Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kadett33

kadett33

#6291895 Napisano: 28.11.2016 14:16:20 w SZUKAM....
rafi323raf napisał(a):

kadett33 napisał(a):

Czy ktoś widzi w Heineken 100 zwycięzców? Bo ja w każdym dniu mam tylko 50.

Zwycięzca + osoba obdarowana, czyli każdy wygrywa 2 zestawy więc tylko 50

a chyba ze tak. Dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6291893 Napisano: 28.11.2016 14:13:46 w SZUKAM....
Czy ktoś widzi w Heineken 100 zwycięzców? Bo ja w każdym dniu mam tylko 50. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6288831 Napisano: 23.11.2016 10:23:38 w Kupię...
targicola napisał(a):

FIFA 17 na ps4.ostatecznaą cenę wraz z przesyłką pobraniową poproszę na pw.odpowiem na najatrakcyjniejszą ofertę.

jutro będzie można pograć przez internet na PS4 za darmo na 4 dni.

A ja także szukam Fify 17 na PS4 Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6288828 Napisano: 23.11.2016 10:21:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

z żabki almette wszyscy już dostali pendraki? u mnie dziś dpd dostarczył bilety z żabki i nic wiecej

a dzisiaj nie idą tylko z fresh marketa? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6288170 Napisano: 22.11.2016 10:09:48 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
bc14 napisał(a):

ile kosztuje coca cola 2 l w Leclercu ?

coś około 6zł, 1L ok. 4,20zł
4-pak 1L Coli za 8,99zł był nie wiem czy jeszcze jest. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6288008 Napisano: 21.11.2016 21:45:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

kadett33 napisał(a):

1. Czy na loterie Bakusia należy zachować opakowanie oraz paragon? Bo w regulaminie nie widzę takiego wymagania.
2. W loterii zakupy bez gotówki można zgłosić zakupy zrobione przez internet na stronie typu amazon? Bo przy sklepach stacjonarnych jest informacja że tylko w sklepach w Polsce, a przy zakupach internetowych nie ma takiej informacji.

mnie się wydaje ze tylko opakowanie przynajmniej taką mam nadzieję bo paragony wywaliłam

W regulaminie nic nie piszę że należy zatrzymać opakowanie oraz paragon, więc dlatego się upewniam się na forum że mogę wyrzucić opakowania i paragony przed losowaniem. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kadett33

#6287940 Napisano: 21.11.2016 19:33:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mattadore napisał(a):

Pamiętacie Bony Netto z Radia Złote Przeboje ?? Wie ktoś do kiedy one ważne  ? bo na samym bonie nic nie jest napisane

Bony chyba są bezterminowe, lub mają bardzo długo ważność, bo miałem bony netto które zrealizowałem po 3 latach i działały.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6287939 Napisano: 21.11.2016 19:31:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
1. Czy na loterie Bakusia należy zachować opakowanie oraz paragon? Bo w regulaminie nie widzę takiego wymagania.
2. W loterii zakupy bez gotówki można zgłosić zakupy zrobione przez internet na stronie typu amazon? Bo przy sklepach stacjonarnych jest informacja że tylko w sklepach w Polsce, a przy zakupach internetowych nie ma takiej informacji.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6287746 Napisano: 21.11.2016 13:55:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

Dziwna ta nowa loteria tyskie, nie wpisujemy ani nr paragonu, tylko date zakupu
Wpisałam i mam pudlo, domyslam sie, ze wiele bedzie kombinatorstwa i grania na ten sam paragon kilkanascie razy na rozne osoby az sie trafi... emotka

to są tylko 4 piwa, więc komu będzie się chciało kombinować. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6287745 Napisano: 21.11.2016 13:54:04 w Lay's
paula9891 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

bruce napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

tereniagno napisał(a):

nusiak13 napisał(a):

Czy ktos podpowie jakies haselko bo ja juz 7 wyslalam i nic  emotka

7 to chyba jeszcze za mało, ja wysłałam znacznie więcej różnych i nawet piłka nie wpadła emotka

7 to za mało ? Liczba nie ma tutaj nic do znaczenia liczy się jakość nie ilośc emotka

