Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melissa

melissa

#6075267 Napisano: 17.09.2015 10:46:57 w Biedronka
fino napisał(a):

melissa napisał(a):

fino napisał(a):

mia napisał(a):

melissa napisał(a):

Wszędzie powinni wymagać nr systemowy wraz z datą - na podstawie tych danych agencje mogą weryfikować prawdziwość paragonów jednym telefonem (natychmiastowa eliminacja drukarzy) i taka kombinacja (w danym dniu) jest niepowtarzalna. Bez sensu jest wymaganie nr paragonu z góry - to tylko nr wydruku, powtarzalny  i tylko na jego podstawie niczego nie da się zweryfikować.

Dokładnie.emotka
Dlatego np. Karlsbad już od dawna przeszedł na ten numer.

Numer systemowy jest niepowtarzalny? Zerknęłam na swoje paragony i jest to po prostu kolejny numer wydruku danego dnia. Obawiam się, że tego samego dnia, chociażby w różnych Biedronkach może się powtórzyć.

Czytaj ze zrozumieniem. W danym dniu - nie. W różne - tak.

Czytam i według mnie w danym dniu TAK, ale w różnych Biedronkach, albo na innej kasie w tej samej.  emotka

Nie masz racji. Sieciówki muszą ogarniać całość, nie pojedynczy sklep. Info od zarządzającego systemem kas w dużej sieci sklepów. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6075245 Napisano: 17.09.2015 10:20:22 w Biedronka
fino napisał(a):

mia napisał(a):

melissa napisał(a):

Wszędzie powinni wymagać nr systemowy wraz z datą - na podstawie tych danych agencje mogą weryfikować prawdziwość paragonów jednym telefonem (natychmiastowa eliminacja drukarzy) i taka kombinacja (w danym dniu) jest niepowtarzalna. Bez sensu jest wymaganie nr paragonu z góry - to tylko nr wydruku, powtarzalny  i tylko na jego podstawie niczego nie da się zweryfikować.

Dokładnie.emotka
Dlatego np. Karlsbad już od dawna przeszedł na ten numer.

Numer systemowy jest niepowtarzalny? Zerknęłam na swoje paragony i jest to po prostu kolejny numer wydruku danego dnia. Obawiam się, że tego samego dnia, chociażby w różnych Biedronkach może się powtórzyć.

Czytaj ze zrozumieniem. W danym dniu - nie. W różne - tak. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6075227 Napisano: 17.09.2015 10:00:29 w Biedronka
joan napisał(a):

migi napisał(a):

W regulaminie C4 nie znalazłam takiego zapisu, więc mam nadzieję (tak ja również emotka  ), że w C4 to ten na wysokości daty jak zawsze.


I tego się trzymajmy emotka

Swoją drogą to nonsens, że dla Avanti numer paragonu Biedronki wpisujemy z góry, zaś dla Albedo - z dołu emotka Nawet słowem się nie zająknęli przy formularzu, a potem będzie jazda emotka

Wszędzie powinni wymagać nr systemowy wraz z datą - na podstawie tych danych agencje mogą weryfikować prawdziwość paragonów jednym telefonem (natychmiastowa eliminacja drukarzy) i taka kombinacja (w danym dniu) jest niepowtarzalna. Bez sensu jest wymaganie nr paragonu z góry - to tylko nr wydruku, powtarzalny  i tylko na jego podstawie niczego nie da się zweryfikować. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6072370 Napisano: 13.09.2015 21:52:27 w Biedronka
mia napisał(a):

rogalino napisał(a):

http://www.opinio...ronka-konkurs-wedel/ seriooo? Bierdonka oszalała!

Nagrody - dobrze, lubo. emotka
Hasłowy - dobrze. emotka
Formularz - dobrze. emotka
Wedel=słodycze - fatalnie... emotka emotka

Dokładanie tak. Dobrze, że zbliżają się urodziny mojego najmłodszego dziecięcia, więc skutecznie podtuczy swoją klasę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6065428 Napisano: 02.09.2015 15:10:13 w Biedronka
bc14 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Chyba się trochę rozpędzili, bo im się 501 zrobiło emotka
U mnie 1/3, więc załamki nie ma, ale szału w sumie też nie, tym bardziej, że z każdym kolejnym dniem pewnie szanse będą spadać.

jak to spadać ??? ja mam zamiar dopiero grać?

Ja też jeszcze nie grałam, ale to niestety norma, że z każdym kolejnym, dniem ilość grających, jak i dostępność produktów konkursowych wzrasta. A biorą pod uwagę, że to nie są moje ulubione produkty, zastanawiam się, czy w ogóle się w to bawić, czy nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6065404 Napisano: 02.09.2015 14:55:14 w Biedronka
Z ciekawości, czy dużo jest osób, które nie wygrały? Dopiero zastanawiam się nad  zagraniem i zastanawiam się, ile zgłoszeń może wpływać dziennie. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6065116 Napisano: 02.09.2015 12:01:03 w Biedronka
giulietta napisał(a):

a we wcześniejszych konkursach też chcieli nr dowodu? nie mam czasu poszukać, dowód w sumie dziś masz, a jutro możesz nie mieć emotka  ale peselu nie zmienisz emotka

też chcieli, ale wcześniej nagrody dochodziły, chociaż nie wpisywałam nr dowodu Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6064271 Napisano: 01.09.2015 11:35:36 w Biedronka
joan napisał(a):

Dziewczyny, przypominam, że piwa nie pijam emotka I tak jakoś wyszło, że wszyscy znajomi i rodzina abstynenci emotka Oznacza to, że jestem wykluczona z konkursów piwnych, bo bez koncesji nie mogłabym sprzedać tych stu konkursowych butelek. Hmmm, chyba żeby tak piwne kąpiele brać... emotka

Piwo dobrze wpływa na włosy:) Stosowane zewnętrznie;) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6064258 Napisano: 01.09.2015 11:23:02 w Biedronka
joan napisał(a):

monikar napisał(a):

A nie mogliby zrobić raz konkursu ze zdrową żywnością emotka  Wszędzie tylko cola, pepsi, chipsy...Zawartość cukru w tych produktach przekracza moje roczne normy emotka


Również nad tym ubolewam.

