Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika infatne

infatne

#6191240 Napisano: 02.05.2016 16:29:03 w Kaufland konkursy
umbrella napisał(a):

ophaal napisał(a):

amif napisał(a):

Mysia napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

sosna napisał(a):

arya napisał(a):

Czy już wszystkie maile poszły z konkursu wielkanocnego ?  emotka

Już wszystko wiem. Wielkie zero  emotka

A ja nie wiem, więc pytam: czy były e-maile?

były te maile czy nie? Bo są moje inicjały oraz miasto się zgadza emotka

Wygląda na to, że nie było emotka

u mnie @ nie ma a na 99% na liście ja to ja emotka

U mnie to samo, inicjały i miasto się zgadza, maila brak, nie wiem czy ja to ja

A gdzie byly opublikowane wyniki ? pod konkursem nie widzialam  w wygranych tez nie ma .... Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6189058 Napisano: 26.04.2016 19:32:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

mczarna napisał(a):

infatne napisał(a):

Dla tych 

Frama napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

infatne napisał(a):

joan napisał(a):

infatne napisał(a):

Hej, zapomniałam podać numeru telefonu przy wysyłaniu danych do mlynka z kamisu . Mysle, ze jest on potrzeby tylko dla kuriera. Myślicie, ze mozna zadzwonic do albedo i podac im tel numer...


A datę urodzenia podałaś? emotka

usz kurde nie emotka

też nie podałam daty urodzenia...:/

Ja wysłałam emailem,  odpisali, że ok.

Mi powiedzieli ze nie wiedza czy mozna mailem dostac. Maja sie dowiedziec i oddzwonic jutro. Jak bede miec info dac znac na forum emotka

Mi odpisali,że jak najbardziej mogę na maila im wysłać i to było 22.04.

a dacie ten adres mailowy czy to tajemnica bo tez musze wyslac emotka

To jakas dziwna ta kobieta u Ciebie sie zgodzila a jak ja dzwonilam to stwierdzila, ze nie wie emotka  Niby ona sie zajmuje kamise Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6189038 Napisano: 26.04.2016 18:10:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dla tych 
Frama napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

infatne napisał(a):

joan napisał(a):

infatne napisał(a):

Hej, zapomniałam podać numeru telefonu przy wysyłaniu danych do mlynka z kamisu . Mysle, ze jest on potrzeby tylko dla kuriera. Myślicie, ze mozna zadzwonic do albedo i podac im tel numer...


A datę urodzenia podałaś? emotka

usz kurde nie emotka

też nie podałam daty urodzenia...:/

Ja wysłałam emailem,  odpisali, że ok.

Mi powiedzieli ze nie wiedza czy mozna mailem dostac. Maja sie dowiedziec i oddzwonic jutro. Jak bede miec info dac znac na forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6188934 Napisano: 26.04.2016 15:15:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=
asantesana napisał(a):

infatne napisał(a):

joan napisał(a):

infatne napisał(a):

infatne napisał(a):

joan napisał(a):

infatne napisał(a):

joan napisał(a):

infatne napisał(a):

infatne]Hej, zapomniałam podać numeru telefonu przy wysyłaniu danych do mlynka z kamisu . Mysle, ze jest on potrzeby tylko dla kuriera. Myślicie, ze mozna zadzwonic do albedo i podac im tel numer...

Podałam i podpisała wszystkie oświadczenia ale musiałam jechać 120 km podbić paragon potwierdzając ,ze produkty były z kamisu wiec tak się tym przejelam ze wpisalam podstawowe dane jak w każdym konkursie i zadowolona ze zdobytej pieczęci wysłałam 

Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6188915 Napisano: 26.04.2016 14:51:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

infatne napisał(a):

Hej, zapomniałam podać numeru telefonu przy wysyłaniu danych do mlynka z kamisu . Mysle, ze jest on potrzeby tylko dla kuriera. Myślicie, ze mozna zadzwonic do albedo i podac im tel numer...


