Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika truskaweczka123

truskaweczka123

#6296589 Napisano: 06.12.2016 10:20:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

dostalam takiego @ z filmweb emotka
miło nam poinformować, że zdobyłeś/aś nagrodę w konkursie "Filmowy Konkurs Philips PerfectCare". Prosimy o podanie danych niezbędnych
do jej wysyłki oraz sporządzenia deklaracji podatkowej (imię,
nazwisko, adres, numer telefonu, numer i seria dowodu osobistego,
numer PESEL). Jednocześnie zapewniamy, że dane te będą wykorzystane
wyłącznie w celu realizacji wysyłki.


czy myslicie ze faktycznie seria i nr dowadu sa niezbedne? i pesel? nagroda tam bylo zelazko emotka

czy ktos wygral kiedys na filmwebie?? albo czy ktos sie orientuje czy faktycznie musze podawac wszystkie dane tzn seria dowodu i numer?? bo mi sie wydaje ze to do celow podatkowych nie jest potrzebne
prosze o pomoc

jeśli nagroda nie przekracza wartości 760 zł, to nie mają prawa żądać od Ciebie takich danych. 
Zaś w kwestii podatku to oni się rozliczają w swoim US. Jako organizator i płatnik płacą 11,11% wartości nagrody, niezależnie od jej wartości.
Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji od bardziej wiarygodnych osób, to zadzwoń do Krajowej Informacji Podatkowej. 

Z regulaminu innego konkursu na filmweb:
"1. W przypadku przyznania Nagrody o wartości przekraczającej kwotę zwolnioną z podatku dochodowego odbiór i prawo do Nagrody uzależniony jest od podania przez Zwycięzcę wraz z danymi adresowymi, w terminie do 14 dni od dnia powiadomienia go o jej przyznaniu, wszelkich danych niezbędnych do sporządzenia deklaracji podatkowej (imię, nazwisko, adres zameldowania, numer i seria dowodu osobistego, nr PESEL) oraz od wpłaty kwoty podatku przez Zwycięzcę na konto bankowe Organizatora wskazane w w/w powiadomieniu.
2. Kwota podatku określonego w punkcie H.1 powyżej zostanie rozliczona i odprowadzona, zgodnie z obowiązującymi przepisami przez Organizatora jako płatnika podatku, na konto bankowe właściwego Urzędu Skarbowego."

Więc teraz pytanie - ile jest warta Twoja nagroda?? pisali coś o tym, że masz zapłacić 10% wartości nagrody? 

ps. żeby nie było.. nie wygrałam nic na filmweb

 ziolko bardzo serdecznie dziękuje emotka ja też tam wygrałam pierwszy raz. w mailu napisali mi tylko tyle co tutaj wklepilam emotka nie wiem czy bede musiala placic podatek emotka teraz patrze ze to zelazko w sklepach kosztuje ok. 1000 zl  :::::::::::::: Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6296554 Napisano: 06.12.2016 09:50:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
truskaweczka123 napisał(a):

dostalam takiego @ z filmweb emotka
miło nam poinformować, że zdobyłeś/aś nagrodę w konkursie "Filmowy Konkurs Philips PerfectCare". Prosimy o podanie danych niezbędnych
do jej wysyłki oraz sporządzenia deklaracji podatkowej (imię,
nazwisko, adres, numer telefonu, numer i seria dowodu osobistego,
numer PESEL). Jednocześnie zapewniamy, że dane te będą wykorzystane
wyłącznie w celu realizacji wysyłki.


