Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika kadett33

kadett33

#6282010 Napisano: 09.11.2016 11:49:29 w DARMOWE minuty i startery

kadett33

#6282003 Napisano: 09.11.2016 11:48:36 w SZUKAM....
icotynato napisał(a):

kadett33 napisał(a):

icotynato napisał(a):

Szukam jaka jest najlepsza oferta na kartę do telefonu. Musze dziecku kupic. Tak by nie łądowac niepotrzebnie co miesiac...bo gadac nie będzie ale by mogla smsy czasem wyslac mi

Virgin Mobile taryfa Freemium, co miesiąc za darmo dostanie 30minut,30smsów oraz 300mb internetu. Konto jest ważne rok od aktywacji taryfy Freemium lub od doładowania.

dzieki

tu możesz zamówić darmowy starter Virgin https://virginmobile.pl/darmowy-starter
A taryfe freemium aktywujesz kodem *222*000# za darmo Wyświetl w wątku >>
1 icotynato 0

kadett33

#6281714 Napisano: 08.11.2016 21:11:19 w SZUKAM....
icotynato napisał(a):

Szukam jaka jest najlepsza oferta na kartę do telefonu. Musze dziecku kupic. Tak by nie łądowac niepotrzebnie co miesiac...bo gadac nie będzie ale by mogla smsy czasem wyslac mi

Virgin Mobile taryfa Freemium, co miesiąc za darmo dostanie 30minut,30smsów oraz 300mb internetu. Konto jest ważne rok od aktywacji taryfy Freemium lub od doładowania.
Wyświetl w wątku >>
1 karkocka 0

kadett33

#6280562 Napisano: 07.11.2016 10:51:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yreks napisał(a):

czy ktoś próbował swoich sił w wielkiej loterii teekanne ? jak statystyki ?

ale o jakie statystyki ci chodzi? Wysłanych zgłoszeń czy czego? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6277193 Napisano: 29.10.2016 18:24:21 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że dziś mi się rozmagnesowała karta do bankomatu albo coś takiego, w każdym razie jest uszkodzona i już nie mogę nią wcale płacić. Poszłam więc do banku,aby wypłacić kasę na dowód osobisty,ale niestety w tym oddziale ING, gdzie poszłam w ogóle nie mają opcji wypłacania kasy. Pytam więc panią, która mnie obsługiwała, czy mogłaby mi wskazać placówkę Banku, gdzie mogłabym dokonać wypłaty za okazaniem dokumentu stwierdzającego tożsamość,to nie ma takiej możliwości, bo ona nie wie.No to emotka pięknie, na długi weekend zostałam bez pieniędzy, a na nową kartę muszę czekać 8 dni roboczych emotka Dobrze,że mam od kogo pożyczyć pieniądze, ale to dla mnie taki dyskomfort,że muszę pożyczać, skoro mam własne środki na koncie,wrr.

a przez aplikacje ING po przez Blika nie możesz wypłacić w bankomacie?

Wstyd się przyznać,ale nawet nie wiem, co to jest ten blik emotka Teraz to już i tak chyba musztarda po obiedzie, bo Pani w banku mi zlikwidowała starą kartę i złożylam wniosek o wydanie nowej.

Dobra, doedukowałam się w necie, co to ten blik, nawet zainstalowałam na na swoim fonie aplikację konta z Lwem. Kliknęłam na ikonkę lwa, to mi kazali wklepać wcześniej ustalony pin,co też uczyniłam,ale co dalej, to nie wiem emotka

