Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika delfinka101

delfinka101

#2669585 Napisano: 18.09.2009 07:14:48 w Zostań testerem.
Własnie miałąm zapytac.KAzali mi odesłac ankiete wypełnioną bo chca mnie do używek..ciekawe czy swirują czy naprawdę chcą zaprosić??Dzis wyśle im wypelnioną Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2653716 Napisano: 12.09.2009 09:09:13 w Rossmann
Ja
dorota19791 napisał(a):

nowe 4 glosy:) kto chce?


na Polska Av. Taki chłopiec w niebieskiej bluzie.Moge sie zrewanzowac Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2653686 Napisano: 12.09.2009 08:36:51 w Rossmann
Proszę o głosiki na rossnet chłopiec w niebieskiej bluzie z wycięta pajęczyna na głoewie.Konkurs na polska A.
Chetnie odklikam na cos lub zaglosuje Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2649036 Napisano: 10.09.2009 04:41:05 w Żegnamy zmarłych
pegaz napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Dziś zmarła po przeszło rocznej walce z rakiem moja chrzestna.Umierajac miała całkiem otwarte oczy i jakby prosiła;zróbcie coś..Miała 52 lata.Bardzo chciała zyc .Wychowywała 2 wnuczki jedna do 10 druga 14 lat


zazwyczaj jak sie umrze ma sie oczy otwarte zawsze trzeba zamykac powieki zmarłemu


Chodziło o to ze ona tymi oczyma jeszcze na koniec za rodzina wodziła..Nie zawsze umiera sie z otwartymi-moja babcia zmarla we snie i niemiała otwrtych Wyświetl w wątku >>
[*] 0

delfinka101

#2647200 Napisano: 10.09.2009 05:29:50 w Wkurza mnie...
sambolera napisał(a):

sopran napisał(a):

sambolera napisał(a):

sopran napisał(a):

Ja właśnie wysłałam na vanisha, ale mój durny telefon wysłał mi 2 smsy mimo że miałam 95 znaków bez polskich liter emotka emotka
Nie chce ktoś kupić gównianego lg cookie kp500? Tygodniowy, nówka prawie nieśmigana emotka



mialam go do wyboru do wczoraj ale wybralam inny emotka



Na pewno nie chcesz? Sprzedam za 300zł.

Swoją drogą- cenzura nieprzeciętne ten lg emotka



nie, nie. ja lubie zwykle telefony. nawet ten co wzielam SE 902 to za bardzo jakis naladowany ale moze bedzie ok

a tak w ogole to kiedy jakies spotkanie? emotka


Ja taki na allegro sprzedałam za 500 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2645324 Napisano: 09.09.2009 10:15:00 w PODZIĘKOWANIA
Nie potrafie ładnie ukladac podziekowań Dziękuję jednak pewnej osobie z forum, która po przeczytaniu mojej prośby o pomoc w zrobieniu plakatu pomogła inaczej; mianowicie zakupiła potrzebną do rehabilitacji trampolinę dla mojego smyka.Dziękuję e.....24 Niewiem czy sobie życzy ale ja wiem kto to:)
Dziękuję też 2 osobom (też narazie bez ich pozwolenia niewymienie) Które zgłosiły sie do zrobienie plakatu:) DZIÊKUJÊ emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2643583 Napisano: 08.09.2009 06:21:09 w Żegnamy zmarłych
Dziś zmarła po przeszło rocznej walce z rakiem moja chrzestna.Umierajac miała całkiem otwarte oczy i jakby prosiła;zróbcie coś..Miała 52 lata.Bardzo chciała zyc .Wychowywała 2 wnuczki jedna do 10 druga 14 lat Wyświetl w wątku >>
[*] 0

delfinka101

#2643575 Napisano: 08.09.2009 06:19:36 w Rossmann
dawidekk napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

dawidekk napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Często ludziom klikam ot tak i niepisze im pw.Jednak kiedy ja proszę o kliknięcie i mimo iz zawsze odklikuje kilka osób zwyczajnie sciemnia ze oddało głos..Chodzi konkretnie o konkursy na rossnecie..i to własnie uwazam za nieuczciwe..Nieuczciwe uważam też zakladnie np100 kont..ale 2,34..całkiem spoko rodzina tez moze grac i sobie pomagac,,to chyba zrozumiałe.W konkursie Wasa wygrałam przez przypadek bo osoby zaczeły kobinowac i glosno mowic o moim hasle na jakims forum konkursowym co innym osobom się niespodobało i mimo iz moje hasło było do..okant rozbic i niebyło hasłem nawet to zajęłam3 miejsce..Głosowały obce osoby ja moglam liczyc tylko na pomoc kilku osób.Dajmy więc spokoj tym ile ktore maja kilka kont..przy tym też trzeba sie naprawcowac..załóżcie tez sobie tyle..



