Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kadett33

kadett33

#6273370 Napisano: 21.10.2016 19:45:33 w SZUKAM....
joasia20 napisał(a):

Dokładnego rozwiązania 
rebusu AUCHAN emotka  

Smak Czekolady? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6273274 Napisano: 21.10.2016 16:01:12 w SZUKAM....
Do jakiego dnia z Przetesuj Dove były przelewy? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6273250 Napisano: 21.10.2016 15:27:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
mn112 napisał(a):

joan napisał(a):

visserarthur napisał(a):

A mi odpisali (pytanie brzmiało, czy odeślą mi oryginał jak dołączę znaczek na polecony i kopertę): oczywiście jest taka możliwość. Jest też możliwość otrzymania duplikatu paragonu w miejscu zakupu.
Zobaczę jeszcze w Kaufie, co to ten duplikat, jeśli to ten wydruk na kartce A4, to tam jest chyba tylko ten numer z dołu paragonu (ten co podaje się w konkursach TQG)...


Duplikat paragonu? Pierwsze słyszę, żeby coś takiego w ogóle istniało emotka

W Kaufie wydają podgląd paragonu, ale to żaden "duplikat".

Duplikat to moze być faktury...ale paragonu? Faktycznie w regulaminie jest mowa o duplikacie...a w znaczki nie będę się bawić, bo niech mi go nie odeślą z powrotem? Albo poczta zgubi? Rożnie jest...

ja otrzymałem kiedyś duplikat paragonu, ponieważ paragon źle się wydrukował, paragon jest taki sam jak zwykły lecz na początku paragonu jest informacja że to duplikat pod nazwą sklepu itd.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6273037 Napisano: 21.10.2016 11:05:23 w Biedronka
Natie77 napisał(a):

asiam napisał(a):

banka-manka napisał(a):

becia1973 napisał(a): czy w Waszych Biedronkach są pojemniki Curver?????

Były w zeszłym tygodniu, chyba od 10.10 w ulotce. 13 dorwałam jeszcze kilka, z myślą, że później może być problem z produktami tej firmy.
Wydaje mi się, że produkty Curver nie są w stałej ofercie, w moim sklepie przynajmniej. Konkurs trwa jeszcze długo, może jeszcze będzie jakaś akcja z jakimiś rzeczami. A jak nie, to trochę słabo przemyślany konkurs.

widziałam dziś ostatnie kilka sztuk na stojaku na sklepie wymieszane z innymi plastikami

Ja mam w promieniu 20km jedną, jedyną biedronkę, w której zawsze dostaje to co chce (nawet jak jest to chodliwy towar),nawet czasem koleżankom robię zakupy,jeśli nie zdążą czegoś kupić u siebie, gdzie wszystko w mig znika. Jednakże... przeczesałam ją całą, nie ma ani jednego pojemnika Curver... a też się bardzo napaliłam na ten konkurs!

a na kosmetykach nie ma? U mnie są małe pojemniki które wiszą podobnie jak małe paczki chipsów. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6272464 Napisano: 20.10.2016 12:17:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
masza napisał(a):

Czy paczka -sprzątaczka informuje na bieżąco?

na stronie są wyniki do losowania z dnia 18.10.2016 Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6272368 Napisano: 20.10.2016 10:39:02 w Czy informują/ informowali?
koper napisał(a):

alea napisał(a):

a z Kaufland syoss  informował ? do 19 go mieli czas 

Czekamy na listę tu:
http://akon-mp.pl/konkursy.html

już są wyniki Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6272341 Napisano: 20.10.2016 10:12:56 w Czy informują/ informowali?
joan napisał(a):

alea napisał(a):

a z Kaufland syoss  informował ? do 19 go mieli czas 


Nie informował, ale do dziś mają czas emotka

do wczoraj mieli czas na wybranie, dzisiaj ma się pojawić lista osób na stronie, a w ciągu 5 dni mają powiadomić sms-em. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

kadett33

#6271785 Napisano: 19.10.2016 11:32:24 w SZUKAM....
bonitta napisał(a):

Czy karty visa sodexo można doładować?

z Faq:

Tak, po zalogowaniu się na stronie www.DlaCiebie.sodexo.pl użytkownik może poznać rachunek zasileniowy Karty. Następnie powinien postępować zgodnie z instrukcją. Kartę można samodzielnie zasilić bez dodatkowych opłat, aby korzystać z atrakcyjnych promocji i rabatów jeszcze dłużej.

Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6271186 Napisano: 18.10.2016 09:54:29 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
GLS Nóż z Kamis Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6270223 Napisano: 16.10.2016 17:22:30 w Czy informują/ informowali?
koper napisał(a):

elucha25 napisał(a):

Witam,

proszę o pomoc - wyjaśnienie! Zgłosiłam kod z Almette do loterii i  dostałam taki email:

Zgodnie z Regulaminem Loterii, prosimy o przesłanie oryginału PARAGONU
potwierdzającego zakup Produktu, z którego Kod został zgłoszony do
Loterii, WIECZKA opakowania Produktu z widocznym i czytelnym Kodem oraz
numeru ID zgłoszenia. Nieprzesłanie w/w dowodów skutkuje wykluczeniem
Zgłoszenia z Loterii. Dotyczy Kodu nr Y5...

