Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mamija

mamija

#4283417 Napisano: 12.04.2011 08:04:13 w Giełda Kodów ; )
mam 5 kodów posti wymienię na 2 zestawy wygranych herbatek lub elseve, nivea Wyświetl w wątku >>
0 0

mamija

#4283205 Napisano: 12.04.2011 04:49:35 w Udane wymiany - polecane nicki:)
baxter - solidność i zaufanie w każdym calu - polecam tego e-konkursowego wymiatacza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mamija

#4224894 Napisano: 17.03.2011 05:27:00 w Udane wymiany - polecane nicki:)
ivisia - wspaniała forumowiczka - wszystko idealnie zgrane , świetny kontakt i milutka korespondencja - polecam wszystkim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mamija

#4211715 Napisano: 11.03.2011 04:41:44 w Udane wymiany - polecane nicki:)
ewunia - świetna kontrahentka - w razie jakichkolwiek wątpliwości działa szybciej niż strażnik texasu - wyjaśnia wszystko naprostowuje a ze swojej strony dotrzymuje wszelkich warunków transakcji w 100% - dziękuję serdecznie i polecam tę forumowiczkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mamija

#4191732 Napisano: 04.03.2011 06:32:51 w Udane wymiany - polecane nicki:)
jola17 - przemiła osoba - dogadaliśmy się spokojnie na wymianę i całą transakcję zrealizowaliśmy bardzo sprawnie - polecam innym tę forumowiczkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mamija

#3981086 Napisano: 20.12.2010 04:58:55 w Udane wymiany - polecane nicki:)
polecam asiabuczkowska - zgodziła się po całkiem preferencyjnej cenie odsprzedac tornister dla starszej kobiety, którą znam i wiem że nie byłoby jej stać na taki prezent gdyby miała kupować coś podobnego w sklepie - dziękuję w swoim i jej imieniu i polecam tę e-konkursowiczkę do wszystkich wymian/odsprzedaży Wyświetl w wątku >>
0 0

mamija

#3958374 Napisano: 13.12.2010 07:42:07 w Udane wymiany - polecane nicki:)
MERYNOSEK - wspaniała osoba i świetna partnerka w interesach - dokonałem z nią już dwóch korzystnych dla obu stron transakcji - z czystym sumieniem mogę każdemu polecić - jestem skłonny zaręczyć że z tą osobą będzie zawsze sumiennie i zgodnie z ustaleniami Wyświetl w wątku >>
0 0

mamija

#3811257 Napisano: 27.10.2010 03:51:46 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

mamija napisał(a):

Też uważam że miałem prawo do dłuższej wypowiedzi w celu oczyszczenia swojego dobrego imienia przedstawiając fakty tak jak to było naprawdę - wyobrażacie sobie sytuację w której ktoś wam grozi blokiem jeśli w dalszym ciągu będziecie negocjować na innych warunkach niż ta druga strona sama sobie wyznaczyła? przecież to żenujące emotka dzięki sophie za sprawiedliwą ocenę sytuacji emotka


hmm nie wiem czy dobrze zrozumiałam,
osoba z którą chciałeś się wymienić nie zgodziła się na wymiane, ale ty przedstawiałeś jej kolejne propozycje ?
bo dla mnie bardziej jest żenujące że komuś nie pasuje wymiana i musi grozić blokadą żeby zainteresowany przestał pisać emotka
Bo to że ktoś stawia warunki na jakich chce wymienić daną rzecz to chyba normalne ?
nie pasuje to nie wymieniasz się i koniec tematu, po co pisać dalej


tak przedstawiałem jej kolejne propozycje po dłuższym czasiem, ona mi także potrafiła przedstawić kolejne oferty że np jeśli nadal jestem zainteresowany to za stówke sprzeda - to chyba normalne że można po czasie wrócić do negocjacji - natomiast również zgadzam się z czarnymgregiem że podawać nicka (a tym bardziej oczerniać) można tylko w przypadku oszustwa Wyświetl w wątku >>
0 0

mamija

#3811111 Napisano: 27.10.2010 02:57:00 w Wkurza mnie...
Też uważam że miałem prawo do dłuższej wypowiedzi w celu oczyszczenia swojego dobrego imienia przedstawiając fakty tak jak to było naprawdę - wyobrażacie sobie sytuację w której ktoś wam grozi blokiem jeśli w dalszym ciągu będziecie negocjować na innych warunkach niż ta druga strona sama sobie wyznaczyła? przecież to żenujące emotka dzięki sophie za sprawiedliwą ocenę sytuacji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mamija

