Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika infatne

infatne

#6341256 Napisano: 02.04.2017 18:48:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

infatne napisał(a):

mixik napisał(a):

infatne napisał(a):

Czy w waszych intermarche tez dzisiaj jest inwentaryzacja ?  bo spotkała mnie niemiła niespodzianka vemots/tongue.gif może ktoś dziś był no nie wiem czy jechać do 2

W moim tez. W piatek byla kartka na drzwiach z ta informacja

A jakie miasto bo może mówimy o tym samym intermarche  :D

Kraków ma inwentaryzację, szłam do sklepu 40 minut i mnie coś trafiło.

Haha no to ja dokładnie tak samo tylko 40 jechałam z 2 końca Krakowa. Myślałam  , że mnie coś strzeli jak zobaczyłam tą kartkę emotka Jutro musze powtórzyć wycieczkę . .... Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6341250 Napisano: 02.04.2017 18:07:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mixik napisał(a):

infatne napisał(a):

Czy w waszych intermarche tez dzisiaj jest inwentaryzacja ?  bo spotkała mnie niemiła niespodzianka vemots/tongue.gif może ktoś dziś był no nie wiem czy jechać do 2

W moim tez. W piatek byla kartka na drzwiach z ta informacja

A jakie miasto bo może mówimy o tym samym intermarche  :D Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6341236 Napisano: 02.04.2017 17:04:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w waszych intermarche tez dzisiaj jest inwentaryzacja ?  bo spotkała mnie niemiła niespodzianka emotka może ktoś dziś był no nie wiem czy jechać do 2 Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6340766 Napisano: 31.03.2017 18:33:13 w Czy informują/ informowali?
andziulka21 napisał(a):

infatne napisał(a):

edzia21 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

infatne napisał(a):

tytomaszszczescie napisał(a):

http://smakimalucha.pl/

poszły e-maile z tego konkursu?

Podobno wczoraj poszły jakieś główne nikt nie mówił nic o bonie więc czekamy ale jakiś straszny bajzel się zrobił  emotka

to jak oni w końcu informują @, sms, czy dzwonią ..bo już się pogubiłam

Wczoraj były eski z projektorami i z matami...dzisiaj dodatkowo dzwonili z matami na nowe numery  emotka  nie ogarniam tej agencji emotka

Dobra ale o bonie nadal nikt nie poinformowany a wyniki miały być do 29.03 emotka

Jakoś to dziwnie informują...
Ale mam przeczucie,że już wszystko poszło....

I nikt się bonami nie pochwalił to by było dziwne Wyświetl w wątku >>

infatne

#6340737 Napisano: 31.03.2017 17:31:37 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

infatne napisał(a):

tytomaszszczescie napisał(a):

http://smakimalucha.pl/

poszły e-maile z tego konkursu?

Podobno wczoraj poszły jakieś główne nikt nie mówił nic o bonie więc czekamy ale jakiś straszny bajzel się zrobił  emotka

to jak oni w końcu informują @, sms, czy dzwonią ..bo już się pogubiłam

Wczoraj były eski z projektorami i z matami...dzisiaj dodatkowo dzwonili z matami na nowe numery  emotka  nie ogarniam tej agencji emotka

Dobra ale o bonie nadal nikt nie poinformowany a wyniki miały być do 29.03 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6340653 Napisano: 31.03.2017 14:49:16 w Czy informują/ informowali?
tytomaszszczescie napisał(a):

http://smakimalucha.pl/

poszły e-maile z tego konkursu?

Podobno wczoraj poszły jakieś główne nikt nie mówił nic o bonie więc czekamy ale jakiś straszny bajzel się zrobił  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6340479 Napisano: 31.03.2017 09:50:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

infatne napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy w przypadku wygranej z garnier biedronka, wymagają odeslania tylu paragonow, ile zgloszen poszlo z danego nr tel?

