Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika truskaweczka123

truskaweczka123

#6231805 Napisano: 21.07.2016 20:45:21 w SZUKAM....
stefania7 napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

prosze napiszcie z jakiego konkursu mozna wygrac pilki? chodzi mi o jakis konkurs leona , o ktorym piszecie w mdw

Z tego, który się zakończył jakiś czas temu, leon w tesco, jest w bazie.

dziekujeemotka myslalam ze to jakis aktualny Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6231326 Napisano: 20.07.2016 17:20:27 w SZUKAM....
prosze napiszcie z jakiego konkursu mozna wygrac pilki? chodzi mi o jakis konkurs leona , o ktorym piszecie w mdw Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6230642 Napisano: 18.07.2016 22:27:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ale pustki ;( nawet kosmetykow nie moge wygrać, nic ... , nawet na żadne testowanie się nie łapię, o jakich konkretniejszych nagrodach nie wspomnę emotka emotka emotka wyć mi się chce emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6227974 Napisano: 12.07.2016 09:04:42 w Carrefour konkursy
czy na ten konkurs mozna kupowac tylko w duzych marketach? https://www.e-kon...ur.html#.V4SWJa6c2lh czy w malych tez? nie moge znalezc listy sklepow objetych promocjaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6227969 Napisano: 12.07.2016 08:48:02 w Carrefour konkursy
olciak napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

czesc czy wszyscy juz dostali bony z tego konkursu? http://www.rodzinaactimela.pl/

wydawalo mi sie ze bylam na liscie laureatow, a teraz juz nie jestem taka pewna czy jestem poprawnie zweryfikowana i czy dostane bon.... emotka

czy ktos ma moze linka do tych wynikow? ja nie potrafie ich znalezc emotka

czy nikt nie ma linka do tych wynikow? bylabym bardzo  wdzieczna za pomoc

http://webcache.g...amp;client=firefox-b

serdecznie dziękuje za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
1 olciak 0

truskaweczka123

#6227241 Napisano: 09.07.2016 21:44:49 w Carrefour konkursy
truskaweczka123 napisał(a):

czesc czy wszyscy juz dostali bony z tego konkursu? http://www.rodzinaactimela.pl/

wydawalo mi sie ze bylam na liscie laureatow, a teraz juz nie jestem taka pewna czy jestem poprawnie zweryfikowana i czy dostane bon.... emotka

czy ktos ma moze linka do tych wynikow? ja nie potrafie ich znalezc emotka

czy nikt nie ma linka do tych wynikow? bylabym bardzo  wdzieczna za pomoc Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6226548 Napisano: 07.07.2016 21:56:16 w Carrefour konkursy
czesc czy wszyscy juz dostali bony z tego konkursu? http://www.rodzinaactimela.pl/

wydawalo mi sie ze bylam na liscie laureatow, a teraz juz nie jestem taka pewna czy jestem poprawnie zweryfikowana i czy dostane bon.... emotka

czy ktos ma moze linka do tych wynikow? ja nie potrafie ich znalezc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6223098 Napisano: 30.06.2016 13:47:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy udaje Wam sie dodac opinie w tym konkursie?
https://www.e-kon...ia.html#.V3UGXq6c2lh
mi od paru dni wychodzi blad emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6222568 Napisano: 29.06.2016 17:43:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
MARNIUTKO ten czerwiec się kończy emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6215003 Napisano: 15.06.2016 20:30:06 w Ambasadorinnowacji - Philips
defed napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

ja jestem juz tam zarejestrowana na pewno dluzej niz rok i tez  nic jeszcze nie testowalam ani nie aukcjowalam ....
poki co mam ok 900 puntkow... bo z braku czasu nieregularnie wykonuje te wyzwania niestety emotka
ale czy ktos moglby mi napisac skad sie bierze te odznaki co sie pokazuja kolo loginu? i czy gdzies jest opublikowana lista nagrod i to ile trzeba mniec punktow by mozna bylo przystapic do aukcji?
ile trzeba miec punktow by moc 'kupic' nawet najtansza rzecz na aukcji?
bede bardzo wdzieczna za pomoc.

