Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bridget

bridget

#3285269 Napisano: 09.04.2010 09:29:03 w Popraw sobie humor...
agusia200189 napisał(a):

Trzy kobiety, 30 latka, 40 latka i 50 latka spotykają się w barze i szukają rad na poprawienie swojego życia seksualnego. Wpadły na to, że ubiorą się w lateks i szpilki. Na drugi dzień spotykają się w barze i opowiadają jak poszło, zaczyna najmłodsza:
- U mnie świetnie. Mąż wrócił, zobaczył mnie, rzucił wszystko i w sypialni kochaliśmy się 2h.
Druga na to:
- U mnie też super, wprawdzie trochę krócej, bo już nie może tyle co kiedyś, ale dawno się tak nie kochaliśmy.
Trzecia siedzi cicho.
- No a u Ciebie Anka? Jak było opowiadaj!
- Dajcie spokój mój wpadł do domu zobaczył mnie w lateksie z pejczem obok drzwi do sypialni i krzyczy: CO NA OBIAD BATMANIE!


;) Wyświetl w wątku >>
0 0

bridget

#3285189 Napisano: 09.04.2010 08:47:07 w Wkurza mnie...
monisi napisał(a):

grancias napisał(a):

monisi napisał(a):

m3107 napisał(a):

a nie bede cytowac na pół strony ale chce powiedziec ze jakos od poczatku magi nie lubilam.a juz najbardziej mnie wkurza ze nie patrzy jakie fotki daje na konkursy, daje byle co a pozniej nabija emotka
a odkad pojawila sie na forum to tylko jakies nieporozumienia, kłótnie odchodzą.


ludziska wiecej luzu i take gruzu co by nie bylo luzu wiosna jest OLEJCIE TO emotka
wkurzam sie bo nie wiem czy ta gazetka z malo ksiezniczka juz byla czy nie emotka



A mnie wkurza sytuacja gdy naskakujecie na osoby nabijające sobie glosy, a sami zachowujecie się podobnie ... No bo jak nazwać sytuacje gdy ktoś oddaje głos za głos nie zwracając uwagi na wartość pracy ? Takie postępowanie jest nagminne w temacie KLIKNIJCIE. Niech każdy sobie teraz we własnym sumieniu odpowie czy jest to do końca uczciwe w stosunku do osób które nie znają naszego portalu ?

mnie wkurza że każdy jak może to oszukuje ale się do tego nikt nie przyzna a potem się wyzywacie trza se pomagac
emotka



tu sobie pomagamy, bo klikamy wzajemnie, tylko chodzi o oszustwa dotyczace nabijanie poprzez zmienne IP duzej ilosci głosów, bez większego zaangażowania, co jest nie feir wobec tych co wkładaja w zdobycie glosów znacznie więcej wysilku i czasu:) Wyświetl w wątku >>
0 0

bridget

#3285111 Napisano: 09.04.2010 08:21:13 w Wkurza mnie...
no mama lekką alergie, czego nie ukrywam. Wyświetl w wątku >>
0 0

bridget

#3285067 Napisano: 09.04.2010 08:06:05 w Wkurza mnie...
m3107 napisał(a):

a nie bede cytowac na pół strony ale chce powiedziec ze jakos od poczatku magi nie lubilam.a juz najbardziej mnie wkurza ze nie patrzy jakie fotki daje na konkursy, daje byle co a pozniej nabija emotka
a odkad pojawila sie na forum to tylko jakies nieporozumienia, kłótnie odchodzą.




które masz zdjecie na mysli w generacji np?:)

zreszta niewazne zgadzam się z Toba w 100% do najsympatyczniejszych osoba ta nie nalezy. Wyświetl w wątku >>
0 0

bridget

#3285030 Napisano: 09.04.2010 07:57:56 w Wkurza mnie...
monisi napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

plocia napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

edka13 napisał(a):

edka13 napisał(a):

psika napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

A mnie wkurza osobniczka o nicku Maga 120 , która zaczyna atakowac mnie na gg-ignor, ma wielki żal, iz w konkursie poprosiłam organizatorów o regulamiowe podejscie w zwiazku z nabijaniem dużej ilosci głosów ze zmiennego IP, co jest nieregulaminowe . Nie moze sie z tym jednak pogodzić. Zycze jej dystansu, bo konkursy to nie wszytsko, czego ów dziewcze nie rozumie;) i niech nauczy sie przegrywać:)

