Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melissa

melissa

#3193988 Napisano: 12.03.2010 08:54:51 w Rossmann
Znalazłam się - zgłoszenie wysłane ostatniego dnia:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3192716 Napisano: 12.03.2010 03:36:50 w Rossmann
pioge7 napisał(a):

abodak napisał(a):

Nagrody będzie można odbierać w wybranej podczas rejestracji drogerii Rossmann po upływie 7 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu. Warunkiem odbioru nagrody jest przyniesienie i pozostawienie dowolnego tuszu do rzęs we wskazanej przez Uczestnika w czasie rejestracji do konkursu drogerii Rossmann. Przepadek nagrody następuje jeśli Zwycięzca nie odbierze nagrody w wyznaczonym terminie lub też nie przyniesie i nie pozostawi w drogerii Rossmann dowolnego tuszu do rzęs.


o kurcze trzeba mieć jeszcze stary tusz



I dobrze - inaczej ludzie graliby nawet na kota, psa i złote rybki...
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3183481 Napisano: 10.03.2010 08:10:41 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

wkurza mnie, że właśnie dostałam ręcznik z bounty, ale koperta cała poklejona taśmą poczta polska - widac komuś nie spodobał się ręcznik, ale koperta podarta nieźle emotka emotka



Tak samo wyglądała moja koperta z torbą Bounty w środku. emotka Znowu czegoś szukali - już raz ukradli mi bon do SPA - doszła pusta, rozdartai sklejoana koperta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3179189 Napisano: 08.03.2010 06:08:10 w Paragony
Mam paragony z Winiar:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3178385 Napisano: 08.03.2010 01:27:10 w Wkurza mnie...
mrilka napisał(a):

melissa napisał(a):

mrilka napisał(a):

wkurza mnie fakt, że obeszłam całe moje miasto w poszukiwaniu makaronu goliard i nigdzie nie ma - oto urok mieszkania w małym miasteczku! emotka



Ja ostatnio widziałam w Netto - mogę Ci kupić:)



dziękować, dziękować
emotka
zeźliłam się na ten konkurs i dlatego odpuszczam go sobie emotka




emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3178100 Napisano: 08.03.2010 11:58:00 w Wkurza mnie...
mrilka napisał(a):

wkurza mnie fakt, że obeszłam całe moje miasto w poszukiwaniu makaronu goliard i nigdzie nie ma - oto urok mieszkania w małym miasteczku! emotka



Ja ostatnio widziałam w Netto - mogę Ci kupić:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3177168 Napisano: 07.03.2010 11:56:24 w Pomocy!!!!
olusiia975 napisał(a):

dorota19791 napisał(a):

ilus napisał(a):

Szukamy pomocy... wskazówki... Jak wysyłać na Timotei... Chciałabym wygrać jeden jedyny szlafroczek dla siebie... Bardzo proszę o jakąś podpowiedź...


przylaczam sie do prosby emotka


i ja emotka emotka


też jestem ciekawa Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3177167 Napisano: 07.03.2010 11:52:45 w Wkurza mnie...

melissa

#3172584 Napisano: 05.03.2010 09:19:51 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

jola29k napisał(a):

avatea napisał(a):

coś bym zjadła, coś wypiła... sama nie wiem co... mam smaki na nie wiem na co...


wiesz co jest dobre czekolada i kiszony ogórek moje ulubione danie w ciazy emotka



emotka wkurza mnie że jola29k wspomniała o czekoladzie - teraz mam ochotę na banany w czekoladzie - a bananów w domu nie mam emotka



A nie masz w pobliżu całodobowego Tesco
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3168712 Napisano: 04.03.2010 02:02:30 w Pomocy!!!!
fryteczka napisał(a):

melissa napisał(a):

Kto może pomóc???????

....w moim pierwszym i chyba ostatnim konkursie klikanym - część uczestników ewidentnie nabija sobie setki głosów hurtem wieczorami, a organizatorzy nie interweniują -
do końca jeszcze 4 dni ....

Please help emotka


od tego jest top kliknijcie...kurcze ile jeszcze mozna powtarzac




Nie jestem weteranką klikanych - w tym topie piszę po raz PIERWSZY i wyjątkowo Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3168440 Napisano: 04.03.2010 12:28:46 w Pomocy!!!!
Kto może pomóc???????

....w moim pierwszym i chyba ostatnim konkursie klikanym - część uczestników ewidentnie nabija sobie setki głosów hurtem wieczorami, a organizatorzy nie interweniują -
do końca jeszcze 4 dni ....

