Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika izoldaaa6

izoldaaa6

#4351929 Napisano: 10.05.2011 07:21:22 w Pomocy!!!!
Błagam pomóżcie czym mogę usunąć klej super glu z bawełnianych spodni ??
da się w ogóle to zrobić ??

nowe spodnie emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4346615 Napisano: 08.05.2011 01:25:47 w Wkurza mnie...
wkurza mnie PIONAS może sobie tym nagrabię, ale muszę to napisać : weź zacznij sprawdzać jakie konkursy dodajesz do bazy !!! bo nie powiem, że większość , ale wiele się powtarza,zwłaszcza w innych działach, ale dużo jest w tym samym dziale !!!

ja rozumiem, że być administratorem forum to nie jest łatwa praca, ale się jej podjąłeś i powinieneś przestrzegać regulaminu, a nie idziesz na łatwiznę i każdy konkurs dodajesz, chociaż jest on już 3 x w bazie - właśnie to mnie wkurza !!!
bo jakiś czas temu dodałam konkurs i źle zaznaczyłam rodzaj (tzn. aktualne, foto itd...) od razu (po kilku minutach) napisałam do jednego z administratorów (nie pamiętam teraz kto to był ), ale od razu osoba odpisała (to nie byłeś ty pionas, że ona sprawdza wszystkie dodawane konkursy i jak jest coś nie tak to zmienia pomyłki.
I to dla mnie jest osoba konsekwentna która potrafi nadzorować takie zbiorowisko !!!

BARDZO PRZEPRASZAM jeżeli Ci tym w jakikolwiek sposób ubliżyłam (uwierz nie chciałam tego), ale po prostu chciałam wyrazić soje zdanie na ten temat.

mam nadzieję że nie będziesz czuł się urażony, bo bardzo Ciebie szanuję, bo wiem, że nie każdy podejmie się takiego wyzwania jak ty (nie wiem czy bycie adminem jest opłacane czy nie ), ale jestem zdania, że jak już się ktoś tego podejmuje to powinien wykonywać je z zaangażowaniem, bo jednak jakby na to nie patrząc my forumowicze traktujemy Was adminów jako nasze tak jakby guru-konkursowe bo pilnujecie porządku na forum, jak ktoś bruździ usuwacie go , i patrząc w bazę konkursów wierzymy wam, którzy je dodają, że : po pierwsze na linku jest gdzieś regulamin ( zdarzało się że go nie było, albo link, był z dodaną kropką albo inną rzeczą i nie można go było otworzyć - i wiele osób miało z tym problem) lub co chwilę na spotykało się ten sam konkurs tylko pod innym adresem, ja jestem w pełni świadoma że nie wszystkiego da rady dopilnować jeżeli chodzi o całe forum. Ale jeżeli inna osoba (inny admin) umie dopilnować dodawania konkursów, to dlaczego jeszcze inna tego nie umie dotrzymać???


oto jest moje pytanie na dziś: dlaczego tak jest ???

P.S.
Trochę się rozpisałam, ale chyba każdy wie o co chodzi, mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi tego na złe, ten wątek jest po to żeby pisać co komu na duszy leży, a mnie właśnie to leżało !!!

2. P.S. jak wylecę za to z forum to pójdę do sądu emotka emotka emotka , bo nie naruszam regulaminu forum emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4346537 Napisano: 07.05.2011 10:29:27 w Wkurza mnie...
jopi napisał(a):

A mnie wkurzają chorujące dzieci:
jedno skończy-drugie zaczyna, drugiego wyleczyłam-trzecie juz mi się pokłada emotka

I tak się zastanawiam co gorsze :
-taka chorobowa sztafeta
czy mały szpital-czyli chorują wszyscy naraz...



