Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anialistopad

anialistopad

#3196101 Napisano: 13.03.2010 03:40:06 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza złamany paznokieć przez jeden obciełam wszystkie.Ale jestem zła bardzo długo miałam swoje długie pazurki. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#3196050 Napisano: 13.03.2010 03:21:16 w Wkurza mnie...
Melissa1980 napisał(a):


pegaz napisał(a):

a mnie wkurza ze nie można juz nawet poprosic o wklejenie wyników w wątku wyniki bo od razu wkurwiająca malisa karniaka daje inni pisza bzdury gdzie popadnie a ona nie reaguje


pegaz napisał(a):

Przemądrzała su...a



jak Cię wq****, to wypier**** stąd, drzwi po lewej emotka



....Adrian, możesz mi dać karniaka emotka

Dobrze napisałaś niech pilnują wątków gdzie mają pisać , sama nie jestem swięta ale się staram pisać w tematach.
Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#3195876 Napisano: 13.03.2010 02:17:24 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

kaki76 napisał(a):

A mnie wkurza , że skruszył mi się ząb i wypadła plomba a zapłaciłam kur....e dentystce kupę kasy i miało być dobrze.Zadzwoniłam do niej wczoraj to kazała mi przyjść za 2 tygodnie i to prywatnie wkurza mnie to.


No nie zartuj, zadzwon jeszcze raz i powiedz ze chcesz rozmawiavc z dentystka a nie recepcjonistka, to przyjmnie cie od razu, ma chyba zreszta taki obowiazek. Ja mialam taka sytuacje to jeszczew tym samym dniu mnie przyjela , mialam pierwszenstwo przed innymi pacjentami. Przeciez przez takie odwlekanie mozesz nawet stracic gwarancje na plombe. Nie popuszczaj tlyko zadzwon i powiedz ze żądasz wizyty bo już raz czekalas na wizyte w kolejce ( jak robilas plombe).
Poje.....a baba nie da się z nią dogadać w poniedziałek idę do innej dentystki a do niej więcej nie pójdę .
Wkurza mnie ten glupi snieg:/


Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#3194517 Napisano: 13.03.2010 06:39:11 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza , że skruszył mi się ząb i wypadła plomba a zapłaciłam kur....e dentystce kupę kasy i miało być dobrze.Zadzwoniłam do niej wczoraj to kazała mi przyjść za 2 tygodnie i to prywatnie wkurza mnie to. Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#3192182 Napisano: 12.03.2010 01:17:36 w Wkurza mnie...
smsowicz napisał(a):

że rossnet strasznie muli. Wczoraj zacząłem 5 minut przed pełną i nie zdążyłem się zalogować, bo tak woooolno chodzi.

A to rossnet muli a ja zadzwoniłam do biura obsługi i opier.....am biednego konsultanta , że internet zamulony
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#3192172 Napisano: 12.03.2010 01:14:19 w Wkurza mnie...
a mnie sąsiad ze swoją córeczką nie mają internetu u siebie i jego dzieciaki przychodzą do mnie lekcje odrabiać , rozumiem raz na jakiś czas ale co dzień .I jeszcze siedzą potem do 22 i mnie wkurzają . Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#3191376 Napisano: 12.03.2010 10:11:15 w Wkurza mnie...
taaga20 napisał(a):

kaki76 napisał(a):

Wkurza mnie dzisiejszy dzień nie poszłam do pracy bo mały chory , mąż od rana zajęty a tu dom pełen ludzi .Wszędzie bałagan bo jest remont a mnie boli głowa i mnie wkurza dziś wszystko.I jeszcze nic nie wygrywam,.


ech i to jest najgorsze I jeszcze nic nie wygrywam ... bo gdybyś dziś coś wygrała, to nie przeszkadzało by ci chore dziecko, wiecznie zajęty mąż a i nawet uśmiechnęłabyś się do tych co ci nabrudzili i co ci hałasują przy remoncie emotka

Nie no jak coś wygra to cały dzień wydaje się przyjemniejszy a mały marudzi dalej .A oni coraz głośniej stukają chyba oszaleje dziś.
Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#3191344 Napisano: 12.03.2010 10:02:39 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie dzisiejszy dzień nie poszłam do pracy bo mały chory , mąż od rana zajęty a tu dom pełen ludzi .Wszędzie bałagan bo jest remont a mnie boli głowa i mnie wkurza dziś wszystko.I jeszcze nic nie wygrywam,. Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#3181631 Napisano: 09.03.2010 02:21:17 w Wkurza mnie...
W balona sobie z nami lecą na tych konkursach.Miały być wyniki i nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#3181280 Napisano: 09.03.2010 12:45:14 w Paragony
mam paragony z winiar , timotei z 3 marca i jeszcze pózniej z dnia dzisiejszego bo wybieram się na zakupy. Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#3181255 Napisano: 09.03.2010 12:33:00 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza brak wyników na drogowskażniku emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#3178613 Napisano: 08.03.2010 02:40:27 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza , że na drogowskazniku sobie lecą w kulki i nie dają wyników .Zatrzymali się na 14 dniu Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#3173517 Napisano: 06.03.2010 01:23:46 w Giełda Kodów ; )
wymienię kody z winiar na kody z knorra piszcie na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#3173279 Napisano: 06.03.2010 11:25:09 w Wkurza mnie...
A mi w tym nowym pomyśle winiar smak nie pasuje , Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#3173262 Napisano: 06.03.2010 11:06:56 w Wkurza mnie...
jola29k napisał(a):

