Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika kadett33

kadett33

#6267436 Napisano: 11.10.2016 09:48:40 w Biedronka
jokan napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

vazzz napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

gosposia07 napisał(a):

buka napisał(a):

kadett33 napisał(a):

co najtaniej można kupić na konkurs winiary?
Bo galaretki z pianką ktoś wykupił.

małe glutaminiany w kostce emotka

sosy w torebkach 1.19 taki pieczeniowy jasny/ciemny- samo zdrowie emotka

zupy chłodnik w paczkach 0,89 sztuka emotka

A gdzie można znaleźć te chłodniki? Przeszukałam całą Biedronkę i nie mogłam znaleźć ;/

u mnie też nie ma

a galaretki tylko z pianka? i gdzie je znalezc?

jest taka specjalny regałkartonowy Winiary z produktami Winiary i na samej górze powinna być
galaretka z pianką. W moich biedronka stoi przy kasach.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6267145 Napisano: 10.10.2016 19:23:28 w Biedronka
Natie77 napisał(a):

Pytanie do ludzi,którzy wygrali w winiary ten zawrotny zestaw kuchenny. Dostałam smsa,w poniedziałek/wtorek, w czwartek do nich oddzwoniłam. 5 dni (o zgrozo kalendarzowych) na wysłanie od smsa, czy od telefonu? Jak od smsa, to rozumiem, że raczej nie ma co biec na siłę jutro na pocztę? 

W konkursie Kamis co byłprzed nożami, też termin był 5 dni na wysłania paragonów, lecz po miesiącu przysłali po raz kolejny informację aby przesłać paragon. Więc myślę że jak dostaną po terminie także otrzymasz nagrodę.
Wyświetl w wątku >>
1 Natie77 0

kadett33

#6267142 Napisano: 10.10.2016 19:19:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wszyscy już dostali noże z kamis z wyników co były z 2-3tygodnie temu? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6267137 Napisano: 10.10.2016 19:14:52 w Biedronka
buka napisał(a):

kadett33 napisał(a):

co najtaniej można kupić na konkurs winiary?
Bo galaretki z pianką ktoś wykupił.

małe glutaminiany w kostce emotka

te za 1,69 czy tam 1,89 co są na tych półkach promocyjnych Winiary? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6267127 Napisano: 10.10.2016 18:52:48 w Biedronka
co najtaniej można kupić na konkurs winiary?
Bo galaretki z pianką ktoś wykupił. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6266461 Napisano: 09.10.2016 16:09:35 w Biedronka
bruce napisał(a):

Wszystko jasne, nareszcie życzliwa kasjerka mi powiedziała podczas kasowania zakupów, że mam nieaktywną kartę (dlaczego w takim razie w ogóle dostaje te naklejki? emotka ), sprawdziłam teraz w necie i mam komunikat w języku angielskim o "tymczasowo zablokowanym koncie". Czy może ktoś miał podobnie i wie, co to oznacza, od kiedy ta blokada i dlaczego w ogóle jest oraz - co z tym fantem zrobić? emotka Napisałam do nich, ale nie wiem, kiedy odpowiedzą... emotka

bo za zakup z kartą jest dodatkowa naklejka. Naklejki dostajemy 1 gry zrobimy zakupy, drugą gdy przy tych zakupach będą owoce lub warzywa, trzecią gdy damy zarejestrowaną kartę. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kadett33

#6266384 Napisano: 09.10.2016 10:28:29 w Biedronka
maryam napisał(a):

bruce napisał(a):

masza napisał(a):

Czy ktoś wie za co można zdobyć dodatkowe naklejki  na świeżaki? Oprócz tych 3 gwarantowanych  za zakup za min 40 zł, karta i warzywo lub owoc....

Ja nie bardzo dalej kumam, jakie są zasady przyznawania tych naklejek. Dostałam niedawno z paragonem dodatkowy kupon na dodatkową naklejkę (czemu go dostałam - nie mam zielonego pojęcia! emotka ), zatem podałam go kasjerowi przy kolejnych zakupach, nareszcie dostałam kartę biedronkową, nareszcie ją zarejestrowałam, aby nareszcie była aktywna, do tego wzięłam owoce i warzywa, miałam paragon za ponad 40 zł, a naklejki otrzymałam tylko dwie (co potwierdził jakiś dodatkowy kupon, chyba w sumie siódmy, dodany mi tym razem do rachunku) - według zasad, jakie odczytałam na jakiejś ulotce, walającej się po sklepie, powinnam dostać tych naklejek co najmniej cztery: za kwotę z paragonu, za aktywną kartę Biedronki, za warzywa i owoce oraz za kupon na dodatkową naklejkę. emotka emotka To dla mnie zdecydowanie za trudne, aby skumać należycie... emotka emotka

Może na paragonie były produkty które nie zaliczają się do kwoty, na przykład alkohol albo coś dla dzieci.

