Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melissa

melissa

#3345761 Napisano: 02.05.2010 08:07:06 w Paragony
Kupię paragon Tesco Palmolive lub oddam nadprogramową wygraną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3336724 Napisano: 29.04.2010 06:31:42 w Carrefour konkursy
79magda napisał(a):

Ja mam dwa eski z jednego sklepu, więc na pewno przyznawali po dwie nagrody (bon + kosz). Pytanie tylko, czy w każdym hipermarkecie?! emotka



Borek czy Factory?

wygrałam w 1 i próbuję się zorientować , w którym.... emotka

Jakby co, z drugiego mam wolny paragon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3336709 Napisano: 29.04.2010 06:28:37 w Carrefour konkursy
waldi5 napisał(a):

W regulaminie jest, że dane trzeba odesłać na nr 7057 ( ten sam na który wysyłane były zgłoszenia), a w SMS-ie podają nr 7043- trochę to zamieszane emotka



No właśnie - na który numer odsyłacie dane? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3336653 Napisano: 29.04.2010 06:15:13 w Carrefour konkursy
visserarthur napisał(a):

79magda napisał(a):

arta napisał(a):

przyznac sie, kto zgarnal carrefour factory wroclaw? emotka




Hmmm... i tak mnie przecież nienawidzisz...
emotka



a mnie w takim ukladzie znienawidzisz
emotka emotka



Tzn., że zgarnęliście obie nagrody z Factory? Ja dostałam SMS-a o wygranej, ale nie jestem pewna, czy to wygrana z Factory czy z Borku. SMS-a dopiero teraz odczytałam, jestem w pracy, a notki zostały w domu
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3331585 Napisano: 27.04.2010 06:09:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Mega Garnier z Kauflandu i odebrane z poczty 2 koszulki dla moich chłopców:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3329329 Napisano: 27.04.2010 09:11:33 w Carrefour konkursy
monia24 napisał(a):

ewachem napisał(a):

arta napisał(a):

ja jakos miesiac, ale znam ludzi, ktorzy swieeetnie zrzucili wage na tej diecie...


u mnie -12kg emotka



emotka



O matko, gdybym ja zrzuciła 12kg, to wyglądałabym już jak galopujaca anoreksja.

A z innej beczki - jest teraz coś ciekawego w Carrefourze? Bo na ich stronie coś pustkami wieje. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3324620 Napisano: 25.04.2010 04:56:57 w Rossmann
U mnie też nie ma - ciekawe dla kogo ten konkurs? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3320509 Napisano: 23.04.2010 06:14:01 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że jest weekend i wyjątkowo ma być ładna pogoda - może uda się gdzieś wyskoczyć z dziećmi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3318593 Napisano: 23.04.2010 09:56:26 w TESCO konkursy
kadett33 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

a do Łodzi na kubusia jakaekipasie szykuje??;D


ja z reguły biorę udział w Łodzi ale ten konkurs odpuszczam, powodzenia!


i co pustki?;]
bo ja mam zamiar okupowac Widzewska ;DD
prosze wybrac sobie inny sklep emotka


ja juz dzisiaj kupiłem pełno soków, więc chyba nie masz co w tym tesco brać udziału. Wybierz sobie inne



Pełno to znaczy ile? Ciekawe, ile osób zdecyduje się wydać po 1000 zł na soczki
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3314116 Napisano: 22.04.2010 07:32:47 w Carrefour konkursy
radosna napisał(a):

A ja nie dostałam ani karty z Zakupów Marzeń, ani bonów z Jesieni Kolorów Garniera.



Ja dostałam wszystko hurtem we wtorek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3314077 Napisano: 22.04.2010 07:22:05 w TESCO konkursy
arta napisał(a):

czytam o nowym konkursie - Kubusiowym w Tesco.
W regulaminie jest zapis, ze wygrywa ten kto doda najwiecej paragonow na stronce, w danym sklepie. Moze bysmy tak nie wchodzili sobie w droge i sprobowali uzgodnic, gdzie kto gra?