Pamietam był konkurs na mini-mini dla dzieci i tez zwrócilam jej uwage, a ona zeby pokazac mi to przekrecila tak wyniki ze miala czas 00:00 a trzeba bylo ulozyc 3 plansze puzzli. Tez mnie wkurza!




ja mialam to saMO ZABLOKOWALM JA NA GG I NA FORUM TO ZAŁOZYLA NOWE GG I OD suk mnie zwyzywala



a oto jakie gg od maga120 dostala potem na pw podobne ale usunełam wkoncu nie wytrzymalam i napsalam jej podobne obelgi nie bedzie mnie jakas hamowata baba obrażac


tam
2010-04-05 00:04:02
wredna to ty jesteś suko i liżesz cenzura tam gdzie mozesz coś zyskac.A wredna to ty jestes i ścierka to ty.Dwulicowa ścierka w dodatku.A zastanow sie nad soba bo sama wyzywasz ludzi tylko nie masz odwagi prosto w oczy,A jak zobaczylam twoja morde wiedzialam ze z tego beda same problemy bo ty poprostu jestes sama zawistna i chamska a propo wez slownik i pisz ze slownikiem bo robisz bledy gorsze niz niejeden pierwszoklasista ale coz od prostaczki sie mozna spodziewac.
2010-04-05 00:04:15
a blokowac to umiesz bo prawda w oczy kole
2010-04-05 00:04:29
tylko na tyle cie stac suko????
2010-04-05 00:04:52
spojrz w lustro na swoja wredna parszywa morde
2010-04-05 00:07:06
i sie zdecyduj bo poki bylo ok pisalas ze jestem ok spoko a teraz ????lizesz cenzura jak jest ok a jak nie to wyzywasz to sie nazywa wredna suka




ło ja to poleciała.... ja chyba równiez napisze do pionasa i karniaczka kolejnego dostanie. emotka . Ja z nia w konwersacje nie wchodze , bo szkoda mojego czasu i nerwów.




Taką odp. dostałam dziś od organizatorów żelkowców:

Witam serdecznie,

Jak słusznie Pani zauważyła chodzi o głosy, a uściślając - o sposób ich pozyskiwania. Wszelkie próby „handlu głosami”, kłócą się z ideą konkursu mającego odbywać się w atmosferze fair play, którego finał ma wyłonić najciekawszą pracę, a nie najsprawniejszego lobbystę. Sukcesywnie każdy użytkownik naruszający idee konkursu – zostanie z niego wykluczony.

także niech maga sobie to przeczyta i niech do nikogo nie ma pretensji, bo jak widać niektórzy to wariują na punkcie nagród zamiast dobrze się bawić emotka
pozdrawiam nerwusów emotka



:-))Dla Magi musi byc wszytsko przez kogoś;) zreszta sama rozmawiala z organizatorami telefonicznie wiec chyba wie to samo co Plociu napisałaś, wiec chyba nie powinna sie doszukiwac winy u innych;)


ludzie ale jajca takie teksty to ja wymiękam emotka
a w temacie się wkurzam że jakieś akcje tu odchodzą zapraszam do sejmu tam jest podobnie emotka



:)) Wyświetl w wątku >>
0 0

bridget

#3284943 Napisano: 09.04.2010 07:39:07 w Wkurza mnie...
plocia napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

edka13 napisał(a):

edka13 napisał(a):

psika napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

A mnie wkurza osobniczka o nicku Maga 120 , która zaczyna atakowac mnie na gg-ignor, ma wielki żal, iz w konkursie poprosiłam organizatorów o regulamiowe podejscie w zwiazku z nabijaniem dużej ilosci głosów ze zmiennego IP, co jest nieregulaminowe . Nie moze sie z tym jednak pogodzić. Zycze jej dystansu, bo konkursy to nie wszytsko, czego ów dziewcze nie rozumie;) i niech nauczy sie przegrywać:)