w Wasie to nie liczyły się głosy internautów emotka jury podejmowało decyzję emotka emotka emotka



Ja pisałam o konkursie na hasło WASA..Jury tylko miało wybrac jedno..resztę wybierali internauci..10 miejsc wszyscy dostali karte do sephory i zapas chlebka..bryyy mam go do dzisiaj



nigdzie nie widzę w regulaminie nic od internautach
emotka rozmawiamy o tym samym konku? emotka konkurs Wasy Zaopiekuj się mną emotka



Nie Dawidku ja pisze o konku z hasełkiem Wymyślec hasełko trzebabyło; Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2643500 Napisano: 08.09.2009 05:57:26 w Rossmann
dawidekk napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Często ludziom klikam ot tak i niepisze im pw.Jednak kiedy ja proszę o kliknięcie i mimo iz zawsze odklikuje kilka osób zwyczajnie sciemnia ze oddało głos..Chodzi konkretnie o konkursy na rossnecie..i to własnie uwazam za nieuczciwe..Nieuczciwe uważam też zakladnie np100 kont..ale 2,34..całkiem spoko rodzina tez moze grac i sobie pomagac,,to chyba zrozumiałe.W konkursie Wasa wygrałam przez przypadek bo osoby zaczeły kobinowac i glosno mowic o moim hasle na jakims forum konkursowym co innym osobom się niespodobało i mimo iz moje hasło było do..okant rozbic i niebyło hasłem nawet to zajęłam3 miejsce..Głosowały obce osoby ja moglam liczyc tylko na pomoc kilku osób.Dajmy więc spokoj tym ile ktore maja kilka kont..przy tym też trzeba sie naprawcowac..załóżcie tez sobie tyle..



w Wasie to nie liczyły się głosy internautów emotka jury podejmowało decyzję emotka emotka emotka



Ja pisałam o konkursie na hasło WASA..Jury tylko miało wybrac jedno..resztę wybierali internauci..10 miejsc wszyscy dostali karte do sephory i zapas chlebka..bryyy mam go do dzisiaj Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2643496 Napisano: 08.09.2009 05:54:50 w Rossmann
Wracajac do Avril..jako jedyna chyba(wtedy bynajmniej pierwsza) dodałam zdjecie chłopaka..a kto powiedział ze chodzi o zewnętrzne podobieństwo..ciekawe czy teraz zaczna ludzie dodawac fotki chłopaków..Mój jest na początku gdzies z pajęczyną wyciętą w niebieskiej bluzie.. Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2643493 Napisano: 08.09.2009 05:53:14 w Rossmann
Często ludziom klikam ot tak i niepisze im pw.Jednak kiedy ja proszę o kliknięcie i mimo iz zawsze odklikuje kilka osób zwyczajnie sciemnia ze oddało głos..Chodzi konkretnie o konkursy na rossnecie..i to własnie uwazam za nieuczciwe..Nieuczciwe uważam też zakladnie np100 kont..ale 2,34..całkiem spoko rodzina tez moze grac i sobie pomagac,,to chyba zrozumiałe.W konkursie Wasa wygrałam przez przypadek bo osoby zaczeły kobinowac i glosno mowic o moim hasle na jakims forum konkursowym co innym osobom się niespodobało i mimo iz moje hasło było do..okant rozbic i niebyło hasłem nawet to zajęłam3 miejsce..Głosowały obce osoby ja moglam liczyc tylko na pomoc kilku osób.Dajmy więc spokoj tym ile ktore maja kilka kont..przy tym też trzeba sie naprawcowac..załóżcie tez sobie tyle.. Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2642364 Napisano: 08.09.2009 09:49:45 w Wkurza mnie...
Kurna chata dostałam 1 opaske na UV a gdzie moj termometr?? Wysłali mi listem zwykłym i koperta otwarta wgniciona w skrzynkę..szok.Termometr pewnie wyparował albo poczta zarąbała..tylko w którym momencie..listonosz pewnie sięnie przyzna>Znowu niezbyt miły mail poleci do kolejnego serwisu..Jakby co to od was sie tego nauczyłam emotka emotka emotka
W zapunktowanych i owieczce przyniosło taki efekt ze w ramach przeprosin syn dostanie dużą owieczke breloczek i długopis:) Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2641932 Napisano: 08.09.2009 07:35:35 w Wkurza mnie...
m3107 napisał(a):

a mnie wkurza ze od wczoraj rana nie mam cieplej wody bo cos tam z rurami robia. i zeby sie umyc to musze wode grzac w garnku emotka no normalnie sredniowiecze emotka