Jeśli tak, to chciałabym prosić o niewielką konkurencję w Magnolii - Wrocław. czyli numerek 49

http://www.tesco....sy/8-kubus/index.php



Też tam najczęściej robię zakupy:) Ale ilościowe konkursy odpuszczam z założenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3309838 Napisano: 20.04.2010 07:38:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Hurtem nagrody garnierowo-lorealowe:
- karta Sodexho 500zł - Carrefour - Opek,
- bony Sodexho - Carrefour - Opek,
- bon Sodexho - odebrany w Rossmannie

+ telefon - kosmetyki z Reala emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3306664 Napisano: 19.04.2010 06:28:47 w Wkurza mnie...
beata82roksana82 napisał(a):

melissa napisał(a):

edith napisał(a):

plocia napisał(a):

edith napisał(a):



monia24 napisał(a):

mahuska napisał(a):

a ja nie pracuję:/ i dlatego mi syna do przedszkola nie przyjeli emotka emotka emotka no ale jak mam iść kurna do pracy jak przedszkola tylko dla pracujących....



u mnie to samo emotka , ale zostało 1 miejsce w popołudniowej grupie, narazie zapisałam, zobaczymy, może zwolni się na rano emotka


a mi córka dostała się na liste rezerwową na 6 miejsce i nie wiem czy sie cieszyc czy płakać



średnio z tą rezerwą to wygląda emotka



i jak tu do pracy wrócić, moja co prawda ma dopiero roczek ale pewnie i już teraz powinnam ją zapisać by próbować dostać się, czy to za szybko ?? emotka
przytłacza mnie to życie, chcą byśmy miały więcej dzieci, ale ja pytam po co??? skoro nie mogę im godziwego życia zapewnić, przedszkoli brak, o żłobkach nie wspomnę, bo już bym w pracy dawno była emotka
więcej dzieci nie planuję emotka jak zapytają dlaczego powiem wprost - nie w tym Państwie emotka


Szybko sie skończył patriotyzm nie w tym państwie emotka




A co ma patriotyzm do prawdziwego ,realnego i powiem jeszcze brutalnego życia?Nic...


Mnie też nie podoba się wiele rzeczy,służba zdrowia,oświata,ale to nie wina państwa tylko ludzi


myślę że nie ludzi, bo panie chciałyby przyjąć więcej dzieci do przedszkola ale nie mogą bo byle mają miejsc, miejsca tworzy rząd, Państwo, jakby im naprawdę zależało na zwiększeniu populacji to coś by z tym robili


edith napisał(a):

Nie liczcie ,że z miejscami w przedszkolach będzie lepiej,jestem nauczycielka w przedszkolu i u mnie na 210 miejsc jest zapisanych 300,pierwszeństwo mają 5 i 6 latki bo od 1 wrzesnia wchodzi obowiązkowe nauczanie dla 5 latków emotka



skoro biorą w pierwszej kolejności 5-6 latki, to co ja mam z 3-letnim dzieciem zrobić? nie mam komu zostawić, a liczyć 5 lat bez normalnej pensji (wychodzi że tyle musiałabym siedzieć z dzieckiem w domu by w końcu posłać je do przedszkola).

A powiedz mi jak wcześnie trzeba składać wnioski o przyjęcie do przedszkola? no na pewno nie miesiąc przed.
Zapisy byly od 1 marca a u nas już od 5 rano byla kolejka aby zapisac dzieci,szok
emotka emotka

U nas przynajmniej nie ma kolejek, bo o przyjęciu decyduje ilość punktów zdobytych w elektronicznie wypełnianym wniosku, a nie kolejność złożenia wniosku. Punkty są m.in. za oboje pracujących rodziców, rodzeństwo, przedszkole położone najbliżej pmiejsca pracy lub miejsca zamieszkania, etc. My oboje pracujemy, więc starszy się dostał do przedszkola, za rok czekają mnie zapisy młodszego - też raczej powinien się dostać.