Please help emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3168319 Napisano: 04.03.2010 11:50:26 w Wkurza mnie...
sophie napisał(a):

ignam napisał(a):

cytrynkowa napisał(a):

sophie napisał(a):

sophie napisał(a):

beciala napisał(a):

sophie napisał(a):

Wkurza mnie ,że niektóre osoby zatajają fakt ,że posiadają dwuczłonowe nazwisko ,czyli nie piszą nazwiska po wyjściu za mąż i tym faktem oszukują i otrzymują dwie nagrody , na męza i na siebie.Nie powiem po nazwiskach ,ale chyba większośc wie o kogo chodzi.

Z dzisiejszych ostatnio dodanych wyników emotka
Ktoś mi powie dlaczego się tak dzieje /?



cóż, dziękuję za pomysł - nie wpadłam na to
emotka emotka
Tylko żartuję, niestety mam jedno nazwisko emotka
Słyszałam o jeszcze ciekawszych pomysłach co nie których, ale jakoś mnie to nie wkurza emotka
A w temacie wkurza mnie, ze pewnie Swoim postem rozpoczęłaś kolejną ciekawą dyskusję na forum emotka
A może jednak nie? emotka


Nie ,czemu?Przecież można spokojnie napisać co o tym myslicie ,po prostu wymiana zdań.Mnie to prostu wkurza ,bo to jest oszukiwanie.



A na co liczyłaś ,że będziemy się prać jak na ringu?

Ja jestem spokojną osobą emotka


kurcze, a ja zostałam przy swoim, teraz załuje mogłam wziąść 2 emotka emotka



Dziękuję sophie. Sama na to nie wpadłam
emotka


to jeszcze jedna która nie wie/? emotka
emotka emotka
bo już mi ktos napisałam skąd się urwałam ,czyli wszyscy wiedzieli o tym niecnym czynie emotka



Oj, zamiast tracić cenną energię na wkurzanie się, lepiej skierujcie ją na inne tory i pomóżcie mi w moim pierwszym i chyba ostatnim konkursie klikanym, który mnie nieodmiennie WKURZA emotka emotka emotka bo część uczestników ewidentnie nabija sobie setki głosów hurtem wieczorami, a organizatorzy nie interweniują emotka emotka emotka
Mam już dość, ale jak się powiedziało A, to trzeba brnąćdo końca, czyli jeszcze 4 dni emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3167382 Napisano: 03.03.2010 11:05:47 w Wkurza mnie...
moniaainom napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

moniaainom napisał(a):

asiunia2 napisał(a):

a mnie kolejny raz wkurzyła teściowa, dlaczego trzeba takową mieć....



He he, ska ja to znam emotka Moja mieszka 1500 km ode mnie, ale nawet telepatycznie potrafi mi dorzucic do pieca emotka Najwieksza wojna u nas o parowki, bo ja nie chce dziecku dawac wiec wyrodna matka jestem emotka No i dlaczego moje roczne dziecko chodzi jeszcze z pampersem??!!



Roczne i ma wołać na nocnik? Heh, nie wiem, czy to wykonalne emotka Ale musisz się starać, robić wszystko co w Twojej mocy, żeby dziecko już bez pampersa chodziło emotka
Za to moje takie chude, słabo wygląda, blade- oczywiście wg mojej teściowej emotka



I wkurza mnie skype. Kto wymyslil ten idiotyczny komunikator? 1500 km, a codziennie musze ogladac tesciowa emotka A powiedz mi wnusiu, dobrze ta mama sie toba zajmuje?. Wstretna jedza emotka



O matko! Ale Skype zawsze może się popsuć - zupełnie przypadkiem emotka
No, mój młodszy ma 16 miesięcy i w pampersie - ciekawe co by na to powiedziała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

melissa

#3166906 Napisano: 03.03.2010 08:36:54 w Wkurza mnie...
moniaainom napisał(a):

melissa napisał(a):

beataa81 napisał(a):

melissa napisał(a):

A mnie wkurza, że chyba zgłupiałam i zachciało mi się wziąć udział w konku klikanym - po raz pierwszy i chyba ostatni zbieram głosy. Nie dość, że jest to ch.... czasochłonne, ludzie nie odklikują, choć to obiecują, to ciągle wypadam z finałowej dziesiątki.