ja tak samo miałam ostatnio z dwójką dzieci, nawet lekarka nie wiedziała ju z jak leczyć, bo za dużo antybiotyków to nie zdrowo i kazała mi postawić im bańki (dzieci 4 i 2 lata) , powiem ci że jak ręką odjął wszystko przeszło i nie zapeszając .. tfu tfu do tej pory nawet kataru (jakieś 2 miesiące) więc polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4346530 Napisano: 07.05.2011 10:25:45 w dzis mam urodzinki
mariolakal napisał(a):

Dla wszystkich dzisiejszych jubilatów STO LAT, STO LAT i jeszcze raz /nie ogarniam Was../ Zdrówka i wiele wygranych !!! emotka


sorki że zgapiam, ale to samo życzę solenizantom czy tam jubilatom (nadal nie mogę odróżnić co i jak emotka ) dodam swoje emotka
wielu udanych wymian życzę (bo wiem że z tym ostatnio problemy emotka )
aha i wielkie buziole dla was emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4344319 Napisano: 07.05.2011 08:39:28 w Dziś cieszę się z.....
cieszę się że szczęście w loteriach się odwróciło emotka czasami warto ponarzekać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4319282 Napisano: 28.04.2011 08:57:04 w Wkurza mnie...
arta napisał(a):

ziolko napisał(a):

lucja napisał(a):

arta napisał(a):

Wkurza mnie, że wchodzę na ekonki a przekierowuje mnie na jakiś charms world. A cenzura emotka



a mnie na bestellen jetz! Juz im ja zamówię.. emotka


zablokujcie sobie wyskakujące okienka


to nie jest wyskakujące okienko (bo te mam zablokowane), tylko zwyczajne przekierowanie. Nie mogę cofnąć i wejść na e-konkursy, muszę kombinować, otwierając w osobnej karcie stronę i za którymś razem się udaje. Co za shit



ja wczoraj miałam tak samo - ale dziś jakoś normalnie mi się otwiera - samo się uzdrowiło (tfu tfu - żeby nie zapeszyć) Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4306978 Napisano: 21.04.2011 10:06:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
79magda napisał(a):

Ciekawe, czy ci panowie są w pakiecie emotka



jak tak to będę sobie w beodę pluć że nie zagrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4303600 Napisano: 20.04.2011 06:02:10 w Wkurza mnie...
ale mnie wkurza moja drukarka emotka
musze wydrukować CV a menda źle kartki pobiera i drukuje krzywo, a nieraz nawet pogniecone wychodzą wrrrr
czy ktoś wie może czemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4303093 Napisano: 20.04.2011 01:59:37 w GFK
buuu a mnie wywaliło po zaznaczeniu wykształcenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4297849 Napisano: 18.04.2011 02:51:45 w RMF
he akurat radio włączyłam i stronę i była kwota emotka chyba [przed chwilką informowali co?? Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4296671 Napisano: 18.04.2011 08:24:47 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

HELP. Czy ktoś z Was rozliczał już w tym roku PIT, który uwzględniałby Umowę o dzieło? W 2010 podpisałam taką właśnie umowę, ale do dziś nie otrzymałam żadnego rozliczenia rocznego. I nie wiadomo, jak teraz wypełnić PIT emotka jesteśmy z mamą w kropce, a raczej w d* emotka

PS: Nawet nie wiem, czy ta firma jeszcze istnieje... emotka


najlepiej zadzwoń anonimowo do urzędu skarbowego i się spytaj
Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4288117 Napisano: 14.04.2011 08:01:53 w Połączenia nieodebrane
782973709 co to mogło być ??
wie ktoś ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4285672 Napisano: 13.04.2011 07:14:35 w Połączenia nieodebrane
przed chwilką na 2 numery tel z zastrzeżonego, ale to dosłownie mini strzałki emotka miałam tel przed sobą i nie zdążyłam odebrać - przesadzają już z tym - wie ktoś może co to ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4260151 Napisano: 01.04.2011 12:55:14 w Wkurza mnie...
ziolko dzięki wielkie poczytam koniecznie, bo moje małe mają 4 i 2 lata i nie chcę nic źle zrobić emotka
jeszcze raz bardzo dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4260109 Napisano: 01.04.2011 12:40:00 w Wkurza mnie...
wrrrrrrrrr..........
wszystko mnie dziś wkurza........
- musze dzieciaczkom bańki postawić.....a nikt nie wie jak (podobno są jakieś nowoczesne bez ognia)
- obudziłam się już zła i ten stan nadal trwa
- i właśnie przed chwilką uświadomiłam sobie że zapomniałam pójść wczoraj na pokaz przedpremierowy żona na niby bilet z rmfmaxx.......kilka dni próbowałam go zdobyć.....