Karta do tej usługi nie jest potrzebna, teraz należy podejść do bankomatu z telefonem i wypłacić.
Dokładną instrukcje masz na stronie http://www.blikmobile.pl/#ING_Bank trzeba poszukać jak wypłacić ( http://www.blikmobile.pl/#t-1753 )
Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6277003 Napisano: 28.10.2016 22:43:56 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że dziś mi się rozmagnesowała karta do bankomatu albo coś takiego, w każdym razie jest uszkodzona i już nie mogę nią wcale płacić. Poszłam więc do banku,aby wypłacić kasę na dowód osobisty,ale niestety w tym oddziale ING, gdzie poszłam w ogóle nie mają opcji wypłacania kasy. Pytam więc panią, która mnie obsługiwała, czy mogłaby mi wskazać placówkę Banku, gdzie mogłabym dokonać wypłaty za okazaniem dokumentu stwierdzającego tożsamość,to nie ma takiej możliwości, bo ona nie wie.No to emotka pięknie, na długi weekend zostałam bez pieniędzy, a na nową kartę muszę czekać 8 dni roboczych emotka Dobrze,że mam od kogo pożyczyć pieniądze, ale to dla mnie taki dyskomfort,że muszę pożyczać, skoro mam własne środki na koncie,wrr.

a przez aplikacje ING po przez Blika nie możesz wypłacić w bankomacie? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6275913 Napisano: 27.10.2016 12:24:28 w SZUKAM....
odpowiedzi w auchan:
28.10 Czekolada
29.10 Czekolada deserowa
30.10 Czekolada nadziewana
31.10 Picie kawy Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6274791 Napisano: 25.10.2016 13:27:50 w Czy informują/ informowali?
joan napisał(a):

kadett33 napisał(a):

22.10 powinno być losowanie telefonu i biletów


Zwracam honor - patrzałam tylko na to, kiedy losują samochody emotka

Aczkolwiek laureatów z 22.10. powinni poinformować w ciągu 2 dni roboczych od losowania, czyli do wczoraj włącznie emotka

ale robocze czyli do dzisiaj Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

kadett33

#6274782 Napisano: 25.10.2016 13:20:55 w Czy informują/ informowali?
joan napisał(a):

kadett33 napisał(a):

zakupy bez gotówki z pierwszy losowań?


Nie było jeszcze ani jednego losowania emotka

22.10 powinno być losowanie telefonu i biletów Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6274772 Napisano: 25.10.2016 13:15:21 w SZUKAM....
joan napisał(a):

kadett33 napisał(a):

No właśnie to wiem, ale ktoś pisał że pomimo faktury otrzymuje także oryginał paragonu, dlatego chciałem się dowiedzieć na co się powołuje gdy nie chcą mu wydać paragonu.


Może ściemniał? Albo źle zapamiętałeś emotka

tu jest ten post:

nkba napisał(a): kadett33 nie wiem czemu ale nie mogę Cię zacytować więc piszę w osobnym komentarzu teraz nie trzeba oddawać paragonów jeśli bierzesz fakturę (choć wiele
sklepów jednak nie wiem czy z niewiedzy czy z przyzwyczajenia tak robi
dalej ) Jeśli mam taką sytuację to zwyczajnie nie daję się spławić - zdarzyło
sie tak tylko kilka razy. Mogą sobie skserować, potwierdzić za
zgodność, wydrukować duplikat itp. i paragon wraz z fakturą do niego
oddać klientowi

Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6274767 Napisano: 25.10.2016 13:12:09 w SZUKAM....
joan napisał(a):

kadett33 napisał(a):

Ktoś tu pisał że wystawiając fakturę powinienem otrzymać z fakturą także oryginał paragonu, czy ktoś może podać nr paragrafu który o tym mówi? Bo w internecie wszędzie czytam że wystawiając fakturę, sprzedawca zabiera paragon


Nie wiem, kto tak pisał - dla mnie jest oczywiste, że nie możesz mieć DWÓCH różnych oryginalnych dokumentów dotyczących sprzedaży jednej rzeczy. Faktura zastępuje ten paragon, co go pierwotnie dostałeś, więc nie otrzymasz go z powrotem.

No właśnie to wiem, ale ktoś pisał że pomimo faktury otrzymuje także oryginał paragonu, dlatego chciałem się dowiedzieć na co się powołuje gdy nie chcą mu wydać paragonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6274759 Napisano: 25.10.2016 13:07:58 w Czy informują/ informowali?
zakupy bez gotówki z pierwszych losowań? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6274758 Napisano: 25.10.2016 13:07:01 w SZUKAM....
Ktoś tu pisał że wystawiając fakturę powinienem otrzymać z fakturą także oryginał paragonu, czy ktoś może podać nr paragrafu który o tym mówi? Bo w internecie wszędzie czytam że wystawiając fakturę, sprzedawca zabiera paragon.

Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6274670 Napisano: 25.10.2016 12:07:15 w SZUKAM....
monia24 napisał(a):

Szukam informacji jak wyłączyć internet w play? Przeniosłam numer do play z tmobile i ciągle zżera mi kasę emotka  Sprawdzam na play24 a tam takie info: Transfer danych w strefie taniego internetu w Play i pobrana kasa.

w telefonie poszukaj w ustawienie transmisja danych i wyłącz je. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6274273 Napisano: 24.10.2016 15:43:23 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
monkakk napisał(a):

Orientujecie się może gdzie najtaniej kupie produkty (pasty) kiwi? i vegetę - dobrze opisaną na paragonie?

od czwartku w tesco będzie za 2,72zł pasta kiwi.

PS. Po ile są małe paczki Lay'sów w makro i selgros? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6274157 Napisano: 24.10.2016 12:20:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pakowa napisał(a):

kadett33 napisał(a):

pakowa napisał(a):

czy ktoś kiedykolwiek był po duplikat paragonu ? Byłam dziś w Kauflandzie i otrzymałam "paragon zastępczy" jednak nie ma na nim numeru paragonu...czy powinni mi w punkcie obsługi klienta wydać jakiś inny ? 

Tak ja dostałem, on został wydrukowany z kasy fiskalnej, więc paragon był taki sam tylko na początku paragonu była informacja że to duplikat.

w Kauflandzie?

nie, w Tesco Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6274142 Napisano: 24.10.2016 11:57:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pakowa napisał(a):

czy ktoś kiedykolwiek był po duplikat paragonu ? Byłam dziś w Kauflandzie i otrzymałam "paragon zastępczy" jednak nie ma na nim numeru paragonu...czy powinni mi w punkcie obsługi klienta wydać jakiś inny ? 

Tak ja dostałem, on został wydrukowany z kasy fiskalnej, więc paragon był taki sam tylko na początku paragonu była informacja że to duplikat.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6274026 Napisano: 24.10.2016 09:41:29 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
monkakk napisał(a):

Orientujecie się może gdzie najtaniej kupie produkty (pasty) kiwi? i vegetę - dobrze opisaną na paragonie?

Vegeta jest w Freshmarket za 1,59zł ale nie wiem jak opisany. Wyświetl w wątku >>
1 monkakk 0

kadett33

#6273461 Napisano: 21.10.2016 22:26:06 w Biedronka
dzasmina napisał(a):

kadett33 napisał(a):

jokan napisał(a):

tigro napisał(a):

Tak mało mamy laureatów ostatniego etapu Coca Coli na forum czy jeszcze nie informowali?

informowali (tylko nie mnie)....jeszcze szansa w rezerwie

z 4 etapu chyba nie ma szans, bo można sprawdzić czy numer wygrał czy nie.

ale może ktoś nie odeśle paragonu, bo mu zginął. ja też już tylko na rezerwę czekam.

No tak, teraz tylko będzie rezerwa jak ktoś kupił zły produkt, zgubił paragon lub wysłał dane które już wygrały w tym konkursie albo jest poza domem i nie ma kto wysłać paragonu. A we wcześniejszych zapewne będzie więcej rezerwy bo do nie każdego dotarł sms, a teraz można sprawdzić samemu czy numer wygrał czy nie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6273450 Napisano: 21.10.2016 22:11:54 w Biedronka
jokan napisał(a):

tigro napisał(a):

Tak mało mamy laureatów ostatniego etapu Coca Coli na forum czy jeszcze nie informowali?

informowali (tylko nie mnie)....jeszcze szansa w rezerwie

z 4 etapu chyba nie ma szans, bo można sprawdzić czy numer wygrał czy nie. Wyświetl w wątku >>
0 0