#3810414 Napisano: 27.10.2010 10:28:59 w Wkurza mnie...
Mnie wkurza do granic infantylna osóbka jaką jest kendi. Kiedyś negocjowałem z nią odnośnie wymiany balsamu do ciała mary cohr ... negocjacje nie udawały się - tak czasem bywa ... kendi co jakiś czas pisała, że nie mam do zaoferowania to czego szuka ... potem dostawałem od niej jakieś bzdurne propozycje bym zagrał dla niej w jakimś konkursie o psią karmę i jak uda mi się wygrać to ona wymieni wtedy tą karmę na balsam - nie bawię się w takie bzdety więc ta jej propozycja tylko mnie rozbawiła .... wobec tego podjęliśmy wątek odsprzedania tego balsamu , który w pojemności bodajże 200 ml kosztował rynkowo 150 zł (choć takie same tylko o innym zapachu niż aloes można było spokojnie nabyć na allegro za ok 70-80 zika co i tak jest ceną bardzo drogą jak na balsam). Zapewne kendi posiadając balsam o pojemności 400 ml nie zauważyła, że producent wprowadził w międzyczasie na rynek tę samą serie kosmetyków o większej pojemności 400 ml ale bez podwyżki ceny - nie rozumiem zatem dlaczego kendi w takim razie stwierdziła, że skoro podobny balsam 200 ml kosztuje 150 zł to ten jej balsam wart jest 300 zł (proszę mi podać krajowego linka że za preparat 400 ml kosztuje 300 złotych to przeproszę - ja natomiast mogę podać zainteresowanym na pw linka do sklepów gdzie jest informacja ,iż balsam ten jest teraz w pojemności 400 ml w cenie 200 ml). Byliśmy już prawie dogadani co do ceny która oscylowała w granicach 90-100 zł , ale stanęło na kosztach wysyłki itp i ponownie się nie dogadaliśmy... kendi stwierdziła że woli to komuś sprezentować - ok ... nie dogadaliśmy się trudno ... jakiś czas potem kendi znowu zaczęła się ogłaszać że chce odsprzedać albo wymienić ten balsam ...więc owszem zapytałem ponownie czy trochę nie spuści z ceny bo za taką cenę jaką życzyła sobie na allegro (150 zł na pewno tego nie sprzeda) ... ta wyskoczyła jak poparzona że nie to nie , że ona zna tego wartość i za bezcen nie sprzeda i zaczęła mnie straszyć że dalsze takie moje propozycje by sprzedała to za 80 złotych lub niewiele więcej kończą się na zablokowaniu mojego konta (to ciekawe bo był moment że za 100 sama mi oferowała ten produkt ale łakomstwo i pazerność ma to do siebie że apetyt rośnie w miarę jedzenia). Trudno zablokowałem ją i choć z wieloma osobami miałem b. udane wymiany to z nią nie chcę mieć już raczej nic wspólnego. Natomiast to co ona zaczęła wypisywać potem w dziale wkurza mnie woła o pomstę do nieba bo wszystko przedstawia jedynie w korzystnym dla siebie świetle... a jeśli ktoś z forumowiczów mi powie że chciałem za oszwabić forumowiczkę której proponowałem 8 dych + koszty wysyłki za balsam który ma cenę rynkową niecałe 150 zł (mogę podać adres sklepu internetowego który za tyle to oferuje) to proszę mi to napisać na pw że tak uważa ... natomiast kendi lubi sobie pewne rzeczy dopowiadać (wiadomo że niektóre baby tak mają) bo wcale nie posiadam hotelu hehe i wcale nie używam kosmetyków za 40 złotych choć przyznam że od jednej fajnej forumowiczki odkupiłem krem for men w podobnej cenie emotka Uważam że moja propozycja zapłaty za towar w wysokości 60% drogiej ceny rynkowej była sprawiedliwa natomiast zachowanie kendi i pisanie wyimaginowanych oszczerstw skandaliczne Wyświetl w wątku >>
0 0

mamija

#3620603 Napisano: 13.08.2010 06:27:53 w Oddam za darmo
Oddaje za friko kody zapunktowani - pisze z małych liter choć na korkach są duże (większość pochodzi z mojego chlańska tych niezdrowych napojów więc nie powinno być z nimi problemów oczywiście dopóki ktoś już ich wcześnie nie wprowadzi - zasada kto pierwszy ten lepszy chyba jasna i bezprecedensowa: lm6phwwwfwhmr3l6 , 3796ewmrx4a9 , la96w9w467kwx3e4 , k63ah4kk99slp4e4, 6jhxx4l7nnr9jwrr , ap4en73jlr39mhwh , a3j9jf3x7wwk6emf , ejjk7wwl7k6j9llp - jak ktoś zabierze to miło będzie jak podziękuje - no BONKERS przywitaj się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mamija

#3523119 Napisano: 06.07.2010 01:24:46 w Giełda Kodów ; )
oddam 2 kody coke biedronkowe oraz 8 zapunktowani za jedyne 2 kody pepsi rpa Wyświetl w wątku >>
0 0

mamija

#3493256 Napisano: 25.06.2010 10:33:03 w www.onet.pl
onet? a tam da się wogóle coś realnie wygrać? Wyświetl w wątku >>
0 0

mamija

#3493244 Napisano: 25.06.2010 10:29:28 w Poczta kradnie
z tymi łyżeczkami to niekoniecznie poczta wygrała - ja z 2 kont powinienem ich dostać kilka a dostałem tylko 2 na jedno konto a na drugie wogóle - moim zdaniem organizatorzy mogli zrobić wałek Wyświetl w wątku >>
0 0

mamija

#3493105 Napisano: 25.06.2010 09:43:49 w skojarzenia
zabawa w słoneczko = pedofilia w internecie się szerzy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mamija

#3493076 Napisano: 25.06.2010 09:35:58 w Giełda Kodów ; )
wymienię 5 kodów z pepsi RPA , 2 kody z coli biedronkowej + kilka zapunktowani na doładowanie play 5 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

mamija

#3482946 Napisano: 22.06.2010 10:27:25 w Giełda Kodów ; )
wymienie 5 kodow PEPSI RPA, 2 coca-oli biedronkowej i 5 zapunktowani - wymienie na doladowanie play 5 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

mamija

#3465941 Napisano: 17.06.2010 09:14:43 w Giełda Kodów ; )
3 kody pepsi + 2 kody coli biedronkowej + 4 kody zapunktowani oddam za doładowanie play 5 zł Wyświetl w wątku >>
0 0