czy myslicie ze faktycznie seria i nr dowadu sa niezbedne? i pesel? nagroda tam bylo zelazko emotka

czy ktos wygral kiedys na filmwebie?? albo czy ktos sie orientuje czy faktycznie musze podawac wszystkie dane tzn seria dowodu i numer?? bo mi sie wydaje ze to do celow podatkowych nie jest potrzebne
prosze o pomoc Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6296422 Napisano: 05.12.2016 20:23:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dostalam takiego @ z filmweb emotka
miło nam poinformować, że zdobyłeś/aś nagrodę w konkursie "Filmowy Konkurs Philips PerfectCare". Prosimy o podanie danych niezbędnych
do jej wysyłki oraz sporządzenia deklaracji podatkowej (imię,
nazwisko, adres, numer telefonu, numer i seria dowodu osobistego,
numer PESEL). Jednocześnie zapewniamy, że dane te będą wykorzystane
wyłącznie w celu realizacji wysyłki.


czy myslicie ze faktycznie seria i nr dowadu sa niezbedne? i pesel? nagroda tam bylo zelazko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6296107 Napisano: 05.12.2016 13:04:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzanna napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

FILMWEB czy ktos wie w jaki oni sposob informuja? i po jakim czasie? gdzie tam sie podaje swoje dane w przypadku wygranej? na stronie sa opublikowane same nicki
help emotka

W konkursach mogą wziąć udział wyłącznie zarejestrowani i zalogowani użytkownicy. Mail z informacją o wygranej przychodzi na adres maila podany podczas rejestracji.

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6296064 Napisano: 05.12.2016 11:47:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FILMWEB czy ktos wie w jaki oni sposob informuja? i po jakim czasie? gdzie tam sie podaje swoje dane w przypadku wygranej? na stronie sa opublikowane same nicki
help emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6283061 Napisano: 10.11.2016 23:03:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
makabra emotka niech ten rok sie już skończy emotka nic nie wygrywam konkretnego emotka same porażki tylko kupuje produkty i same pudła emotka ((   Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6280670 Napisano: 07.11.2016 13:02:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic kompletnie nie wygrywam już od tygodni.... tylko trace kasę w promocyjnych na te serki, mentosy, batony, chipsy i nic emotka   emotka nawet piłki nie mam ;((((((((((( nic kompletnie ;((( załamać się idzie Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6276999 Napisano: 28.10.2016 22:40:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy komuś udało się wygrac w jakimś konkursie sms MEDIA SERWIS ZAWADA?
jak oni informują? jakimi odpowiedziami?
ja tam już wysłałam dosłownie dziesiatki zgłoszeń w ciągu 2 lat i nigdy jeszcze nic nie wygrałam...emotka

może być priv Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6275734 Napisano: 27.10.2016 09:00:59 w SZUKAM....
paula9891 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

oo widze  że nie ja jedna mam problem z dzisijeszym haslem w Auchan-kawaler wychodzi ale dlaczego ten facet pokazuje na uszy-może dlatego , że kawaler to mu żadna pani nie truje do ucha ?

monisss napisał(a):

o matko.. ja tam z tyłu widzę Górę to mi pasuje Kalwaria emotka

emotka  Dziękuję! Mam poprawiony humor na cały dzień! emotka

a ja właśnie wpisałam GÓRA KALWARJA tak przez J emotka Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

truskaweczka123

#6271933 Napisano: 19.10.2016 14:15:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
zaczytana-pola napisał(a):

harnas napisał(a):

anirak napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

anirak napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

czy ktos wie czy w tym konkursie http://www.calgon...kurs/zasady-promocji

sms musi miec 160 znakow czy moze byc dluzszy? prosze pomozcie emotka

Też o to pytałam na forum emotka  W regulaminie nie ma zapisu dotyczącego ilości znaków, ale zostaję przy 160.

