Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melissa

melissa

#6397211 Napisano: 31.08.2017 15:56:59 w Kaufland konkursy
Claudia77 napisał(a):

A do kiedy mozna wysylac poteierdzenie, nie ma mnie I nie mam telefonu konkursowego przy sobie I nie wiem teraz co i jak i kiedy. ...

do 7.09 wypełnić formularz na e-kupon.info + dołączyć skan paragonu Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6395497 Napisano: 27.08.2017 23:18:10 w Oddam za darmo
Lech:
5JWV6ERE
HM4TU9LU

76FL6LRH Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6373168 Napisano: 28.06.2017 11:52:22 w Intermarche
bethan napisał(a):

Wedel ITM - co trzeba odesłać oprócz paragonu? Sms jakiś taki ucięty emotka

U mnie SMS kończy się na "skanu lub zdjęcie posiadanego". Resztę doczytałam sobie w Regulaminie: "Dowodu Zakupu oraz wypełnionego i podpisanego odręcznie formularza stanowiącego Załącznik nr 1 do
niniejszego Regulaminu". Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

melissa

#6363242 Napisano: 02.06.2017 13:21:03 w Kaufland konkursy
asantesana napisał(a):

picola napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Nie ,bony są tak jak zawsze,a te koszulki i piłki to nagrody dodatkowe do których nie ma bonów.to są wyróżnienia tak mi wytłumaczył kobitka z tag przy poprzednim takim konkursie i wtedy też był taki regulamin

ja wtedy dostałam i bon i piłkę z autografem Lewego - oczywiście na jedno zgłoszenie, więc teraz też tak powinno być

Niemożliwe. Tez wtedy wygrałam piłkę i bonu nie było. 

I wtedy, i teraz nagrodą były albo piłki/koszulki, albo bony.
Jedynym przypadkiem, gdy do części bonów dołożyli dodatkowo koszulki, był konkurs z koszulkami z autografem Mai Włoszczowskiej, ale było to dokładnie opisane w tamtym regulaminie., że część nagród to bon + koszulka. W obecnym regulaminie były inne zapisy - albo jedno, albo drugie. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6361673 Napisano: 30.05.2017 11:48:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dorothy napisał(a):

dodałam do bazy lecz jutro kończy się więc wklejam tu (nie mam dostępu do TERAZ): https://mediamark...nkurs-jbl-fest-vegas

Konkurs już zakończony:(
"Odpowiedzi  na pytanie konkursowe wraz z dołączonym dowodem zakupu (..)
należy nadsyłać do dnia: 28.05.2017r. do godz. 23:59". Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6341327 Napisano: 03.04.2017 08:06:51 w Kaufland konkursy
helcia85 napisał(a):

Kiedy mają być wyniki z Wenecją?

Już były:
https://www.kauflandwalentynki.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6333673 Napisano: 15.03.2017 23:55:44 w SZUKAM....
slonecznik1309 napisał(a):

szukam 1 kodu Lays...dziękuję emotka

PW Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6310630 Napisano: 13.01.2017 13:01:52 w WC - rozmowy o wszystkim
79magda napisał(a):

aneta19790411 napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Potrzebuję pomocy w dobraniu rozmiaru sukienki dla dziewczynki. Chcę siostrzenicy kupić sukienkę. Nie mam pojęcia jaki rozmiar wybrać...
dla 11 letniej dziewczynki 152 rozmiar będzie ok? następny to 164 emotka  
ma ktoś córcię albo kogoś w rodzinie w tym wieku i mi pomoże? emotka

Mam córkę w tym wieku i ubrania nosi od 146 -152. Jest szczupła (ale nie chuda) i wzrostu mniej więcej jak połowa koleżanek z klasy. Ja brałabym 152, ewentualnie 158; 164 na pewno byłoby na moją córkę za duże.

Również mam córkę w tym wieku, ale ze 146 wyrosła już daaawno, podobnie, jak większość koleżanek - może dlatego, że to sportsmenki i większość nosi 164 emotka Proponuję 158, 152 to raczej tak na "już". Zresztą rozmiar rozmiarowi nierówny, lepiej brać pod uwagę właśnie realny wzrost.

