Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika kadett33

kadett33

#6262938 Napisano: 02.10.2016 18:49:44 w SZUKAM....
nkba napisał(a):

Faktura emotka

ale przy fakturze muszę im oddać paragon, a chodzi mi aby mieć paragon + dokument potwierdzający że na paragonie są produkty danej firmy, nazwa produktu lub kod kreskowy. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6262930 Napisano: 02.10.2016 18:32:12 w SZUKAM....
Mam paragon który skrót nazwy towaru nie określa jasno produktu który kupiłem, kiedyś czytałem że w sklepie można poprosić o dokument z wydłużonym opisem produktów na paragonie, czy ktoś by mógł podać jak się nazywa ten dokument?
Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6262800 Napisano: 02.10.2016 10:10:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
scrabble napisał(a):

kadett33 napisał(a):

jokan napisał(a):

mczarna napisał(a):

petunija1 napisał(a):

scrabble napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

mia napisał(a):

delvitto napisał(a):

już ok, kurczę, ale się rozczarowałam! nie dość że bramki, to w dodatku jest limit na jedną wygraną dla 1 osoby emotka  
z tymi bramkami to się zmówili, czy jak, wrrr:(

I pewnie jeszcze nie ma rezerwy w związku z powyższym? emotka

widzę,że jest rezerwa- informują 2 osobę jak pierwsza nie spełni warunków

Moim zdaniem to nie jest rezerwa tylko przepada. Dajmy na to, że 12:00 jest otwarta bramka, kolejna o 14:00. W regulaminie jest zapis, że nieodebrana nagroda ( w sensie, że nikt akurat się nie zgłosił), przechodzi na miejsce kolejnej brami. Bramek jest 1000.  Nie ma nic o tym, że zostaną utworzone nowe... Jak dla mnie nagroda przepada na rzecz organizatora .

Koszmarne są te loterie  emotka  Dlaczego wszyscy idą na łatwiznę, zamiast zrobić fajny konkurs? Wystarczy, że bramki zrobią w krótkich odstępach czasowych i dam sobie głowę uciąć, ze połowa kasy zostanie w puli.

Powariowali z tymi bramkami.Każda loteria to samo.
Nie lubię. emotka

Ja nie rozumiem tych bramek... Czy one niby są o konkretnej godzinie typu 15.00 czy też można trafić o 11.39? Nie kapuję tych loterii bramkowych, bo próbuję różnie i d.pa

a o ktorym konkursie sa znowu bramki? Bramki polegaja na tym wlasnie ze sobie otwieraja np. na 3 minuty w danej godzinie i jak trafisz to twoje, a jak nie to musisz ponownie kupic produkt, aby wklepac kod. Tak czy inaczej Ty masz coraz mniej w portfelu, a im kupka ze sprzedazy rosnie:)

bramki są otwarte dopóki ktoś nie zdobędzie nagrody, więc jak od otwarcia nikt się nie zgłosi przez 2h to bramka będzie otwarte dalej, aż ktoś się zgłosi.
PS. A te bramki są w Ferrero

Teoretycznie o to chodzi ale nie rozpędzaj się tak. A skąd wiesz, że dajmy na to pierwsza bramka nie otwiera się o 9.05 a kolejna o 9.06? Nigdzie nie jest powiedziane, że przedziały czasowe są takie duże. Jakie wtedy masz prawdopodobieństwo trafienia ?

jak będą otwarte tak jak mówisz to będą do zgarnięcia 2 nagrody, więc jak nie będzie nikt się zgłaszał się od 9.05 do np. 12.00 to dwie osoby które po tej godzinie wbiją trafią nagrodę. Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

kadett33

#6262747 Napisano: 01.10.2016 23:11:44 w SZUKAM....
sylwika76 napisał(a):

czy może mi Ktoś powiedzieć czy jeśli kupiłam nowy starter rok ważności konta po każdym doładowaniu  w play i go zarejestrowałam to mam te darmowe 100 zł na rozmowy i smsy  czy tylko stare numery biorą udział w tej promocji???

tak, ale trzeba ten pakiet aktywować kodem, sms-em, albo na stronie playa. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6262746 Napisano: 01.10.2016 23:09:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

mczarna napisał(a):

petunija1 napisał(a):

scrabble napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

mia napisał(a):

delvitto napisał(a):

już ok, kurczę, ale się rozczarowałam! nie dość że bramki, to w dodatku jest limit na jedną wygraną dla 1 osoby emotka  
z tymi bramkami to się zmówili, czy jak, wrrr:(

I pewnie jeszcze nie ma rezerwy w związku z powyższym? emotka

widzę,że jest rezerwa- informują 2 osobę jak pierwsza nie spełni warunków

Moim zdaniem to nie jest rezerwa tylko przepada. Dajmy na to, że 12:00 jest otwarta bramka, kolejna o 14:00. W regulaminie jest zapis, że nieodebrana nagroda ( w sensie, że nikt akurat się nie zgłosił), przechodzi na miejsce kolejnej brami. Bramek jest 1000.  Nie ma nic o tym, że zostaną utworzone nowe... Jak dla mnie nagroda przepada na rzecz organizatora .

