Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika anialistopad

anialistopad

#5158440 Napisano: 24.04.2012 09:14:12 w GFK
ankieta kosmetyki zaznaczcie loreal to wam przejdzie Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5158426 Napisano: 24.04.2012 09:07:46 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

zostałam uświadomiona. Po raz kolejny bardzo ważna osoba dała mi to do zrozumienia.. A ja wbrew pozorom jestem strasznie słaba psychicznie i wszystko tak okropnie przeżywam i potem nie mogę się otrząsnąć.. Ktoś poprawia sobie humor moim kosztem i nawet nie wie jak mnie to boli.
I wbrew pozorom to nie jest mój mąż. On tak nie robi.. Szkoda, że Go nie ma teraz obok, bo nawet nie mam się do kogo przytulić i wypłakać emotka Synka denerwowac nie chce, On nie rozumie takich rzeczy, zresztą jak ja płaczę to On razem ze mną...

Kur**a, źle mi jest. Wybaczcie, mam gorszy dzień emotka


nie martw się dla nas jesteś wspaniała a znając zycie to ta osoba jest beznadziejna i dlatego próbuje twoim kosztem pokazać jaka to ona jest wspaniała a tak w nawiasie czy to czasem nie tesciowa?
Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5158337 Napisano: 24.04.2012 08:37:00 w Carrefour konkursy
i do mnie nie dzwonią też emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5158280 Napisano: 24.04.2012 08:09:29 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

Po raz kolejny zostałam uświadomiona, że jestem zerem... miło... aż żyć się odechciewa emotka


kto ci tak powiedział? emotka dla nas jesteś wielka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5158273 Napisano: 24.04.2012 08:06:25 w Wkurza mnie...
a mnie wkurzają ludzie , którzy chcą aby im wygrać głoda , wygrywam go za darmo oczywiście piszą do mnie a na koniec stwierdzaja , że oni nie wiedzą o co chodzi z podaniem loginu i hasła no kur..... przeczytajcie najpierw regulamin .a nie potem piszą o wyjaśnienie dlaczego to a dlaczego tamto emotka przez ten czas mogłam wygrac głodka jakiemuś dzieciaczkowi , który by się ucieszył jeszcze z niego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5157793 Napisano: 23.04.2012 07:57:36 w Giełda Kodów ; )
Szukam kodow z tigera i tymbarka w zamian moge wygrac glodka lub na wymiane kubusia kody Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5157424 Napisano: 23.04.2012 04:53:01 w Wkurza mnie...
a jak andrenalinka jak się szuka paragonu przy wiekszej nagrodzie emotka mi się jeszcze taka nie trafiła ale znam takich co autko im przeszło koło noska emotka kurde zimno dzis wkurza mnie to Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5156668 Napisano: 23.04.2012 11:21:33 w Paragony
Mam paragony na always Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5156581 Napisano: 23.04.2012 10:50:00 w Carrefour konkursy
deva napisał(a):

majeczkamp napisał(a):

a z BAM wszystkie pendrive'y rozdane ?



chyba nie, mam nadzieję że nie


z bam pendrive już rozdane z rowerami teraz dzwonią do mnie nie zadzwonili jeszcze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5156501 Napisano: 23.04.2012 10:22:44 w Wygraj mi / Wygram za...
wygram małego głodka Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5155431 Napisano: 22.04.2012 04:32:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
delfinka101 napisał(a):

bartula napisał(a):

Może lepiej niech się nie chwali,jedni pogratulują, inni humor popsują. Pamiętam jak zaczęłam piać na forum i wygrałam parę tyg wcześniej samochód i już, już chciałam się pochwalić, że to ja, właśnie ja ale trochę poczytałam i stwierdziłam, że się najzwyczajniej w świecie....boję. Wiem, że to głupie ale pamiętam, że tak właśnie było.


Hi hi hi..pamiętam oje poczatki jak grupa osób chciała mnie zlinczować za wygranego lapka w Falvit na Onecie..Jakie mi miłe rzeczy jedna wypisywala na pw..Jak mną gardzi itd..:)


bo to zazdrość jest właśnie mnie też spotkało kiedyś na fb jak coś tam wygrałam dostałam kilka niemiłych wiadomości ale jedna była wspaniała uśmiałam się z niej i nie komentowałam , pewna dziewczyna mi napisała , że dałam du.....py dla organizatora konkursu i dlatego wygrałam i jak coś takiego skomentować?
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5155425 Napisano: 22.04.2012 04:29:09 w Giełda Kodów ; )
szukam kodów z tymbarka , tigera na wymianę lub co tylko chcecie Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5155296 Napisano: 22.04.2012 02:55:10 w Inne mniejsze markety
znalazłam w gazecie konkurs powinien być pod tym linkiem www.raidmeninblack3.com ale go tam nie ma. trwa od 16 kwietnia do 17 sierpnia a zasady kup dowolny produkt raid , off lub autan wejść na stronke i wygrac tylko problem , ze sie nie da na nią wejść moze ktoś wie coś na temat tego konkursu? Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5155275 Napisano: 22.04.2012 02:42:03 w Wkurza mnie...
a duża to była suma pieniędzy?' kurde jak oni to robią już boję się płacić kartą w sklepach zanim wypłacę w bankomacie oglądam go dokładnie ludzie stojący za mną w kolejce myślą , że jestem jakaś pierdo.........lnięta bo oglądam bankomat i macam go .Ale wolę się upewnić , ze nic tam nie ma a w kasie sklepowej staram się zasłaniać aby nikt nie widział pinu kurde jakie oni mają sposoby wkurza mnie to , ze tak załatwiaja ludzi z kasą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5155207 Napisano: 22.04.2012 01:38:30 w Zakupy na konkursy - usługi
kto zrobi mi zakupy w top market lub minutce i tesco playboy potrzebuje sztuk 2 Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5154859 Napisano: 22.04.2012 09:26:23 w Rossmann
15 tys.mialam ostatnio ugrane bez wspomagaczy bo nie mam takich dzis 21 tys.i przegralam praktyka czyni mistrza wiem ze z tym wynikiem nie mam szans ale mam satysfakcje ze ugralam go sama bez wspomagaczy Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5154818 Napisano: 22.04.2012 08:46:04 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

kaki76 napisał(a):

mia napisał(a):

kaki76 napisał(a):

A tak się zastanawiam jak mogli ci z tej karty kasę zawinąć jak masz ją przy sobie ?


