Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kadett33

kadett33

#6238088 Napisano: 05.08.2016 22:42:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trampek, napisał(a):

mam pytanie jak to jest jak mam play na karte z modemem to mogę jakoś podbić go tymi kodami z zakretek fanty coli itp?
czy ta karte musze przelozyc do tel podbic a pozniej wlozyc do modemu bede wdzieczna za odp bo ja sie na tym nie znam a jesliby dalo rade to chcialabym tak podbic.


Tylko przy rejestracji na stronie coca coli i fanty otrzymasz kod sms-em który trzeba przepisać na stronie, później internet dobijasz kodami na stronie. W każdym miesiącu możesz wbić 8 kodów w coli + 8 Fanta/sprite czyli razem 16GB możesz mieć w jednym miesiącu. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6237981 Napisano: 05.08.2016 17:19:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kinia1503 napisał(a):

Z Kamisa można wysłać ksero paragonów? 

jakby można było to zapewne wszystko by można wysłać do nich mailem. A tak nie można. Wyświetl w wątku >>

kadett33

#6237973 Napisano: 05.08.2016 17:00:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

A czy Albedo zawsze informuje telef.?
Nie kojarze, by wysylali smsy?

Maja tylko pakiet na darmowe rozmowy, a za smsy juz placa?

Kurcze przy 200 nagrodach niech dzwonia, ale przy tylu w kamisie?  

nawet informowali mailami lepsze nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6237971 Napisano: 05.08.2016 16:59:39 w SZUKAM....
kemli napisał(a):

szukam kogoś kto był w kielcach w decathlonie. chciałam zapytać tylko czy duży jest i dobrze wyposażony? głównie zależy mi na butach. adidas, nike, nb. bo w mojej okolicy bidnie, bidnie emotka

w sklepie internetowych decathlon możesz sprawdzić czy w danym sklepie jest produkt który cię interesuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6237688 Napisano: 05.08.2016 10:07:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stoneface napisał(a):

Czy kamis z nożami to nadal dzwoni czy juz wszyscy poinformowani? Dzisiaj ktoś wygrał? 

zapewne z tydzień jak nie więcej będą dzwonić z tymi nożami. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6237177 Napisano: 04.08.2016 09:41:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

Jeśli list wchodzi w system DPD i system prawidłowo go wyszukuje, podając wszelkie informacje, ja bym go uznała za list DPD.
Można wtedy domniemywać że:
Nadawca A zlecił dostarczenie przesyłki Siódemce.
Siódemka podzleciła dostarczenie przesyłki DPD.
DPD dostarczyło przesyłkę do odbiorcy, a tym samym może on wziąć udział w loterii.
Taka moja logika.

Siódemka została wykupiona przez DPD, dlatego DPD dostarcza paczki siódemki. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6237088 Napisano: 03.08.2016 22:31:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

olunka napisał(a):

wioleczka83 napisał(a):

mam pytanko dotyczonce konkursu 25 lat dpd - czy paczki gdzie na liscie przewozowym widnieje  siodemka też mozna rejestrować - wozi je przecież DPD - orietuje się ktoś???


też bym chciała wiedzieć:)


Nie mam takiego listu przewozowego, ja bym go sprawdziła na stronie DPD - czy firma uznaje go za prawidłowy.

na stronie DPD można sprawdzić te listy z siódemki. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6236068 Napisano: 01.08.2016 19:37:15 w SZUKAM....
bridget napisał(a):

kurcze wydawało mi się ze virgin to odłam t mobile, gdzie zarejestrować można ich startery?

virgin jest na infrastrukturze Playa, a możesz zarejestrować w punktachRuch, Telakces, niezależne punkty GSM lub możesz zamówić bezpłatnego kuriera który sprawdzi twoje dane z dowodu. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6235976 Napisano: 01.08.2016 16:16:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

pytanie o loterię DPD:
- czy można zgłaszać listy SIÓDEMKI?
- co z numerami listów? Czy wpisujemy tylko CYFRY czy te LITERKI też? mam duże U i mniejsze W na końcu mam wpisać obie?

no w regulaminie jest informacja że można zgłaszać paczki które dostarczył kurier DPD, a paczki Siódemki dostarczają też kurierzy DPD więc według mnie można, ale niech ktoś odpowie kto dopytywał u źródła. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6235964 Napisano: 01.08.2016 16:08:56 w SZUKAM....
czy jest teraz jakiś konkurs z olejem do samochodów?
Bo konkurs total się zakończył Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6235741 Napisano: 01.08.2016 11:05:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Info dot konkursu w żabce, tala odp dzisiaj dostałam

Wszystkie paragony będą akceptowane w formie w jakiej zostały realizowane zgodnie z opublikowanym w danej chwili regulaminem

Bardzo profesonalne podejscie.. emotka


No bardzo; ale powinni raczej przeprosić za omyłkę stażystki, którą przyjęli na okres wakacji, a którą to pomyłkę stażystka starała się niezdarnie zatuszować. Teraz powinni zamieścić oficjalne info z datami i godzinami, kiedy jaki regulamin obowiązywał emotka

ale nie każdy sprawdza regulamin co dziennie, jak ktoś przeczytał pierwszego dnia że można kupić wszystkie produkty,to nie znaczy że od razu pobiegł do sklepu po zakupy, ja np czytam regulamin pierwsze-drugiego dnia konkursu, a zakupy robię np 5 dnia konkursu i ponownie regulamin sprawdzam dopiero przed wysłaniem zgłoszenia. Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

kadett33

#6234603 Napisano: 28.07.2016 22:05:01 w Wkurza mnie...
kalka napisał(a):

joan napisał(a):

kalka napisał(a):