Co prawda nie mam córki, ale syna, która skończy 11 lat za kilka miesięcy i nosi aktualnie ubrania na 152 - 158. Natomiast rozpiętość wzrostu dziewczynek w jego klasie jest ogromna. Jest kilka "maleństw" ok. 135 cm, natomiast jest też jedna dziewczynka mojego wzrostu - a ja mam ponad 170 cm.  Jeśli wzrost siostrzenicy mieści się w okolicach średniej rocznikowej, to myślę, że 152 jest najbardziej typowym rozmiarem. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6301104 Napisano: 16.12.2016 00:37:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

szczupak napisał(a):

czy ktoś wie jak długo ważne są karty do kauflandu? wygrane jakoś w połowie roku
Mam nadzieję ze nie tylko do końca roku. Można to jakoś sprawdzić?
i czy to prawda ze wydają z nich resztę?
dzieki z góry za wszelkie odpowiedzi emotka

Mają ważność bez terminu, reszty wydają emotka

Nie.
Bezterminowe były stare, czerwone karty.
Aktualnie wydawane, żółto-pomarańczowe, są ważne 4 lata od daty wydania, co jest zresztą napisane na ich odwrocie.
A resztę, owszem, wydają z nich. Wyświetl w wątku >>
1 do.ta.3 0

melissa

#6300267 Napisano: 14.12.2016 14:55:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin22 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie Kamisa, a dokładnie loterii, gdzie teraz do wygrania są przyprawniki. Czy jest jakieś ograniczenie na osobę?czy gospodarstwo? mam problem z otwarciem regulaminu, a mam kilka paragonów i nie wiem czy dzielić na rodzinę czy an siebie emotka

jest ograniczenie - 1/osobę Wyświetl w wątku >>
1 katrin22 0

melissa

#6297950 Napisano: 08.12.2016 15:42:06 w Biedronka

melissa

#6296371 Napisano: 05.12.2016 18:56:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

czy w dr. gerard jest ograniczenie znaków??

nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6296129 Napisano: 05.12.2016 13:28:08 w Biedronka
mia napisał(a):

jackk76 napisał(a):

Są wyniki dr Gerard

http://drgerard.e...edronka_laureaci.pdf

Toć już dawno są, od piątku. Już pewnie wszystkie numery paragonów przeanalizowane na forum. emotka

Mój nr paragonu jest ładny i niepowtarzalny;)
Ale za to pozycja nr 2 na liście, zaraz za samochodem, już taka ładna nie jest:( Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6294679 Napisano: 02.12.2016 00:03:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):

ziolko napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mahuska napisał(a):

Nie wiem czy nie było w jakimś topie już poruszane...
Mam mega nerwa. Siedze i się zastanawiam....ile nagród mi w tym roku przepadło przez to że nie dotarł sms. Dzisiaj Elseve 2, ostatnio Cola Smolar -  gdyby nie ich strony nawet bym nie wiedziała że wygrałam. Ciekawi mnie że sms typu... hiszpański to źródło miłości, różne joki, są na prawie każdej simce...Czy agencje specjalnie nie wysyłaja?? Czy na śląsku jest tak gęste powietrze że się nie umią przedrzeć?? Już nie mówiąc o TQ gdzie budżet na serio serio dbał o moją rodzinę a teraz dba o swój ....zad

Niestety eski przepadają...przekonałam się o tym PIERDYLION razy  emotka

ale dlaczego???  emotka

zn pytasz czemu nie dochodzą czy czemu przepadają??
Czemu nie dochodzą to nie wiem... a przepadają bo nie dochodzą ... yhmmm. Dużo osób dzisiaj znalazło swoje hasła na Elseve... a esków nie miały... czemu??  tego już nie wiem

A tak z ciekawości - problem dotyczy jakiejś konkretnej sieci, czy różnych? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6294326 Napisano: 01.12.2016 16:23:25 w Biedronka
marzenier napisał(a):