A datę urodzenia podałaś? emotka

usz kurde nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6188906 Napisano: 26.04.2016 14:43:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej, zapomniałam podać numeru telefonu przy wysyłaniu danych do mlynka z kamisu . Mysle, ze jest on potrzeby tylko dla kuriera. Myślicie, ze mozna zadzwonic do albedo i podac im tel numer... Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6186089 Napisano: 19.04.2016 19:34:01 w Rossmann
Czy ktos otrzymal nagrode ze styczniowej krzyzowki ? Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6186048 Napisano: 19.04.2016 18:31:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

infatne napisał(a):

nelunia napisał(a):

olunka napisał(a):

deva napisał(a):

dużo osób ma paragony typu: pieprz mielony, bez słówka Kamis?

ja tak mam

niestety  i ja mam beznadziejnie opisane paragony, choć robiłam zakupy w dwóch sklepach  na żadnym paragonie nie mam słowa KAMISemotka . Dzisiaj jadę po pieczątki do tych sklepówemotka

a po co te pieczątki ? ja mam z leclerka bez dopiskiem kamis ale to chyba nie nasz problem ze sklep tak koduje. ...

2.19 Paragon fiskalny potwierdza dokonanie zakupu Produktów promocyjnych zgodnie z pkt. 2.3.1Regulaminu, jeżeli spełnia następujące warunki:
(...)
2.19.3 na liście zakupów na paragonie fiskalnym jest słowo lub skrót pozwalające stwierdzić, iż
zakup dotyczył Produktów promocyjnych, bądź też na paragonie fiskalnym widnieje inne
oznaczenie pozwalające stwierdzić, iż zakup dotyczy Produktów promocyjnych. Jeśli
z treści paragonu fiskalnego nie wynikają jasno powyższe warunki, Uczestnik
zobowiązany jest potwierdzić to w sklepie (pieczątka sklepu i podpis jego
przedstawiciela);
(...)

o kurde.......... jak ja jeden paragon mam z zakupów 150 kilometrow od domu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6185918 Napisano: 19.04.2016 15:20:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

olunka napisał(a):

deva napisał(a):

dużo osób ma paragony typu: pieprz mielony, bez słówka Kamis?

ja tak mam

niestety  i ja mam beznadziejnie opisane paragony, choć robiłam zakupy w dwóch sklepach  na żadnym paragonie nie mam słowa KAMISemotka . Dzisiaj jadę po pieczątki do tych sklepówemotka

a po co te pieczątki ? ja mam z leclerka bez dopiskiem kamis ale to chyba nie nasz problem ze sklep tak koduje. ... Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6185793 Napisano: 19.04.2016 13:01:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

dusia99 napisał(a):

monkakk napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy ktoś dostał mail o wygranej na onet? Mam równy podział nagród - na interię 100%, na onet 0%. 

u mnie ta sama sytuacja dziwne ....

i u mnie podobnie...

na wszystkie zgłoszenia jakie wysłałam, nie wygrałam tylko na JEDNO...właśnie na onet emotka

Edzia21 to może ja mam Twoje wygrane zgłoszenieemotka  z onetu wysłałam tylko raz, a przyszły mi dwie informacje o wygranym młynku emotka

Moj chlopak tez 2 potwierdzenia dostal a tylko raz na niego wyslalam Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6185753 Napisano: 19.04.2016 12:44:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

do.ta.3 napisał(a):

lily91 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Czy można gdzieś się dowiedzieć jaki nr paragonu z Kamis młynki? Pomieszałam paragonu i nie wiem, który jest kogo emotka

Też mam taki sam problem i nie wiem co zrobić...

ja wysłałam do nich zapytanie o który paragon chodzi a jak nie odpiszą to wyśle skany wszystkich które brały udział w tym konkursie (chyba że dokopię się do regulaminu) 

trzeba wysłać oryginalny paragon poczta tradycyjną: http://kamis.vas....egulaminPromocja.pdf

Na potrzeby Konkursu za równoważne z oryginałem paragonu fiskalnego Organizator możeuznać:
2.20.1 kopię paragonu fiskalnego, albo
2.20.2 tzw. paragon zastępczy wystawiony przez sklep, który wystawił uprzednio paragon
fiskalny, albo
2.20.3 fakturę VAT wystawioną osobie fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (tj.
bez NIP nabywcy)  Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6185700 Napisano: 19.04.2016 12:30:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@banka-manka napisał(a):

Czy można gdzieś się dowiedzieć jaki nr paragonu z Kamis młynki? Pomieszałam paragonu i nie wiem, który jest kogo emotka

