Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melissa

melissa

#3148343 Napisano: 25.02.2010 02:56:36 w Paragony
Mam paragony z NETTO, TESCO Cherokee, Garnier Mineral - PW Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3146665 Napisano: 25.02.2010 08:03:39 w Paragony
Mam paragon TESCO CHEROKEE - nie było jeszcze wyników, ale zapomniałam wysłać zgłoszenie.

Mam też paragony z NETTO - do ODDANIA emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3142963 Napisano: 24.02.2010 09:28:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
Dziś 24 - czy dzwonili już do kogoś z Garnier Mineral? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3142843 Napisano: 24.02.2010 08:49:23 w TESCO konkursy
mieszko napisał(a):

Szukam paragonu Tesco Cherokee z 20 lutego lub wczesniejszy. W zamian przelew lub doladowanie. pw



Mam paragon Cherokee z 11.02 - konkretne oferty na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3142799 Napisano: 24.02.2010 08:38:46 w Paragony
melissa napisał(a):

ODDAM PARAGONY Z NETTO.

Mam 12 paragonów z Netto z dziś, mieszkam blisko Netto, więc jutro mogę mieć nowe, w zależności od zainteresowania.

W rewanżu proszę tylko o kliki w konkursie fitelli w terminie 24.02 - 09.03 (trzeba się zarejestrować można głosować raz na dobę) - PW emotka



Dziś też wybieram się na zakupy, więc będą nowe paragony do ODDANIA - PW - mogę od razu podać kwoty na paragonach, bo o to podobno pytają w przypadku wygranej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3141608 Napisano: 23.02.2010 08:22:42 w Paragony
ODDAM PARAGONY Z NETTO.

Mam 12 paragonów z Netto z dziś, mieszkam blisko Netto, więc jutro mogę mieć nowe, w zależności od zainteresowania.

W rewanżu proszę tylko o kliki w konkursie fitelli w terminie 24.02 - 09.03 (trzeba się zarejestrować można głosować raz na dobę) - PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3141367 Napisano: 23.02.2010 07:03:09 w Paragony
Mam paragony z NETTO z dziś.

ODDAM za kliki:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3133650 Napisano: 21.02.2010 07:33:24 w Wkurza mnie...
fantazja23 napisał(a):

anus napisał(a):

fantazja23 napisał(a):

anus napisał(a):

wkurza mnie, że bierze mnie jakieś choróbsko - łeb jak sklep, nos zawalony, w gardle drapie, a jeszcze jutro muszę iść na badania okresowe (pobieranie krwi brrrrrr) emotka




a ja już odchorowałam po wycieczce - niestety bez antybiotyku się nie obyło.
Ale chyba Cię nie zaraziłam emotka



kto wie - może to jakaś paryska zaraza z opóźnionym zapłonem emotka pozdrowionka serdeczne





też pozdrawiam cieplutko,zdrowiej szybko,buziaki emotka



Pozdrawiam paryżanki emotka . Mnie zarazy ominęły, na szczęście - i nawet po powrocie jakoś nic mnie nie wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3128523 Napisano: 19.02.2010 07:32:50 w Rossmann
crysaliska napisał(a):

ashley878 napisał(a):

Są wyniki zostań twarza mayceline
Konkurs Zostań twarzą magazynu Skarb z Maybelline New York 29.12.2009 r. - 28.01.2010 r.


Nagrodę główną w postaci sesji zdjęciowej na okładkę magazynu Skarb oraz zestaw kosmetyków Maybelline New York o wartości 700 zł otrzymuje:

Magda Trusow Braniewo



I wice laureatką została:

Marta Marciniak Jarocin,

która otrzymuje zestaw kosmetyków Maybelline New York o wartości 500 zł brutto.



II wice laureatką została:

Joanna Orzechowska Boguszów-Gorce,

która otrzymuje zestaw kosmetyków Maybelline New York o wartości 300 zł brutto.



Nagrody III stopnia w postaci zestawów kosmetyków Meybelline New York o wartości 100 zł otrzymują:

Marta Sosnowska Gdynia
Paulina Jankowska Wrocław
Klaudia Sitko Lublin
Ewa Kowbaj Choszczno
Katarzyna Gorol Strzebiń
Agnieszka Jarosławska Zamość
Katarzyna Tyrka Zamość
Natalia Kalczuk Giżycko
Anna Wilk Turawa
Maja Rudzka Szczecin



Laureatką nagrody publiczności, która otrzymuje zestaw kosmetyków Maybelline New York o wartości 500 zł została:

Paulina Dams Gniezno



Laureatka - Magda Trusow jest zawodową modelką... Szkoda, że zwykłe kobiety nie mają takiej okazji...



Magda Trusow z Braniewa, Wicemiss Polski 2006, w rozgrywanym w Seulu konkursie International Model of the Year 2007, zdobyła tytul II Wicemodel Photogenic 2007.
- czyli po raz kolejny rossnet się wygłupił z konkursem - miała być zabawa dla zwykłych klientek Rossmanna, a wygrała zawodowa modelka. I po co taki konkurs? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3121273 Napisano: 17.02.2010 07:57:37 w Wkurza mnie...
M
agulecece napisał(a):

jak to mozliwe ze zablokowalam anulka08 a ona dalej do mnie pisze


Mam dokładnie to samo - i ta sama spamerka zaśmieca mi skrzynkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3078187 Napisano: 02.02.2010 02:34:14 w Rossmann
To może do nich napiszemy, że podoba nam się ta zamiana i niech tak zostanie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3078173 Napisano: 02.02.2010 02:30:06 w Rossmann
martu18 napisał(a):

adamaszek napisał(a):

melissa napisał(a):

martu18 napisał(a):

melissa napisał(a):

U mnie też nic - chyba nazwisko już im się zbytnio opatrzyło i trafiło na czarną listę.

