Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika bethan

bethan

#2869682 Napisano: 20.11.2009 07:59:21 w skojarzenia
kaszana - profanum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2869429 Napisano: 20.11.2009 06:50:09 w skojarzenia
wizyta tesciowej - wojna domowa Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2869418 Napisano: 20.11.2009 06:45:12 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

polec napisał(a):

Jezus, ale jestem wkurwiona!!!!!!!!!!!


emotka
Chylę czoła. Zestawienie nie do podrobienia.


Nieee, to taka... eee... zbitka semantyczna. Ekhem. Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2869346 Napisano: 20.11.2009 06:23:28 w Pomocy!!!!
tedance napisał(a):

ivisia napisał(a):

powiedzcie mi słonka czy Wy bierzecie udział w każdym konkursie, jak leci? emotka czy macie jakieś systemy opracowane ? emotka

bo jestem baaardzo ciekawa emotka


Ja biorę udział tylko w tych, w których nagrody mnie interesują albo gdzie mam pomysł na opisówkę.


Ja tak samo, nie inaczej emotka Dzisiaj z tego pisania 3 fajne nagrody wpadły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2867476 Napisano: 20.11.2009 09:58:30 w Wkurza mnie...
I denerwuje mnie w dziale moje dzisiejsze wygrane, jak osoby komunikują ze coś wygrały, a później, gdy dostana nagrody do domu piszą ponownie to samo. I jeszcze jak wypisują: wygrałem/am próbkę, gratis ... no naprawdę trzeba to zakomunikował światu, ze wygrało się coś co każdy może dostać, jak tylko się zgłosi do kogo trzeba.
Racja: te pasty, szczoteczki, próbeczki, inne pierdoły, kubeczki, nawet awizo to wygrana, zapach na papierku itp., itd. Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2866320 Napisano: 19.11.2009 09:39:47 w Popraw sobie humor...
ignam napisał(a):

A tu konkurs na digarcie (nie ma w bazie)- na szczęście.
http://pokazywarka.pl/herbza50zl/
http://www.digart...a_50_PLN!!!.html?p=1


Zaje...fajne! Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2866206 Napisano: 19.11.2009 09:12:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
delfinka101 napisał(a):

bethan napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

marielu napisał(a):

katmich napisał(a):


zgadzam się z Wami emotka czytałam trochę tych prac i uważam, że było kilka naprawdę świetnych - a wygrały przeciętne emotka



Wybitne osoby ( ich prace) nie potrzebują wsparcia falvitu emotka Dlatego przeciętne wygrały emotka

Nie pierwszy to konkurs i nie ostatni , gdzie wyniki budzą kontrowersje, punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia ... jak zawsze emotka

PS. ja nie wygrałam jak by co emotka


Ciekwae które to są te WYBITNE?? moja niebyła ani wybitna ani superowa ale miałąm spore wsparcie na kilku forach.Jestem pewna,ze dostałam laptopa za najwiekszą ilosć punktów..nabitych uczciwie...Może powiecie które to są te wybitne ponad przecietność??Pamiętajcie,ze marzenie miaąło się mieścić w jednym dniu a nie tygodniu


Delfinko, wiesz, ja Ciebie z jednej strony rozumiem, z drugiej muszę to powiedzieć - Twoja praca była przeciętna. Jesteś wytrwała w proszeniu o głosy, stąd wygrana.
Mnie by to nie satysfakcjonowało, ale jak kto woli.
Nie, nie grałam w tym konku emotka


Ja sama sie zgadzam iz wybitne arcydzieło to nie było ale to niebył konkurs pisarski to raz a dwa punkty przydały sie aby wejść do 100 potem to już tylko wola JURY..mi się udało i mnie cieszy,nawet więcej..cieszy bardzo.Na forum tylko kilka osób mi klikało reszte załatwili znajomi z innego forum- niemusiałam prosic o klikanie..Po drugie to było napisane z serca a takie wygwizdane ponad przeciętne co nie wygrały to moze pokazecie..które to te wspaniałe..stale o nich piszecie ale jakos nie ma nikogo kto by powiedział; ta praca nie wygrała a powinna.Moze właśnie chodziło o to zeby było z serca.Moim zdaniem osoba która zajeła 1 miejsce zasłuzyła na to.Fajnie opisała jak probowała już spełniać to marzenie od czasów szkolnych i do tej pory pomalenku idzie do przodu..moze o to chodzi..Mnie osobiscie podobała sie jeszcze jedna praca; osoby która nieiwem czy wygrała coś czy nie ale pamiętam iż opisywała iż chciałąby zdobyc jakis szczyt w górach i ze raz była już bliska celu..


Ponieważ:
- nie przemawia przeze mnie zazdrość, ani inne tego typu i tym podobne
- fajnie, jak komuś się coś uda i ma z tego radość, to po prostu gratuluję Ci wygranej, bo wiem skądinąd, że marzyłaś o tej nagrodzie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2865652 Napisano: 19.11.2009 07:39:21 w Wkurza mnie...

