Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika xena

xena

#6380575 Napisano: 18.07.2017 21:44:02 w SZUKAM....
simsonowa napisał(a):

izkak napisał(a):

xena napisał(a):

xena napisał(a):

pytanie do osób, które odsyłały dane na konkurs Nestle Porusza w Kaufland -czy przychodzą jakieś zwrotki?? u mnie pusto:(

nikt nie odpowie?? emotka

Nie martw się, ja również nic nie dostałam w odpowiedzi  emotka   

Ja też - nic.

dzięki dziewczyny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6380438 Napisano: 18.07.2017 16:13:03 w SZUKAM....
xena napisał(a):

pytanie do osób, które odsyłały dane na konkurs Nestle Porusza w Kaufland -czy przychodzą jakieś zwrotki?? u mnie pusto:(

nikt nie odpowie?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6380344 Napisano: 18.07.2017 12:41:03 w SZUKAM....
pytanie do osób, które odsyłały dane na konkurs Nestle Porusza w Kaufland -czy przychodzą jakieś zwrotki?? u mnie pusto:( Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6380306 Napisano: 18.07.2017 11:38:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
słuchawki z Durexa a wczoraj HEBE -czyżby Zalando?? nie zdradzili co emotka Wyświetl w wątku >>
1 dorothy 0

xena

#6379523 Napisano: 15.07.2017 11:25:18 w Paragony na trwające konkursy
edzia21 napisał(a):

Kupię paragon NOBILES w Brico - pw emotka

również jestem chętna:) Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6378230 Napisano: 11.07.2017 21:42:08 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

xena napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Mam problem z interpretacją regulaminu Dekoralu Castorama.Czy najpierw wysyłam samo słowo Dekoral na 70068.A później w tym samym dniu wysyłam odpowiedź na pytanie, która ma się zacząć od słowa Dekoral znowu na 70068?Sensu dla mnie brak, poza podwójnym wyciągnięciem kasy za smsy... Ale może mam jakieś zaćmienie interpretacyjne...

pierwszy sms wysyłamy bez słowa Dekoral tylko z kodem ze zdrapki!  Później przychodzi zwrotka z prośbą o odpowiedź na pytanie... i wtedy wysyłamy drugi sms z hasłem o treści: KOLOR.DEKORAL.odp, przecież wsio pisze emotka i dzisiaj mi tu proszę nie wysyłać bo ja gram emotka

chyba przeoczyłaś, że cc_ pyta o konkurs w Castoramie, a nie w Brico emotka

no tak -sorki:) już mi się pochrzaniły te konkursy!  z tymi farbami to przeginają -jeszcze Nobiles, co z tym czynić?? Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6378226 Napisano: 11.07.2017 21:35:42 w SZUKAM....
cc_investigator napisał(a):

Mam problem z interpretacją regulaminu Dekoralu Castorama.Czy najpierw wysyłam samo słowo Dekoral na 70068.
A później w tym samym dniu wysyłam odpowiedź na pytanie, która ma się zacząć od słowa Dekoral znowu na 70068?

Sensu dla mnie brak, poza podwójnym wyciągnięciem kasy za smsy... Ale może mam jakieś zaćmienie interpretacyjne...

pierwszy sms wysyłamy bez słowa Dekoral tylko z kodem ze zdrapki!  Później przychodzi zwrotka z prośbą o odpowiedź na pytanie... i wtedy wysyłamy drugi sms z hasłem o treści: KOLOR.DEKORAL.odp, przecież wsio pisze emotka i dzisiaj mi tu proszę nie wysyłać bo ja gram emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6375451 Napisano: 03.07.2017 19:49:53 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

bethan napisał(a):

xena napisał(a):

najdziwniejsze, że dzisiaj rozwiązali ten który wczoraj się zakończył

Odkąd Graf mi przysłał sms z gratulacjami w konkursie, w którym nie brałam udziału, to już im nie wierzę  emotka  I w dodatku nie odkręcali tego wcale, kto się nie przyznał, że nie grał - dostał nagrodę.

W takim razie ciekawa jestem Octedinu, twierdzą że wysłali...1) wysłali, ale coś im się sypnęło - nie są świadomi, 2) rżną głupa i nie wysłali ( a) wyślą za rok może dwa, b) oleją sprawę) ?!

a może wkradł się jakiś błąd techniczny i smsy nie poszły a oni twierdzą, że wysłali?? Jest aktywny formularz dla laureatów z odsyłaniem danych (weszłam przez przypadek przy okazji odsyłania danych na Ostatni dzwonek), więc to by się zgadzałoemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6375378 Napisano: 03.07.2017 17:15:15 w SZUKAM....
nadeim napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

ameryka napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Mam dwa kody do kina (wygrane w biedronkowych zelkach) wazne do 12 lipca, jak sprawdzic cz juz ich nie wykorzystalam? bo nie zapislaam sobie tego i nei pamietam... Jedynie w kasie kina czy jest jakas inna opcja?

w kasie podajesz kody i najwyżej usłyszysz informacje że są wykorzystane. Nie ma innej możliwości sprawdzenia

tak wlasnie myslalam, ale ludzilam sie, ze obedzie sie bez wizyty w kinie. Dziekuje za odp emotka

nie wiem co to za kino, ale zapewne ci sprawdzą ten kod/y po wysłaniu im maila z zapytaniem.

ale z biedronkowego Candy King to były przecież do 30. VI, nie mam racji?? Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6375375 Napisano: 03.07.2017 17:09:57 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Danonki 2 etap byl?  Chyba do 30 mieli czas.I coz tym nestle?