To akurat miałaś szczęscie,bo mój mały owszem dostał się do przedzszkola ale nie do tego co chciałam,mam do niego spory kawałek ale i tak się cieszę,dyrektorka z przedszkola pierwszego wyboru od razu powiedziała ze moje dziecko się do nich nie dostanie a wiecie dlaczego,bo niestety nie mam znajomości,taka jest prawda.A stąd moje spotrzeżenia bo czytałam regulamin naboru i niestety skład komisji rekrutacyjnej wchodzą:
1) dyrektor – jako przewodniczący,
2) przedstawiciel Rady Pedagogicznej – członek,
3) Przedstawiciel Rady Rodziców – członek.....
Już raz się o tym przekonałam ze starszym dzieckiem,niby się dostało a za jakąś godzinkę dzwonią że zaszła pomyłka i niestety moja córka się nie dostała do przedszkola.Musiała latać po wszystkich przedszkolach i szukać miejsca....

emotka

U nas zasady są przejrzyste - każdy sam może sobie obliczyć, ile dziecko dostanie punktów i za co - na drzwiach konkretnego przedszkola wywieszają listę przyjętych dzieci wg ilości punktów. Wygląda to w miarę sensownie, oprócz tzw. samotnych matek - na szczęście te praktyki w tym roku ukrócili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3305715 Napisano: 19.04.2010 01:39:47 w Wkurza mnie...
edith napisał(a):

plocia napisał(a):

edith napisał(a):



monia24 napisał(a):

mahuska napisał(a):

a ja nie pracuję:/ i dlatego mi syna do przedszkola nie przyjeli emotka emotka emotka no ale jak mam iść kurna do pracy jak przedszkola tylko dla pracujących....



u mnie to samo emotka , ale zostało 1 miejsce w popołudniowej grupie, narazie zapisałam, zobaczymy, może zwolni się na rano emotka


a mi córka dostała się na liste rezerwową na 6 miejsce i nie wiem czy sie cieszyc czy płakać



średnio z tą rezerwą to wygląda emotka



i jak tu do pracy wrócić, moja co prawda ma dopiero roczek ale pewnie i już teraz powinnam ją zapisać by próbować dostać się, czy to za szybko ?? emotka
przytłacza mnie to życie, chcą byśmy miały więcej dzieci, ale ja pytam po co??? skoro nie mogę im godziwego życia zapewnić, przedszkoli brak, o żłobkach nie wspomnę, bo już bym w pracy dawno była emotka
więcej dzieci nie planuję emotka jak zapytają dlaczego powiem wprost - nie w tym Państwie emotka


Szybko sie skończył patriotyzm nie w tym państwie emotka


A co ma patriotyzm do prawdziwego ,realnego i powiem jeszcze brutalnego życia?Nic...
Mnie też nie podoba się wiele rzeczy,służba zdrowia,oświata,ale to nie wina państwa tylko ludzi


myślę że nie ludzi, bo panie chciałyby przyjąć więcej dzieci do przedszkola ale nie mogą bo byle mają miejsc, miejsca tworzy rząd, Państwo, jakby im naprawdę zależało na zwiększeniu populacji to coś by z tym robili


edith napisał(a):

Nie liczcie ,że z miejscami w przedszkolach będzie lepiej,jestem nauczycielka w przedszkolu i u mnie na 210 miejsc jest zapisanych 300,pierwszeństwo mają 5 i 6 latki bo od 1 wrzesnia wchodzi obowiązkowe nauczanie dla 5 latków emotka



skoro biorą w pierwszej kolejności 5-6 latki, to co ja mam z 3-letnim dzieciem zrobić? nie mam komu zostawić, a liczyć 5 lat bez normalnej pensji (wychodzi że tyle musiałabym siedzieć z dzieckiem w domu by w końcu posłać je do przedszkola).

A powiedz mi jak wcześnie trzeba składać wnioski o przyjęcie do przedszkola? no na pewno nie miesiąc przed.
Zapisy byly od 1 marca a u nas już od 5 rano byla kolejka aby zapisac dzieci,szok
emotka emotka

U nas przynajmniej nie ma kolejek, bo o przyjęciu decyduje ilość punktów zdobytych w elektronicznie wypełnianym wniosku, a nie kolejność złożenia wniosku. Punkty są m.in. za oboje pracujących rodziców, rodzeństwo, przedszkole położone najbliżej pmiejsca pracy lub miejsca zamieszkania, etc. My oboje pracujemy, więc starszy się dostał do przedszkola, za rok czekają mnie zapisy młodszego - też raczej powinien się dostać.
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3305637 Napisano: 19.04.2010 01:07:13 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że za oknem piękne słońce i zaczynam już myśleć o wakacjach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3305627 Napisano: 19.04.2010 01:04:27 w Wkurza mnie...
olciak napisał(a):

olus15 napisał(a):

kaki76 napisał(a):

olus15 napisał(a):

