Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anialistopad

anialistopad

#7282886 Napisano: 30.07.2025 00:06:45 w Wkurza mnie...
Nawet torby nie mam z żaby z peroni🤣🤣 Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#7282810 Napisano: 29.07.2025 17:33:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Orientuje sie ktos czy np frytki odebrane za pkt w maku daja los? Lub takie ktore sa w zestawie z wygranej nagrody?

Mi nie dodali Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

anialistopad

#7282773 Napisano: 29.07.2025 15:31:29 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
anialistopad napisał(a):

anialistopad napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Voucher do spa z loterii fuzetea 400 zł za 300.
Patelnie tefal z loterii Kujawskiego sprzedam lub zamienię na bony
Drukarka polaroid z loterii fuze tea sprzedam

Fast track na lotnisko Chopina w Warszawie sprzedam za 150

Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#7282613 Napisano: 29.07.2025 01:26:45 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Dekasia napisał(a):

Jak coś to Fortuna wysyła karmelki z Wawel :D

Czym wysyłają? Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#7282496 Napisano: 28.07.2025 16:38:53 w Paragony na trwające konkursy
https://www.e-kon...a-namdong-biedronka1

Kupiłam mi ktoś na tą loterie? Nje znalazłam w mojej biedronce Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#7282277 Napisano: 27.07.2025 23:12:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
nawrotkatv napisał(a):

A co to za konkurs? W temacie szklanka z loterii MC donalds i to piękna żółta Wyświetl w wątku >>

anialistopad

#7282245 Napisano: 27.07.2025 19:35:53 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
voucher na przegląd stomatologiczny do wykorzystania w ogólnopolskiej sieci wskazanych placówek stomatologicznych o łącznej wartości 70,00 zł za 25 sprzedam Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#7282240 Napisano: 27.07.2025 19:33:43 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
anialistopad napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Voucher do spa z loterii fuzetea 400 zł za 300.
Patelnie tefal z loterii Kujawskiego sprzedam lub zamienię na bony
Drukarka polaroid z loterii fuze tea sprzedam

Fast track na lotnisko Chopina w Warszawie sprzedam za 150

Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#7282043 Napisano: 26.07.2025 14:01:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Loteria Promocyjna Wygrywaj z Captain Jack"! -wysylali kody 50 zl do biedronki,bo sie pogubiłam? Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#7282028 Napisano: 26.07.2025 12:00:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lukaszn12 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Mi poszło na iphonie za 1 razem

Ja próbowałem na wszystkich sprzętach, w tym na iphone i nie poszło emotka

Mi poszło na 16 pro max ,a rozmawiałam dziś z siostrą na samsungu a25 nie szło i tak klikała kilkanaście razy i w końcu miała wysłano Wyświetl w wątku >>
1 kwadracik 0

anialistopad

#7282021 Napisano: 26.07.2025 11:37:51 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Parawan z loterii fuze tea wysyłka od organizatora nie podałam jeszcze danych 25 zl Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#7281982 Napisano: 25.07.2025 23:18:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mi poszło na iphonie za 1 razem Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#7281979 Napisano: 25.07.2025 23:06:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
7monikar napisał(a):

baxter napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

kwadracik napisał(a):

tad_pole napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

ktoś też ma problem z wysłaniem formularza Capri?

Dalej błąd... komuś w końcu poszło?

Cały czas to samo? Dajcie znać

Mi się w końcu udało przed chwilą.

mi dalej błąd wyskakuje...

U mnie też błąd i na laptopie i na telefonie emotka  tak to jest jak się czeka do ostatniej chwili

Nie da się wysłać

Ja wysłałam 2 zgłoszenia przed chwilą bez problemu. Mam jeszcze 2 paragony jakby ktoś chcial Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#7281973 Napisano: 25.07.2025 22:46:58 w Paragony na trwające konkursy
Mam 2 paragony capri sun Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#7281937 Napisano: 25.07.2025 20:19:58 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
anialistopad napisał(a):

Voucher do spa z loterii fuzetea 400 zł za 300.
Patelnie tefal z loterii Kujawskiego sprzedam lub zamienię na bony
Drukarka polaroid z loterii fuze tea sprzedam

Fast track na lotnisko Chopina w Warszawie sprzedam za 150

Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#7281926 Napisano: 25.07.2025 19:27:19 w Paragony na trwające konkursy
anialistopad napisał(a):

Biedronka lajkonik wymienię na polo market(ilość paragonów co do wymiany do dogadania )

Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#7281925 Napisano: 25.07.2025 19:26:28 w Paragony na trwające konkursy
Biedronka lajkonik wymienię na polo market Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#7281645 Napisano: 24.07.2025 18:54:04 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Voucher do spa z loterii fuzetea 400 zł za 300.
Patelnie tefal z loterii Kujawskiego sprzedam lub zamienię na bony
Drukarka polaroid z loterii fuze tea sprzedam

Fast track na lotnisko Chopina w Warszawie sprzedam za 150 Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#7281081 Napisano: 22.07.2025 20:48:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

pikawka napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Majkii napisał(a):

Dostał ktoś ponowną weryfikacje z Corony?

A co to za ponowna weryfikacja? Chodzi o loterię z SUPami?

Tak, część osób dostała  smsa ponownie z pozytywną weryfikacją 50 tki

A ok, myślałem, że jeszcze coś do wiaderek z konkursu Corony chcą dodatkowo weryfikować emotka

Ja też dostałam ponowna weryfikację  z cofony z 50 zl. Coś im sie pokickalo z systemem Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

anialistopad

#7281069 Napisano: 22.07.2025 19:47:59 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
andii napisał(a):

Hi !emotka
Co taniego wychodzi w biedronce na loterię NIVEA ?  0

Chyba krem do twarzy ten granatowy około 10 zl. Nic innego nie znalazłam Wyświetl w wątku >>
1 andii 0