Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anialistopad

anialistopad

#5155275 Napisano: 22.04.2012 02:42:03 w Wkurza mnie...
a duża to była suma pieniędzy?' kurde jak oni to robią już boję się płacić kartą w sklepach zanim wypłacę w bankomacie oglądam go dokładnie ludzie stojący za mną w kolejce myślą , że jestem jakaś pierdo.........lnięta bo oglądam bankomat i macam go .Ale wolę się upewnić , ze nic tam nie ma a w kasie sklepowej staram się zasłaniać aby nikt nie widział pinu kurde jakie oni mają sposoby wkurza mnie to , ze tak załatwiaja ludzi z kasą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5155207 Napisano: 22.04.2012 01:38:30 w Zakupy na konkursy - usługi
kto zrobi mi zakupy w top market lub minutce i tesco playboy potrzebuje sztuk 2 Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5154859 Napisano: 22.04.2012 09:26:23 w Rossmann
15 tys.mialam ostatnio ugrane bez wspomagaczy bo nie mam takich dzis 21 tys.i przegralam praktyka czyni mistrza wiem ze z tym wynikiem nie mam szans ale mam satysfakcje ze ugralam go sama bez wspomagaczy Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5154818 Napisano: 22.04.2012 08:46:04 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

kaki76 napisał(a):

mia napisał(a):

kaki76 napisał(a):

A tak się zastanawiam jak mogli ci z tej karty kasę zawinąć jak masz ją przy sobie ?


Tu chodzi o kartę kredytową... emotka

to już tym bardziej nic z tego nie rozumiem może mnie ktoś oświecić jak to możliwe?


Ja też nie mam karty kredytowej, więc taka super obeznana to nie jestem, ale wiem, że można nią płacić w internecie np. i tu tkwi niebezpieczeństwo.
Poczytaj tu:
http://www.vipkredyt.pl/najlepsze-karty-kredytowe/jak-placic-karta-kredytowa-w-internecie/


ja mam kartę debetowa to chyba inny rodzaj niż kredytowa nie? juz się wkurzyłam teraz , że kur....... takie przekręty robią normalnioe strach kartę mieć lepiej płacić gotówką emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5154761 Napisano: 22.04.2012 07:48:45 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

kaki76 napisał(a):

A tak się zastanawiam jak mogli ci z tej karty kasę zawinąć jak masz ją przy sobie ?


Tu chodzi o kartę kredytową... emotka


to już tym bardziej nic z tego nie rozumiem może mnie ktoś oświecić jak to możliwe?
Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5154719 Napisano: 22.04.2012 06:34:16 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

kaki76, nie będę owijal w bawełnę. - w każdym konkursie szukasz paragonu/ów emotka

powinnaś więc zastanowić się nad zmianą strategii

najwidoczniej 1 paragon to za mało

zastanów się nad systemem geometrycznym - 4 telefony obdarzasz 2-ma paragonami, od 6 do 9 telefonów 3-ma paragonami

nie zawsze się wygrywa, ale warto grać fair bo to dodatkowy zestaw biżuterii czy kolejny bon mniej wart od czystego sumienia


mam 5 telefonów i wiele razy było tak , że miałam paragony na wszystkie numery i guzik wygrywałam a paragonami mogłam sobie napalić w piecu więc teraz kupuje na 1 konkurs 1 paragon chyba , że wiem jak mam zagrać aby wygrać to wtedy kupię i na 10 paragonów a często szukam paragonu nie dla siebie a dla kogoś ze znajomych teraz będę szukała tylko dla siebie więc będą mi potrzebne rzadko bo zawsze 1 sztukę mam a na dodatkowej nagrodzie nie zależy mi wolę ją komuś odstąpić
mia napisał(a):

joan napisał(a):


Pracownica banku powiedziała, że transakcja nie została zakończona i zaksięgowana, ale nie mogą jej wstrzymać, bo przecież wszystkie dane zostały wpisane poprawnie i nie ma podstaw. Zatem płątności pójdą i koniec kropka. Ale mogę złożyć reklamację, nic nie stoi na przeszkodzie. Łatwo jej mówić, nie jej pieniądze...


No widzisz, a ja właśnie inteligentnie doszłam do wniosku, ze przecież mogą wstrzymać... emotka
Przecież jeśli właściciel konta składa reklamację, to chyba się powinno? Rozumiem, ze nie mogą (nie powinni ) pieniędzy wrócić na Twoje konto tak ot, ale chyba można by je zablokować w banku do czasu wyjaśnienia sprawy?
Widocznie głupiam i naiwnam...
Też trzymam mocno! I Ty się trzymaj! emotka