O,fajnie Cię widzieć! Jak tam plagiaty, udają się? emotka


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2864958 Napisano: 19.11.2009 04:52:42 w GFK
keiti78zg napisał(a):

ja za tchibo dostałam 101 a wy?


Ja dokładnie tyle samo. Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2864861 Napisano: 19.11.2009 04:31:18 w GFK
Ile macie pkt. za dzisiejszą ankietę Tchibo? Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2864698 Napisano: 19.11.2009 03:55:26 w Paragony
nineczka17 napisał(a):

maja21z napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

szunia napisał(a):

pechowa13 napisał(a):

szukam paragonu z Gillette z Rossmana sprzed 03.11 PW


uuu... paragon na taką nagrodę tani być nie może.. emotka


i nie powinnie byc tani emotka


przecież widać że to nick założony tylko po to by zdobyć paragon emotka


dlatego lepiej by nikt paragonu nie sprzedal swojego
emotka


No, jak pech to pech, i to 13 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2860994 Napisano: 18.11.2009 07:40:11 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

A mnie wkurza rossnet za to, że nigdy nie wygrałam
i
Tesco za EKO konkurs!


Tesco - za to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2860785 Napisano: 18.11.2009 06:55:50 w Rossmann
ilonar2301 napisał(a):

W zamian za gwiazdkę w stopce oddam głoski na canpolu.


Masz gwiazdkę za darmo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2859334 Napisano: 18.11.2009 01:18:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
delfinka101 napisał(a):

marielu napisał(a):

katmich napisał(a):


zgadzam się z Wami emotka czytałam trochę tych prac i uważam, że było kilka naprawdę świetnych - a wygrały przeciętne emotka



Wybitne osoby ( ich prace) nie potrzebują wsparcia falvitu emotka Dlatego przeciętne wygrały emotka

Nie pierwszy to konkurs i nie ostatni , gdzie wyniki budzą kontrowersje, punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia ... jak zawsze emotka

PS. ja nie wygrałam jak by co emotka


Ciekwae które to są te WYBITNE?? moja niebyła ani wybitna ani superowa ale miałąm spore wsparcie na kilku forach.Jestem pewna,ze dostałam laptopa za najwiekszą ilosć punktów..nabitych uczciwie...Może powiecie które to są te wybitne ponad przecietność??Pamiętajcie,ze marzenie miaąło się mieścić w jednym dniu a nie tygodniu


Delfinko, wiesz, ja Ciebie z jednej strony rozumiem, z drugiej muszę to powiedzieć - Twoja praca była przeciętna. Jesteś wytrwała w proszeniu o głosy, stąd wygrana.
Mnie by to nie satysfakcjonowało, ale jak kto woli.
Nie, nie grałam w tym konku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2851499 Napisano: 16.11.2009 06:14:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
madzdz napisał(a):

Jest dziwna, ale zobaczcie filmik emotka Ufoludki w nim tez tak mowia, wiec wszystko gra emotka )


Filmik widziałam, ale jest mniej porąbany niż ta odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2851478 Napisano: 16.11.2009 06:10:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
monludki napisał(a):

a co a konkursem EcoFit?
arczes

Teraz ziemia będzie się rumienić, bo widzi jak bardzo o nią dbamy i w nagrodę będzie nam dawać dużo zieleni i za monitory samsung ecofit dziękować.

to jest nieskładne zupełnie.. zwłaszcza końcówka.. chyba losują te odpowiedzi...


Rzeczywiście, dziwna odpowiedź
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2845862 Napisano: 14.11.2009 07:20:57 w Rossmann
sasanka24 napisał(a):

mio napisał(a):

a ja mam takie pytanie.. jakbym przypuszczalnie wygrala nagrode i w tym czasie nie mogla jej odebrac (jak beda wyniki z konkursow ktore sa aktualnie na rossnecie to nie bedzie mnie w PL) no i czy moze za mnie ktos odebrac? dowodu nie moge zostawic wiec czy moglby byc skserowany i np. oswiadczenie albo cos? jak myslicie ? licze ze cos wygram emotka


Jeśli zostawisz upoważnienie , to druga osoba napewno będzie mogła odebrać emotka


Jesteś pewna? Wystarczy samemu karteczkę napisać? Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2840253 Napisano: 12.11.2009 05:49:07 w Rossmann
dorota19791 napisał(a):

bezet napisał(a):

Zagłosuję komuś za free nie wiem ile mam głosów, jeszcze nikomu nie głosowałem emotka PW emotka


ja poprosze... ja...
http://www.rossne...a/?contrixId=4300005
Ida śnieżynka:)


Głos na Idę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2839129 Napisano: 12.11.2009 11:49:51 w Rossmann
ludzka_istota napisał(a):

Ale dziś znowu szaleją... Dodali nowe konkursy emotka


I to takie fajne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2834153 Napisano: 10.11.2009 05:41:00 w Rossmann
iwonciaaa napisał(a):

Ja też kupiłam chuteczki i są świetne emotka Dzisiaj skleciłam odpowiedz na konkurs i powiem wam że wolałabym odkurzacz niż sprzątanie 100 razy bardziej


Ja też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0