Dziwi mnie ten konkurs za niemal każdą jego odsłoną, bo wielokrotnie pisano tu na naszym forum, że te same hasła, zgłaszane podczas różnych edycji, raz przepadały bez śladu, innym znowu razem wygrywały nie tylko piłki/pufy, ale - nawet konsole/TV. Wynika z tego, że dla komisji może liczyć się zarówno ilość, jak i jakość czy - wręcz- szczęście w ... losowaniu... emotka emotka

Może w danym tygodniu hasło miało większą konkurencję, a w innym mniejszą? Ja czytałam tylko, że w wypadku ponownego wysłania hasła ktoś dostawał pufę/piłkę. Czy jest ktoś kto nie wygrał na dane hasło nic, a wysłane później wygrywało tv/konsolę na tę samą osobę?
Moim zdaniem liczy się nazwisko, które jeszcze nie wygrało, ale również hasło w dużej mierze.
Zapewniam Was, że to moje, które wygrało główną było inne niż wszystkie tutaj podawane i baaaardzo się starałam przy jego wymyślaniu. Oni nie losują moim zdaniem i nie chodzi o to, że się chwalę czy coś. W poprzednim ich konkursie nie wygrałam zupełnie NIC, a zgłoszeń wysłałam jakieś 10. Tylko, że tym razem starałam się dużo bardziej i są tego efekty.

Moim zdaniem, to zależy kto wybieram hasła, w jednym dniu jest zapewne inna Pani której podobają się takie hasła, a w drugim dniu jest inna której podobają się inne hasła.

Hmm. Ja myślałam, że to jest komisja i wybierają hasła wspólnie, ale to tylko moje domysły emotka

Według mnie tak powinno być, a jest zapewne tylko jedna osoba, może przy głównych zbiera się cała komisja i dlatego nieraz hasło której nie wygrało nic wygrywa nagrodę główną. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6287741 Napisano: 21.11.2016 13:50:25 w Lay's
paula9891 napisał(a):

bruce napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

tereniagno napisał(a):

nusiak13 napisał(a):

Czy ktos podpowie jakies haselko bo ja juz 7 wyslalam i nic  emotka

7 to chyba jeszcze za mało, ja wysłałam znacznie więcej różnych i nawet piłka nie wpadła emotka

7 to za mało ? Liczba nie ma tutaj nic do znaczenia liczy się jakość nie ilośc emotka

Dziwi mnie ten konkurs za niemal każdą jego odsłoną, bo wielokrotnie pisano tu na naszym forum, że te same hasła, zgłaszane podczas różnych edycji, raz przepadały bez śladu, innym znowu razem wygrywały nie tylko piłki/pufy, ale - nawet konsole/TV. Wynika z tego, że dla komisji może liczyć się zarówno ilość, jak i jakość czy - wręcz- szczęście w ... losowaniu... emotka emotka

Może w danym tygodniu hasło miało większą konkurencję, a w innym mniejszą? Ja czytałam tylko, że w wypadku ponownego wysłania hasła ktoś dostawał pufę/piłkę. Czy jest ktoś kto nie wygrał na dane hasło nic, a wysłane później wygrywało tv/konsolę na tę samą osobę?
Moim zdaniem liczy się nazwisko, które jeszcze nie wygrało, ale również hasło w dużej mierze.
Zapewniam Was, że to moje, które wygrało główną było inne niż wszystkie tutaj podawane i baaaardzo się starałam przy jego wymyślaniu. Oni nie losują moim zdaniem i nie chodzi o to, że się chwalę czy coś. W poprzednim ich konkursie nie wygrałam zupełnie NIC, a zgłoszeń wysłałam jakieś 10. Tylko, że tym razem starałam się dużo bardziej i są tego efekty.