Z ciekawości ...
Oni auto tez sms puścili ?
Toż to idzie na zawał zejść jak np.untie pół tekstu emotka

zwłaszcza, że tu dochodzą aż 3 SMSy - pierwszy z określeniem wygranej może zaginąć w akcji;) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6293820 Napisano: 30.11.2016 23:20:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Czy dobrze rozumiem, że na Elseve wystarczy odesłać mailem oświadczenie i paragon? Już mam dziś kisiel w mózgu emotka  

Skoro w SMS-ie podali mail do wysyłki, to jest chyb jednoznaczne? emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

melissa

#6290038 Napisano: 24.11.2016 16:33:23 w Smolar
emanuela24 napisał(a):

zazulek napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

melissa napisał(a):

Dotarło i do mnie - a od dawna omijam ich loterie szerokim łukiem. Ostatnio zagrałam u nich jakiś rok temu. Przydałoby się powiadomić GIODO!

Tez jestem tego zdania.  Im więcej osób powiadomi to może w końcu skończy się ich ciągle przetwarzanie danych i  dopasowanie numerów do nazwisk.

Jeśli nie udaje Wam sie wygrać to nie znaczy źle o agencji. SMOLAR jest jedną z najlepszych agencji - sprawdźcie recenzje o nich. Solidnie weryfikują zgłoszenia i mimo, że kiedyś odrzucili moje zgłoszenie to patrze obiektywnie i pod względem pracy nie mam zastrzeżeń. Każdemu może nawalić system! Szybko wysłali przeprosiny

zazulek napisał(a):

e to patrze obiektywnie i pod względem pracy nie mam zastrzeżeń. Każdemu może nawalić system! Szybko wysłali przeprosiny

tak, ale to niezgodne z prawem - nie mają prawa przetrzymywać moich danych - wtf ? 
nie dałam im na to zgody i sobie nie życze 

SMS- poszły właśnie do tych, którzy już u nich wygrali, często dawno temu. Wyrażałam zgodę tylko na przetwarzanie moich danych do celu realizacji konkursu, w którym kiedyś wygrałam i wydania nagrody. Po zakończeniu konkursu DANE TE MIAŁY BYĆ USUNIĘTE!!!! A nie zostały! Smolar dalej je przetrzymuje w swojej GIGA BAZIE DANYCH, do czego nie ma prawa! Jakakolwiek obrona Smolara przez pracowników Smolara jest więc bezzasadna! Wyświetl w wątku >>

melissa

#6289960 Napisano: 24.11.2016 16:08:01 w Smolar
Dotarło i do mnie - a od dawna omijam ich loterie szerokim łukiem. Ostatnio zagrałam u nich jakiś rok temu. Przydałoby się powiadomić GIODO! Wyświetl w wątku >>

melissa

#6287766 Napisano: 21.11.2016 14:19:26 w Wkurza mnie...
 
petunija1 napisał(a):

Wkurzają mnie zapisy na Świeżaki, toć to durnota.
Komuna wróciła czy co... emotka

Czytając kolejne doniesienia z "afery świeżakowej" bardzo się cieszę, że moje dzieci nie uległy zbiorowej histerii i kompletnie nie są zainteresowane tymi maskotkami, a ja nie muszę biegać do Biedronki:) Wyświetl w wątku >>

melissa

#6286508 Napisano: 18.11.2016 11:21:01 w Intermarche
mixik napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Na jesień TQG odsyłamy dane + paragon tylko mailem?

Nie ma o tym w rgulaminie, ale w smsie, ale na końcu jest oświadczenie "wyrażam zgodę..."
Je też wysłałem. Czy to wszystko? emotka

też tak zrozumiałam-tylko mailem emotka myślę,że to wszystko


A dostaliście automatyczną zwrotkę po wysłaniu maila z danymi i paragonem (Jesień z Intermarche") jak to bywa w kauflandowym "troszczymy...", bo u mnie brak

Te zwrotki TQG ma ustawione tylko przy konkursach Kauflandu, przy innych konkursach ich nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0