Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika niunia-k

niunia-k

#6504916 Napisano: 02.07.2018 15:42:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Przypominam się wątku , że czekam na nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6504300 Napisano: 30.06.2018 12:34:24 w Wkurza mnie...
@gnieszk@ napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Wkurza mnie , że gdy dodaje do bazy konkursy , często są odrzucane bo ktoś je zgłosił wcześniej ... chociaż sprawdzając wcześniej bazę nie było go tam ... to jeszcze jestem w stanie zrozumieć , ktoś mnie ubiegł a admin nie zdążył jeszcze go "wklepać" , ale gdy widzę Notorycznie zgłaszane identyczne konkursy które są przyjmowane , tu tylko 1 przykład a jest ich dużo , dużo więcej ...  

https://www.e-kon...on.html#.WzdYO9UzbIV

https://www.e-kon...ec.html#.WzdYE9UzbIU

Ten sam konkurs dwie różne osoby , nie rozumiem ! Może ktoś mi to wytłumaczyć ?

Myślę, że weryfikacja jest po adresie strony, a w tym przykładzie który podałaś w pierwszym przypadku informacja o konkursie jest ze strony  biblioteki, a w drugim ze strony gminy ( tak odsyła po kliknięciu weź udział)

Dobrze weryfikacja jest po adresie strony , też zauważyłam , ze różnią się źródła strony , ale chyba ktoś to dodaje i idzie sprawdzić czy czasami tego konkursu nie zaakceptował wcześniej ... Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6504292 Napisano: 30.06.2018 12:19:28 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie , że gdy dodaje do bazy konkursy , często są odrzucane bo ktoś je zgłosił wcześniej ... chociaż sprawdzając wcześniej bazę nie było go tam ... to jeszcze jestem w stanie zrozumieć , ktoś mnie ubiegł a admin nie zdążył jeszcze go "wklepać" , ale gdy widzę Notorycznie zgłaszane identyczne konkursy które są przyjmowane , tu tylko 1 przykład a jest ich dużo , dużo więcej ...  

https://www.e-kon...on.html#.WzdYO9UzbIV

https://www.e-kon...ec.html#.WzdYE9UzbIU

Ten sam konkurs dwie różne osoby , nie rozumiem ! Może ktoś mi to wytłumaczyć ? Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6504118 Napisano: 29.06.2018 19:05:26 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Szukam skąd może być granatowy kluczyk z kodem ? 10 znaków  emotka

Piwo żywiec...  emotka

Dziękuję emotka   Wyświetl w wątku >>

niunia-k

#6504109 Napisano: 29.06.2018 18:49:20 w SZUKAM....
Szukam skąd może być granatowy kluczyk z kodem ? 10 znaków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6503842 Napisano: 29.06.2018 10:29:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Już zapomniałam jak to jest wygrywać emotka Wątku zadziałaj proszę  Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6502947 Napisano: 27.06.2018 11:24:17 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

niunia-k napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Ja to mam nierealne marzenia by nasz narodowy operator usług pocztowych ukochana poczta polska działała normalnie a listonosz nie tylko wrzucał aviza.Niby ma paczki ze sobą i na poczcie ich jeszcze nie ma jak wkłada avizo.Ale dlaczego nie doręcza przesyłek to tajemnica jakaś pocztowa.A ja jestem za durna by to zrozumieć.Na infolinii gadają tylko wyuczone formułki.Na poczcie głównej nie odbierają telefonów widać ilość skarg przerosła możliwości kadrowe.
Tak latałam dziś 2 razy na pocztę ale czy to mnie nadal wkurza, jak kłopoty z pocztą to ile trwają 20 lat czy więcej i to się nie zmieni.
Oby im dobrze szedł handel książkami,gazetami,zabawkami i uwaga modelami motorów co mi poprawiło humor jak składałam w tym pałacu cudów wizytę numer 2 emotka

Jeżeli np. jest duża/ciężka paczka to nie ma jej listonosz i jak pójdziesz na pocztę to jej również nie otrzymasz, bo listonosz rozlicza się z nich po danym dniu i dopiero w kolejnym dniu roboczym możesz odebrać przesyłkę (w sprawniejszych jednostkach tego samego dnia wieczorem). 
Trzeba wrzucić na luz, bo będzie tylko gorzej. Nie ma listonoszy, a ci co pracują mają coraz większe obręby pod sobą, ze względu na ceny maksymalnie duże paczki wysyłane są w formie listu i listonosz często nie ma jak zabrać wszystkich przesyłek. Już nie wspominając o ilości przesyłek jakie przychodzą z aliexpress. 
Nie ma się co wkurzać, bo niestety choćbyśmy bardzo chcieli to jeszcze długo nic się na tej poczcie nie zmieni. Polecam chodzić po przesyłki przynajmniej kolejnego dnia od awiza. emotka

Tu się nie zgodzę , paczkę można jeszcze otrzymać w tym samym dniu , wystarczy dogadać się z listonoszem emotka  , sama nie raz tak wydawałam paczki ... Ps starajcie się aby był wpisywany wasz numer telefonu na tej kartce , która jest przy paczce , uwierzcie bardzo to pomaga listonoszom .