Dokladnie tez mam ten problem mam 2 i nie wiem ktory czyj  Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6185653 Napisano: 19.04.2016 12:10:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W tej minucie dostałam i tu chodzi o młynek
Witamy,miło nam poinformować o wygranej nagrodzie w promocji Kamis Smaki 25-lecia na Wielkanoc! Żebyśmy mogli wysłać nagrodę, prosimy o zapoznanie się z regulaminem i przesłanie niezbędnych oświadczeń oraz paragonu na adres organizatora. W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy. Pozdrawiamy i gratulujemy! Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6184247 Napisano: 14.04.2016 21:50:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
top chipsy mnie olewaja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6184121 Napisano: 14.04.2016 17:40:35 w Biedronka
poprostuanette napisał(a):

infatne napisał(a):

wygrali z top chips możecie się pochwalic czy pisaliscie wierszem czy proza ? bo coś mnie moja wymarzoną ładowarka omija emotka

zero rymów, proza - nagroda główna emotka

dzięki ! Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6184114 Napisano: 14.04.2016 17:30:30 w Biedronka
wygrali z top chips możecie się pochwalic czy pisaliscie wierszem czy proza ? bo coś mnie moja wymarzoną ładowarka omija emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6179454 Napisano: 03.04.2016 16:37:46 w Rossmann
pioge7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Odbierał już ktoś nagrodę z krzyżówki za luty? Mieli chyba poinformować SMS i nic nie mam do dzis emotka  

to pewnie nagroda w drogerii lezy i czeka...

A nie informują ? Że przysłali emotka

od jakiegos czasu jakos im sie zdarza "zapomniec". Ja dostalam w styczniu smsa ze nagroda do odebrania a wcale jej w drogerii nie bylo, dopiero poltora tygodnia pozniej dotarla. Radzilabym zadzwonic do rossmana w ktorym masz do odebrania nagrode i zapytac czy jest.

Dzieki za info emotka  

i jak tam wiadomo dzwonił ktoś może do swojego rossmanna?  bo u mnie nadal nie ma info o przybyciu nagrody wiec chyba skrobne do nich maila. ..... Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6179280 Napisano: 02.04.2016 16:23:47 w Biedronka
bridget napisał(a):

infatne napisał(a):

vivi napisał(a):

infatne napisał(a):

bridget napisał(a):

czy z chipsami   paragon ma być z określonego etapu? czy jak mam z marca mogę nadal grac?

chyba nie bo nie mozna ustawic daty z wczesniejszego etapu. Spróbuj ale u mnie nie ma takiej opcji. Wczoraj probowalam z paragonem z 31.03 i mi nie przeszło emotka

Jest to możliwe, ja wczoraj wysłałam zgłoszenie a miałam paragon z 31.03. Najpierw trzeba wybrać z kalendarza kwietniowego(bo nie ma opcji powrotu do marca) np 1 kwiecień z okienka kalendarz, a później ręcznie w tej dacie poprawić na marzec i wtedy pojawia się okienko kalendarzem marcowym.

o to ekstra dzieki ! Myslalam, ze wybranie z kalendarza to mus emotka

tak, znalazłam tez zapis w regulaminie - jak ja nie lubie ich czytac:))

Dla pewności zapis w regulaminie, ze mozna mieć paragon z etapu wcześniej ? Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6179254 Napisano: 02.04.2016 14:07:20 w Biedronka
vivi napisał(a):

infatne napisał(a):

bridget napisał(a):

czy z chipsami   paragon ma być z określonego etapu? czy jak mam z marca mogę nadal grac?

chyba nie bo nie mozna ustawic daty z wczesniejszego etapu. Spróbuj ale u mnie nie ma takiej opcji. Wczoraj probowalam z paragonem z 31.03 i mi nie przeszło emotka

Jest to możliwe, ja wczoraj wysłałam zgłoszenie a miałam paragon z 31.03. Najpierw trzeba wybrać z kalendarza kwietniowego(bo nie ma opcji powrotu do marca) np 1 kwiecień z okienka kalendarz, a później ręcznie w tej dacie poprawić na marzec i wtedy pojawia się okienko kalendarzem marcowym.

o to ekstra dzieki ! Myslalam, ze wybranie z kalendarza to mus emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6179252 Napisano: 02.04.2016 13:52:18 w Biedronka
bridget napisał(a):

czy z chipsami   paragon ma być z określonego etapu? czy jak mam z marca mogę nadal grac?

chyba nie bo nie mozna ustawic daty z wczesniejszego etapu. Spróbuj ale u mnie nie ma takiej opcji. Wczoraj probowalam z paragonem z 31.03 i mi nie przeszło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0