Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melissa

melissa

#2946836 Napisano: 16.12.2009 02:57:22 w Paragony
arta napisał(a):

ja też mam Rexonę i też chętnie się dogadam... emotka )




też mam emotka
Pewnie byłoby więceje chętnych na wygraną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2943983 Napisano: 15.12.2009 03:01:07 w Wkurza mnie...
zuzkaa napisał(a):

olus15 napisał(a):

anulka08
dziś zablokowana , dzięki za formularz


ja również to uczyniłam... prosiłam grzecznie, żeby przestała pisać do mnie ale cóż chyba nie czyta naszych wiadomości emotka



U mnie też zablokowana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2943438 Napisano: 15.12.2009 11:11:53 w Rossmann
jokan napisał(a):

melissa napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Ktoś liczy na wygraną? emotka



Ja nie, bo nie brałam udziału ani w Brise, ani upominkach od Lirene, wię nie mam na co liczyć emotka



a ja nic nie wygralam na rossnecie do tej pory i tez nie licze;-)



Ja przeważnie wygrywam w opisówkach, o ile się zmuszę do wziecia udziału, za to np. w czasówkach nic jeszcze nie wygrałam.
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2943428 Napisano: 15.12.2009 11:07:26 w Rossmann
ilonar2301 napisał(a):

Ktoś liczy na wygraną? emotka



Ja nie, bo nie brałam udziału ani w Brise, ani upominkach od Lirene, wię nie mam na co liczyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2943055 Napisano: 15.12.2009 08:16:23 w Rossmann
misiulka napisał(a):

dziewczyny chciałam pobrac KOD na maskarę ale mam napis-Niestety, dzisiejsza pula 1000 kodów została już wyczerpana. Spróbuj ustrzelić kolejną okazję! emotka już nie ma emotka emotka



To samo. Kiedy zaczęli pobierać te kody? zaraz po północy??????? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2940647 Napisano: 14.12.2009 11:28:23 w Rossmann
copacabana napisał(a):

Pierwszy raz coś wygrałam na Rossnecie... i dlatego tak pytam, czy dostanę jakiegoś maila od nich? Nie jestem pewna którą drogerię podawałam przy rejestracji emotka



Nie wysyłają maila. Jeśli nie pamiętasz drogerii możesz o to zapytać - na stronie rossnetu podano dane do konataktu.

Nie wygrałam perfum emotka a po foremki nie będę się nawet fatygować - szkoda zachodu.

Dobrze przynajmniej, że mam bony z L'Oreala, to wymienię na perfumki. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2930555 Napisano: 10.12.2009 01:18:50 w Rossmann
olczakw napisał(a):

emotka jest znowu docenili moja wesołą twórczość



Moją też - będzie słonik dla synka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2930351 Napisano: 10.12.2009 12:33:21 w Rossmann
viola88 napisał(a):

mam pytanko a właściwie aż 2
czy wygrane bony o wartości 200zł w konkursie loreal - można wykorzystać kupując np pampersy czy trzeba tylko i wyłacznie kupić produkty z firmy loreal emotka
i pytanie 2- czy rozwiązali już konkurs loreal ten walentynkowy (wyjazdy do Paryża już były, ale czy informowali o wygranych kosmetykach? emotka



a odnośnie 2 - informowali tylko o nagrodach głównych (Paryż), na info o kosmetykach mają czas do lutego Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2923364 Napisano: 08.12.2009 02:21:02 w Rossmann
arta napisał(a):

martu18 napisał(a):

ja mam Paryż w Walentynki!!!!!! wygrałam emotka


to jeszcze dzwonią?
kiedy miałaś tel. ?



Jakby zsumować te wygrane, to jeszcze się okaże, że 100% wpadło na forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2923355 Napisano: 08.12.2009 02:19:21 w Rossmann
arta napisał(a):

melissa napisał(a):

arta napisał(a):

maa napisał(a):

lovcia88 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

lovcia88 napisał(a):

milus napisał(a):

Szukam pilnie paragonu Loreal w Rossmanie. Swoj niestety stracilem, nie bede nawet probowac opisywac w jaki sposob, bo jak przejrzalem to forum, to pewnie i tak mi nikt nie uwierzy. Dobre dusze, ktore by mi pomogly zapraszam na PW


milus, bedziesz musial zabrac na wycieczke tego, kto ma paragon emotka i nie ma zmiluj emotka



ooo to jest pomysł emotka


taka randka w ciemno emotka




heheh dobre walentynki:)


emotka OGŁOSZENIE emotka
Ja, Arta oświadczam, iż posiadam ważny paragon oraz paszport Rzeczpospolitej Polski i z przyjemnością wybiorę się do Paryża w Walentynki.
(Tylko bez całowania emotka ).