Moim zdaniem, to zależy kto wybieram hasła, w jednym dniu jest zapewne inna Pani której podobają się takie hasła, a w drugim dniu jest inna której podobają się inne hasła.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6287731 Napisano: 21.11.2016 13:43:05 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

petunija1 napisał(a):

Wkurzają mnie zapisy na Świeżaki, toć to durnota.
Komuna wróciła czy co... emotka

A ja Ci powiem, że przyjęłam tę wiadomość z naszego forum z ... wielką ulgą i radością, bo - chociaż faktycznie wróciły prehistoryczne wspomnienia rodem z klasyków Barei emotka emotka - ucieszyła mnie informacja, że mozolnie zbierane przez tyle tygodni naklejki jednak nie przepadną, a tachane każdorazowo ciężkie torbiska, pełne najprzeróżniejszych rzeczy, kupowanych trochę "na zapas" (w tym - obowiązkowo - masa warzyw lub owoców) opłacały się. emotka

Ale, teraz będzie druga edycja i zamiast pluszaków, dostaniesz 2 naklejki i 2 karty z świeżakami, przy każdych zakupach za 40zł.
Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kadett33

#6287516 Napisano: 20.11.2016 23:35:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trampek, napisał(a):

mam pytanie bo dostałam @ od kamisa zeby uzupełnic formularz moja mama wypelniała i nie wiem coś jest żle. myslicie ze moge odrecznie przepisac czy musze drukowac? bo jestem do pozna w pracy i nie bardzo mam gdzie.

może skanu dowodu nie wysłała twoja mama? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6287514 Napisano: 20.11.2016 23:33:45 w SZUKAM....
Czy ktoś się pytał organizatora konkursu Zakupy bez gotówki czy można zgłosić do loterii zakup w sklepie internetowym zagranicznym? Ponieważ jeśli chodzi o zakupy w sklepach stacjonarnych jest jasno napisane w regulaminie że należy zakupić w sklepie w Polsce, ale przy zakupach internetowych nie ma nic napisane że musi być zrobione w sklepie z Polski.

kostka12345 napisał(a):

escada napisał(a):

co zrobić ,żeby nowokupiony starter do Play za 5zł chciał puszczać eski na konkursowe numery premium? nie puścił mi na 7036, bonusu za rejestrację jeszcze nie aktywowałam, zresztą bonus jest chyba tylko na zwykłe numery. To podstawowe 5zł nie wystarczy? coś jeszcze trzeba tam wklepać?

Doładować za 10 zł i czekać cierpliwie na odblokowanie smsów premium emotka

W play wystarczy 5zł doładować. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6286663 Napisano: 18.11.2016 14:43:24 w SZUKAM....
Czy dobrze przeczytałem regulamin loterii Bakuś i nie trzeba zostawiać kodów, można je wyrzucić po wpisaniu? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6285209 Napisano: 16.11.2016 13:33:36 w SZUKAM....
constanza napisał(a):

czy na wyprzedazy w biedronce gdzie za kazde 2zł wydane zaplacimy 1 zł mniej mozna kupic rózne produkty z zalacznika?Czy jest jakiś limit?

tak możesz kupić rożne produkty, a rabat liczy się od każdej parzystej kwoty.

dolly napisał(a):

Czy rejestracja w t-mobile powoduje stala waznosc konta, czy nadal trzeba doladowywac co kilka dni?
Wie ktos?

tylko w przypadku zamówienia kuriera i wyrażenie zgód marketingowych daje rok ważności konta.
http://www.t-mobile.pl/pl/wniosekonline Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6283141 Napisano: 11.11.2016 12:22:05 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
coccinelle napisał(a):

Gdzie najtaniej kupię produkty z loterii:

- Prince Polo
- Graal (w każdej postaci)
- Kinder Bueno
- Glade
- Duck

Za wszelkie cenne informacje będę wdzięczna. emotka

Kinder Bueno 3-pak za 5,99 w biedronce można kupić. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

kadett33

#6282182 Napisano: 09.11.2016 14:05:14 w DARMOWE minuty i startery
alea napisał(a):

kadett33 napisał(a):

Darmowy starter Virgin Mobile:
https://virginmobile.pl/darmowy-starter

Za ile muszę załadować taki starter aby odblokować smsy premium?

5zł Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6282019 Napisano: 09.11.2016 11:54:40 w Giełda Kodów ; )
szukam kodów Lay's dam w zamian doładowanie Wyświetl w wątku >>
0 0