Wyobraź sobie jak mi przed swietami spieniczyła się terma gazowa i dopiero jakis iesiac temu dałam rade kupić nową..niebyło juz co naprawiac..taka była zrąbana..Nowa z załozeniem to 1500 zł zobacz jak ja sie wkurzałam hihihii Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2641930 Napisano: 08.09.2009 07:34:16 w Zostań testerem.
Czy ktos nadal nieotrzymał pieluszek??Jezeli tak piszcie na pw lub tutaj. Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2641914 Napisano: 08.09.2009 07:26:49 w Wkurza mnie...
Mnie osobiscie wkurza rossnet..pomijam wyniki tam gdzie nabijacze działają..ale opisowe gdzie oni stale te same wybierają juz mnei dobija..niebee wiecej brała udziału..Chociaz wysłaąłm fotke na polska Av.ale i tak niemam szans jak ktos ma 100 kont Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2641236 Napisano: 07.09.2009 07:29:59 w Rossmann
Ja mam fokte na polska A. ale szczerze mówiac neiwiem czy mam chociaz 1 głos:)
Ja nawet niewiem czy zamieszczona jest ta fotka..dałam zdjęcie chłopca hihii.a kto powiedział ze tylko kobiety:) Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2639764 Napisano: 07.09.2009 10:24:32 w Dziś cieszę się z.....
pegaz napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

pegaz napisał(a):

po zakupie Kubusia Play okazalo sie ze pod etykieta sa 2 naklejki z kodami emotka


a wlasnie ja mam 5 kodów już:)


ja mam duzoo wiecej ale i tak w ciagu trwania calego konkursu mozna wygrac 1x nagrode:(


Odnosnie tych naklejek..ja juz wbiłam kody ale zastanawiam sie czy nieza szybko... emotka Jedna para mi styka dla syna a druga para pojdzie na adres mamy jak wygram hahah Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2639674 Napisano: 07.09.2009 09:58:31 w Dziś cieszę się z.....
Od rana same radosne nowinki ; najpierw dotarły pieluszki ze streetcomu, potem miałam zaprowadzic synka do szkoły ale spotkalismy po drodze mame jego kolezaki i ona ich odwiozła..Wiec godzine około 40 minut mam zaoszczedzonych:) teraz na poczte po moim niezbyt miłym meilu dostałam taką odpowiedź;
Szanowna Pani,

bardzo dziękujemy za kontakt.
Paczuszka z breloczkiem i długopisem zostanie dzisiaj nadana raz jeszcze bowiem najwyraźniej nie doszła.

Pozdrawiam
Anna Jackowicz

Czyż świat nie jest piękny??
A to wszystko dzięki temu forum i temu portalowi..Nigdy bym niewysłałą maila z ponagleniem wysylki i pewnie niebralabym udziału w zabawach:) Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2639667 Napisano: 07.09.2009 09:55:11 w Zostań testerem.
Dojadą , dojadą.Wiec po telefonie dowiedziałam się,że nie tylko mamy małych dzieci dostały pieluszki..Dostały je też które mają dzieci i mogą porównac te pieluszki do tych jakie kiedys były tak organoleptycznie; dotyk, wizualnie..poszarpac nimi odrobine emotka
Wazne było też miejsce zamieszkania, wiek mamy, Czym sie interesuje..
Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2639619 Napisano: 07.09.2009 09:30:24 w Zostań testerem.
No własnie ja mam tych ulotek 25 i broszurke.Już zadzwoniłam do streetcomu i dowiedziałam sie ze moge dawac pieluszki ale borń boże sprzedawac!!!Dodatkowo kierowac mam nas tronke te osoby ktore sa zainteresowane pieluszkami darmowymi.Teraz znikam na jakiś czas ide młodego zaprowadzić do szkoły.Potem Wam opisze jakimi kryteriami się kierowano przy wyborze testerek:) Wyświetl w wątku >>
0 0