Tu chodzi o kartę kredytową... emotka

to już tym bardziej nic z tego nie rozumiem może mnie ktoś oświecić jak to możliwe?


Ja też nie mam karty kredytowej, więc taka super obeznana to nie jestem, ale wiem, że można nią płacić w internecie np. i tu tkwi niebezpieczeństwo.
Poczytaj tu:
http://www.vipkredyt.pl/najlepsze-karty-kredytowe/jak-placic-karta-kredytowa-w-internecie/


ja mam kartę debetowa to chyba inny rodzaj niż kredytowa nie? juz się wkurzyłam teraz , że kur....... takie przekręty robią normalnioe strach kartę mieć lepiej płacić gotówką emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5154761 Napisano: 22.04.2012 07:48:45 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

kaki76 napisał(a):

A tak się zastanawiam jak mogli ci z tej karty kasę zawinąć jak masz ją przy sobie ?


Tu chodzi o kartę kredytową... emotka


to już tym bardziej nic z tego nie rozumiem może mnie ktoś oświecić jak to możliwe?
Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5154719 Napisano: 22.04.2012 06:34:16 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

kaki76, nie będę owijal w bawełnę. - w każdym konkursie szukasz paragonu/ów emotka

powinnaś więc zastanowić się nad zmianą strategii

najwidoczniej 1 paragon to za mało

zastanów się nad systemem geometrycznym - 4 telefony obdarzasz 2-ma paragonami, od 6 do 9 telefonów 3-ma paragonami

nie zawsze się wygrywa, ale warto grać fair bo to dodatkowy zestaw biżuterii czy kolejny bon mniej wart od czystego sumienia


mam 5 telefonów i wiele razy było tak , że miałam paragony na wszystkie numery i guzik wygrywałam a paragonami mogłam sobie napalić w piecu więc teraz kupuje na 1 konkurs 1 paragon chyba , że wiem jak mam zagrać aby wygrać to wtedy kupię i na 10 paragonów a często szukam paragonu nie dla siebie a dla kogoś ze znajomych teraz będę szukała tylko dla siebie więc będą mi potrzebne rzadko bo zawsze 1 sztukę mam a na dodatkowej nagrodzie nie zależy mi wolę ją komuś odstąpić
mia napisał(a):

joan napisał(a):


Pracownica banku powiedziała, że transakcja nie została zakończona i zaksięgowana, ale nie mogą jej wstrzymać, bo przecież wszystkie dane zostały wpisane poprawnie i nie ma podstaw. Zatem płątności pójdą i koniec kropka. Ale mogę złożyć reklamację, nic nie stoi na przeszkodzie. Łatwo jej mówić, nie jej pieniądze...


No widzisz, a ja właśnie inteligentnie doszłam do wniosku, ze przecież mogą wstrzymać... emotka
Przecież jeśli właściciel konta składa reklamację, to chyba się powinno? Rozumiem, ze nie mogą (nie powinni ) pieniędzy wrócić na Twoje konto tak ot, ale chyba można by je zablokować w banku do czasu wyjaśnienia sprawy?
Widocznie głupiam i naiwnam...
Też trzymam mocno! I Ty się trzymaj! emotka


mogą wstrzymać pieniądze , ale to chyba zależy od banku.Ja mam w alior bank i kiedyś żle zrealizowałam przelew na znaczną sumkę bank wswzystko przyjął dane się zgadzały tylko w numerze konta cyfry przestawiłam.z miesiąc ta transakcja wisiała jako niezrealizowana ale w końcu ją anulowali .A tak się zastanawiam jak mogli ci z tej karty kasę zawinąć jak masz ją przy sobie ? Może płaciłaś gdzieś w jakiejś restauracji czy gdzieś i kartę ci skopiowali ? a mozesz napisać w jakim banku masz kartę?moją kartą np, nie zrobi się zakupów w internecie bo nie mam na niej tych 3 dziwnych cyferek potrzebnych do wykonania transakcji .wkurza mnie dziś ta pogoda Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5154507 Napisano: 21.04.2012 08:07:43 w Wkurza mnie...
zabcia0410 napisał(a):

wkurza mnie, e ci gle te same osoby szukaj paragon w,co oznacza dla mnie tyle, e oszukuj ,graj nie spe niaj c zapis w regulamin w,rozumiem , e losowo mo e co si zdarzy ,no ale tak ci gle-to chyba przesada emotka


A ja ci napisze tak jak sie gra na iles telefonow i ma 1 paragon a wpada wiecej wygranych to trzeba odkupic i wtedy sie szuka ja to wiem bo sama gram na kilka numerow i czesto brakuje mi paragonow bo szkoda inwestowac jak sie nie ma gwarancji wygranej tylko ja mam zawsze 1 paragon a inni graja bez wolny rynek po to jest watek paragony kto chce sie tam wpisuje i tyle nie chcesz nie sprzedawaj twoja wola a wkurza mnie dzis maz faceci sa z marsa normalnie Wyświetl w wątku >>
0 0