Pamietam był konkurs na mini-mini dla dzieci i tez zwrócilam jej uwage, a ona zeby pokazac mi to przekrecila tak wyniki ze miala czas 00:00 a trzeba bylo ulozyc 3 plansze puzzli. Tez mnie wkurza!




ja mialam to saMO ZABLOKOWALM JA NA GG I NA FORUM TO ZAŁOZYLA NOWE GG I OD suk mnie zwyzywala



a oto jakie gg od maga120 dostala potem na pw podobne ale usunełam wkoncu nie wytrzymalam i napsalam jej podobne obelgi nie bedzie mnie jakas hamowata baba obrażac


tam
2010-04-05 00:04:02
wredna to ty jesteś suko i liżesz cenzura tam gdzie mozesz coś zyskac.A wredna to ty jestes i ścierka to ty.Dwulicowa ścierka w dodatku.A zastanow sie nad soba bo sama wyzywasz ludzi tylko nie masz odwagi prosto w oczy,A jak zobaczylam twoja morde wiedzialam ze z tego beda same problemy bo ty poprostu jestes sama zawistna i chamska a propo wez slownik i pisz ze slownikiem bo robisz bledy gorsze niz niejeden pierwszoklasista ale coz od prostaczki sie mozna spodziewac.
2010-04-05 00:04:15
a blokowac to umiesz bo prawda w oczy kole
2010-04-05 00:04:29
tylko na tyle cie stac suko????
2010-04-05 00:04:52
spojrz w lustro na swoja wredna parszywa morde
2010-04-05 00:07:06
i sie zdecyduj bo poki bylo ok pisalas ze jestem ok spoko a teraz ????lizesz cenzura jak jest ok a jak nie to wyzywasz to sie nazywa wredna suka




ło ja to poleciała.... ja chyba równiez napisze do pionasa i karniaczka kolejnego dostanie. emotka . Ja z nia w konwersacje nie wchodze , bo szkoda mojego czasu i nerwów.




Taką odp. dostałam dziś od organizatorów żelkowców:

Witam serdecznie,

Jak słusznie Pani zauważyła chodzi o głosy, a uściślając - o sposób ich pozyskiwania. Wszelkie próby „handlu głosami”, kłócą się z ideą konkursu mającego odbywać się w atmosferze fair play, którego finał ma wyłonić najciekawszą pracę, a nie najsprawniejszego lobbystę. Sukcesywnie każdy użytkownik naruszający idee konkursu – zostanie z niego wykluczony.

także niech maga sobie to przeczyta i niech do nikogo nie ma pretensji, bo jak widać niektórzy to wariują na punkcie nagród zamiast dobrze się bawić emotka
pozdrawiam nerwusów emotka



:-))Dla Magi musi byc wszytsko przez kogoś;) zreszta sama rozmawiala z organizatorami telefonicznie wiec chyba wie to samo co Plociu napisałaś, wiec chyba nie powinna sie doszukiwac winy u innych;) Wyświetl w wątku >>
0 0

bridget

#3284871 Napisano: 09.04.2010 07:22:25 w Wkurza mnie...
edka13 napisał(a):

edka13 napisał(a):

psika napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

A mnie wkurza osobniczka o nicku Maga 120 , która zaczyna atakowac mnie na gg-ignor, ma wielki żal, iz w konkursie poprosiłam organizatorów o regulamiowe podejscie w zwiazku z nabijaniem dużej ilosci głosów ze zmiennego IP, co jest nieregulaminowe . Nie moze sie z tym jednak pogodzić. Zycze jej dystansu, bo konkursy to nie wszytsko, czego ów dziewcze nie rozumie;) i niech nauczy sie przegrywać:)

Pamietam był konkurs na mini-mini dla dzieci i tez zwrócilam jej uwage, a ona zeby pokazac mi to przekrecila tak wyniki ze miala czas 00:00 a trzeba bylo ulozyc 3 plansze puzzli. Tez mnie wkurza!