Oby nie emotka  bo mam 2 paragony a juz 5 wysłałam bo jestem zdeterminowana, a nie mogę nic ustrzelić emotka

Wg mnie trzeba wysłać wszystkie, inaczej byłoby to nie fair, mieć jeden paragon i wysyłać masę zgłoszeń. No ale każdy gra jak chce

tez sie nad tym zastanawialam emotka nie wiem wlasnie.. mysle,ze jednak nie warto wysylac juz wiecej niz 5 na jeden numer;) bo jak sie okaze ze trzeba wszystkie odeslac to bedzie krucho emotka

ja niestety mam tylko 1 numer, a byłam zdeterminowana emotka ale jak dziś nie wygram to kończę tą zabawę Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6340470 Napisano: 31.03.2017 09:42:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stokrotka238 napisał(a):

Czy w przypadku wygranej z garnier biedronka, wymagają odeslania tylu paragonow, ile zgloszen poszlo z danego nr tel?

Oby nie emotka  bo mam 2 paragony a juz 5 wysłałam bo jestem zdeterminowana, a nie mogę nic ustrzelić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6340351 Napisano: 30.03.2017 21:04:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Z itm Bobovita jakie nagrody poszły?

Podbijam tez mnie to interesuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6339970 Napisano: 30.03.2017 10:45:05 w Czy informują/ informowali?
monisss napisał(a):

infatne napisał(a):

estrelitta napisał(a):

edzia21 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

infatne napisał(a):

Czy ktoś słyszał o wynikach bobovita z intermarche ?  według mnie powinny być do dziś chyba że już kiedyś były o coś przegapiłam 

Jeszcze nie było emotka

Edit. dzisiaj będą powiadamiać emotka

a nie do 31?

Nie, do 29 emotka

ok, to czekamy emotka

Tośmy się nie doczekały......

a co już informowali? nic nie widze?

no własnie nie...... wczoraj nic dzisiaj nic  Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6339964 Napisano: 30.03.2017 10:31:45 w Czy informują/ informowali?
estrelitta napisał(a):

edzia21 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

infatne napisał(a):

Czy ktoś słyszał o wynikach bobovita z intermarche ?  według mnie powinny być do dziś chyba że już kiedyś były o coś przegapiłam 

Jeszcze nie było emotka

Edit. dzisiaj będą powiadamiać emotka

a nie do 31?

Nie, do 29 emotka

ok, to czekamy emotka

Tośmy się nie doczekały...... Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6339858 Napisano: 29.03.2017 21:33:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agi68 napisał(a):



gienek1 napisał(a): Czy z Kamisa każdy dostał stand?

Mój "z dogrywki" dotarł już jakiś czas temu.

Ja z "dogrywki" nie dostałam.

Ze standami z rezerwy był problem bo dużo paragonów zginęło jak się okazuje. Ja się klocilam przez 2 tygodnie żeby mi wysłali bo mam potwierdzenie , że odebrali moje oświadczenie. Kazali mi przesłać skan potwierdzenia nadania. Zrobiłam to w zeszły piątek.

Ci z rezerwy którzy nie mieli problemu z paragonem dostali stand pocztą  20 lutego ! Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6339635 Napisano: 29.03.2017 13:46:03 w Czy informują/ informowali?
Czy ktoś słyszał o wynikach bobovita z intermarche ?  według mnie powinny być do dziś chyba że już kiedyś były o coś przegapiłam  Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6339344 Napisano: 28.03.2017 20:31:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wysyłał Garniera bez polskich znaków i udało mu sie wygrać ? Bo nie wiem jak na to patrzą  Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6337284 Napisano: 23.03.2017 16:23:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
scrabble napisał(a):

79magda napisał(a):

Moje dane, mój numer paragonu, maila niet emotka

Jeszcze nie ma wszystkich, sprawdź później to na pewno dotrze emotka

Moje dane i paragon też sa a maila nie mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6336176 Napisano: 21.03.2017 19:16:55 w Kaufland konkursy
izak1000 napisał(a):

anula81 napisał(a):

infatne napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Jak wyglądają zakupy z aplikacją Kaufland? Myślałam, że jakiś kod kreskowy może będzie. Podchodzę do kasy i pokazuję aplikację z tym krótkim kodem literowo-cyfrowym, czy wystarczy jak powiem przed skasowaniem, że chcę kupić taniej i podyktować kod, czy jak to jest w praktyce?