Odznaki dostaje sie za komplet wykonanych zadan w danej kategorii. Zeby moc cos kupic na aukcji trzeba miec oprocz flipsow takze te odznaki. Wiec gdy masz juz 900flipsow nie wystarczy wziac udzial w najblizszej aukcji, tylko trzeba wykonac wszystkie lub prawie wszystkie zadania z etapow poprzedzajacych aukcje.

Ilosc potrzebnych odznak i flipsow do zakupu poszczegolnych przedmiotow mozna zobaczyc na dobe przed startem licytacji. O ile dobrze pamietam, ostatnio za kilkaset flipsow bylo drobne adg typu mikser, strzyzarka do wlosow, lokowka.



ondine napisał(a):

ondine napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

ja jestem juz tam zarejestrowana na pewno dluzej niz rok i tez  nic jeszcze nie testowalam ani nie aukcjowalam ....
poki co mam ok 900 puntkow... bo z braku czasu nieregularnie wykonuje te wyzwania niestety emotka
ale czy ktos moglby mi napisac skad sie bierze te odznaki co sie pokazuja kolo loginu? i czy gdzies jest opublikowana lista nagrod i to ile trzeba mniec punktow by mozna bylo przystapic do aukcji?
ile trzeba miec punktow by moc 'kupic' nawet najtansza rzecz na aukcji?
bede bardzo wdzieczna za pomoc.

Te odznaki są właśnie przyznawane za wykonywanie zadań. Jak wykonasz wszystkie zdania z cyklu "Poznaję" to otrzymujesz odznakę "Poznaję" i tak z dwoma kolejnymi odznakami. W każdym etapie masz do zdobycia po jednej odznace.
Lista nagród pojawia się zwykle dzień przed aukcją, a aukcja jest po czterech etapach.
Możesz znaleźć w tym temacie na poprzednich stronach po ile i jakie nagrody można było wylicytować na poprzednich aukcjach emotka




bardzo dziekuje za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6213121 Napisano: 13.06.2016 21:21:38 w Czy informują/ informowali?
czy ponymania informowala juz o glownej? ktos wie?? Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6213119 Napisano: 13.06.2016 21:20:24 w Ambasadorinnowacji - Philips
ja jestem juz tam zarejestrowana na pewno dluzej niz rok i tez  nic jeszcze nie testowalam ani nie aukcjowalam ....
poki co mam ok 900 puntkow... bo z braku czasu nieregularnie wykonuje te wyzwania niestety emotka
ale czy ktos moglby mi napisac skad sie bierze te odznaki co sie pokazuja kolo loginu? i czy gdzies jest opublikowana lista nagrod i to ile trzeba mniec punktow by mozna bylo przystapic do aukcji?
ile trzeba miec punktow by moc 'kupic' nawet najtansza rzecz na aukcji?
bede bardzo wdzieczna za pomoc.
Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6209424 Napisano: 07.06.2016 14:31:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
buu, ale pustki emotka          nawet do kampanii sie nie dostaje emotka    a do laysow i premii to juz sily nie mam emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6209397 Napisano: 07.06.2016 14:08:17 w SZUKAM....
czy ktos wie czemu tu jest tak malo laureatow za maj? http://gufik.pl/R...module=error#winners Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6208977 Napisano: 06.06.2016 21:56:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stefania7 napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

stefania7 napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

stefania7 napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

prosze czy ktos moglby mi napisac czy do konkursu: http://ponymania.pl/ nalezy odeslac dane @ czy poczta,,, bo w regulaminie raz 5,2 jest napisane ze poczta, a 5,3 ze @ emotka
widac moje czytanie ze zrozumieniem lezy, prosze pomozcie... emotka
dostalam dzis sms o kucyku podstawowym

mailem

bardzo dziekuje emotka

bardzo proszę emotka
pocztą to chyba tylko przy głównej wygranej

i na to jest 7 dni ? na tego @?