A w kontekście Biedronki i niezdrowego żarcia konkursowego: zjadłam wczoraj paczkę Cheetos Pizzerini i mój układ pokarmowy przestrzega: nie jedzcie tego g*!!! emotka Taką jazdę miałam do północy, że szok...


Staram się zdrowo karmić moją rodzinę, więc niestety nie mam aktualnie w co grać:(
Wszelkie chipsy i cole są u nas na indexie. I jak tu żyć, panie premierze? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6063012 Napisano: 28.08.2015 20:59:05 w Kupię...
Kupię vouchery na rodzinne pobyty w hotelach oraz bony Travelpass o dłuższym terminie ważności. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6060783 Napisano: 24.08.2015 23:35:36 w SZUKAM....
sylzab2294 napisał(a):

szukam info, czy ktoś z osób których listy rzekomo zaginęły, dostał kosz ze stokrotki?

Nie, ani kosza, ani kijków. Dziś dla odmiany dzwoniła tym razem kobieta z AXELA, że list nie dotarł, choć na śledzeniu status listu zmieniono już na odebrany 13.08. Brak słów! Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6058713 Napisano: 19.08.2015 18:57:58 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

jarko44 napisał(a):

mia napisał(a):

Wkurza mnie, że mało że nic nie wygrywam (tym bardziej że właśnie muszę przestać na pewien czas konkursować), to jeszcze nagrody nie dochodzą, a dzisiaj Axel dzwonił z Nałęczowianki (i to na oba numery), że nie dostali paragonów i oświadczeń.emotka
Sprawdziłam przed chwilą, niby listy tydzień temu doręczone, więc nie wiem, co - kamień w wodę? Że tez zawsze ja muszę mieć takiego pecha.emotka


To jakieś zbiorowe zagubienie przez nich listów, kilka osób pisze o tym w wątku  Inne mniejsze markety

Dzięki za info, zawsze to jakaś pociecha.emotka
Tylko lepiej niech rozwiążą ten problem do piątku, bo w sobotę wyjeżdżam na urlop i nawet nie wiem, czy telefony będę mogła odbierać.emotka


U mnie też takie telefony od pana z agencji Axel, tylko wg info na  śledzeniu poczty 13.08 listy przekazano do doręczenia w Poznaniu i... ślad się urywaemotka Listonosz je gdzieś wyrzucił zamiast doręczyć? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6058678 Napisano: 19.08.2015 18:21:26 w Rossmann
Nie brałam udziału, ale jeśli szanowna komisja nie raczyła nawet przeczytać listy nazwisk i nagrodziła osobę o nazwisku xxx (laureatka Olga    xxx    Zawiercie), to już widzę jak wyglądało "czytanie" zgłoszeń konkursowych... Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6052772 Napisano: 04.08.2015 15:14:29 w Kupię...
Kupię vouchery na weekendowe wyjazdy dla 4 osób (2os. dorosłe + 2 dzieci) do wykorzystania w sierpniu br. oraz bony Travelpass Premium z dłuższym terminem ważności. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6051428 Napisano: 31.07.2015 21:41:21 w SZUKAM....
trebor1 napisał(a):

zakupy na dzisiaj kończący sie palmolive to w dowolnym sklepie sie robi?

tak Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6051019 Napisano: 30.07.2015 22:10:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Urbanek napisał(a):

Czy przy odesłaniu maila na konkurs z kaufa, zgodę na przetwarzanie danych (załącznik nr2)  wystarczy tylko dołączyć do maila czy trzeba druknąć i podpisać itd?

Wystarczy wkleić w mailu. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6050996 Napisano: 30.07.2015 21:06:43 w Carrefour konkursy
Regulamin został zmieniony i ta zmiana dotyczyła całości,tj. wpisano jedną pulę w wys 85.000zł (zamiast 3 x po 25.000zł we wcześniejszej wersji), nie ma mowy o dołożeniu tych 10.000zł od jakiejś konkretnej daty:
http://www.carref...in%20Cash%20Back.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6047127 Napisano: 21.07.2015 13:49:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie KORALA wystarczy odesłać skan paragonu na maila?
I czy podajecie te wszystkie dane, wymienione w formularzu, tj. PESEL + NIP + nr dowodu? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6047120 Napisano: 21.07.2015 13:37:34 w Wkurza mnie...
sylzab2294 napisał(a):

staszek napisał(a):

tadziowa napisał(a):

Wkurza mnie Albedo.

witaj w klubie emotka

a mnie jak wkurza, nie mam słów...kłamią od tygodnia. emotka

Macie może do nich maila, na który raczą odpowiedzieć? Czekam na zaległą nagrodę od 2 miesięcy, a na maila agencja@albedomarketing.pl nie odpisują, gdy dzwoniłam obiecywali oddzwonić i nie oddzwaniają. Kompletnie zeszli na psy! Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6044045 Napisano: 14.07.2015 00:32:21 w Carrefour konkursy
rettib napisał(a):

Naprawdę? Też mam patyczki emotka

No niestety:
pkt 6. Konkursem objęty jest zakup produktów marki Cleanic (płatki kosmetyczne, chusteczki odświeżające,
chusteczki do higieny intymnej lub chusteczki do demakijażu)
. Wyświetl w wątku >>
0 0