Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kadett33

kadett33

#6221264 Napisano: 27.06.2016 21:28:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vickichelm napisał(a):

myślicie , że Warka jest już rozwiązana do ostatniego dnia konkursu? Chodzi mi o piwa emotka Bo nie wiem czy te poważniejsze nagrody także od razu dają czy na koniec?

piwa jeszcze nie poszły, ale czy piłkarzyki i nagroda główna to nie wiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6221197 Napisano: 27.06.2016 18:29:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izak1000 napisał(a):

oryginalny80 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

oryginalny80 napisał(a):

Wysłałem dwa zgłoszenia, na dwa numery w "Graj o emocje" i teraz nie wiem który paragon pasuje do numeru telefonu, bo oczywiście tego sobie nie zapisałem. Jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić? Szansa 50/50 ale jak znam moje szczęście, to wyśle nie ten numer paragonu co trzeba.

ale co wygrałeś? Piwo czy kartę?

Piwo. Mam dwa paragonu i dwa numery telefonu. Nie wiem który był z którym.

Wpisz na stronie  nr tel to ci pokaże który paragon (pierwsza i ostatnia cyfra))

no właśnie chciałem ci to napisać. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6221196 Napisano: 27.06.2016 18:29:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
koniczynka123 napisał(a):

Dostałam dziś 4pak carlsberga ze smolara ale nie wiem z jakiego konkursu- w polom nie grałam- ktoś coś kojarzy?

a był jeden konkurs gdzie przez pomyłkę wysłali do ludzi sms o wygranej w konkursie w której nie grali, i mieli w ramach rekompensaty coś przysłać może to wysłali? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6221185 Napisano: 27.06.2016 18:11:27 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

grazia1981 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

grazia1981 napisał(a):

Na stronie DEVELEY mam 16 pkt.chcę zamówić nagrodę za 10 pkt,ale tam trzeba zarejestrować paragon?Na paragonie co ma być? Jestem zielona,pomocy

trzeba kupić produkt z naklejką na opakowanie z 5pkt i tam jest kod który trzeba wbić na stronie.

dziekuję

grazia1981 : ogólnie z tym to różnie bywa, na 3 konta zamówiłem ostatnio kucyki te po 15 pkt bez żadnych punktów za zakupy, tylko za zebrane w ich konkursach i dziś kucyki przyszły. NIE KUPOWAŁEM I NIE REJESTROWAEŁM żadnych zakupionych punktów, w miejsce numer paragonu czy jak tam pisze wpsiałem KONKURS

bo za ostatni konkurs punkty które dawali liczy się jak zakup produktu. Punkty za pytanie tygodnia i filmowe nie są liczone jako zakup. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6221184 Napisano: 27.06.2016 18:09:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

logos89 napisał(a):

ikropka napisał(a):

logos89 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

ikropka napisał(a):

czy ktoś jeszcze czeka na kody z graj o emocje? Powinny być 4, a w piątek doszedł tylko 1

ja czekam na 1 -też mi nie dotarł, napisałam do Smolara i cisza

a po jakim czasie wysyłają?

w zeszłym tygodniu doszły po 3 minutach, w tym jeden po godzinie, a reszta gdzieś przepadła emotka

w takim razie mój też przepadł 

pewnie nie zweryfikowali jeszcze wszystkich paragonów i dlatego nie otrzymaliście wszystkich kuponów. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6221183 Napisano: 27.06.2016 18:06:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
oryginalny80 napisał(a):

Wysłałem dwa zgłoszenia, na dwa numery w "Graj o emocje" i teraz nie wiem który paragon pasuje do numeru telefonu, bo oczywiście tego sobie nie zapisałem. Jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić? Szansa 50/50 ale jak znam moje szczęście, to wyśle nie ten numer paragonu co trzeba.

ale co wygrałeś? Piwo czy kartę? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6221149 Napisano: 27.06.2016 16:34:01 w Czy informują/ informowali?
spursman napisał(a):

Po ile dniach przysyłają kupon na Warkę do Biedrony?? emotka

zazwyczaj tego samego dnia lub na kolejny dzień, oni wysyłają tylko w dni robocze, ale dzisiaj chyba osoba od tego konkurs ma wolne i nie wysłała kodów, lub czekają na kody od biedronki. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6221145 Napisano: 27.06.2016 16:27:15 w Giełda Kodów ; )
Za kody desperados,lays lub corona za większą ilość dam doładowanie do telefonu
Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6221141 Napisano: 27.06.2016 16:20:58 w Oddam za darmo
Oddam za darmo kod do bet-at-home na zakład 5 złotowy

Jest to specjalny bon z okazji "Euro 2016".Gracz może zrealizować tylko
jeden bon w ramach tej kampanii,przypadający tylko i wyłącznie na jedną
osobę,rodzinę,gospodarstwo domowe lub wspólny komputer.Wartość bonu musi
zostać w ciągu 6 miesięcy trzykrotnie postawiona w zakładach
sportowych(wymagany jest minimalny kurs 1,50).



