Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bethan

bethan

#2690807 Napisano: 25.09.2009 02:41:34 w Dyskusje o wynikach konkursu

To się przechścij i będzie po sprawie emotka
A na temat tego dobrego pióra to szkoda że tylko ty masz takie zdanie emotka
Całe szczęście, że Ciebie nikt poważnie nie traktuje emotka No... chyba że Ty sama.
Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2690791 Napisano: 25.09.2009 02:37:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
beataa81 napisał(a):

bethan napisał(a):

Lenovo - ale beznadziejne hasło wygrało.


Właśnie to miałam napisać.
Gratuluję tej osobie farta a sobie maniakalnego uporu na temat układania haseł-przecież nie podpiszę swoim nazwiskiem jakiejś bzdury wyssanej z palca...O święta naiwności!Niestety zbyt wiele osób zna mnie z dobrego pióra bym mogła narazić się na to,że kiedyś ktoś znajomy znajdzie taką wypocinę pożal się Boże w internecie i w główkę się postuka...Ale - ach ten kuszący laptopik... emotka


Ja nawet mogę dopuścić myśl emotka , że może być lepsze hasło od mojego, ale to, co wygrało - wstyd, wstydziłabym się coś takiego wysłać. I tak jak mówisz, jeszcze pod tym podpisać...
Ale pocieszmy się, to był tylko netbook emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2690748 Napisano: 25.09.2009 02:26:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
Lenovo - ale beznadziejne hasło wygrało. Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2640721 Napisano: 07.09.2009 05:10:14 w Wkurza mnie...
kochaniutka napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy w których są pytania otwarte, może ze mna jest cos nie tak, ale to jest nielogiczne. Pytanie w konkursie brzmi, które z opisanych w książce( któa jest nagrodą w konkursie) miast wywarło na tobie najwieksze wrazenie, i chciałabyś się tam kiedyś wybrać?

No przeciez skoro bym czytała już książke to bym nie probowala jej wygrac! Dla kogo oni te konkursy robią?


Moim zdaniem chodzi o jakiekolwiek miasto i jakiejkolwiek powieści emotka - Które powieściowe miasto zrobiło na Tobie tak duże wrażenie, że chciałbyś się do niego w przyszłości wybrać? Odpowiedź uzasadnij w kilku zdaniach. Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2629713 Napisano: 03.09.2009 09:06:22 w Wkurza mnie...
A mnie lekko wkurza to, że nie ma jeszcze wyników z V etapu Hamy :> Ktoś coś wie emotka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2618391 Napisano: 30.08.2009 11:59:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
12klaudus napisał(a):

Witaj,
biorę udział w konkursie Świat Zdrowia, w którym co tydzień można wygrać nagrody. Oddając na mnie głos pomagasz mi je zdobyć - po prostu kliknij w ten link:

http://www.swiat-...wia.pl/konkurs/10143

Jeśli Ty także chcesz wygrać jeden z dwudziestu iPod'ów Nano oraz jeden z trzech notebooków Acer Aspire One - dołącz do zabawy i włącz sie do gry o nagrody!

Pozdrawiam,
12klaudus


Ja Ci zaraz kliknę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2609687 Napisano: 27.08.2009 01:01:06 w Wkurza mnie...
grancias:
Pewnie mi się dostanie, ale co tam ... a nie pomyśleliście, ze praca może się komuś zwyczajnie nie podobać ? Szczerze mówiąc to jest strasznie niewyraźna (spójrzcie na maki, na nich jest znak wodny - literki, logo wasy byle jak wklejone), można powiedzieć zrobiona na odwal się ... no bo po co się męczyć jak na e-konkach wszyscy na siebie i tak glosują, nie patrząc na walory pracy. Ważna jest zasada głos = głos. Ile razy patrze na zdjecia w konkursach ... czasami są nie na temat, a i tak na nie głosujecie.

A poza tym nie wiem po co się głosami przejmować, jak w tym konkursie i tak głos decydujący ma jury.

No to teraz możecie po mnie jechać ...

Dlatego ja nie głosuję, jak mi się jakaś praca nie podoba, a dużo jest takich. Takie konki chyba nie mają sensu, bo nie wynika z nich nic, absolutnie NIC. Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2607331 Napisano: 26.08.2009 06:42:10 w Wkurza mnie...
masza napisał(a):

... mnie HS- bo stronka muli i nie odkrywają się płytki, i przepadają punkty.... emotka


No właśnie, mi nie odkryło 3-4, na maile nie odpowiadają. Bez sensu. Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2606982 Napisano: 26.08.2009 05:07:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nawa napisał(a):

anneczka23 napisał(a):

od ponad tygodnia zero wygranych emotka wierzę, że to cisza przed burzą chociaż ostatnio mam jakąs konkursową depresję..... emotka


nie martw się emotka zobaczysz nawet się nie obejrzysz jak coś wygrasz ot np.jakiś plecak czy coś takiego
w końcu rok szkolny sie zbliża emotka


Popieram - nie ma co się załamywać! Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2599560 Napisano: 24.08.2009 03:26:58 w Pomocy!!!!
abodak napisał(a):

czy osoby nagrodzone z ostatniego etapu http://zostanaha.hama.pl/pl/Ranking/ dostaly meila bo ja nie mam emotka


No właśnie nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2582911 Napisano: 17.08.2009 05:13:05 w Rossmann
ksantypa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

szukam osobki z ktora moge sprawdzic poprawnosc moich odpowiedzi w konkursie diamentowy standard zmywania pw


ja wpisalam

Ile przeciętnie litrów wody zużywa Polska konsumentka zmywając ręcznie?
94

Ile przeciętnie litrów wody zużywa zmywarka do jednego cyklu zmywania?

10 - 12

Jaki sposób mycia naczyń według badań z Uniwersytetu w Bonn jest efektywniejszy - mechaniczny czy ręczny?
mechaniczny (w zmywarce)


Głosowałam tak samo.
Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2576147 Napisano: 14.08.2009 09:48:26 w Pomocy!!!!
Załoga G - w regulaminie wyyczytałam, że można brać udział tylko raz. Tylko czy raz można wygrać, czy głosać też tylko raz? Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2576140 Napisano: 14.08.2009 09:43:41 w Pomocy!!!!
magdzia19q napisał(a):

gra ktos o bilety na zaloge-g na n-k bo nie wiem wedlug jakiego zegara grac i czy przysylaja zwrotna wiadomosc czy jak? wie ktos prosze o podpowiedz emotka


Ciężko tam wygrać. A nigdzie juć chyba nie ma konków na Załogę G emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bethan

#2574021 Napisano: 13.08.2009 11:37:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
twix4 napisał(a):

Czy ktoś już dostał maila o podanie danych z III etapu www.zostanaha.hama.pl ?? bo jakoś cisza u mnie emotka


III już się dawno skończył. Wyświetl w wątku >>
0 0