O co Im biega?

O co im biega?
Dokładnie o to co napisali.
Musisz im wysłać paragon i wieczko ze zgłoszonym kodem, bo inaczej Twoje zgłoszenie wcale nie weźmie udziału w losowaniu.

Robią tak wyrywkowo, bo kody nie są unikatowe. Możliwe, że ktoś już przed Tobą kupił serek z takim samym kodem i go już zgłosił, albo zostałaś wylosowana do dodatkowej weryfikacji...

albo ktoś w sklepie przed wyłożeniem wysłał ten kod i jak pojawiły się wyniki że nie wygrał, wystawił na sklep i ty zakupiłeś taki serek z tym kodem. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6270221 Napisano: 16.10.2016 17:11:47 w SZUKAM....
shell napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

shell napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

shell napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Czy wysyłał ktoś z was kurierem telewizor (40cali).
Myslalam, ze jest to prosta sprawa, koszt ok 30 zł, a tu w internecie natrafiam na informacje, ze TV powinno byc na palecie przewozone, ostreczowane itp.
Jak to jest w realu? 

normalnie kurierem, koszt do 20zł... może byc ostreczowane, moze byc w kartonie tylko i opisane lub oklejone naklejkami OSTROŻNIE!

Gdyby taki TV dojechał uszkodzony to co wtedy?
Jest możliwość wykupienia jakiegoś "ubezpieczenia" itp? 
To nie są tanie sprzęty...

ja wysyłałam poprzez furgonetkę, kurierem FEDEX, telewizor ubezpieczony był na 5 tys. Dojeżdżał zawsze cały emotka  

Jakie są koszty takiego ubezpieczenia ze strony wysyłającego?: )

dokładnie tyle co napisałam... ok 20 zł.

tzn że w ramach wysyłki jest "ubezpieczenie"?
Czy też to jest dodatkowe 20zł?

zazwyczaj do jakieś kwoty jest darmowe ubezpieczanie, np. w DPD ubezpieczenie powyżej 5000zł do 10000zł kosztuje 2zł, powyżej 10000zł 0,15% kwoty ubezpieczenie. Ale ubezpieczenie otrzymasz jak paczka będzie prawidłowo zabezpieczona przed uszkodzeniem itd. Wyświetl w wątku >>

kadett33

#6269835 Napisano: 15.10.2016 09:26:56 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
w Tesco od czwartku(20.10.2016) odświeżacze powietrza Glade -30% różne rodzaje Wyświetl w wątku >>

kadett33

#6268223 Napisano: 12.10.2016 12:15:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zapewne gdyby Legia niegrała w LM, to by avanti dostała na każdy mecz jeden/dwa komplet/y
biletów, a tak zapewne każdy dostanie na mecz Legii.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6268216 Napisano: 12.10.2016 12:08:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shell napisał(a):

kadett33 napisał(a):

shell napisał(a):

kadett33 napisał(a):

lolka182 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

shell napisał(a):

Lay's
Czy ktoś - może jakiś pan - próbował się doliczyć / przewidzieć co to może być za mecz 5.kolejki w listopadzie, o którym mowa w reg. konkursu Lay's jako nagroda główna I etapu?

może Borussia D. - Legia

emotka emotka  jeżeli tak to chciałabym wygrać i żeby mi dali zamiast biletu kasę ze względu na zamknięcie stadionu dla kibiców emotka

ale stadion ma zamknięty Legia, a nie Borussia. A po za tym dają 4000zł na transport/hotel itd. Jak nie pojedziesz na mecz to będziesz miała 4000zł i do sprzedania 2 bilety.

dokładnie:)
a drążąc dalej - gdzie takowe meczy mogły mieć miejsce? czy to już wiadomo wcześniej? jest jakaś rozpiska czy to się dopiero tworzy? emotka

już wiadomo kto gra i z kim oraz gdzie. W tej kolejce będzie 16 meczów, wszystkie pary pod tym linkiem http://www.ligami...erminarz/9,kolejka-5

dziękuję emotka
a trzeba patrzeć na pierwszą drużynę( skąd jest) i tam odbywa się mecz? emotka

drużyna po lewej jest gospodarzem meczu i w tym kraju będzie mecz. Wyświetl w wątku >>
1 shell 0

kadett33

#6268207 Napisano: 12.10.2016 12:03:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shell napisał(a):

kadett33 napisał(a):

lolka182 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

shell napisał(a):

Lay's
Czy ktoś - może jakiś pan - próbował się doliczyć / przewidzieć co to może być za mecz 5.kolejki w listopadzie, o którym mowa w reg. konkursu Lay's jako nagroda główna I etapu?