Nie chcę Wam moje Drogie popsuć humorów i bibki, ale z info, które do mnie docierają z różnych źródeł, to już niedługo informacje o guście Streamline mogą być nieprzydatne:  "STREAMLINE SP Z O O [ W LIKWIDACJI ] (KRS: 0000278270, NIP: 5252389164, REGON: 140901170)" 
emotka


Spoko koko, można zluzować majty emotka

Streamline chyba się przekształciło, bo w ostatnim organizowanym przez nich konku Colgate jest podany NIP jako: NIP 9512388325 emotka

Ufffff! Czyli jest szansa, że lata pracy nad Streamline nie pójdą na marne! emotka   Jak to dobrze Joan, że Cię tu mamy - taki nasz konkursowy erudyta  emotka

http://www.wykop....omych-organizatorow/ Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6234561 Napisano: 28.07.2016 20:16:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

trampek, napisał(a):

gdzie sa male opakowania mms bo duze widzialam w aldiku ale male byly bez promocyjnego ;(

Lidl, Piotr i Paweł, Żabka.
W lidlu najtansze 1,79, reszta slepow powyżej 2zł

w tesco za 99gr małe opakowania. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6234526 Napisano: 28.07.2016 18:02:23 w SZUKAM....
czy jest jakiś konkurs z piwem żywiec? bo pod kapslami znalazłem kody Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

kadett33

#6234128 Napisano: 27.07.2016 22:49:50 w Zjazd e-konkursowiczów
mczarna napisał(a):

kadett33 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Ja w chęcią centrum albo okolice Wawy. Może gdzieś gdzie łatwo się różną komunikacją dostać?

Też mi to pasuje emotka emotka

mi też najlepiej w realu.

Reala to już chyba nie ma w ogóle, został wykupiony przez Auchan:P Natomiast jeśli masz na myśli spotkanie twarzą w twarz to właśnie o tym jest ten wątek:-))

a to dlatego tam nie ma konkursów, bo ja tam robiłem zakupy tylko w Realu jak były konkursy. A w Auchanie też nie ma konkursu to nie byłem już dawno tam. No to możemy zrobić spotkanie w innym sklepie czy tam gdzieś, aby zakupić napoje i gdzieś później opróżnić je. Wyświetl w wątku >>
1 kadett33 0

kadett33

#6234086 Napisano: 27.07.2016 21:32:55 w Zjazd e-konkursowiczów
ktosiek1 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Ja w chęcią centrum albo okolice Wawy. Może gdzieś gdzie łatwo się różną komunikacją dostać?

Też mi to pasuje emotka emotka

mi też najlepiej w realu. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6232946 Napisano: 25.07.2016 19:49:23 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

Niecały tydzień temu dotarł do mnie list, wiec jakieś niedobitki jeszcze doręczaja. 

no bo zostały już nadane przed informacją o rezygnacji z listów, ale teraz chyba nie ma możliwości nadać nowego listu z inpostu. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6232941 Napisano: 25.07.2016 19:41:12 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

calliope napisał(a):

Inpost zajumał moją przesyłkę i już jej nie dostanę  emotka emotka   Ciekawe ile teraz potrwa reklamacja i jak się sprzedawca z Allegro zachowa w tej sytuacji  emotka .

InPost podobno likwiduje listy. Zostać mają tylko w większych miastach. Dlatego przesyłki potrafią wlec się nawet 3 tygodnie emotka

ta wiadomość chyba była aktualna 2 tygodnie temu, tydzień temu całkiem zrezygnowali z listów. Zostały paczkomaty i kurier. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6231941 Napisano: 22.07.2016 10:04:10 w Wkurza mnie...
toka napisał(a):

joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie, ze 12 lipca wyjechalam na 3 tygodnie na urlop, a dzien po tym przyszly bony na 200 zl do Decathlonu z Visy.Poprosilam swoja siostre, aby mi je wyslala poleconym priorytetem, abym mogla sobie w Rumi lub Gdyni zrobic zakupy, to ona mi powiedziala, ze nie wie jak to sie wysyla emotka


W sumie możesz zadzwonić do biura taty i poprosić do telefonu sekretarkę; niech ona Ci tę kartę podarunkową prześle, najwyżej jej dacie jakąś premię, skoro to takie trudne zadanie emotka

joan emotka

to nie możesz kupić przez internet? Bo chyba nie będzie trudno przepisać numer karty? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6231439 Napisano: 20.07.2016 21:48:28 w SZUKAM....
giulietta napisał(a):

petunija1 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

petunija1 napisał(a):

barszcz napisał(a):

Odsyłam dane na Leclerc i mam ,że konkurs zakończony.Poda mi ktoś wzór do odesłania danych,bo nie wiem co robię nie tak.Chodzi o konkurs Palmolive w Leclerc.

Mam to samo....
Ktoś wie jak odesłać,aby było dobrze???? emotka

U mnie to samo, zgłoszenie poza terminem.
Chcą też maila z paragonem, można im napisać, że sms  z danymi nie docierają. 

Wydaje mi się, że jeszcze bramki nie otworzyli dla esków. Wyluzujcie, odeślecie jutro emotka  Macie czas do 25 ...

Pewnie tak,trzeba poczekać.emotka

najlepiej też odsyłać jako Nowy sms, a nie jako zwrotka na ten o wygranej emotka

a czym się to różni? Wyświetl w wątku >>
0 0