Dla mnie to absurd, że na urlopie wychowawczym nie dostaję nawet złamanego grosza
Nie wyobrażam sobie gdyby przedszkole odmówiło mi przyjęcia dzieci od września skoro praca już na mnie czeka
Rozumiem wasze rozczarowanie


Przecież na urlopie wychowawczym należy ci się zasiłek 400 złotych plus rodzinne na dziecko w wysokości 68n złotych




jak mieścisz się w podanych przez nich absurdalnych granicach
tylko dostają ci co rzeczywiście żyją za takie pieniądze albo mogą ukryć przychody, pracują na czarno itd.
a mając normalną umowę o pracę z pensją wyższą niż w moim przypadku nieco wyższą chyba niż 2000zł nie dostajesz nic


jeśli przechodzisz na urlop wychowawczy, to Twój dochód traktuje sie jako utracony. Wówczas zostaje tylko pensja męża



Ale ile ten mąż musiałby zarabiać, żeby załapać się na płatny wychowawczy?
Szczerze mówiąc, nie znam nikogo, kto by z tego skorzystał.

Sama dwa razy wracałam do pracy po macierzyńskim i zaległym wypoczynkowym - nie stać mnie na bezpłatny wychowawczy... Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3303890 Napisano: 18.04.2010 07:24:01 w Wkurza mnie...
malutka456 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Ja mam 4 dni pracy, 4 dni wolne i tak cały czas. Nie narzekam emotka


ja mam 12 godz. dniowki, 24h wolnego, 12 nocki i 48h wolnego emotka czasami zdarza się, że mam i 4 dni wolnego

emotka dzisiaj nic mnie nie wkurza emotka



Ja pracuję 4 dni w tygodniu, potem 3-dniowy weekend. W normalnych godzinach, żadnych nocek, etc. Da się przeżyć:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3293377 Napisano: 13.04.2010 05:33:35 w Wkurza mnie...
kasiawr napisał(a):

agusia32 napisał(a):

ismena napisał(a):

wkurza mnie, że przeczytałam posty w tym temacie... przykro mi, że niektórych nic nie zmieni emotka



Dokładnie to samo czuję emotka



Takie tragedie nie powinny zmieniać ludzi, nie oszukujmy się, ale ludzie zmienią się tylko na tydzień, może dwa, później będą tacy jak dawniej. Tym bardziej nie ma co oczekiwać od kogoś, że taka tragedia go zmieni. To sprawa indywidualna każdego człowieka.

ferinka24 napisał(a):


normalnie szok emotka

proponuje posłuchać wiadomości to raz, a dwa to dowiedzieć się swoją drogą kogo chowa się na Wawelu....



Gdybyś czytała gazety wcześniej, przed tragedią, to wiedziałabyś, że Kraków nie chciał prezydenta Kaczyńskiego za życia, to dlaczego chce po śmierci?



Dokładnie tak.

Zginął, a o zmarłych nie mówi się źle ..., ale naprawdę bez przesady... Wawel???? Żadnych związków z Krakowem nie miał, zasług dla Krakowa też nie.

Żadnych szczególnych zasług za życia nie miał, a co poniektórzy już by go beatyfikowali... Odrobina zdrowego rozsądku jeszcze nikomu nie zaszkodziła, w każdych okolicznościach warto go zachować. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3279149 Napisano: 08.04.2010 09:43:12 w Carrefour konkursy
gusiabo81 napisał(a):

beciala napisał(a):

jest i u mnie zwrotka, przed chwilką


do mnie tez dotarla zblakana zwrotka



I u mnie. Mają tempo, nie ma co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3277165 Napisano: 07.04.2010 06:21:55 w Carrefour konkursy
sambolera napisał(a):

inka113 napisał(a):

czy ktoś kto wygrał książkę lub perfumy ze schwarzkopfa może mi powiedzieć gdzie odesłać dane z paragonem? emotka



chyba na koniec dopiero bedziemy odsyłac dane



Dokładnie, przecież na ten sam paragon można wygrać także nagrodę główną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0