Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kadett33

kadett33

#6371435 Napisano: 24.06.2017 13:10:23 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
mdepfs napisał(a):

gdzie w ogóle można dostać colę 250 ml

w każdej biedronce są dostępne puszki coca coli 250ml. Wyświetl w wątku >>
1 mdepfs 0

kadett33

#6370996 Napisano: 23.06.2017 11:20:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grzybekmalutki napisał(a):

kadett33 napisał(a):

bruce napisał(a):

mary18 napisał(a):

Pytanie do osób które wygrały/ miały do czynienia z kartąprepaid przedpłaconą ? Otóż to wygrałam taką kartę w M1 i z jednej strony niewiem czy użyć jej , bo jest to normalna karta debetowa Mbanku. Czy powykorzystaniu tej kwoty co wygrałam nie będą mi naliczać jakiś dodatkowychpieniędzy do zapłaty ? i czy nie trzeba potem zrezygnować z tej karty? i czy to nie wiążesię z jakimiś kosztami?

O ile wiem, nie ma żadnych takich obaw, powinnaś mieć dołączoną taką książeczkę z instrukcją, hostessa to potwierdziła' możesz jeszcze sama ją dopytać; karta nie wymaga PIN i po użyciu jest po prostu pusta bez żadnych konsekwencji. Zapłaciłam nią spokojnie w bi 1 w M1 i odłożyłam na pamiątkę, pamiętaj jednak, że podczas większych zakupów resztę musisz dopłacić gotówką (nie - inną kartą!). Gratuluję przy okazji wygranej! emotka  Trzymam kciuki za finał! emotka

A z jakiego powodu trzeba zapłacić gotówką, a nie można inną kartą?

Ja tylko w Auchan się spotkałem że można opłacić kilkoma kartami jeden rachunek (raz czyściłem 4 karty prepaid), a inne sklepy tak mają ustawiony system że płatność jedną kartą a później gotówka.

pewnie kasjerka nie potrafiła tego zrobić aby zapłacić dwoma kartami, jak mi wiadomo w każdym sklepie można zapłacić kilkoma kartami za jeden paragon. Wyświetl w wątku >>

kadett33

#6370970 Napisano: 23.06.2017 10:31:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

mary18 napisał(a):

Pytanie do osób które wygrały/ miały do czynienia z kartąprepaid przedpłaconą ? Otóż to wygrałam taką kartę w M1 i z jednej strony niewiem czy użyć jej , bo jest to normalna karta debetowa Mbanku. Czy powykorzystaniu tej kwoty co wygrałam nie będą mi naliczać jakiś dodatkowych
pieniędzy do zapłaty ? i czy nie trzeba potem zrezygnować z tej karty? i czy to nie wiąże
się z jakimiś kosztami?

O ile wiem, nie ma żadnych takich obaw, powinnaś mieć dołączoną taką książeczkę z instrukcją, hostessa to potwierdziła' możesz jeszcze sama ją dopytać; karta nie wymaga PIN i po użyciu jest po prostu pusta bez żadnych konsekwencji. Zapłaciłam nią spokojnie w bi 1 w M1 i odłożyłam na pamiątkę, pamiętaj jednak, że podczas większych zakupów resztę musisz dopłacić gotówką (nie - inną kartą!). Gratuluję przy okazji wygranej! emotka  Trzymam kciuki za finał! emotka

A z jakiego powodu trzeba zapłacić gotówką, a nie można inną kartą? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6370800 Napisano: 22.06.2017 20:53:39 w SZUKAM....
icotynato napisał(a):

Mam taką taryfę Virgin - FREEMIUM co zrobić zeby puscic z niej sms premium (na konkurs) jakos doładowac? Czy mozna bez doladowania puscic?

doładować najmniej za 5zł Wyświetl w wątku >>
1 icotynato 0

kadett33

#6370551 Napisano: 22.06.2017 12:22:14 w SZUKAM....
migi napisał(a):

olus15 napisał(a):

Czy butelki Żywca z kodami są specjalnie oznaczone?

Czy wszyscy otrzymali już bidony z Danonków?