A tak z innej beczki - zbliża się termin wyjazdu na Walentynki do Paryża z L'Oreala w Rossmannie, a ja nadal nie dostałam programu. Wiem, że więcej osób z forum wygrało - czy przedstawiciel Orbisu się z Wami kontaktował? Może być na PW.


nie kontaktował się. dzwoniłam i wszystko ma przyjść na @.



No właśnie - coś długo tego maila wysyłają... już mnie to wkurza.



Na info o Sylwestrze w Paryżu też długo czekałem!


ot i problem rozwiązany, sprawdźcie @ emotka



Hi hi - a co macie w załączniku? Bo ja program wycieczki do Rzymu na 14.04. Chyba im się coś pozajączkowało. W sumie chętnie się zamienię - w Paryzu już Byłam, a w Rzymie nie. no i w kwietniu będzie cieplej. emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3078095 Napisano: 02.02.2010 02:02:53 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

joka napisał(a):

wkurza mnie nabijanie głosów normalnie masakra ale to juz znany temat emotka staram się jak moge na obssesive i wypadłam z rankingu emotka jak to jest mozliwe naklikac tysiac głosów w kilka dni emotka walcze dalej ale jak w największym prawdopodobieństwie przegram to koniec z konkursami klikanymi albo poszukam hakera i sama będe kombinować emotka emotka



Nie zniżaj się do tego poziomu.. Ci co nabijają sobie głosy to są za przeproszeniem cio*y i jak nie potrafią wygrać sprawiedliwie, to muszą się zniżać do poziomu oszukiwania. Normalnie za grosz honoru.. Najgorsi są Ci co nabijają nawet w konkursach dla dzieci (patrz: minimini puzzle). Kim trzeba być, żeby odbierać dzieciom nagrodę.. to jest konkurs dla DZIECI! Rozumiem, że bieda, i w ogóle ale to jest nagorsze wytłumaczenie jakie można sobie znaleźć. Od kiedy to bieda usprawiedliwia oszukiwanie? Już lepiej poprosić o pomoc np. jakąś fundację albo coś. Niektórzy biorą te konkursy z lekka za poważnie..



Dokładnie tak jak piszesz. Dlatego szerokim łukiem omijam konkursy klikane - to powinna być zabawa dla dzieci, a nie chęć wygranej za wszelką cenę, oszustwa, etc. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3077929 Napisano: 02.02.2010 01:15:37 w Rossmann
A coś wiadomo, kiedy będą wysyłać nagrody z pozostałych konkursów L'Oreal i Garnier (mam wygrane z Rossmanna i Carrefoura)- coś długo ta cisza znowu trwa. Myślałam, że chciaż z talonu do fryzjera skorzystam przed wyjazdem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3077894 Napisano: 02.02.2010 01:01:22 w Rossmann
olczakw napisał(a):

a mi po kilku tegorocznych porażkach wreszcie się udało na kamillu ale musiałam pisać na siostre bo ja już raczej spalona. pisałam jakieś wywody o rumianku. emotka



Gratuluję emotka
Ja piszę tylko na siebie, bo niezrecznie mi zawracać komuś głowę z odbiorem nagród. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3077863 Napisano: 02.02.2010 12:53:23 w Rossmann
martu18 napisał(a):

melissa napisał(a):

U mnie też nic - chyba nazwisko już im się zbytnio opatrzyło i trafiło na czarną listę.

A tak z innej beczki - zbliża się termin wyjazdu na Walentynki do Paryża z L'Oreala w Rossmannie, a ja nadal nie dostałam programu. Wiem, że więcej osób z forum wygrało - czy przedstawiciel Orbisu się z Wami kontaktował? Może być na PW.


nie kontaktował się. dzwoniłam i wszystko ma przyjść na @.



No właśnie - coś długo tego maila wysyłają... już mnie to wkurza. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3077748 Napisano: 02.02.2010 12:22:00 w Rossmann
U mnie też nic - chyba nazwisko już im się zbytnio opatrzyło i trafiło na czarną listę.

A tak z innej beczki - zbliża się termin wyjazdu na Walentynki do Paryża z L'Oreala w Rossmannie, a ja nadal nie dostałam programu. Wiem, że więcej osób z forum wygrało - czy przedstawiciel Orbisu się z Wami kontaktował? Może być na PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3044242 Napisano: 22.01.2010 08:07:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Odebrane 24 butelki Karmi black - już rozpoczęliśmy testowanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3033602 Napisano: 19.01.2010 07:25:13 w TESCO konkursy
a
amaretta1 napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

A dlaczego Red Age? Fajni są?


są bardzo fajni i uwielbiają moje teksty emotka



Oj, ja też nie mogę narzekać na Red Age emotka



Ani ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3031959 Napisano: 19.01.2010 11:43:47 w Rossmann
lovcia88 napisał(a):

yuliya25 napisał(a):

A mi się nie udało... znowu... emotka


Nie matw sie, nagrody nie sa tego warte emotka



No fakt. Nie mam czasu w nadmiarze, dlatego wybieram konkursy, w których nagrody są dla mnie atrakcyjne - a te zdecydowanie nie były warte zachodu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0