Koszmarne są te loterie  emotka  Dlaczego wszyscy idą na łatwiznę, zamiast zrobić fajny konkurs? Wystarczy, że bramki zrobią w krótkich odstępach czasowych i dam sobie głowę uciąć, ze połowa kasy zostanie w puli.

Powariowali z tymi bramkami.Każda loteria to samo.
Nie lubię. emotka

Ja nie rozumiem tych bramek... Czy one niby są o konkretnej godzinie typu 15.00 czy też można trafić o 11.39? Nie kapuję tych loterii bramkowych, bo próbuję różnie i d.pa

a o ktorym konkursie sa znowu bramki? Bramki polegaja na tym wlasnie ze sobie otwieraja np. na 3 minuty w danej godzinie i jak trafisz to twoje, a jak nie to musisz ponownie kupic produkt, aby wklepac kod. Tak czy inaczej Ty masz coraz mniej w portfelu, a im kupka ze sprzedazy rosnie:)

bramki są otwarte dopóki ktoś nie zdobędzie nagrody, więc jak od otwarcia nikt się nie zgłosi przez 2h to bramka będzie otwarte dalej, aż ktoś się zgłosi.
PS. A te bramki są w Ferrero Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6262687 Napisano: 01.10.2016 19:05:12 w SZUKAM....
Czy ma ktoś wbitą kartęSelgrosa w telefonie w aplikacji do kart lojalnościowych i wchodziło do sklepu korzystając z tej aplikacji oraz podczas płatności przy kasie? Ponieważ nie posiadam karty, a może ktoś by udostępnił mi taką kartę do aplikacji.

Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6262280 Napisano: 30.09.2016 16:35:08 w Biedronka
bethan napisał(a):

kadett33 napisał(a):

jest 2500zl na plusie i jeszcze jej nie pasuje? i ma 1100 szans na samochód

Raczej właśnie pasuje  emotka

to dobrze, bowywnioskowałem z wpisu jakby miała zal że tak mało wygrała. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6262276 Napisano: 30.09.2016 16:28:16 w Biedronka
agniehaha89 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

tigro napisał(a):

50 paragonów w pierwszym etapie, 50 paragonów w drugim. W obu - cisza. Kurde, coś mi tu zaczyna brzydko pachnieć emotka

Znajoma zglosila 1100 par i wygrala 10 kart. To dopiero "smrod" emotka

ale czyja znajoma ? znajoma Pani Minister czy Pana Ministra ?

jest 2500zl na plusie i jeszcze jej nie pasuje? i ma 1100 szans na samochód Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6262171 Napisano: 30.09.2016 14:31:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
gryszelm napisał(a):

bridget napisał(a):

cydr z żubrówką

i do mnie też dotarł.

do mnie tylko żubrówka + w drugiej foli tulipan z cydra.
Jak mieliście zapakowane te zestawy? Bo ja miałem 3 folie DPD (1główna w drugiej żubrówka, a w trzeciej sam tulipan ładnie zapakowany jakby ktoś przepakowywał.) Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6261816 Napisano: 29.09.2016 21:37:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trampek, napisał(a):

andii napisał(a):

mczarna napisał(a):

trampek, napisał(a):

orientuje sie ktoś z was gdzie znajde produkty na ten konkurs hapsnij z angry birds chce tylko na szlafrok 10 pkt emotka

Widziałam u mnie w kiosku emotka  W żadnych większych sklepach,w których byłam nie ma emotka

kurka, teraz nawet paragonów żądają emotka

aha nigdy nie widziałam tych produktów
szkoda ze nie ma w duzych sklepach moze gdzies znajde przypadkiem

u mnie w dużym Auchanie są żelki ich marki. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6261801 Napisano: 29.09.2016 21:21:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trampek, napisał(a):

orientuje sie ktoś z was gdzie znajde produkty na ten konkurs hapsnij z angry birds chce tylko na szlafrok 10 pkt emotka

auchan, w poprzednim konkursie w biedronce były ich produkty. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6260534 Napisano: 27.09.2016 14:39:13 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

