Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sambolera

sambolera

#6852297 Napisano: 31.03.2022 19:48:08 w Wkurza mnie...
sledzik860 napisał(a):


A czy nie uważasz, że ci ludzie nie mieli dotychczas żadnych majątków ? No bez przesady. Ukraina jest uboższym krajem to prawda, ale tam też ludzie jakoś funkcjonowali przez lata,pracowali na swoje emerytury, oszczędzali, tam też jest cywilizacja, są banki, w większości myślę, że tożsame z naszymi bankami. To tylko przykład. Natomiast ja odnoszę wrażenie, że media szczególnie nadto głaszczą tych ludzi i tworzą narrację typu "nic nie musicie robić, macie traumę, my to rozumiemy i wam wszystko damy". Wielu uchodźców mam wrażenie to łapie. Niestety, ale ci ludzie powinni wziąć się do pracy. A każda pomoc winna być poprzedzona wnikliwą analizą finansową tych ludzi, by móc rozróżnić potrzebujących od "cwaniaków". Ja tu tego nie widzę.

Byłeś tam? W niektórych miejscach jest taka bieda, że zamiast toalety jest wiadro. W metrze nie ma systemu sprzątającego tylko też sprzątaczka ma metalowe wiadro (takie którym poiłam krowy w latach 90) i miotłę. Ukraina jest niemal najbiedniejszym krajem w Europie (najbiedniejsza jest Mołdawia). Jest naprawde bardzo dużo biednych ludzi. 
Ludziom umierają teraz członkowie rodziny, mają traumy, potrzebują pomocy psychologa ale mają isć do pracy. Owszem wielu już pracuje, ale nie każdy może/jest w stanie.  To jest naprawdę niesamowicie wygodne pisać sobie z ciepłego pokoju co ktoś może/co powinien. Mamy teraz mnóstwo specjalistów. My Polacy oczywiście w podobnej sytuacji to w nowym kraju na uchodzstwie pozakładamy biznesy, wynajmiemy apartamenty, damy prace bezrobotnym tego kraju, sprawimy, że obywatelom będzie żyło się jeszcze lepiej. Ale póki nie musimy to możemy się pomądralować w internecie. Wyświetl w wątku >>

sambolera

sambolera

#6851627 Napisano: 28.03.2022 08:04:51 w SZUKAM....
Czy widział ktoś gdzieś nasiona na kwietną łąkę? (Zamówienie jako gratis, albo do wygrania) Swego czasu różne firmy wysyłały. Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

sambolera

sambolera

#6850231 Napisano: 18.03.2022 08:12:36 w Co można dostać gratis?

sambolera

sambolera

sambolera

sambolera

#6847382 Napisano: 02.03.2022 06:49:59 w Co można dostać gratis?
0 0

sambolera

sambolera

sambolera

#6846223 Napisano: 23.02.2022 09:36:10 w Co można dostać gratis?
https://www.faceb...sts/1555391878170876

Zaplanuj randkę z samym sobą!Od 23.02 przy zakupach Creamy za min. 99 zł otrzymasz bilet na film "Mój syn" w kinie [url=https://www.faceb...p;__tn__=kK-R]Cinema City Poland A to ciekawostka o filmie, na który chcemy Cie zaprosić: James McAvoy, grający ojca poszukującego zaginionego syna, nie otrzymał scenariusza, ani nie został poinformowany, jakzakończy się cała historia. To, co widzowie zobaczą na ekranie, to w całości improwizacja aktora,który gra i reaguje na to, co przedstawiają jego ekranowi partnerzy. Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

sambolera

sambolera

sambolera

#6843860 Napisano: 11.02.2022 10:20:28 w Co można dostać gratis?

sambolera

sambolera

sambolera