Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika xena

xena

#6676853 Napisano: 24.01.2020 12:57:29 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
waga z Chaty Polskiej -UPS Wyświetl w wątku >>
1 patkubmik 0

xena

#6676167 Napisano: 22.01.2020 16:27:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
alaalicja napisał(a):

Ale susza... 

najwyższy czas polaćemotka   emotka Wyświetl w wątku >>

xena

#6676141 Napisano: 22.01.2020 15:24:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Cytrusek77 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Absolucie, czemu nic nie dałeś ?



Mnie też nie, nawet wódeczki emotka

bo wódeczki chyba jeszcze nie dawali emotka  ja tam czekam cierpliwie na komplet emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

xena

xena

#6671040 Napisano: 07.01.2020 10:17:29 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
misiek coca-cola, nie przepadam za miśkami ale ten PIĘKNY JEST!! emotka  -inpost Wyświetl w wątku >>

xena

#6670340 Napisano: 03.01.2020 12:14:25 w SZUKAM....
Miła26 napisał(a):

Jakiw produkty  otrzymaliście z konkursu E z C4?

proszek kolor 2,6 kg, płyn 2l do białego i kapsułki kolor Wyświetl w wątku >>
1 Mila26 0

xena

#6670280 Napisano: 03.01.2020 10:01:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw E z C4 -chyba DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6661429 Napisano: 27.11.2019 11:06:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
i u mnie butelka brita + torba COOLPACK -kurier DPD Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

xena

#6661026 Napisano: 26.11.2019 13:40:58 w SZUKAM....
agusiac87 napisał(a):

asiatko napisał(a):

w moich 2 biedrach nie ma Glade, u Was wszedzie jest? moze na jakichs osobnych regałach? chyba oślepłam, wszedzie aril

U mnie w jednej biedronce nie widziałam. A w drugiej mieli bardzo blisko kas wyłożone produkty glade

też błądziłam długo przy regalach z chemią a były przy samej kasie Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6659685 Napisano: 22.11.2019 11:19:05 w SZUKAM....
bruce napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

https://konkurs.colorino.pl/COLORINO-LAUREACI-2019-NAGRODY-WLASNE.pdf 

emotka emotka  Dzięki wielkie. emotka
Dziś po wielu godzinach odszukałam nareszcie ów nieszczęsny paragon, wchodzę w link z oświadczeniem, a tam... formularz już bez okienka z paragonem, który wczoraj jeszcze był wymagany.  emotka  Sami nie panują nad tym, co ludziom wysyłają...  emotka

to dzięki mnie usunęli ten paragon z oświadczenia emotka  wcześniej faktycznie był ten wymóg Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

xena

#6659556 Napisano: 21.11.2019 21:34:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tormenta77 napisał(a):

[quote=

xena]dzięki  emotka  ja to troszkę inaczej widzę, poza tym nie kontaktuje się nikt ze sklepu tylko wysyła Gratifica i nagrody maja wysyłać kurierem, wg mnie postępują niezgodnie z regulaminem i tyle

Ja za to bardzo się cieszę z tego kuriera bo zakupy robiłam na allegro emotka No ciekawie, to jaki NIP
wpisalas??? Nagrody byly przydzielone na sklepy ???? Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6659366 Napisano: 21.11.2019 13:20:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
i sprawa COOLPACKA wyjaśniona   -pole z dodawaniem paragonu będzie w dniu dzisiejszym usunięte w oświadczeniu. Bardzo miło z ich strony:) Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6659363 Napisano: 21.11.2019 13:14:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

xena napisał(a):

bardzo proszę: https://konkurs.c...egulamin-konkurs.pdf


Z regulaminu wynika, że:
1) uczestnik konkursu powinien zachować oryginał paragonu,
2) z laureatami deklarującymi dokonanie zakupu w sklepie X kontaktują się pracownicy sklepu X,
3) laureat nagrodę odbiera w sklepie, w którym dokonał zakupów - wydaje mi się zatem logiczne, że pracownik sklepu przy wydaniu nagrody ma prawo sprawdzić w/w paragon, czy dotyczył on właśnie tego sklepu. Ponieważ jednak regulamin nie wskazuje, by trzeba było odesłać oryginał paragonu, laureat powinien mieć prawo go zachować - przesłać można skan/zdjęcie przed odbiorem nagrody + okazać oryginał przy wydawaniu nagrody, tyle