Ja powiedziałam, ze chce kupic z promocja na aplikacji i nawet nie spojrzala co ja tam mam na telefonie. Wbila od razu nizsza cene

a mi powiedziała, że każdy klient ma inne kody emotka ciekawe akurat byłam z aplikacją, swoja drogą jest tam limit znaków ?

No to mnie załatwiła lepiej bo poszłam z tabletem - aplikacja,olej  i kod wszystko widoczne i duże, ale kasjerka powiedziała,że musi być to w telefonie..

haha aplikacja to przecież aplikacja. Obojętnie gdzie... Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6336049 Napisano: 21.03.2017 16:37:05 w Kaufland konkursy
anula81 napisał(a):

infatne napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Jak wyglądają zakupy z aplikacją Kaufland? Myślałam, że jakiś kod kreskowy może będzie. Podchodzę do kasy i pokazuję aplikację z tym krótkim kodem literowo-cyfrowym, czy wystarczy jak powiem przed skasowaniem, że chcę kupić taniej i podyktować kod, czy jak to jest w praktyce?

Ja powiedziałam, ze chce kupic z promocja na aplikacji i nawet nie spojrzala co ja tam mam na telefonie. Wbila od razu nizsza cene

a mi powiedziała, że każdy klient ma inne kody emotka ciekawe akurat byłam z aplikacją, swoja drogą jest tam limit znaków ?

No jest faktycznie w aplikacji jakiś kod na tym oleju ale mnie nawet o niego nie spytała.... Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6335888 Napisano: 21.03.2017 12:45:44 w Kaufland konkursy
bezaczek7 napisał(a):

Jak wyglądają zakupy z aplikacją Kaufland? Myślałam, że jakiś kod kreskowy może będzie. Podchodzę do kasy i pokazuję aplikację z tym krótkim kodem literowo-cyfrowym, czy wystarczy jak powiem przed skasowaniem, że chcę kupić taniej i podyktować kod, czy jak to jest w praktyce?

Ja powiedziałam, ze chce kupic z promocja na aplikacji i nawet nie spojrzala co ja tam mam na telefonie. Wbila od razu nizsza cene Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6335710 Napisano: 20.03.2017 21:37:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
minionek napisał(a):

infatne napisał(a):

Albedo Kamis 
Wyslalam im oświadczenie poleconym.
Poczta informuje , ze odebrali 27 lutego o 18.17 
Twierdzą , że nie mogą go znaleźć bo mieli ostatnio przeprowadzkę i maja problem z pocztą tz nie mogą mi wydać nagrody.
Mam potwierdzenie ze wysłałam a oni odebrali chyba powinni mi ją wydać .....

Mieliście taka sytuacje ??

Walcz z nimi, jeżeli masz potwerdzenie,że odebrali, to znaczy, że ktoś musiał to odebrać. Jeżeli z ich winy został list zagubiony powinni dać Ci czas na wysłanie nowego potwierdzenia danych pocztą albo mailowo. A jak to nie zaskutkuje złóż zażalenie do Kamisa- być może ktoś od nich z marketingu zadziała w twojej sprawie u Albedo

Oświadczenie im mogę wysłać ale orginal paragonu poszedł do nich... Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6335384 Napisano: 20.03.2017 13:12:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Albedo Kamis 
Wyslalam im oświadczenie poleconym.
Poczta informuje , ze odebrali 27 lutego o 18.17 
Twierdzą , że nie mogą go znaleźć bo mieli ostatnio przeprowadzkę i maja problem z pocztą tz nie mogą mi wydać nagrody.
Mam potwierdzenie ze wysłałam a oni odebrali chyba powinni mi ją wydać .....

Mieliście taka sytuacje ?? Wyświetl w wątku >>
0 0