Oj, chyba ciężko będzie z paragonikiem - wycieczka warta ponad 6.000zł...

Ja swój już odesłałam
emotka emotka emotka emotka


melissa, mam pomysł!
zabierzesz mnie ze sobą do Paryża, a ja sie z Tobą podzielę kosmetykami, które mi wpadną za ten konk... co ty na to? z Tobą to nawet wersja z całowaniem wchodzi w grę emotka



Kurcze, trzeba było wcześniej się zgłosić - Pani spytała, czy wiem już, z kim chcę jechać i odpowiedziałam, że chyba z mężem, bo w innym wypadku mogłabym mieć problemy
emotka
Ale pomyślę o Tobie przy następnej wygranej emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2923100 Napisano: 08.12.2009 01:27:31 w Rossmann
arta napisał(a):

maa napisał(a):

lovcia88 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

lovcia88 napisał(a):

milus napisał(a):

Szukam pilnie paragonu Loreal w Rossmanie. Swoj niestety stracilem, nie bede nawet probowac opisywac w jaki sposob, bo jak przejrzalem to forum, to pewnie i tak mi nikt nie uwierzy. Dobre dusze, ktore by mi pomogly zapraszam na PW


milus, bedziesz musial zabrac na wycieczke tego, kto ma paragon emotka i nie ma zmiluj emotka



ooo to jest pomysł emotka


taka randka w ciemno emotka




heheh dobre walentynki:)


emotka OGŁOSZENIE emotka
Ja, Arta oświadczam, iż posiadam ważny paragon oraz paszport Rzeczpospolitej Polski i z przyjemnością wybiorę się do Paryża w Walentynki.
(Tylko bez całowania emotka ).



Oj, chyba ciężko będzie z paragonikiem - wycieczka warta ponad 6.000zł...

Ja swój już odesłałam
emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2922723 Napisano: 08.12.2009 12:00:29 w Rossmann
arta napisał(a):

a z walentynek dzwonia czy pisza? bo nie w temacie jestem

no i druga sprawa, mozecie przekopiowac zwyciezcow z czasowki, bo nie chodzi mi strona



Zwycięzcy z czasówki przekopiowani stronę wcześniej, a z Paryżem dzwonią. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2922710 Napisano: 08.12.2009 11:58:11 w Rossmann
No tak, w czasówce jak zwykle NIC, prrezentu sobie nie zrobiłam,
ALE

....


mam Walentynki w Paryżu emotka emotka emotka

jako kolejna już osoba z forum - prawie jak zlot emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2922110 Napisano: 08.12.2009 09:30:26 w Rossmann
prodiament napisał(a):

truli napisał(a):

prodiament napisał(a):

Czy dzisiaj miały być wyniki tej czasówki: spraw sobie prezent?


tak
emotka



Jeszcze mi się nie udało trafić w żadnym konkursie na czas, ale i tak zerknę z ciekawości emotka



Na czas też jeszcze nie nie wygrałam. Udaje mi się tylko w opisówkach. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2922088 Napisano: 08.12.2009 09:24:19 w Paragony
mam paragony Cote Dor i Carefree z Carrefoura z 25.11. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2922077 Napisano: 08.12.2009 09:20:25 w Rossmann
karkocka napisał(a):

ivisia napisał(a):

działa wam stronka rossnetu ???? emotka


nie emotka



Mi tez nie działa Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2918354 Napisano: 07.12.2009 10:52:49 w Carrefour konkursy
kadjas123 napisał(a):

glinusia2 napisał(a):

odsyłał już ktoś paragon na wygraną zabawkę z J&J? oryginał czy kopie?


30. Warunkiem otrzymania Nagrody jest przesłanie przez Laureata listem
poleconym, w terminie 7 dni kalendarzowych od otrzymania wiadomości SMS
z informacją o wygranej....dowodu zakupu Produktu Promocyjnego w postaci oryginału lub czytelnej
kopii
paragonu fiskalnego...wraz z oświadczeniem...