dzięki  emotka  ja to troszkę inaczej widzę, poza tym nie kontaktuje się nikt ze sklepu tylko wysyła Gratifica i nagrody maja wysyłać kurierem, wg mnie postępują niezgodnie z regulaminem i tyle Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

xena

#6659351 Napisano: 21.11.2019 12:46:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

xena napisał(a):

a ja mam pytanko odnośnie Coolpacka, a mianowicie: Agencja życzy sobie odesłać oświadczenie wraz z paragonem a w regulaminie jest zapis zupełnie inny tzn to oświadczenie mają odsyłać tylko laureaci nagród głównych a w przypadków nagród w sklepach partnerskich powinny być wydawane w tychże sklepach, bez paragonu!!! tyko podpis na zbiorczej liście i tak właśnie odebrałam już dzisiaj nagrody z colorino.
Czy więc agencja może sobie uprawiać taką samowolkę i robić zupełnie inaczej niż zapis w regulaminie???  Proszę o radę mądre głowy emotka  a do agencji już napisałam, zobaczymy jak się ustosunkują...i czy w ogóle 


Poproszę o link do regulaminu, wtedy poszukam info i Ci odpowiem emotka

bardzo proszę: https://konkurs.c...egulamin-konkurs.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6659342 Napisano: 21.11.2019 12:36:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a ja mam pytanko odnośnie Coolpacka, a mianowicie: Agencja życzy sobie odesłać oświadczenie wraz z paragonem a w regulaminie jest zapis zupełnie inny tzn to oświadczenie mają odsyłać tylko laureaci nagród głównych a w przypadków nagród w sklepach partnerskich powinny być wydawane w tychże sklepach, bez paragonu!!! tyko podpis na zbiorczej liście i tak właśnie odebrałam już dzisiaj nagrody z colorino.
Czy więc agencja może sobie uprawiać taką samowolkę i robić zupełnie inaczej niż zapis w regulaminie???  Proszę o radę mądre głowy emotka  a do agencji już napisałam, zobaczymy jak się ustosunkują...i czy w ogóle  Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6658049 Napisano: 18.11.2019 10:10:57 w SZUKAM....
agakaz2 napisał(a):

xena napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

szukam osoby z Krakowa która by mi odebrała kartę z faktory Kraków emotka

Realizuje się je tylko w tym salonie więc co z samego odebrania karty? Trzeba pisemne upoważnienie razem z nr dowodów, adres, e-mail, odbierała dla mnie znajoma i trochę jej to zeszlo, wysyłałam tel co chcieli

dziękuję za info ale ja to wszystko wiem.
karta ważna jest dwa lata Ale odbiór tylko do końca listopada więc nie dam rady odebrać ale do realizacji już trochę czasu jest.

chyba że tak emotka  powodzenia Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6658040 Napisano: 18.11.2019 10:01:13 w SZUKAM....
agakaz2 napisał(a):

szukam osoby z Krakowa która by mi odebrała kartę z faktory Kraków emotka

Realizuje się je tylko w tym salonie więc co z samego odebrania karty? Trzeba pisemne upoważnienie razem z nr dowodów, adres, e-mail, odbierała dla mnie znajoma i trochę jej to zeszlo, wysyłałam tel co chcieli Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6657490 Napisano: 15.11.2019 11:36:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

anaesth napisał(a):

Czy Albedo wymaga oryginału paragonu w celu odebrania nagrody, czy w razie czego wystarczy skan? Nie mogę znaleźć takiej informacji w regulaminie Bref (pewnie jest, tylko ja nie widzę emotka ).

Jeżeli wysyłka, to tylko oryginał.
Bywa, że chcą skan, ale w tym konkursie nie sprawdzałam regulaminu.

W konkursie "zabujaj się w kolorach" chcieli scan i wysyłka pocztą więc to nie reguła ale było to wyraźnie zapisane w regulaminie Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6657212 Napisano: 14.11.2019 14:02:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
stówa do salonu YES -Factory Krakówemotka Wyświetl w wątku >>