Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika basku

basku

#6689140 Napisano: 11.03.2020 10:43:18 w SZUKAM....
basku napisał(a):

basku napisał(a):

szukam kodu rabatowego do EMPIKu
czy ktoś może posiada na zbyciu albo wie jak zdobyć? emotka

chce kupić : https://www.empik...1044792423,zabawki-p

ktoś wie gdzie szukać jakiejś zniżki?

edit.: ewentualnie gdzie można kupić taniej emotka

czy ktoś coś? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6688938 Napisano: 10.03.2020 12:00:19 w SZUKAM....
basku napisał(a):

szukam kodu rabatowego do EMPIKu
czy ktoś może posiada na zbyciu albo wie jak zdobyć? emotka

chce kupić : https://www.empik...1044792423,zabawki-p

ktoś wie gdzie szukać jakiejś zniżki?

edit.: ewentualnie gdzie można kupić taniej emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6688245 Napisano: 06.03.2020 09:24:59 w SZUKAM....
szukam kodu rabatowego do EMPIKu
czy ktoś może posiada na zbyciu albo wie jak zdobyć? emotka

chce kupić : https://www.empik...1044792423,zabawki-p

ktoś wie gdzie szukać jakiejś zniżki?

edit.: ewentualnie gdzie można kupić taniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6684667 Napisano: 20.02.2020 21:58:27 w SZUKAM....
Proszę napiszcie czy dostajecie sms z tą weryfikacja zwrotów lisner? Ja wysłałam tydzień temu i nic do mnie nie przyszło do tej poryemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6681405 Napisano: 10.02.2020 12:29:08 w Czy informują/ informowali?

basku

#6675443 Napisano: 20.01.2020 17:46:41 w Czy informują/ informowali?
Ehhh w regulaminie jest napisane że dziś o 15tej opublikują Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6675433 Napisano: 20.01.2020 17:30:13 w Czy informują/ informowali?

basku

#6673245 Napisano: 13.01.2020 17:31:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bingo9842 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

alita napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

bingo9842 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

RMF FM informuje na bieżąco? 

też jestem ciekawa... 

z 3 godzinnym opóźnieniem

W moim przypadku były to jakieś dwie minuty. Formularz uzupełnilam przed 12:00 i po chwili otrzymałam maila z voucherem.

Chyba kiepskie życzenia im składam, bo na 5 życzeń 0 bombonierek  emotka

podobnie jak ja emotka

I ja ????????3 zgłoszenia ok 13 tej i zero odzewu....  Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6673124 Napisano: 13.01.2020 13:18:42 w Czy informują/ informowali?
PROSZĘ napiszcie czy tutaj laureaci nagród głównych byli już poinformowani??

https://kobieta.i...drowej-skory/konkurs

https://www.styl....kazdym-wieku/konkurs

już chyba powinny być wyniki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6672337 Napisano: 10.01.2020 13:45:54 w Smolar
basku napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

basku napisał(a):

prosze pomozcie... dostalam dzis sms od smolara ze wygralam nagrode II st. bilety do kina... wle jak wchodze w wyniki https://wyniki.smolar.pl/ to ani mnie nie ma ani w Loteria tymbark w lidl ani w tym ktorzy kochaja byc razem :zakrecona: kto mnie oswieci o jaki konkurs chodzi

sms przyszedl o 11.57 emotka
mam 3 paragony i naprawde nie wiem co im wyslac, bo wszystkie jak sprawdzam w wynikach to jest: niestety nie wygrales ;/


Sprawdź tu
https://www.laureaci.smolar.pl/
Jeśli bilety to TYM którzy kochają... Jeśli pojawi Ci się formularz do wypełnienia to wszystko jest ok.

ale wlasnie pokazuje mi sie niestety nie wygrales a sms mam emotka

mam na stronie: Przykro nam, nie mamy takich danych w bazie laureatów.