Odesłałam oryginał poleconym - zostawiłam sobie SKAN na wszelki wypadek.

http://www.carref...egulamin_johnson.pdf


Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2918338 Napisano: 07.12.2009 10:49:34 w Rossmann
kingaa napisał(a):

melissa napisał(a):

kingaa napisał(a):

niuniu napisał(a):

melissa napisał(a):

kingaa napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

niuniu napisał(a):

Z tego co kojarze to dzis w godzinach popołudniowych powinniśmy spodziewac się info na @ o wygranej z rossnetu - garnier prawda ?


mam taka nadzieje emotka



i z Paryża emotka


Kiedyś kupię nóż i powyrzynam wszystkich wkoło... Tych co byli tam, gdzie ja chciałabym być... PARYŻ... !!


Bosh, co za stopka.... Tragedia. Może zacznij oszczędzać - w końcu wyjazd do Paryża nie kosztuje majątku, a deklaracje w stylu Kuby Rozpruwacza są co najmniej niesmaczne w tym kontekście...



ja tez jak pierwszy raz to przeczytałam - przeraziłam sie emotka
teraz mnie to bawi emotka




A może tu nie chodzi o kupno wycieczki, tylko o wygranie jej? Poza tym mam w stopce, co chcę mieć emotka A jak Ci się nie podoba, Twój problem emotka



Jeśli ktoś coś takiego wypisuje, to z jego psychiką nie najlepiej - może wizyta u psychiatry coś pomoże, bo psycholog może już nie wystarczyć...

Na szczęście to nie mój problem. Do wygrywania też przydałby się zdrowy dystans. Jak widać niektórym go brakuje...




Widocznie z Tobą jest coś nie tak, skoro tak przeżywasz teksty w stopkach, a podobno to nie Twój problem, więc? emotka




Nie przeżywam TEKSTÓW - zwróciłam uwagę tylko na ten konkretny, ponieważ jest wyjątkowo niesmaczny - BEZ ODBIORU Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2918230 Napisano: 07.12.2009 10:29:27 w Rossmann
kingaa napisał(a):

niuniu napisał(a):

melissa napisał(a):

kingaa napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

niuniu napisał(a):

Z tego co kojarze to dzis w godzinach popołudniowych powinniśmy spodziewac się info na @ o wygranej z rossnetu - garnier prawda ?


mam taka nadzieje emotka



i z Paryża emotka


Kiedyś kupię nóż i powyrzynam wszystkich wkoło... Tych co byli tam, gdzie ja chciałabym być... PARYŻ... !!


Bosh, co za stopka.... Tragedia. Może zacznij oszczędzać - w końcu wyjazd do Paryża nie kosztuje majątku, a deklaracje w stylu Kuby Rozpruwacza są co najmniej niesmaczne w tym kontekście...



ja tez jak pierwszy raz to przeczytałam - przeraziłam sie emotka
teraz mnie to bawi emotka




A może tu nie chodzi o kupno wycieczki, tylko o wygranie jej? Poza tym mam w stopce, co chcę mieć emotka A jak Ci się nie podoba, Twój problem emotka



Jeśli ktoś coś takiego wypisuje, to z jego psychiką nie najlepiej - może wizyta u psychiatry coś pomoże, bo psycholog może już nie wystarczyć...

Na szczęście to nie mój problem. Do wygrywania też przydałby się zdrowy dystans. Jak widać niektórym go brakuje... Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2918025 Napisano: 07.12.2009 09:38:27 w Rossmann
kingaa napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

niuniu napisał(a):

Z tego co kojarze to dzis w godzinach popołudniowych powinniśmy spodziewac się info na @ o wygranej z rossnetu - garnier prawda ?


mam taka nadzieje emotka



i z Paryża emotka


Kiedyś kupię nóż i powyrzynam wszystkich wkoło... Tych co byli tam, gdzie ja chciałabym być... PARYŻ... !!


Bosh, co za stopka.... Tragedia. Może zacznij oszczędzać - w końcu wyjazd do Paryża nie kosztuje majątku, a deklaracje w stylu Kuby Rozpruwacza są co najmniej niesmaczne w tym kontekście... Wyświetl w wątku >>
0 0