Nie było danonków

I co z Octedinem? emotka

Nic, olewka - wciskają kit, że już poszedł.

najdziwniejsze, że dzisiaj rozwiązali ten który wczoraj się zakończył emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

xena

#6323143 Napisano: 17.02.2017 16:35:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

DOSTAŁAM MAILA:


Droga Ekspertko!
Zapraszamy do udziału w kampanii jogurtów Activia.
Czy już wiesz, że dystrybucja produktów w tej kampanii będzie inna niż zwykle? Zapraszamy Cię do udziału w promocji konsumenckiej, której zasady są bardzo proste!

  1. Wybierz się do wybranego sklepu na zakupy. 
  2. Kup 10 jogurtów Activia* w terminie od 17.02.2017 r. do 20.02.2017 r.
  3. Zachowaj paragon – na jego podstawie zwrócimy Ci koszt zakupu jogurtów Activia*.
  4. W Twojej Strefie Eksperta znajdziesz formularz do wgrania paragonu.
  5. Czekaj na informacje od nas, czy dostałeś się do kampanii.
i teraz mam pytanko: czy pieniązki za jogurty oddają bez względu na to czy się dostałaś/eś do kampanii?

oczywiście, że nie! tylko tym, którzy dostali się do kampanii więc dopiero po informacji, że bierze się udział w kampanii udajemy się na zakupy:) Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

xena

#6321474 Napisano: 13.02.2017 14:07:35 w SZUKAM....
canti0 napisał(a):

Czy możeciemi napisać jakie bajki otrzymaliście z Kiory? 
Ja mam: Opowieści na dobranoc,uniwersytet potworny i zaczarowana (wszystkie już wcześniej wygrałem emotka  Na zdjęciu były inne emotka  
Może ktoś ma inne i chciałby się wymienić?

ja 2 zestawy identyczne -z tego morał, że pewnie wszystkie jednakowe:( Wyświetl w wątku >>
1 canti0 0

xena

#6321465 Napisano: 13.02.2017 13:53:42 w Wkurza mnie...
83huda napisał(a):

Wywaliłam kartonik z pelafenu.. emotka  została jeno butelka

wygrałam w obydwu poprzednich edycjach, w żadnej nie chcieli opakowaniaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6321434 Napisano: 13.02.2017 11:59:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bajki Disneya z Żabki -PP emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6307625 Napisano: 04.01.2017 14:18:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestawy Astra (miłe zaskoczenie -7 produktów a wartość niby 50 zł) -kurier DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6305528 Napisano: 29.12.2016 11:49:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karta do Zalando z Pelafenu -kurier TNT:) Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6304890 Napisano: 27.12.2016 16:25:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

staszek napisał(a):

Czy ktoś podpowie czy w Żabce na konkurs Kiory, gdzie trzeba kupić dowolny produkt na licencji Disneya, Star Wars albo Marvela, może być woda Kubuś, na której jest napisane Star Wars?

mi się wydaje, że nie emotka  zapytaj o jakieś tanie kolorowanki, bo u mnie w żabce często mają na zapleczu emotka  

a dlaczego niby nie??  w reg nie ma listy produktów więc wszystkie, na których znajdziesz Disney, Marvel lub Star Wars. Ja właśnie kupiłam wody i posłałam zgłoszenia, żadnych kolorowanek itp nie ma emotka Swego czasu wygrałam u Kiory w Żabce laptop (wtedy jeszcze nie chcieli paragonów podczas zgłoszenia tylko w przypadku wygranej), miałam kupioną właśnie wodę Kubuś i nagrodę otrzymałam:) Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6303189 Napisano: 20.12.2016 16:33:23 w SZUKAM....
ziolko napisał(a):

anaholub - trzymaj kciuki, żeby doszło, bo ogólnie w listach czy paczkach pocztowych NIE MOŻNA wysyłać bonów, czy kart płatniczych (chyba, że jako przesyłka wartościowa).
W razie zaginięcia i reklamacji nie dostaniesz zwrotu całej wartości, tylko max chyba 50x traktowanie listu jako polecony plus zwrot znaczka. 

Wysłałaś priorytetem? 

nie, zwykły polecony, dziewczynie nie zależało na czasie Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6302959 Napisano: 20.12.2016 11:06:32 w SZUKAM....
mia napisał(a):

xena napisał(a):

czy ktoś może ma jakiś pomysł i oświeci mnie dlaczego na monitoringu poczty nie wyszukuje mi listu poleconego nadanego wczoraj rano?? Wysyłałam też paczkę i zajechała już b. daleko a nr listu nie znajduje wcale:( Wysyłałam w kopercie bąbelkowej kartę visa z elseve i bony, jak to gdzieś wcięło to masakra! Czy mogli jeszcze nie wprowadzić do systemu?

Wczoraj u mnie tak było. Paczka weszła do systemu dopiero dzisiaj, jak dotarła do punktu odbioru.
W nawale przy wysyłce ktoś nie zeskanował tej jednej.
Może u Ciebie też tak się zdarzyło. emotka

dziękuję wszystkim za odp, trochę mnie uspokoiliście, mam nadzieję, że dotrze:) Wyświetl w wątku >>
2 monisss, mia 0