Pewnie stracę kupę czasu i nerwów na próżno. A przez ten konk nie mam czasu, żeby coś sensownego wymyśleć w opisówkach, w których przynajmniej wygrywałam
emotka emotka emotka emotka emotka


Na pocieszenie - Dziękujemy za oddanie głosu. emotka

mnie wkurza,że przypaliłam ulubiony garnek emotka



Dopiero zobaczyłam Twój post - dziękuję za pocieszenie emotka

A w temacie - będę MEGA WKURZONA, jeśli okaże się, że skończę na 11-tym miejscu w fitelli na 10 nagrodzonych emotka emotka emotka emotka emotka



Ty się nie martw emotka Nie damy Ci zostać w tyle emotka Ja trochę późno kilkam, ale zawsze to do przodu emotka


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3166805 Napisano: 03.03.2010 08:08:41 w Paragony
Rozdaję paragony NETTO w zamian za kliki w fitellę:)))) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3166786 Napisano: 03.03.2010 08:02:07 w Wkurza mnie...
beataa81 napisał(a):

melissa napisał(a):

A mnie wkurza, że chyba zgłupiałam i zachciało mi się wziąć udział w konku klikanym - po raz pierwszy i chyba ostatni zbieram głosy. Nie dość, że jest to ch.... czasochłonne, ludzie nie odklikują, choć to obiecują, to ciągle wypadam z finałowej dziesiątki.

Pewnie stracę kupę czasu i nerwów na próżno. A przez ten konk nie mam czasu, żeby coś sensownego wymyśleć w opisówkach, w których przynajmniej wygrywałam
emotka emotka emotka emotka emotka


Na pocieszenie - Dziękujemy za oddanie głosu. emotka

mnie wkurza,że przypaliłam ulubiony garnek emotka



Dopiero zobaczyłam Twój post - dziękuję za pocieszenie emotka

A w temacie - będę MEGA WKURZONA, jeśli okaże się, że skończę na 11-tym miejscu w fitelli na 10 nagrodzonych emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3165777 Napisano: 03.03.2010 02:42:57 w Rossmann
toudikot napisał(a):

ale mnie zdenerwowal red age... wrrr, bony beda do odbioru w rossmannach a mieli przeciez wysylac emotka



Blee, kosmetyki L'Oreala mogli przysłać, a bonów już nie? Oba konkursy w Rossmannie... Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3165753 Napisano: 03.03.2010 02:38:31 w Wkurza mnie...
olus15 napisał(a):

Moje bliźniaki od września pójdą do przedszkola
i trochę się boję tych chorób ale życie z jednej pensji niestety nie należy do najłatwiejszych a niestety nic od naszego kochanego państwa nie dostaję
Co prawda towarzystwa im nie brakuje:) ale one też strasznie lubią kontakt z innymi dzieciakami i jak kiedyś chodziły na takie zajęcia dla maluchów to trudno było ich stamtąd wyciągnąć
One w ogóle pomimo tego, że siedzą ze mną w domu raczej nie są wychuchane ale to pewnie dlatego , że jest ich dwójka i ciągle jakieś bitwy toczą i razem rozrabiają a ja też nie zawsze mam czas zająć się każdym z osobna bo jeszcze trzeba poprać , posprzątać itd
A co do tej pomocy babcinnej to ja wolę moimi zająć się sama bo im wystarczy trochę poluzować i od razu różki im rosną a babcie tylko rozpieszczają
więc nawet się cieszę, że nie opiekunka czy babcia bo w przedszkolu nie ma zmiłuj a z dwójką nie każdy sobie poradzi , szczególnie taką żywą jak moje


Mój starszy właśnie od września chodzi do przedszkola i niestety - często coś stamtąd przynosi i zaraża młodszego - w tej chwili też obaj chorzy. Dobrze, że przynajmniej na męża nie mogę narzekać - wziął zwolnienie na dzieci i w tym tygodniu siedzi z nimi w domu, bo ja w tej chwili nie mogłam pójść na zwolnienie. Lekko nie jest... Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3165355 Napisano: 03.03.2010 12:33:42 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza, że chyba zgłupiałam i zachciało mi się wziąć udział w konku klikanym - po raz pierwszy i chyba ostatni zbieram głosy. Nie dość, że jest to ch.... czasochłonne, ludzie nie odklikują, choć to obiecują, to ciągle wypadam z finałowej dziesiątki.

Pewnie stracę kupę czasu i nerwów na próżno. A przez ten konk nie mam czasu, żeby coś sensownego wymyśleć w opisówkach, w których przynajmniej wygrywałam
emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0