może Borussia D. - Legia

emotka emotka  jeżeli tak to chciałabym wygrać i żeby mi dali zamiast biletu kasę ze względu na zamknięcie stadionu dla kibiców emotka

ale stadion ma zamknięty Legia, a nie Borussia. A po za tym dają 4000zł na transport/hotel itd. Jak nie pojedziesz na mecz to będziesz miała 4000zł i do sprzedania 2 bilety.

dokładnie:)
a drążąc dalej - gdzie takowe meczy mogły mieć miejsce? czy to już wiadomo wcześniej? jest jakaś rozpiska czy to się dopiero tworzy? emotka

już wiadomo kto gra i z kim oraz gdzie. W tej kolejce będzie 16 meczów, wszystkie pary pod tym linkiem http://www.ligami...erminarz/9,kolejka-5 Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6268205 Napisano: 12.10.2016 12:02:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lolka182 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

lolka182 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

shell napisał(a):

Lay's
Czy ktoś - może jakiś pan - próbował się doliczyć / przewidzieć co to może być za mecz 5.kolejki w listopadzie, o którym mowa w reg. konkursu Lay's jako nagroda główna I etapu?

może Borussia D. - Legia

emotka emotka  jeżeli tak to chciałabym wygrać i żeby mi dali zamiast biletu kasę ze względu na zamknięcie stadionu dla kibiców emotka

ale stadion ma zamknięty Legia, a nie Borussia. A po za tym dają 4000zł na transport/hotel itd. Jak nie pojedziesz na mecz to będziesz miała 4000zł i do sprzedania 2 bilety.

Racja  emotka  moj błąd emotka  poza tym tylko żartowałam tak sobie emotka
Choć z tego co mi wiadomo Borussia postara się za wszelką cenę utrudnić kibicom z polski zakup biletów np. przez internet, gdy nie wiadomo kto go kupuje.

Ale Lay's chyba należy do sponsorów więc zapewne dostaną z puli sponsorskiego bilety, więc bez problemu zdobędą te bilety. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6268198 Napisano: 12.10.2016 11:55:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lolka182 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

shell napisał(a):

Lay's
Czy ktoś - może jakiś pan - próbował się doliczyć / przewidzieć co to może być za mecz 5.kolejki w listopadzie, o którym mowa w reg. konkursu Lay's jako nagroda główna I etapu?

może Borussia D. - Legia

emotka emotka  jeżeli tak to chciałabym wygrać i żeby mi dali zamiast biletu kasę ze względu na zamknięcie stadionu dla kibiców emotka

ale stadion ma zamknięty Legia, a nie Borussia. A po za tym dają 4000zł na transport/hotel itd. Jak nie pojedziesz na mecz to będziesz miała 4000zł i do sprzedania 2 bilety. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6268192 Napisano: 12.10.2016 11:46:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shell napisał(a):

Lay's
Czy ktoś - może jakiś pan - próbował się doliczyć / przewidzieć co to może być za mecz 5.kolejki w listopadzie, o którym mowa w reg. konkursu Lay's jako nagroda główna I etapu?

może Borussia D. - Legia Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6267821 Napisano: 11.10.2016 17:59:43 w Biedronka
jokan napisał(a):

kadett33 napisał(a):

jokan napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

vazzz napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

gosposia07 napisał(a):

buka napisał(a):

kadett33 napisał(a):

co najtaniej można kupić na konkurs winiary?
Bo galaretki z pianką ktoś wykupił.

małe glutaminiany w kostce emotka

sosy w torebkach 1.19 taki pieczeniowy jasny/ciemny- samo zdrowie emotka

zupy chłodnik w paczkach 0,89 sztuka emotka

A gdzie można znaleźć te chłodniki? Przeszukałam całą Biedronkę i nie mogłam znaleźć ;/

u mnie też nie ma

a galaretki tylko z pianka? i gdzie je znalezc?

jest taka specjalny regałkartonowy Winiary z produktami Winiary i na samej górze powinna być
galaretka z pianką. W moich biedronka stoi przy kasach.

dzieki, juz wole te galaretki niz kostki czy sosy w proszku

U mnie w tej chwili najtaniej wychodzi Sos za 1,49zł emotka U mnie 4 biedronkach już nie ma galaretek z pianką.

Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6267816 Napisano: 11.10.2016 17:56:53 w SZUKAM....
shell napisał(a):

1. Czy przy oddawaniu butelek po piwie trzeba kupić piwo by oddali kaucję? emotka
2. Kiedy ma mieć premiera PS 5 ( o ile takowa w ogóle jest przewidywana ) ? emotka

1.Ale jak oddasz butelkę,to będziesz musiał kupić ponownie butelkę aby zakupić piwo w butelce.
Aby przyjąć butelki najczęściej chcą paragon z wcześniejszym zakupem piwa z butelkami.
2.Dwa tygodnie temu była premiera nowej wersji PS4 więc wątpię aby szybko po tym była nowa wersja.
Wyświetl w wątku >>
0 0