Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika xena

xena

#6416670 Napisano: 16.10.2017 12:58:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kijki z Santandera  -kurier DPD  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6416256 Napisano: 14.10.2017 19:14:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dzikuska21 napisał(a):

czy ktoś się może dowiadywać jak to będzie z tym konkursem syoss w Kaufie? Czy jeszcze jest szansa na jakieś nagrody ? Czy nagrody Albedo rozdać między swoich pracowników?

pisałam do nich ale odpowiedź dostałam co najmniej wkurzającą tzn:
" Nastąpiła pomyłka. Osoby zainteresowane zostały poinformowane."
super, nie?? tylko, że ja tez jestem zainteresowana i chciałabym wygrać, bo grałam!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6415740 Napisano: 13.10.2017 09:49:17 w SZUKAM....
xena napisał(a):

czy w konkursie ŚNIADANIOWEJ można wygrać (na 1 osobę oczywiście) kilka nagród dodatkowych?? Przeglądałam reg i nic tam nie widzę:(

już znalazłam odp w wątku "dyskusje..."emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6415739 Napisano: 13.10.2017 09:47:27 w SZUKAM....
czy w konkursie ŚNIADANIOWEJ można wygrać (na 1 osobę oczywiście) kilka nagród dodatkowych?? Przeglądałam reg i nic tam nie widzę:( Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6414456 Napisano: 10.10.2017 15:30:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
hulajnoga z ITM zawitała  emotka Wyświetl w wątku >>

xena

#6412943 Napisano: 06.10.2017 20:04:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Czy jak do kogos dzwonilo dzis Albedo, to czy ktos ich porządnie opierniczyl za Syoss z Kaufa? Jeszcze mi nie minęła zlosc. Kolezanka z pracy nadrabiala km by mj kupic, a nie zostałam ujeta w losowaniu.  

Pewnie nie emotka  Ja wysmarowałam maila, ale jak narazie cisza w eterze. Jak znajdę chwilę to napiszę reklamację. Tak dla zasady. Nie chcę nagrody, ale żeby oddali mi za paragon 8 zł skoro nie potrafią zorganizować jak należy konkursu. Może i bym tego nie zrobiła, ale ja jestem pamiętliwa i wciąż pamiętam jak się zachowywali z przyprawnikami. 

ha... no to mają tych wiadomości więcej, bo ja też się pofatygowałam i napisałam parę gorzkich słów ale jak na razie również bez odzewuemotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, Mila26 0

xena

#6412009 Napisano: 05.10.2017 11:27:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

ale jestem wciekła emotka jak osoby które nie grały mogą otrzymać nagrodę emotka (szczotkę)ja nie grałam o bransoletkę,  ale za to bardzo zależało mi na szczotce-  wiec wysłałam zgłoszenia, ale z racji że nie grałam o bransoletkę maila nie otrzymałam i o szczotce mogę zapomnieć, bo szczotke dostanie OSOBA która nawet nie wysłała zgłoszenia na ten konkurs emotka dla mnie to niedorzeczne i MEGA  WIELKI E oszustwo emotka

dokładnie to samo mnie wkurza emotka  na dodatek kupiłam na forum 2 paragony i oczywiście -wygranej brak! chyba im się pokiełbasiło kompletnie oczekując paragonu od kogoś kto nie wysyłał zgłoszenia emotka  i oferując nagrodęemotka  coś z tym trzeba zrobić, no bez jaj!! Wyświetl w wątku >>
1 violka88 0

xena

#6408492 Napisano: 27.09.2017 17:30:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
kijki z Santandera (dzięki zmianom w liście zwycięzców)  emotka Wyświetl w wątku >>

xena

#6408489 Napisano: 27.09.2017 17:26:06 w Paragony na trwające konkursy
czy ktoś wybiera się jeszcze dzisiaj do Kauflanda???? plissss emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6408367 Napisano: 27.09.2017 14:21:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
kameleon1982 napisał(a):

Karta podarunkowa 200 zł do Toys RUs super emotka

również karta emotka  ale miłe zaskoczenie! posłałam 1 jedyny komentarz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6403050 Napisano: 13.09.2017 15:23:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
5 stóweczek do Zalando od Hebe (palmolive) -Fedex  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6403035 Napisano: 13.09.2017 15:02:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
1 ZetZ 0

xena

#6402418 Napisano: 12.09.2017 12:35:23 w Pomocy!!!!
kalka napisał(a):

Z czego dziś mogła dotrzeć nagroda? Koleżanka nie zdążyła odebrać przesyłki, nawet nie wie jaka firma kurierska emotka

ja wczoraj dostałam zegarek ze Stumbras:) -dhl, może to?? Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6401453 Napisano: 09.09.2017 21:18:09 w Pomocy!!!!
rutka napisał(a):

Wydaje mi się, że warto przejść z abonamentu na kartę - po czym doładowywać wyłącznie małymi kwotami na bieżąco. Bo gdy jest abonament, to kasę po prostu dopisuje do rachunku, który rozliczasz z operatorem na koniec okresu rozliczeniowego, a gdyby cała kasa z doładowania dajmy na to 10 PLN zeszła po tych SMSach premium, to szybciej byś się zorientowała, że coś jest nie halo i można by było w porę zareagować, podjąć jakieś kroki. Przemyśl sobie takie rozwiązanie.

to nie takie proste, z abonamentu nie da się tak ot zrezygnować, umowę się podpisuje i to w moim przypadku na długo -36 mies:( a za 10 zł, to nawet 1 by nie przyszedł, bo każdy kosztował mnie 11 zł! Mało tego -mojemu szwagrowi nawalili smsów (po 30 zł każdy) w ciągu mies na kwotę 800 zł! emotka  Jak w ogóle taka działalność może mieć miejsce to mnie zadziwia:( przecież nikt o zdrowych zmysłach nie zamówiłby świadomie subskrypcji tych kompletnie bezsensownych smsów nawet gdyby były po 1 zł! Tak więc 100% ich zysków pochodzi ze zrobienia ludzi w balona! No jak tak k...a można??