ja mialam to saMO ZABLOKOWALM JA NA GG I NA FORUM TO ZAŁOZYLA NOWE GG I OD suk mnie zwyzywala



a oto jakie gg od maga120 dostala potem na pw podobne ale usunełam wkoncu nie wytrzymalam i napsalam jej podobne obelgi nie bedzie mnie jakas hamowata baba obrażac


tam
2010-04-05 00:04:02
wredna to ty jesteś suko i liżesz cenzura tam gdzie mozesz coś zyskac.A wredna to ty jestes i ścierka to ty.Dwulicowa ścierka w dodatku.A zastanow sie nad soba bo sama wyzywasz ludzi tylko nie masz odwagi prosto w oczy,A jak zobaczylam twoja morde wiedzialam ze z tego beda same problemy bo ty poprostu jestes sama zawistna i chamska a propo wez slownik i pisz ze slownikiem bo robisz bledy gorsze niz niejeden pierwszoklasista ale coz od prostaczki sie mozna spodziewac.
2010-04-05 00:04:15
a blokowac to umiesz bo prawda w oczy kole
2010-04-05 00:04:29
tylko na tyle cie stac suko????
2010-04-05 00:04:52
spojrz w lustro na swoja wredna parszywa morde
2010-04-05 00:07:06
i sie zdecyduj bo poki bylo ok pisalas ze jestem ok spoko a teraz ????lizesz cenzura jak jest ok a jak nie to wyzywasz to sie nazywa wredna suka




ło ja to poleciała.... ja chyba równiez napisze do pionasa i karniaczka kolejnego dostanie. emotka . Ja z nia w konwersacje nie wchodze , bo szkoda mojego czasu i nerwów. Wyświetl w wątku >>
0 0

bridget

#3284863 Napisano: 09.04.2010 07:20:38 w Wkurza mnie...
edka13 napisał(a):

psika napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

A mnie wkurza osobniczka o nicku Maga 120 , która zaczyna atakowac mnie na gg-ignor, ma wielki żal, iz w konkursie poprosiłam organizatorów o regulamiowe podejscie w zwiazku z nabijaniem dużej ilosci głosów ze zmiennego IP, co jest nieregulaminowe . Nie moze sie z tym jednak pogodzić. Zycze jej dystansu, bo konkursy to nie wszytsko, czego ów dziewcze nie rozumie;) i niech nauczy sie przegrywać:)

Pamietam był konkurs na mini-mini dla dzieci i tez zwrócilam jej uwage, a ona zeby pokazac mi to przekrecila tak wyniki ze miala czas 00:00 a trzeba bylo ulozyc 3 plansze puzzli. Tez mnie wkurza!




ja mialam to saMO ZABLOKOWALM JA NA GG I NA FORUM TO ZAŁOZYLA NOWE GG I OD suk mnie zwyzywala



najgorsze że ów laska nie ma dystansu, żyje tymi konkursami i chyba nic więcej nie potrafi robić. Poza tym zadnej samokrytyki nie ma, nie dosc , ze oszukuje poprzez dostęp do komputeraz ze zmiennym ip i to na duzą skale, to jeszcze potrafi innym to wmawiać, co jest oczywiscie nieprawda. Poza tym ma tak wulgarny język i nie omieszka go używac, nie stac jej na odrobinę dyplomacji. Nie potrafi zrozumiec, ze w konkursach potrafią ludzie równiez uczciwie wygrywać;) Wyświetl w wątku >>
0 0

bridget

#3284797 Napisano: 09.04.2010 07:04:37 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza osobniczka o nicku Maga 120 , która zaczyna atakowac mnie na gg-ignor, ma wielki żal, iz w konkursie poprosiłam organizatorów o regulamiowe podejscie w zwiazku z nabijaniem dużej ilosci głosów ze zmiennego IP, co jest nieregulaminowe . Nie moze sie z tym jednak pogodzić. Zycze jej dystansu, bo konkursy to nie wszytsko, czego ów dziewcze nie rozumie;) i niech nauczy sie przegrywać:) Wyświetl w wątku >>
0 0