Mnie się udało kupić puszki oznaczone loterią w C4 i faktycznie każdy kluczyk ma kod.
Bez oznaczenia na puszce/butelce to niestety loteria w loterii. 

ale chyba puszki są łatwe do sprawdzenia, bo nie konkursowe mają dziurę w miejscu kodu, a w kodami są pełne zawleczki. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6369171 Napisano: 18.06.2017 23:26:36 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
[quote=
delvitto napisał(a):

kadett33 napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

kadett33 napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

magdalena_g] Może ktoś się orientuje gdzie można kupić  Coca Colę 250 ml?

tak tylko puszki mają w biedronce, jeśli chodzi o ten konkurs z 250ml coca coli to musi być jakiś sklep z ich listy więc pewnie nawet jak znajdziesz sklep z coca colą 250ml a nie będzie jej na ich liście i tak nie będziesz mógł zagrać.

Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6368961 Napisano: 17.06.2017 19:58:59 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
magdalena_g napisał(a):

Może ktoś się orientuje gdzie można kupić  Coca Colę 250 ml?

chyba biedronka ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6368949 Napisano: 17.06.2017 18:04:02 w Giełda Kodów ; )
Paulla95 napisał(a):

posiadam kody z chipsow STAR ale bez paragonu wiec nie wiem czy sie przyda. Ale jak cos t opisac. 

Ja szukam cody z COCA COLI Play emotka

ale gdzie te kody są w tych starach? Jak mi wiadomo trzeba mieć paragon, a nie kod. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6368690 Napisano: 16.06.2017 15:42:21 w SZUKAM....
monia24 napisał(a):

bruce napisał(a):

atanerka napisał(a):

Niestety, ale trzeba miec kartę .

http://www.selgros.pl/zasady

Aby dokonać zakupów, konieczna jest karta, którą wydajemy bezpłatnie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Karta uprawnia do wejścia na teren hali dwie osoby (posiadacza karty i osobę towarzyszącą). Do hali można również wprowadzić dzieci po uprzednim wpisaniu ich na listę znajdującą się w Informacji.

emotka emotka  Dziękuję Ci bardzo. Ech, szkoda gadać, biednemu to zawsze wiatr w oczy... emotka

Może zadzwoń sobie jeszcze bo słyszałam że w Selgrosie się zmieniło i wydają karty na osoby prywatne. Jednak ja nie pytałam, więc nie mam 100 proc. pewności.

RejestracjaABY ZOSTAĆ KLIENTEM SELGROS CASH&CARRY, NALEŻY:
  • prowadzić działalność gospodarczą,
  • reprezentować instytucję np. szkołę, szpital, kościół itp. lub być przedstawicielem urzędu państwowego.

Więc chyba osoba prywatna nie dostanie karty, raczej jest możliwość założenia karty bez podania nazwy firmy, ale taką kartę mogą zablokować po miesiącu. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kadett33

#6367512 Napisano: 13.06.2017 19:48:06 w Smolar
monkakk napisał(a):

loteryjny napisał(a):

dzis lub wczoraj z czegokolwiek informowali??

JBB był, z XL cisza , nie wiem co Cie interesuje jeszcze emotka

a co JBB ma wspólnego z Smolar? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6367242 Napisano: 13.06.2017 09:29:06 w SZUKAM....
nkba napisał(a):

Szukam info co to za akcja nakrętkowa z Coca colą?

#SmakWakacji, a na tej nakrętce nie ma informacji? Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

kadett33

#6367241 Napisano: 13.06.2017 09:28:04 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Co do palenia śmieci w piecu - weźcie mi wskażcie logikę, której ja nie mogę ogarnąć. Mnie się serio wydaje, że łatwiej jest wrzucić to opakowanie to działu "folia" niż iść z tym do pieca i zawracać sobie głowę paleniem emotka   jestem na tyle leniwa, że wolę oddać to wszystko jako śmieci segregowane, bo kosztuje mnie to mniej: hajsu, czasu i wysiłku. Poza tym palony plastik okrutnie śmierdzi i zostają po nim ohydne gluty. No po co? Po co? Po co? Czemu ludzie sobie tak komplikują życie paleniem śmieci jak ktoś to za grosze zabierze co miesiąc? emotka