to chyba wcale by nie dostała naklejek, pewnie karta jeszcze nie jest zarejestrowana, a produkt ekstra już po promocji.
Ja po rejestracji karty na stronie, miałem dopiero zarejestrowaną po 3 dniach. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kadett33

#6266383 Napisano: 09.10.2016 10:25:21 w SZUKAM....
truskaweczka123 napisał(a):

witam, czy ktos moze posiada gazete TWOJ STYL albo GRAZIA i moglby mi podac jaki jest kod znizkowy do sklepu internetowego DUKA
DO jutra mozna tam zrobic 'STYLOWE ZAKUPY" Z rabatem 20 % tylko trzeba miec ten kod ....czy ktos pomoze? bardzo prosze, moze byc priv

sprawdź ten kod "bra" Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6265606 Napisano: 07.10.2016 11:17:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

alaalicja napisał(a):

anialistopad napisał(a):

alaalicja napisał(a):

edzia21 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Widzę,że paczka sprzątaczka ,kiwi i glade się wycwaniły i już nie publikują imion.Nikt teraz nie zarzuci im,że nagradzają słupy:P

A w paczce codziennie są losowane paragony które były zgłoszone(tak jak ostatnio), czy tylko z danego dnia poprzedzającego?

Jak widać po wynikach...jest tak, jak ostatnio emotka  raz zgłoszony kod jest losowany codziennie

ooooooo jak miło:) ktoś już wyśledził, gdzie coś tanio mozna kupić emotka ??

Teraz u mnie np.w carrefurze kostki duck sa w promocji po 2,49,a glade mini spray po 3,99 


dzięki wielkie emotka  carrefura nie mam w pobliżu, a w rossku u mnie tylko te po 8 zł ehh emotka

w tesco najtanszy DUCK po 3,99 (takie zwykle kostki do kibelka) emotka

tylko nie w każdym Tesco one są, ale za tyle samo są w biedronce.

myszorka92 napisał(a):

z tego co widzę w regulaminie nie ma nic o ID ....

bamfarfe22 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Teraz dostałąm takie info od almette, nic tam nie wygrałam jak do tej pory: Zgodnie z Regulaminem Loterii, prosimy o przesłanie oryginału PARAGONU
potwierdzającego zakup Produktu, z którego Kod został zgłoszony do
Loterii oraz WIECZKA opakowania Produktu z widocznym i czytelnym Kodem.
Nieprzesłanie w/w dowodów skutkuje wykluczeniem Zgłoszenia z Loterii.
Dotyczy Kodu nr .....

Jak ma to odesłać? mailem, listem, nie ma o tym wzmianki emotka

też dostałam,odesłałam pocztą a dzisiaj dostałam telefon żeby podać nr ID tego kodu  z wieczka -tylko nie wiem,który to kod, bo wysyłam kilka zgłoszeń

a gdzieś jest zapisane że trzeba zapisywać sobie ID zgłoszenia?

ID zgłoszenia przychodzi na email tylko w sumie chyba nie napisane tam jest którego kodu dotyczy

to może wysłałeś przezpomyłkę dwa razy numer z wieczka, dlatego chcą ID jaki mają brać pod uwagę w losowaniu.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6265468 Napisano: 06.10.2016 23:06:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Teraz dostałąm takie info od almette, nic tam nie wygrałam jak do tej pory: Zgodnie z Regulaminem Loterii, prosimy o przesłanie oryginału PARAGONU
potwierdzającego zakup Produktu, z którego Kod został zgłoszony do
Loterii oraz WIECZKA opakowania Produktu z widocznym i czytelnym Kodem.
Nieprzesłanie w/w dowodów skutkuje wykluczeniem Zgłoszenia z Loterii.
Dotyczy Kodu nr .....

Jak ma to odesłać? mailem, listem, nie ma o tym wzmianki emotka

też dostałam,odesłałam pocztą a dzisiaj dostałam telefon żeby podać nr ID tego kodu  z wieczka -tylko nie wiem,który to kod, bo wysyłam kilka zgłoszeń

a gdzieś jest zapisane że trzeba zapisywać sobie ID zgłoszenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6265443 Napisano: 06.10.2016 21:42:34 w Biedronka
mariolakal napisał(a):

A propos Wniar : tam jedna nagroda na gospodarstwo ? Nie linczujcie mnie, ale od regulaminów dostałam już oczopląsu... Co prawda nie dodzwoniłam się do Albedo, ale postanowiłam jednak odesłać paragon w razie "W"... Problem w tym, że mój syn też wygrał ten fartuszek, a jest zameldowany u mnie chociaż wynajmuje mieszkanie w innym miejscu... I nie wiem jak to się będzie "miało" w ewentualnym przypadku wygranej jakiegoś wyższego stopnia...  Czy może odesłać swój paragon z adresem zameldowania /u mnie/. czy podać swój adres gdzie aktualnie zamieszkuje ?  emotka