Jak ktoś posiada kod/y z desperados, lays to chętnie przyjmę Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6221050 Napisano: 27.06.2016 13:50:09 w SZUKAM....
grazia1981 napisał(a):

Na stronie DEVELEY mam 16 pkt.chcę zamówić nagrodę za 10 pkt,ale tam trzeba zarejestrować paragon?Na paragonie co ma być? Jestem zielona,pomocy

trzeba kupić produkt z naklejką na opakowanie z 5pkt i tam jest kod który trzeba wbić na stronie. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6220983 Napisano: 27.06.2016 12:42:25 w SZUKAM....
calliope napisał(a):

calliope napisał(a):

Czy dobrze rozumiem, że w Listerine https://www.e-kon...my-ci-pieniadze.html mogę kupić kilka sztuk tego płynu do określonej kwoty i za całość mi oddadzą kasę?

ale jak ci nie pasuję ten produkt przed zakupem to nie kupuj go, bo zwrot jest dla osób które kupią produkt i nie zobaczą różnicy. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6220716 Napisano: 26.06.2016 16:18:55 w Smolar
magnus napisał(a):

Wczytując sie w ten zapis:
Każde zgłoszenie bierze udział w losowaniu nagród dziennych w etapie dziennym w którym zgłoszenie wpłynęło oraz
w losowaniu nagród tygodniowych w etapie tygodniowym w którym zgłoszenie wpłynęło oraz w losowaniu nagród głównych(z tym zastrzeżeniem, że jedno zgłoszenie uprawnia do wygrania maksymalnie jednej nagrody a raz wylosowane zgłoszenie zostaje usuwane z bazy do losowania i nie bierze udziału w dalszym losowaniu


to ma sens, bo odnosi się do nagród dziennych i tygodniowych. Wylosowany numer zostaje usunięty z dalszego losowani- czyli na ten sam Nr telefonu i paragonu nie otrzymasz więcej nagród dziennych i tygodniowych. Nie dotyczy to nagród głównych.

no to jak tak jest to dobrze.

A czy ktoś wie czy Paluszki lajkonik 300g biorą udział w Poloteria? Bo w sklepie jest informacja że mistrzowska cena, a na liście produktów promocyjnych na stronie loterii nie ma tych paluszków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6220609 Napisano: 25.06.2016 23:04:53 w Smolar
magnus napisał(a):

kadett33 napisał(a):

delvitto napisał(a):

a u mnie była taka sytuacja: w 1 etapie miałam 100 % skuteczności, i dostałam kilkanaście kodów na piwo emotka
w 2 etapie nie brałam udziału, a teraz, w 3, byłoby znów 100 %, gdyby nie jedno zgłoszenie.
Mianowicie, jeden paragon był zupełnie nieczytelny, nie dało się prawidłowo odczytać nr paragonu. Poprosiłam więc o fakturę vat, w zgłoszeniu podałam jej nr, czyli taki dłuższy, zupełnie inny niż te ze standardowych paragonów, i to było właśnie jedyne zgłoszenie, które nie wygrało emotka

to się ciesz bo masz szansę na wygranie nagrody głównej, bo kto wygrał piwo stracił szansę na wygranie nagrody głównej.

Z czego to niby wynika ???
W Regulaminie jest tylko taki zapis:
Losowanie finałowe odbędzie się ze wszystkich zgłoszeń otrzymanych w okresie odgodz. 00:00:00 dnia 27.05.2016 r. do godz. 23:59:59 dnia 23.06.2016 r.
15.3 W trakcie losowania zostanie wyłoniony 1 (słownie: jeden) laureat nagrody głównej I-go
stopnia oraz 100 (słownie: stu) laureatów nagród głównych II-go stopnia.
Losowanie laureatów nagród głównych przebiegać będzie w następujący sposób:
- pierwsza wylosowana osoba zostanie laureatem nagrody głównej I-go stopnia (laureat nr 1),
- kolejne sto wylosowanych osób zostanie laureatami nagród głównych II-go stopnia (laureaci
od nr 2 do nr 101).

Nie widzę żadnego ograniczeniaemotka

Chodzi mi o ten punkt:

11.15
Każde zgłoszenie bierze udział w losowaniu nagród dziennych w etapie dziennym w którym zgłoszenie wpłynęło oraz
w losowaniu nagród tygodniowych w etapie tygodniowym w którym zgłoszenie wpłynęło oraz w losowaniu nagród głównych(z tym zastrzeżeniem, że jedno zgłoszenie uprawnia do wygrania maksymalnie jednej nagrody a raz wylosowane zgłoszenie zostaje usuwane z bazy do losowania i nie bierze udziału w dalszym losowaniu

Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6220554 Napisano: 25.06.2016 18:49:32 w Smolar
delvitto napisał(a):

kadett33 napisał(a):

delvitto napisał(a):

a u mnie była taka sytuacja: w 1 etapie miałam 100 % skuteczności, i dostałam kilkanaście kodów na piwo emotka
w 2 etapie nie brałam udziału, a teraz, w 3, byłoby znów 100 %, gdyby nie jedno zgłoszenie.
Mianowicie, jeden paragon był zupełnie nieczytelny, nie dało się prawidłowo odczytać nr paragonu. Poprosiłam więc o fakturę vat, w zgłoszeniu podałam jej nr, czyli taki dłuższy, zupełnie inny niż te ze standardowych paragonów, i to było właśnie jedyne zgłoszenie, które nie wygrało emotka

to się ciesz bo masz szansę na wygranie nagrody głównej, bo kto wygrał piwo stracił szansę na wygranie nagrody głównej.

eej, chyba nie...?
z tego co pamiętam, można wygrać po 1 nagrodzie z każdej kategorii, z wyjątkiem piw, których można wygrać ile wlezie...;)

ale jak dobrze czytałem regulamin, to na jeden paragon można wygrać tylko jedną nagrodę, więc kto wygrał piwo stracił szansę na nagrody główne i piłkarzyki Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6220504 Napisano: 25.06.2016 15:53:48 w Smolar
delvitto napisał(a):

a u mnie była taka sytuacja: w 1 etapie miałam 100 % skuteczności, i dostałam kilkanaście kodów na piwo emotka
w 2 etapie nie brałam udziału, a teraz, w 3, byłoby znów 100 %, gdyby nie jedno zgłoszenie.
Mianowicie, jeden paragon był zupełnie nieczytelny, nie dało się prawidłowo odczytać nr paragonu. Poprosiłam więc o fakturę vat, w zgłoszeniu podałam jej nr, czyli taki dłuższy, zupełnie inny niż te ze standardowych paragonów, i to było właśnie jedyne zgłoszenie, które nie wygrało emotka

to się ciesz bo masz szansę na wygranie nagrody głównej, bo kto wygrał piwo stracił szansę na wygranie nagrody głównej. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6220503 Napisano: 25.06.2016 15:52:15 w Smolar
HOLLY napisał(a):

konrads6 napisał(a):

nagrodą jest rabat, dowodem zakupu jest paragon, płatność 1 grosz.
emotka

boher401 napisał(a):

a co do zakupu za jeden grosz, to racja że nie jest zakupem, to nagroda.
Nagrodą chcesz wygrać kolejną nagrodę?

Skoro tak piszesz to 50-tki z Avanti powinno się w ramki oprawiać a nie wydawać na kolejne produkty konkursowe

tak samo gdy pod kapslem masz wygrane piwo lub w lodach masz wygrane lody, to zazwyczaj w ramach wymiany na nagrodę to też otrzymujesz kolejne opakowanie promocyjne więc możesz wygrać kolejny raz. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6220196 Napisano: 24.06.2016 17:09:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anika81 napisał(a):

Graj o emocje z którego etapu informował ? Wygrałam piwko i nie wiem na który paragon . 

z 3 etapu Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6219828 Napisano: 24.06.2016 11:50:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lolka182 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

lolka182 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

lolka182 napisał(a):

pytanie odnośnie piwa Warka (grajoemocje) -w jednym tygodniu można wygrać tylko raz na jeden nr telefonu? 

można wygrać tyle piw ile się wyśle z numeru, ale sms o wygranej przyjdzie tylko raz

a jak sprawdzę ile razy wygrałam? 
Po wpisaniu w polu dla laureatów nr od razu się pokaże ile nagród zdobyłam?

tak pokaże ci wszystkie jakie numery wygrały (pierwsza i ostatnia cyfra paragonu).

dziękuję za informację:)

jednak w tym etapie dają wszystkie smsy z wygranymi, w poprzednich etapach na jeden numer jeden sms bez względu na ilość wygranych Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6219819 Napisano: 24.06.2016 11:40:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lolka182 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

lolka182 napisał(a):

pytanie odnośnie piwa Warka (grajoemocje) -w jednym tygodniu można wygrać tylko raz na jeden nr telefonu? 

można wygrać tyle piw ile się wyśle z numeru, ale sms o wygranej przyjdzie tylko raz

a jak sprawdzę ile razy wygrałam? 
Po wpisaniu w polu dla laureatów nr od razu się pokaże ile nagród zdobyłam?

tak pokaże ci wszystkie jakie numery wygrały (pierwsza i ostatnia cyfra paragonu). Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6219816 Napisano: 24.06.2016 11:38:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lolka182 napisał(a):

pytanie odnośnie piwa Warka (grajoemocje) -w jednym tygodniu można wygrać tylko raz na jeden nr telefonu? 

można wygrać tyle piw ile się wyśle z numeru, ale sms o wygranej przyjdzie tylko raz. Wyświetl w wątku >>
0 0