Nie napisałem przecież że palimy śmieci w piecu... teź segregujemy bo i tak się za to płaci i tak... zdarzyło się raz czy dwa i to tylko przez nieuwagę bo akurat folia z zottarelli wdarła się między patyki do palenia w grillu a bawił się w rozpalanie mój tata wiec cisnął wszystko jak leci, a mama dopatrzyła w ostatnim momencie. Zdarzyć się, zdarzyło i wielkie poruszenie... 
ciekawe tylko że palenie w piecu też jest ograniczane a smog jak jest tak jest i to każdej zimy coraz większy.... i ciekawe czy wszyscy tak komentujący palicie ekogroszkiem czy innym ZDROWYM paleniem... 

akurat za segregowanie płaci się mniej, gdybyś nie segregował pewnie byś płacił 100% więcej za śmieci. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6366631 Napisano: 11.06.2017 18:20:36 w SZUKAM....
bridget napisał(a):

W tesco na połce  z piwami była wzmianka o konkursie z reddsa, cos w stylu co kreci Cie latem czy jakos tak, nie mogę tego konkursu znaleźć w bazie?   może ktoś ma informację?

w poprzedniej ofercie była informacja o tym konkursie, ale w internecie chyba nie ma nigdzie informacji. Wyświetl w wątku >>
1 bridget 0

kadett33

#6366628 Napisano: 11.06.2017 18:15:01 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Biedronka
Black przy zakupie 2 szt, 1 szt za 1,69, przy zakupie 3 szt, 1 szt za 1,49.
Monster Munch XXL Paka 170g, 2szt=1szt za 3,99zł, 3szt=1szt za 3,49zł Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6366506 Napisano: 10.06.2017 23:11:16 w SZUKAM....
moskala22 napisał(a):

Czy ktoś kojarzy akcje w Tesco "oceń zakupy i wygraj 700zł"? Byłam wczoraj w Tesco i były plakaty ale nie zapisałam sobie strony gdzie można ocenić te zakupy a Google milczy na ten temat

https://www.inmom...bsurvey/2/execute#/1 Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6366353 Napisano: 10.06.2017 12:22:51 w SZUKAM....
mkrzysiek napisał(a):

Szukam info  w jakiej cenie są w brico emulsje białe Dekoral?

http://www.dekora...a-do-scian-i-sufitow 10l za 46,99zł Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6366217 Napisano: 09.06.2017 20:10:43 w SZUKAM....
azaflora napisał(a):

u mnie było podobnie, ale nie wszystkie z kodami, a cena bez żadnej promocji za 1,89. I zniknęły, chyba sklep je wycofał czy coś. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6366216 Napisano: 09.06.2017 20:04:17 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
rafi323raf napisał(a):

Ile kosztują drzwi OK Doors w Bricomarche?

https://www.brico...klatkowe-ra07,id-891 to są chyba tej firmy, ale niech ktoś potwierdzi.

A w ofercie są inne za 537zł

https://www.brico...trzne-sparta,id-6442 te 847zł Wyświetl w wątku >>

kadett33

#6365816 Napisano: 08.06.2017 21:45:01 w SZUKAM....
iszhara napisał(a):

kadett33 napisał(a):

iszhara napisał(a):

kadett33 napisał(a):

Czy u was też znikają napoje XL że sklepów? U mnie w dwóch sklepach były napoje XL do kupienia, najpierw w jednym zniknęły, a wczoraj w kolejnym.

Konkurencja nie śpi... emotka

A na poważnie - u mnie nawet się nie pojawiły więc co tu mówić o zniknięciu... emotka

ale tu chodzi że nawet bez kodów zniknęły więc to nie konkurencja.


Hmmm - a może się przeterminowały, bo nikt tego nie kupował?

Przynajmniej jest nadzieja że dostarczą teraz nowe opakowania z kodami. emotka

ale były nowe i stare, a teraz nie ma tego i tego. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6365804 Napisano: 08.06.2017 21:18:14 w SZUKAM....
iszhara napisał(a):

kadett33 napisał(a):

Czy u was też znikają napoje XL że sklepów? U mnie w dwóch sklepach były napoje XL do kupienia, najpierw w jednym zniknęły, a wczoraj w kolejnym.

Konkurencja nie śpi... emotka

A na poważnie - u mnie nawet się nie pojawiły więc co tu mówić o zniknięciu... emotka

ale tu chodzi że nawet bez kodów zniknęły więc to nie konkurencja. Wyświetl w wątku >>
0 0