bridget

#3277298 Napisano: 07.04.2010 06:51:59 w Giełda Kodów ; )
oddam kodziki zapunktowanych 2 pkt
za zagłosowanie na mojego zelka 1 głos=2pkt

za stworzenie/zagłosowanie na moją pracę i przekazanie na mój uzytek konta zelkowego 8pkt(login i hasło do dalszego uzytku)

mam 24 kodów:) wiec kazdy moze dostac cos dla siebie
Wyświetl w wątku >>
0 0

bridget

#3277291 Napisano: 07.04.2010 06:50:39 w TESCO konkursy
jutro jade do tesco jak ktos cos chce prosze o pw Wyświetl w wątku >>
0 0

bridget

#3276903 Napisano: 07.04.2010 05:23:23 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
odebrana wygrana siatka zakupów z Polskiej Chaty:) Wyświetl w wątku >>
0 0

bridget

#3274448 Napisano: 07.04.2010 08:33:34 w Giełda Kodów ; )
oddam kodziki zapunktowanych 2 pkt
za zagłosowanie na mojego zelka 1 głos=2pkt

za stworzenie/zagłosowanie na moją pracę i przekazanie na mój uzytek konta zelkowego 8pkt(login i hasło do dalszego uzytku)

mam 28 kodów:) wiec kazdy moze dostac cos dla siebie
Wyświetl w wątku >>
0 0

bridget

#3273904 Napisano: 06.04.2010 10:07:58 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluje nowego Citroena dla Moniki:) - wygrana marzenie Wyświetl w wątku >>
0 0

bridget

#3273761 Napisano: 06.04.2010 08:50:02 w Giełda Kodów ; )
keiti78zg napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

oddam kodziki zapunktowanych 2 pkt
za zagłosowanie na mojego zelka 1 głos=2pkt

za stworzenie/zagłosowanie na moją pracę i przekazanie na mój uzytek konta zelkowego 8pkt(login i hasło do dalszego uzytku)

mam 40 kodów:) wiec kazdy moze dostac cos dla siebie


38 kodów


36


zostało 28 Wyświetl w wątku >>
0 0

bridget

#3273688 Napisano: 06.04.2010 08:19:25 w Giełda Kodów ; )
keiti78zg napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

oddam kodziki zapunktowanych 2 pkt
za zagłosowanie na mojego zelka 1 głos=2pkt

za stworzenie/zagłosowanie na moją pracę i przekazanie na mój uzytek konta zelkowego 8pkt(login i hasło do dalszego uzytku)

mam 40 kodów:) wiec kazdy moze dostac cos dla siebie


38 kodów


36 Wyświetl w wątku >>
0 0

bridget

#3273672 Napisano: 06.04.2010 08:12:33 w Giełda Kodów ; )
keiti78zg napisał(a):

oddam kodziki zapunktowanych 2 pkt
za zagłosowanie na mojego zelka 1 głos=2pkt

za stworzenie/zagłosowanie na moją pracę i przekazanie na mój uzytek konta zelkowego 8pkt(login i hasło do dalszego uzytku)

mam 40 kodów:) wiec kazdy moze dostac cos dla siebie


38 kodów Wyświetl w wątku >>
0 0

bridget

#3273588 Napisano: 06.04.2010 07:48:25 w Giełda Kodów ; )
oddam kodziki zapunktowanych 2 pkt
za zagłosowanie na mojego zelka 1 głos=2pkt

za stworzenie/zagłosowanie na moją pracę i przekazanie na mój uzytek konta zelkowego 8pkt(login i hasło do dalszego uzytku)

mam 40 kodów:) wiec kazdy moze dostac cos dla siebie
Wyświetl w wątku >>
0 0

bridget

#3270080 Napisano: 05.04.2010 06:23:35 w Oddam za darmo
MKWEWMXMELR473F9 Wyświetl w wątku >>
0 0

bridget

#3270078 Napisano: 05.04.2010 06:23:08 w Oddam za darmo
XREFFNJP3KH7X9FK Wyświetl w wątku >>
0 0