kasia1600 napisał(a):

saphira19 napisał(a):

wkurza mnie to że nie radzę sobie ze swoim dzieckiem i czuję sie taka bezradna... a mój facet uświadomił mnie że to moja wina,(to niestety wiem, bo jestem za miękka, ale to się już zmienia) a moje wychowywanie jest tragiczne i jak na to patrzy to mu sie wszystkiego odechciewa, zamiast powiedzieć coś w stylu wiem, że ci ciężko ale wierzę w ciebie że dasz rade... chce mi sie wyć, walić głową w ścianę... wszyscy wkoło wytykają mi błędy, zamiast wesprzeć czy pomóc... mam dość...



z pewnością radzisz sobie doskonale i jesteś najlepszą,najwspanialszą mamą dla swojej pociechy i pamiętaj nikt nie jest doskonały;)


bedzie dobrze ja mam trojke i tez mi na głowe wchodza , a moj maz tylko marudzi ze sa rozpuszczone i nieposłuszne a ja sie go pytam a ty gdzie jestes


Miałam podobny problem ze swoim mężem i wrednym dzieckiem , któregoś dnia tak mnie obaj wkur.....i , że wyszłam z domu i nie było mnie cały dzień.Siedziałam u swojej mamy i dostałam od niej rade aby się nie przejmować a jak coś się nie podoba dla mojego męża to żeby sam mi pokazał jak sobie radzić z dzieckiem.I wiesz co wymiękł nie dal rady , posprzątać , zrobić obiadu zakupów i jeszcze zająć się małym .Od tamtej pory zero krytyki , stara się pomagać.A zdaniem innych się nie przejmuj , olewaj ich i rób swoje.Jakbyś miała wredną teściową to opierdziel konkretnie i też się przymknie.Ja ze swoją krótko , już 3 miesiące u niej nie byłam taka wiązankę dostała za wcinanie się .Życzę powodzenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#3171602 Napisano: 05.03.2010 03:38:46 w Wkurza mnie...
Wkur....a mnie ten timotei nie mogę wygrać szlafroka , tyle razy gram i wielka du..a.Nie ma ktoś chce paragony?Jestem zła na timotei i na dodatek listonosza nie było dziś. Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#3170891 Napisano: 05.03.2010 11:44:37 w Wkurza mnie...
polec napisał(a):

kaki76 napisał(a):

Tak jak kobieta ma prawko to jest spora wygoda dla faceta bo chce wypic piwko i ma kierowce .A mój nikomu nie da swojego samochodu , nawet przyjacielowi.



Ja nie mogę co za facet emotka . Samochód to rzecz nabyta, więc w jaki inny sposób masz się nauczyć jeździć i być dobrym kierowcą niż jeżdżąc. Błędne koło.

Mój mąż mi kupił 3 auto odkąd się znamy i sam mi powiedział, że jak nie będę jeździć to się nie nauczę. Krótko i na temat.

Ale druga strona medalu to ta, że baba za kierownicą to dramat. Ot choćby dzisiaj (a mam tak naprawdę codziennie), baba wyjechała mi z ulicy podporządkowanej leciwym polonezem. Niech dziękuję Bogu, że żyje i że mam ABS w aucie, a ona na to : No co ??????, bez jakiegokolwiek wyrazu skruchy i przepraszam. Nawet taksówkarz kręcił głową, na CB radiu nie zostawiłam na niej suchej nitki!!!.

Bo jak ja wyjadę jego samochodem to zawsze ktoś mnie stuknie albo na parkingu drzwi zarysują i dlatego mi nie chce dawac swojego auta.Ja mam swojego kochanego audiczka tylko czasami oddaje go do przeglądu na warsztat i wtedy nie mam czym sie poruszać.A jego jest prawie nowy i ma szoka z nim , mój już obity z każdej strony i dobrze jest.
Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#3170678 Napisano: 05.03.2010 10:48:05 w Wkurza mnie...
Tak jak kobieta ma prawko to jest spora wygoda dla faceta bo chce wypic piwko i ma kierowce .A mój nikomu nie da swojego samochodu , nawet przyjacielowi. Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#3169462 Napisano: 04.03.2010 07:36:53 w Firmy kurierskie
Fakt DHL jest drogi , ale za to porządny.Nic nie ginie , odpukać w niemalowane.I wszystko jest ok. Wyświetl w wątku >>
0 0

anialistopad

#3169439 Napisano: 04.03.2010 07:25:53 w Firmy kurierskie
A ja wam powiem , że najlepszą firmą kurierską jest DHL nigdy nie miałam z nimi problemu .Kurierzy sympatyczni , dzwonią i przesyłki sa zawsze na czas.Wkur...a mnie za to siódemka , tam są poje..ani ludzie , nie dzwonią nie awizują.Nigdy nie mają czasu aby przyjechać , zawsze chcą aby gdzieś do nich wyjechać.A jak się nie zgodzisz to przesyłkę dostajesz po kilku dni i to jeszcze w szczątkach, reklamacje nic nie pomagają. Wyświetl w wątku >>
0 0