Przy większej ilości znaków przychodzą dwie zwrotki, więc dzieli zgłoszenie na kilka SMS-ów.

zaczytana-pola dzięki za informację emotka  przyda się na przyszłość emotka

Gorzej jak będziesz musiała odesłać 2 paragony za zakup w razie wygranej skoro wysyła jako 2 zgłoszenia emotka

Mam kilka paragonów, więc to mój najmniejszy problem emotka .
Dodam tylko, że SMS-a wysyłałam z nr Play wczoraj wieczorem. Sprawdziłam- SMS wysłany raz, nie zdublowałam go i są dwie zwrotki. Ale skoro inni mają 1 to może jakiś błąd systemu emotka

dziękuje serdecznie emotka zawsze mogę na Was liczyć. Miłe t O emotka


a teraz w ogóle zobaczylam, że napisałam w złym temacie.... mialo być tutaj  https://www.e-kon...z-klikow/strona/3685 emotka przepraszam, za bałaganemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6271852 Napisano: 19.10.2016 12:36:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
czy ktos wie czy w tym konkursie http://www.calgon...kurs/zasady-promocji

sms musi miec 160 znakow czy moze byc dluzszy? prosze pomozcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6266943 Napisano: 10.10.2016 14:11:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
znowu nic emotka (((  zalamie sie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6266579 Napisano: 09.10.2016 22:03:50 w SZUKAM....
karkocka napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

witam, czy ktos moze posiada gazete TWOJ STYL albo GRAZIA i moglby mi podac jaki jest kod znizkowy do sklepu internetowego DUKA
DO jutra mozna tam zrobic 'STYLOWE ZAKUPY" Z rabatem 20 % tylko trzeba miec ten kod ....czy ktos pomoze? bardzo prosze, moze byc priv

kod: StyloweZakupy1016




kadett33 napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a): witam, czy ktos moze posiada gazete TWOJ STYL albo GRAZIA i moglby mi podac jaki jest kod znizkowy do sklepu internetowego DUKA
DO jutra mozna tam zrobic 'STYLOWE ZAKUPY" Z rabatem 20 % tylko trzeba miec ten kod ....czy ktos pomoze? bardzo prosze, moze byc priv

sprawdź ten kod "bra"




bardzo dziekuje za pomoc emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6266346 Napisano: 09.10.2016 00:21:56 w SZUKAM....
witam, czy ktos moze posiada gazete TWOJ STYL albo GRAZIA i moglby mi podac jaki jest kod znizkowy do sklepu internetowego DUKA
DO jutra mozna tam zrobic 'STYLOWE ZAKUPY" Z rabatem 20 % tylko trzeba miec ten kod ....czy ktos pomoze? bardzo prosze, moze byc priv Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6261515 Napisano: 29.09.2016 10:49:50 w Wkurza mnie...
NO NIE!!!!!!!!! ale się wściekłam, kupiłam ferrero rocher na loterie https://www.e-kon...er.html#.V-zVCVuc2lh

a to przecież od 1 X dopiero emotka

a ja gapa oczywiście nie zauważyłam, że są tam głupoty popisane z 2011 roku

i paragon idzie się rypać za prawie 20 zł emotka nawet czekoladki mi smutku nie osłodzą ;(

Ludzie jak dodajecie konkursy do bazy do róbcie to z głową proszę !!!!!!!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6259288 Napisano: 23.09.2016 21:42:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Coca-Cola, Almette,Kinder bueno wszędzie zeroemotka

a jeszcze dziś zapomniałam o aukcji emotka a tyle się ozbierałam tych punktów i odznak emotka załamie się emotka emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6255377 Napisano: 16.09.2016 11:52:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wszystko się wali emotka na łeb na szyję emotka i jeszcze kompletnie nic, nic nie potrafię wygrać emotka emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6254528 Napisano: 14.09.2016 20:44:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktos wie po co w kauflandzie (z autami)od razu sie podaje pesel? Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6254410 Napisano: 14.09.2016 16:08:28 w Czy informują/ informowali?
czy radio zlote przeboje informowalo z 13 IX?? Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6244260 Napisano: 22.08.2016 14:47:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
auchan nic, wszedzie nic, wielkie ZERO
a najbardziej mi zal tych walizek, ze mi sie nie udalo wygrac emotka oczywiscie jak ta glupia poslalam 3 zgloszenia bo mialam 3 paragony emotka a tam sie przeciez nie podawalo nr paragonu.... ach ta uczciwosc ` ;( Wyświetl w wątku >>