tak
jeśli grałaś na kilka paragonów, to musisz wszystkie skany przesłać - zmniejszone, bo im się skrzynka lubi zapychać

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6208972 Napisano: 06.06.2016 21:52:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stefania7 napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

stefania7 napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

prosze czy ktos moglby mi napisac czy do konkursu: http://ponymania.pl/ nalezy odeslac dane @ czy poczta,,, bo w regulaminie raz 5,2 jest napisane ze poczta, a 5,3 ze @ emotka
widac moje czytanie ze zrozumieniem lezy, prosze pomozcie... emotka
dostalam dzis sms o kucyku podstawowym

mailem

bardzo dziekuje emotka

bardzo proszę emotka
pocztą to chyba tylko przy głównej wygranej

i na to jest 7 dni ? na tego @?
na główną to nie liczę, bo w życiu nic w loterii nie wygrałam nie licząc tego kucyka podstawowego emotka



nawet jak było tysiące młynków czy innych nagród nigdy mi sie nie udało emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6208952 Napisano: 06.06.2016 21:31:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stefania7 napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

prosze czy ktos moglby mi napisac czy do konkursu: http://ponymania.pl/ nalezy odeslac dane @ czy poczta,,, bo w regulaminie raz 5,2 jest napisane ze poczta, a 5,3 ze @ emotka
widac moje czytanie ze zrozumieniem lezy, prosze pomozcie... emotka
dostalam dzis sms o kucyku podstawowym

mailem

bardzo dziekuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6208947 Napisano: 06.06.2016 21:19:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosze czy ktos moglby mi napisac czy do konkursu: http://ponymania.pl/ nalezy odeslac dane @ czy poczta,,, bo w regulaminie raz 5,2 jest napisane ze poczta, a 5,3 ze @ emotka
widac moje czytanie ze zrozumieniem lezy, prosze pomozcie... emotka
dostalam dzis sms o kucyku podstawowym Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6205894 Napisano: 02.06.2016 11:56:36 w Carrefour konkursy
maa napisał(a):

Halszka napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Tak sobie myślę, że jak ktoś zainwestował w jedną szczoteczkę to przeboleje jak na zwrot się nie załapie, ale widziałam przed chwilą w sklepie pana z wózkiem wypełnionym pampersami chyba z pół metra nad wózek, do tego miał co najmniej 10 szczoteczek. Jak on nie dostanie zwrotu to trochę współczuję emotka

O to ja zainwestowałam w końcu w wymarzoną szczoteczkę, że tez na taki impuls konkursowy czekałam na ten luksus emotka przygotowana na 80 -109 zł , tyle widziałam na półce a Pani na kasie mówi ze 49 pln (yyyy??) ale posprawdzałam kody z regulaminu i sie zgadza... Vitality 3D white.
Jutro wyslę formularz, zobaczymy czy sie załapie emotka

patrząc na małą kwotę jaką organizator przeznaczył na tą promocję oraz liczbę osób, które wysłały listy już wczoraj myślę, że pula zostanie wykorzystana już z listów, które dzisiaj zostaną doręczone.

kurcze... a ja wlasnie przed chwila wrocilam z poczty... no ale jestem pelna nadziei, na zwrot choc kupilam zwykla szczoteczke oral b dla dziecka tak zwykla za 10 zl i tabl. fairy.... ktorych nigdy nie kupujeemotka bo sa drogie
nie straszcie nawet ze juz dzis bedzie kwota wykorzystana............ Wyświetl w wątku >>
0 0

truskaweczka123

#6205751 Napisano: 02.06.2016 09:35:24 w Carrefour konkursy
jakim listem to wysylacie ? polecony? czy polecony priorytet? czy sam priorytet? Wyświetl w wątku >>
0 0