysylam Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

#2650139 Napisano: 11.09.2009 06:54:30 w Wkurza mnie...
a to jeszcze raz sie wkurze-worek sportowy na zapunktowanych jest za 160 kodow, kiedys kupujac dwupak coca coli byl gratisem. Troche ich ponioslo z wymaganiami co do kodow emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

#2650128 Napisano: 11.09.2009 06:49:38 w Wkurza mnie...
siostra mi przepisala na kartke kody z zapunktowanych i maja po 13 znakow emotka
co za niedokladnosc z jej strony Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

#2648644 Napisano: 10.09.2009 01:45:00 w PODZIĘKOWANIA
ogrome podziekowania dla cobra176 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

#2647148 Napisano: 09.09.2009 10:06:36 w Sport
drzemek napisał(a):

sambolera napisał(a):

a gdzie siatkarskie hipp hipp hurra emotka emotka


też niewiele brakowało emotka



pesymiste mamy na sali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0