niech ten dzień się już kończy bo całkiem zwariuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4256782 Napisano: 30.03.2011 09:50:15 w Inne mniejsze markety
pawel1615 napisał(a):

a w kauflandzie to muszabyc 2 produkty tego samego rodzaju czy moze byc np jeden bonux i jeden ariel?



nigdzie nie jest napisane, ale zawsze można rózne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4248768 Napisano: 27.03.2011 04:01:40 w co chcielibyście wygrać?
w tym momencie dziś chciałabym chomiczka z puchatka i parowar emotka
a jutro pewnie co innego będzie Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4235515 Napisano: 21.03.2011 11:27:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
frezja napisał(a):

toffee napisał(a):

Nie no kochani jeśli w regulaminie jest, że na jedną rodzinę przypada- jeden zestaw z ramką to troche mało tych zestawów - niech organizatorzy dadzą wszystkim podwójnie albo nie robią wyjątków.

Ja rozumiem, że Moniau będzie się cieszyć z obu nagród ale jednocześnie zabrała narodę innej rodzinie, która też się mogła cieszyć z wygranej. To, że organizator nie zauważył to nie jest argument, żeby nie zwracać mu uwagi na możliwość lepszego rozdystrybułowania nagród. Co więcej obawiam się, że od nadmiaru konserwantów w kosmetykach Garnier mogłoby ucierpieć zdrowie naszej skądinąd przesympatycznej koleżanki konkursowiczki i jej rodziny po użyciu produktów w zdublowanej dawce. emotka

uwazaj bo tobie tez moga trafic sie kiedys podwojne zestawy kosmetykow i moze ucierpiec twoje zdrowie od nadmiaru konserwantow
emotka padlam



o matulo ty moja toffee skąd ty żeś wziął/wzięła to z tymi konserwantami

też padłam emotka
niektórzy to naprawdę... aż brak mi słów emotka
ide spać bo nie wytrzymam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4235499 Napisano: 21.03.2011 11:16:25 w Wkurza mnie...
masza napisał(a):

karolkas napisał(a):

A nie wkurza ze mamy wlasnosciowe mieszkanie a czynszu płacimy 600 zł i ciągle podwyższają, bo to bo siamto. I chyba muszę jakieś inne mieszkanie szukac z tanszym czynszem emotka


albo dodatek mieszkaniowy by się przydał z u. Miasta emotka



dla mnie to jest bezsensu - nie dość że kupujesz mieszkanie za kupę kasy - to musisz jeszcze płacić czynsz - to trochę irracjonalne jest jak dla mnie - po prostu paranoja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4233889 Napisano: 21.03.2011 03:02:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
kittykot napisał(a):

Zgłoście to, dlaczego ma dostać dwie ramki?



no właśnie jeżeli wam coś przeszkadza to to zgłoście a nie znów raban podnosicie - jestem ciekawa czy wy wszyscy graliście tylko na 1 zgłoszenie - każdy tylko potrafi oczerniać, a nie patrzy na siebie emotka założę się że jak któreś z was by wygrało 2 ramki nawet by się nie odezwało na ten temat - normalnie wstydźcie się ! zacznijcie rozwiązywać konki a nie się głupstwami zajmujecie emotka
to już wina organizatorów że się nie dopatrzyli że to te same osoby emotka Wyświetl w wątku >>
0 0