Czy ktos sie orientuje w jakiej sieci sa najtansze rozmowy zagraniczne (ale dzwoniac od nas z Polski) i chodzi o kraje europejskie z UE

pewnie klucz mobile ( https://www.klucz.net/ ) i jeszcze jest Lycamobile obydwie sieci działają na zasięgu Plusa, ale klucz ma złą jakość rozmów, przynajmniej jeśli chodzi o rozmowy poza europe. Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

kadett33

#6259042 Napisano: 23.09.2016 13:34:36 w SZUKAM....
joan napisał(a):

Hamiltonian napisał(a):

Orange, kurczę - tutajże - na e-konkursowym forum - czytałem w panice o blokadzie na nr premium i braku możliwości dodzwonienia się w przypadku ewentualnej wygranej, tylko nie potrafię znaleźć tego wpisu emotka


Jeśli po wysłaniu smsa na numer premium dostaniesz zwrotkę, blokady nie masz.

Jeśli można się do Ciebie dodzwonić z numeru zastrzeżonego, blokady nie masz. To najłatwiej sprawdzić prosząc znajomego o wykonanie telefonu do Ciebie, o ile ten znajomy ma opcję ukrycia numeru.

a jak nie ma to przed twoim numerem trzeba dodać #31#twoj numer i trzeba zadzwonić. I numer powinien być ukryty. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6259025 Napisano: 23.09.2016 13:23:07 w SZUKAM....
Hamiltonian napisał(a):

Hej, czy ktoś może wie jak sprawdzić czy numery premium mogą się do mnie dodzwonić? emotka  Czytałem ostatnio na forum o jakiejś blokadzie, a przezorny zawsze ubezpieczony emotka

ale z konkursów nie dzwonią z numeru premium. a w jakiej sieci masz numer/y? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6259017 Napisano: 23.09.2016 13:11:23 w SZUKAM....
bridget napisał(a):

mam pytanie czy dziecko, które  ma 3 lata jadąc pociągiem z babcią , mimo ze do 4 lat przejazd ma bezpłatny powinno mieć w razie kontroli jakiś dokument?

Z bezpłatnych przejazdów w 2 klasie pociągów PKP oraz autobusach PKS-u (oprócz ekspresowych) mogą korzystać dzieci do ukończenia 4 roku życia o ile nie zajmują oddzielnego miejsca (muszą siedzieć „na kolanach”). Przejazd odbywa się na podstawie:

* jednorazowego bezpłatnego biletu, który należy pobrać w kasie biletowej. Uwaga! Brak bezpłatnego biletu traktowany jest jako przejazd „na gapę”,
* dokumentu stwierdzającego wiek dziecka - może to być książeczka zdrowia dziecka, dowód osobisty jednego z rodziców, paszport.

Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6258494 Napisano: 22.09.2016 20:04:26 w Biedronka
czy do zakupionego piwa za 40zł także otrzymam naklejki na świeżaka? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6258355 Napisano: 22.09.2016 14:45:15 w Biedronka
mia napisał(a):

joan napisał(a):

kristof23 napisał(a):

(...) jesli Smolar wytnie duble to co po tych tysiacach?


A to ktoś oprócz Karlsbada duble usuwa? Bo czasem patrząc na wyniki... nie wydaje mi się emotka

Myślę, że przed głównym (publicznym) losowaniem wytną... Żeby dziwnie nie wyglądało.
Ale co do etapowych wątpię.
Nawiasem mówiąc, to tez nie jest ok, bo numery paragonów w różnych Biedronkach mogą się powtórzyć. emotka

ale skąd mają wiedzieć że te dubl nie jest poprostu z innego sklepu, czyli obydwa zgłoszenia są prawidłowe? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6257100 Napisano: 20.09.2016 14:49:38 w SZUKAM....
wioleczka83 napisał(a):

HOLLY napisał(a):

wioleczka83 napisał(a):

w jakiej sieci teraz najlepiej kupić starter - może się ktoś orientuje

Play- rok ważności konta

niezależnie od kwoty doładowania??

virgin mobile, po doładowaniu mamy ważne konto rok, oraz możemy wysyłać smsy premium po doładowaniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6256406 Napisano: 19.09.2016 11:42:04 w SZUKAM....
shell napisał(a):

szukam konka z bateriami GP - nie wyszukuje mi emotka

bo nie ma już, i tam trzeba było kupić ładowarke, a nie baterie. Wyświetl w wątku >>
1 shell 0

kadett33

#6256236 Napisano: 18.09.2016 22:36:25 w Smolar
sylwika76 napisał(a):

czy do Smolara lepiej słać sms czy przez stronkę ?

chyba bez różnicy, ale w smsie masz potwierdzenie wysłania sms-a, a po przez strone tylko przez chwile masz komunikat. Wyświetl w wątku >>
0 0