Tak, na jeden adres jedna wygrania, ale oni chcą adres zamieszkania, a nie adres zameldowania. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6265261 Napisano: 06.10.2016 16:34:07 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Prince Polo XXl za 1,64zł/2szt czyli wychodzi 1 szt za 82gr. w Kauflandzie od dzisiaj do 12.10 Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6265228 Napisano: 06.10.2016 15:37:53 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
W Auchan od dzisiaj do 12.10.2016
  • Serek Almette za 3,40zł, a drugie opakowanie 50% ceny.
  • Ściereczki "Pronto" za 6,99zł, a drugie opakowanie 1gr
  • Ferrero Rocher 200g za 17,99zł
  • Pronto przeciw kurzowi, azerol 250ml lub rozpylacz 500ml za 7,99zł
Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6265105 Napisano: 06.10.2016 13:09:05 w Biedronka
ksantypa napisał(a):

izak1000 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Dzisiaj przede mą facet kupowal 20 sztuk coca coli i o dziwo nie zabral paragonu-ot taka ciekawostka emotka

I jaki był dalszy "los" tego paragonu.... emotka

a wylądował u mnie emotka

ale co w tym dziwnego? Dziwne jakby zrobił to na 20 paragonów i zostawił. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

kadett33

#6264733 Napisano: 05.10.2016 18:50:59 w SZUKAM....
Monika11 napisał(a):

O co chodzi z tym hasłem w laysach na jakie pytanie trzeba ułożyć to hasło ?

pewnie jakieś hasło dopingujące drużyne piłkarską . Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6263871 Napisano: 04.10.2016 13:25:44 w Biedronka
shell napisał(a):

andzianecia napisał(a):

visserarthur napisał(a):

monia24 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

monia24 napisał(a):

Z tego co wiem to kasjerka w biedronce z tymi naklejkami ma tak, że jak siada na kasę to wpisuje numer pierwszej, jak schodzi to ostatniej naklejki. Kiedy klient kończy zakupy musi wbić czy bierze naklejki czy nie, jeśli bierze wbija TAK i wyskakuje jej ile ma wydać. Musi się jej stan zgadzać. 

O faktycznie, sa numery na naklejkach emotka o wybieraniu tak czy nie przy naklejkach akurat pierwsze slysze. Kasjerka to wybiera czy klient na wyswietlaczu? Ciekawe czy wbijaja tak nawet gdy klient nie chce i zabieraja sobie emotka

Ona ma na wyświetlaczu u siebie. Podobno nie mogą sobie tak klikać i zabierać. Ale tylko tak słyszałam - nie mam nikogo w biedronce.

Niby nie mogą, ale u mnie w niektórych Biedronkach kasjerki nie pytają, czy się chce naklejki (szczególnie tych, którzy nie mają karty Moja Biedronka) naciskają "TAK", a naklejki biorą dla siebie (nie dając Klientowi tego wydruku, ile naklejek powinien dostać).
I jeszcze taka sytuacja: Pani robiła zwrot i kasjerka kazała jej oddać naklejkę- co w przypadku, gdy każdemu każą zwracać, a trafi na Klienta, który naklejek nie brał, tylko kasjerka je sobie zwinęła...

ja też byłam świadkiem jak kasjerka zabierała naklejki dla siebie, policzyła, oderwała i schowała pod swoją kasetkę

szok!
u mnie w każdej Biedronce mówią że muszą mieć odliczone i nabite , bo się rozliczają później
dwa razy dostałam naklejki od pana przede mną, który nie miał karty, a resztę zbieram sama

no tak muszą, ale jak nabiją że wydali naklejki, a tak naprawdę klient nie chciał tych naklejek, to w systemie ma że ma wydać, dlatego biorą dla siebie. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6263867 Napisano: 04.10.2016 13:23:56 w Oddam za darmo
emotka
czarnalandryna napisał(a):

V73U XW4M N494

Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6263835 Napisano: 04.10.2016 13:04:17 w Wkurza mnie...
huda83 napisał(a):

Znów jestem zagranicą. Założyłam specjalnie nowy numer do konkursów i co? I nie działa tutaj! Roaming włączony. Wszystkie zgłoszenia poszly się...Dziwnym trafem smsy można wysyłać, niektóre połączenia przychodzą, ale wychodzących ni huhu

ale numer zarejestrowałeś? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6263512 Napisano: 03.10.2016 19:02:53 w SZUKAM....
toka napisał(a):

marek262 napisał(a):

szukam w jakim sklepie można kupić promocyjne produkty Develey te na zwroty ? Widział ktoś te produkty z tą specyficzną naklejka?

w groszku są ale bez naklejki

w almie widziałem. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6263464 Napisano: 03.10.2016 17:53:56 w SZUKAM....
bluegirl napisał(a):

Można prosić w punkcie informacji o paragon rozszerzony np. w Kaufie drukują.

Dzięki o to mi chodzi, ana tym dokumencie piszę paragon rozszerzony, czy jakiś inny tytuł jest?
Wyświetl w wątku >>
0 0