a jednak zadzialalo na tej stronie, dziekuje Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6672334 Napisano: 10.01.2020 13:43:22 w Smolar
@gnieszk@ napisał(a):

basku napisał(a):

prosze pomozcie... dostalam dzis sms od smolara ze wygralam nagrode II st. bilety do kina... wle jak wchodze w wyniki https://wyniki.smolar.pl/ to ani mnie nie ma ani w Loteria tymbark w lidl ani w tym ktorzy kochaja byc razem :zakrecona: kto mnie oswieci o jaki konkurs chodzi

sms przyszedl o 11.57 emotka
mam 3 paragony i naprawde nie wiem co im wyslac, bo wszystkie jak sprawdzam w wynikach to jest: niestety nie wygrales ;/


Sprawdź tu
https://www.laureaci.smolar.pl/
Jeśli bilety to TYM którzy kochają... Jeśli pojawi Ci się formularz do wypełnienia to wszystko jest ok.

ale wlasnie pokazuje mi sie niestety nie wygrales a sms mam emotka

mam na stronie: Przykro nam, nie mamy takich danych w bazie laureatów. Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6672328 Napisano: 10.01.2020 13:37:30 w Smolar
prosze pomozcie... dostalam dzis sms od smolara ze wygralam nagrode II st. bilety do kina... wle jak wchodze w wyniki https://wyniki.smolar.pl/ to ani mnie nie ma ani w Loteria tymbark w lidl ani w tym ktorzy kochaja byc razem :zakrecona: kto mnie oswieci o jaki konkurs chodzi

sms przyszedl o 11.57 emotka
mam 3 paragony i naprawde nie wiem co im wyslac, bo wszystkie jak sprawdzam w wynikach to jest: niestety nie wygrales ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6671801 Napisano: 09.01.2020 13:00:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lubiekisiel napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

basku napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Jakiś czas temu wygrałam kod do sklepu internetowego. Czas na realizacje był do końca grudnia. Okazało się, że kod jest niepoprawny, więc napisałam do organizatora. Odpisali, że mogłam to zgłaszać w ciągu 14 dni od wyników konkursu, bo taki był czas na REKLAMACJE dotyczące konkursu. Czy ktoś miał podobną sytuację? Myślałam, że reklamacje dotyczą przebiegu konkursu a nie poprawności kodów  emotka


dokładnie, jak miałaś zgłosić reklamację w ciągu 14 dni na nieprawidłowy kod, nie wiedząc czy jest prawidłowy i jednocześnie majac świadomość,że jest ważny do końca roku. 

nie lubię takich reakcji, skoro kod nie został wykorzystany, a widać, że nastąpił błąd to nie rozumiem dlaczego organizator sam z siebie nie zaproponuje nowego. 

a czy to chodzi może o zakupy i kody do SEMILAC?

ja miałam też bon 100 zł ze streetcom, zrobiłam zakupy za ok 150, , po czym po kilku dniach okazało się że kwota przeze mnie opłacona wróciła - jakiś błąd transakcji w banku i dziś mi odpisali, że zamówienie nie może być zrealizowane, bo kupon wykorzystany może być raz emotka masakra, zła jestem ;/  nie mam bonu 100 zł i nie mam zakupów ;/

Tak emotka

U mnie dokładnie tak samo, 31.12 sobie przypomniałam o kodach, próbuję zrobić zakupy, a kod nie działa, więc zrobiłam screena z wyraźną datą, napisałam do nich maila i odpowiedź taka sama: kody ważne do 31.12 ale na sprawdzenie czy są poprawne było 14 dni - beznadzieja

mi też początkowo kod nie działał, ale mi odpisali, że muszę mieć w koszyku TYLKO produkty do makijażu więc zamówienie sfinalizowałam... tak mi sie wydawało, kod zadziałał, ale przelew nie zadziałał emotka

napisałam dziś @ na reklamacje@nesperta.com Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6671747 Napisano: 09.01.2020 11:20:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sasaaabp napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Jakiś czas temu wygrałam kod do sklepu internetowego. Czas na realizacje był do końca grudnia. Okazało się, że kod jest niepoprawny, więc napisałam do organizatora. Odpisali, że mogłam to zgłaszać w ciągu 14 dni od wyników konkursu, bo taki był czas na REKLAMACJE dotyczące konkursu. Czy ktoś miał podobną sytuację? Myślałam, że reklamacje dotyczą przebiegu konkursu a nie poprawności kodów  emotka


dokładnie, jak miałaś zgłosić reklamację w ciągu 14 dni na nieprawidłowy kod, nie wiedząc czy jest prawidłowy i jednocześnie majac świadomość,że jest ważny do końca roku. 