Sprawdz czy twój operator (tzn córki) nie udostępnia limitów na rachunek. U mnie w nju jest taka opcja, mam ustawione 100 zł i powyżej nie da sie juz wysyłać innych smsów. 

ale to nic nie da bo ona nie placi za sms ktore wysyla tylko za te ktore otrzymuje,sprobuj wyslac na te numery sms STOP

dzięki za odzew i rady, oczywiście zrezygnowałam z subskrypcji jak tylko zobaczyłam rachunek ale wstecz zapłacić trzeba:(   Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6398321 Napisano: 02.09.2017 15:10:49 w Pomocy!!!!
xena napisał(a):

xena napisał(a):

za córci tel za ostatni miesiąc dostałam rachunek -ponad 300 zł emotka  w tym 265 smsy premium! normalnie scyzoryk się w kieszeni otwiera na tych cwaniaków, przychodziło jakieś cholerstwo z numerów 60909, 60617 które bagatelizowała a okazuje się że za to g..o trzeba zapłacić (...) co teraz można zrobić

xena napisał(a):

ja pierdziu, normalnie rozbój w biały dzień! Jakieś cwaniaki bogacą się kosztem ludzi bo przecież kompletnie nic sensownego w tych smsach nie przychodzi! A u młodych oczywiście blokady na wszystkich tel nie do przejścia i jak tu kontrolować?? emotka   

Wydaje mi się, że warto przejść z abonamentu na kartę - po czym doładowywać wyłącznie małymi kwotami na bieżąco. Bo gdy jest abonament, to kasę po prostu dopisuje do rachunku, który rozliczasz z operatorem na koniec okresu rozliczeniowego, a gdyby cała kasa z doładowania dajmy na to 10 PLN zeszła po tych SMSach premium, to szybciej byś się zorientowała, że coś jest nie halo i można by było w porę zareagować, podjąć jakieś kroki. Przemyśl sobie takie rozwiązanie.

to nie takie proste, z abonamentu nie da się tak ot zrezygnować, umowę się podpisuje i to w moim przypadku na długo -36 mies:( a za 10 zł, to nawet 1 by nie przyszedł, bo każdy kosztował mnie 11 zł! Mało tego -mojemu szwagrowi nawalili smsów (po 30 zł każdy) w ciągu mies na kwotę 800 zł!emotka  Jak w ogóle taka działalność może mieć miejsce to mnie zadziwia:( przecież nikt o zdrowych zmysłach nie zamówiłby świadomie subskrypcji tych kompletnie bezsensownych smsów nawet gdyby były po 1 zł! Tak więc 100% ich zysków pochodzi ze zrobienia ludzi w balona! No jak tak k...a można?? Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6397854 Napisano: 01.09.2017 15:54:10 w Czy informują/ informowali?
nataszka napisał(a):

A duracell ciąg dalszy był,kaufland świeżość już nie dzwoni?

no właśnie dziwi mnie ta przerwa z duracell a swoją drogą mlekołaki C4 i powiadomienie 150 osób w 1 dzień -tez mnie intrygująemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6397799 Napisano: 01.09.2017 14:44:08 w SZUKAM....
Monika11 napisał(a):

xena napisał(a):

xena napisał(a):

xena napisał(a):

xena napisał(a):

gdzie znaleźć wódkę Stumbras?? jest w jakichś marketach czy tylko typowo monopolowych?? jak żyję takiego cuda nie widziałam emotka  

w monopolowych też  emotka

Widzialam w Biedronce

dziękuje wszystkim za podpowiedzi:) coś ja kiepsko widzę na to wychodzi emotka

Zegarki marnej jakości , nie wspominając o okularach .Za zegarek nie dałabym 50 zł -naprawdę .A wódka 32, 33 zł emotka

aż tak źle??? emotka   to w regulaminie je sobie cenią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6397739 Napisano: 01.09.2017 12:58:05 w SZUKAM....
xena napisał(a):

xena napisał(a):

xena napisał(a):

gdzie znaleźć wódkę Stumbras?? jest w jakichś marketach czy tylko typowo monopolowych?? jak żyję takiego cuda nie widziałam emotka  

w monopolowych też  emotka

Widzialam w Biedronce

dziękuje wszystkim za podpowiedzi:) coś ja kiepsko widzę na to wychodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6397686 Napisano: 01.09.2017 11:53:25 w SZUKAM....
gdzie znaleźć wódkę Stumbras?? jest w jakichś marketach czy tylko typowo monopolowych?? jak żyję takiego cuda nie widziałam emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6395776 Napisano: 28.08.2017 15:13:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
2 zegarki G-shock, 5 stóweczek do Kauflanda i plecak Semi Line z plusa -wszystko Fedexem:) milutkoemotka Wyświetl w wątku >>