mogą wstrzymać pieniądze , ale to chyba zależy od banku.Ja mam w alior bank i kiedyś żle zrealizowałam przelew na znaczną sumkę bank wswzystko przyjął dane się zgadzały tylko w numerze konta cyfry przestawiłam.z miesiąc ta transakcja wisiała jako niezrealizowana ale w końcu ją anulowali .A tak się zastanawiam jak mogli ci z tej karty kasę zawinąć jak masz ją przy sobie ? Może płaciłaś gdzieś w jakiejś restauracji czy gdzieś i kartę ci skopiowali ? a mozesz napisać w jakim banku masz kartę?moją kartą np, nie zrobi się zakupów w internecie bo nie mam na niej tych 3 dziwnych cyferek potrzebnych do wykonania transakcji .wkurza mnie dziś ta pogoda Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5154507 Napisano: 21.04.2012 08:07:43 w Wkurza mnie...
zabcia0410 napisał(a):

wkurza mnie, e ci gle te same osoby szukaj paragon w,co oznacza dla mnie tyle, e oszukuj ,graj nie spe niaj c zapis w regulamin w,rozumiem , e losowo mo e co si zdarzy ,no ale tak ci gle-to chyba przesada emotka


A ja ci napisze tak jak sie gra na iles telefonow i ma 1 paragon a wpada wiecej wygranych to trzeba odkupic i wtedy sie szuka ja to wiem bo sama gram na kilka numerow i czesto brakuje mi paragonow bo szkoda inwestowac jak sie nie ma gwarancji wygranej tylko ja mam zawsze 1 paragon a inni graja bez wolny rynek po to jest watek paragony kto chce sie tam wpisuje i tyle nie chcesz nie sprzedawaj twoja wola a wkurza mnie dzis maz faceci sa z marsa normalnie Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5154317 Napisano: 21.04.2012 06:24:47 w Wygraj mi / Wygram za...
od poniedziałku mogę wam pomóc z tymi głodami nie obiecuję wygranych ale do tej pory 8 sztuk wpadło więc w końcu się uda Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5154077 Napisano: 21.04.2012 03:13:44 w GFK
alis27 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

u mnie też emotka na 2 konta brak kodów emotka


u mnie to samo?co sie dzieje?!


i u mnie też tak co jest? Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5154024 Napisano: 21.04.2012 02:49:41 w Paragony
Mam paragony smak chetnie odkupie parasol Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5152364 Napisano: 20.04.2012 02:33:01 w Paragony
a więc tak do moich paragonów pies mi nie zjadł dziecko nie oblizało itp do drogerii laboo nie kupiłam bo mężowi do sklepu się nie chciało 4 liter ruszyć a zagrałam tam bo to już nałóg taki trudno nagroda przepada a do bam siostra ma ale kupiła zwykła pastę i ma oznaczenie 75 ml więc nie przejdzie taki to jej pomagam i szukam emotka a w temacie mam paragony na alweys , smak wella , regine Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5151855 Napisano: 20.04.2012 10:42:54 w Paragony
Siostra wygrala usb z reala blendamed i ma nie taki paragon kupila zwykla paste a nie ta z plynem wiec szukam dla niej paragonu do 4 kwietnia Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5151537 Napisano: 20.04.2012 07:56:36 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza ze od 18 nie mam kompa w naprawie jest.dzwoniłam i powiedział mi ze dopiero zaczął go teraz robic ciekawe czy go dzis odbiore.wkurza mnie net z telefonu Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5151445 Napisano: 20.04.2012 07:09:13 w Paragony
Szukam paragonu z laboo gilette Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5150634 Napisano: 19.04.2012 04:15:43 w Paragony
Szukam paragonu z laboo gilette Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5148424 Napisano: 18.04.2012 03:08:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie dzis zero wygranych Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5146876 Napisano: 17.04.2012 06:37:22 w Paragony
paragon z reginy 9 kwiecień jeśli ktoś ma chętnie odstapię wygraną Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5145986 Napisano: 17.04.2012 12:36:59 w Paragony
czy ma ktoś wella aster z 16 marca? Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5144665 Napisano: 16.04.2012 07:00:25 w Wygraj mi / Wygram za...
zaraza555 napisał(a):

szukam miłej osóbki która wygra głoda dla mojej chrześnicy, paragon mam. ktos sie w przedszkolu pochwalił że bedzie miał i mała mnie teraz męczy.


napisz do mnie swoje dane to konta jak znajdę chwilke jutro to ci spróbuje wygrać tylko nie obiecuje nie zawsze się udaje Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#5143453 Napisano: 16.04.2012 11:35:14 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

W moim mieście padła głowna wygrana w lotto... Jeden kupon na chybił trafił i jest emotka Oczywiście to mnie nie wkurza, ale...
To było w sobotę... gnębiłam męża, aby pojechał ze mną do leclerca na zakupy (akurat tam padła wygrana).. nie chciało mu się.. a miałam taką piekielną ochotę zagrać ptzy okazji w lotka, tyle dziwnych okoliczności było, tak jakby jakaś magiczna siła pchała mnie ku kolekturze, haha.. to mogłam być JA! emotka


zmyj chłopu głowę i już


emotka


hehe przez miesiac obiadu nie rób ja tak miałam też kiedyś nosiło mnie do lotka jednego dnia jak nie wiem prosiłam męża by pojechał wysłał moje liczby dałam mu kupon i co sierota zgubił zapisane cyferki wysłał inne a miałabym 5 bo zawsze gram na 1 liczbach ale mu dałam do wiwatu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0