nie lubię takich reakcji, skoro kod nie został wykorzystany, a widać, że nastąpił błąd to nie rozumiem dlaczego organizator sam z siebie nie zaproponuje nowego. 

a czy to chodzi może o zakupy i kody do SEMILAC?

ja miałam też bon 100 zł ze streetcom, zrobiłam zakupy za ok 150, , po czym po kilku dniach okazało się że kwota przeze mnie opłacona wróciła - jakiś błąd transakcji w banku i dziś mi odpisali, że zamówienie nie może być zrealizowane, bo kupon wykorzystany może być raz emotka masakra, zła jestem ;/  nie mam bonu 100 zł i nie mam zakupów ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6669489 Napisano: 30.12.2019 14:24:23 w SZUKAM....
basku napisał(a):

Pilnie szukam jakieś zniżki kodu rabatowego na zakupy w sklepie Semilac na kosmetyki do makijażu

może ktoś wie gdzie takowy znajdę

Kiedyś chyba były na streetcom jak ktoś był ambasadorem ale nie wiem czy to jeszcze ważne czy jeszcze ktoś takim może poratować?


Będę bardzo wdzięczna za pomoc emotka  


czy ktoś posiada? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6669375 Napisano: 30.12.2019 08:38:10 w SZUKAM....
Pilnie szukam jakieś zniżki kodu rabatowego na zakupy w sklepie Semilac na kosmetyki do makijażu

może ktoś wie gdzie takowy znajdę

Kiedyś chyba były na streetcom jak ktoś był ambasadorem ale nie wiem czy to jeszcze ważne czy jeszcze ktoś takim może poratować?


Będę bardzo wdzięczna za pomoc emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6665948 Napisano: 12.12.2019 17:49:43 w Zdjęcia naszych wygranych
pioge7 napisał(a):

androm napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Są i u mnie

Jak miło, że Ci dali tak, by się nie powtarzały:)

To samo mówiłem mamie emotka  ze fajnie że wszytskie inne  

a co to w ogóle za stwory? emotka Wyświetl w wątku >>

basku

#6662242 Napisano: 29.11.2019 09:37:37 w SZUKAM....
kreatia napisał(a):

basku napisał(a):

Pilnie szukam kodów zniżkowych na emotka LEGO emotka

potrzebuje kupić na prezent od św. Mikołaja  emotka
LEGO 10265 Creator Expert Ford Mustang


czy wiecie gdzie można zdobyć jakiś rabat? na zestaw klocków LEGO?

może coś w black friday? słyszeliście?
edit. widzę, że ten zestaw jest np w empiku - może do tego sklepu ma ktoś pomysł na rabat emotka albo jakiś inny sklep.

Proszę pomóżcie emotka

z kodem Lego50 drugi produkt za pół ceny emotka  

ponawiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6661958 Napisano: 28.11.2019 14:22:40 w SZUKAM....
kreatia napisał(a):

basku napisał(a):

Pilnie szukam kodów zniżkowych na emotka LEGO emotka

potrzebuje kupić na prezent od św. Mikołaja  emotka
LEGO 10265 Creator Expert Ford Mustang


czy wiecie gdzie można zdobyć jakiś rabat? na zestaw klocków LEGO?

może coś w black friday? słyszeliście?
edit. widzę, że ten zestaw jest np w empiku - może do tego sklepu ma ktoś pomysł na rabat emotka albo jakiś inny sklep.

Proszę pomóżcie emotka

z kodem Lego50 drugi produkt za pół ceny emotka  

tylko ja chce kupić 1 zestaw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6661921 Napisano: 28.11.2019 12:55:26 w SZUKAM....
Pilnie szukam kodów zniżkowych na emotka LEGO emotka

potrzebuje kupić na prezent od św. Mikołaja emotka
LEGO 10265 Creator Expert Ford Mustang


czy wiecie gdzie można zdobyć jakiś rabat? na zestaw klocków LEGO?

może coś w black friday? słyszeliście?
edit. widzę, że ten zestaw jest np w empiku - może do tego sklepu ma ktoś pomysł na rabat emotka albo jakiś inny sklep.

Proszę pomóżcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0