Pewnie zależy od poczty. U nas jest duża jednostka poczta i listonosz kończy pracę 19/20 i dopiero na koniec pracy zdaje paczki i nie da się odebrać wcześniej. emotka

Bardziej od listonosza emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6502900 Napisano: 27.06.2018 10:22:16 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Ja to mam nierealne marzenia by nasz narodowy operator usług pocztowych ukochana poczta polska działała normalnie a listonosz nie tylko wrzucał aviza.Niby ma paczki ze sobą i na poczcie ich jeszcze nie ma jak wkłada avizo.Ale dlaczego nie doręcza przesyłek to tajemnica jakaś pocztowa.A ja jestem za durna by to zrozumieć.Na infolinii gadają tylko wyuczone formułki.Na poczcie głównej nie odbierają telefonów widać ilość skarg przerosła możliwości kadrowe.
Tak latałam dziś 2 razy na pocztę ale czy to mnie nadal wkurza, jak kłopoty z pocztą to ile trwają 20 lat czy więcej i to się nie zmieni.
Oby im dobrze szedł handel książkami,gazetami,zabawkami i uwaga modelami motorów co mi poprawiło humor jak składałam w tym pałacu cudów wizytę numer 2 emotka

Jeżeli np. jest duża/ciężka paczka to nie ma jej listonosz i jak pójdziesz na pocztę to jej również nie otrzymasz, bo listonosz rozlicza się z nich po danym dniu i dopiero w kolejnym dniu roboczym możesz odebrać przesyłkę (w sprawniejszych jednostkach tego samego dnia wieczorem). 
Trzeba wrzucić na luz, bo będzie tylko gorzej. Nie ma listonoszy, a ci co pracują mają coraz większe obręby pod sobą, ze względu na ceny maksymalnie duże paczki wysyłane są w formie listu i listonosz często nie ma jak zabrać wszystkich przesyłek. Już nie wspominając o ilości przesyłek jakie przychodzą z aliexpress. 
Nie ma się co wkurzać, bo niestety choćbyśmy bardzo chcieli to jeszcze długo nic się na tej poczcie nie zmieni. Polecam chodzić po przesyłki przynajmniej kolejnego dnia od awiza. emotka

Tu się nie zgodzę , paczkę można jeszcze otrzymać w tym samym dniu , wystarczy dogadać się z listonoszem emotka  , sama nie raz tak wydawałam paczki ... Ps starajcie się aby był wpisywany wasz numer telefonu na tej kartce , która jest przy paczce , uwierzcie bardzo to pomaga listonoszom . Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6498074 Napisano: 14.06.2018 14:24:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Halo nagrody ? Osłodźcie ten czas smutku i bólu Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6497482 Napisano: 13.06.2018 13:53:12 w Czy informują/ informowali?
niunia-k napisał(a):

Tenzi smolar (kolejny etap) ?

podbijam swoje pytanko , nie jestem na bieżąco ? Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6495524 Napisano: 07.06.2018 18:02:16 w Czy informują/ informowali?
Tenzi smolar (kolejny etap) ? Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6495086 Napisano: 06.06.2018 13:04:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w loterii Ty wygrać w swoja grupa można wysłać dowolną gramaturę crunchipsów ? Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6494616 Napisano: 05.06.2018 11:40:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
UWAGA właśnie odebrałam paczkę z Pięknie być kobietą , LOS Mejores . Paczka nie zabezpieczona wszystko zalane żelami , nawet głupie szczoteczki pójdą w kosz bo raczej nie mam zamiaru myć zębów żelem pod prysznic ....  Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6494390 Napisano: 04.06.2018 14:49:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
emotka  Wedel why ???  Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6493881 Napisano: 01.06.2018 21:02:23 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie , że powinnam śmigać na rowerku , ale prawdopodobnie przesiliłam kolano emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6493866 Napisano: 01.06.2018 19:53:00 w Czy informują/ informowali?
Dc . pepsi i lays ? Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6493448 Napisano: 30.05.2018 16:11:32 w Czy informują/ informowali?
Wedel kiedy informuje ? dziś chyba było losowanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6493202 Napisano: 29.05.2018 19:44:53 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

Szukam info na temat konka Wawel na wagę: ile gramów cukierków potrzebne jest na pa-ra-gonie by cokolwiek dodać na konto ? Czy jest jakiś przelicznik ? 
PS. Nie gram tam, ale od czasu do czasu kupuję te cukierki i chciałabym się wymienić na coś...  emotka emotka

Za zakup  Produktów na wagę o gramaturze od 100g do 200g Uczestnik otrzyma 1 serduszko, za zakup produktów o gramaturze od 201g do 300g Uczestnik otrzyma 2 serduszka, za zakup Produktów o większych gramaturach Uczestnik otrzyma serduszka wg poniższej tabeli,  a system automatycznie przekaże określone kwoty na wybrany przez Uczestnika cel użytecznie społeczny realizowany przez daną Organizację wg poniższej tabeli:

Produkt luz – wg wagiKwota automatycznie przekazywana na cel użyteczny społecznie wybrany przez UczestnikaLiczba serduszek w Programie100g – 200g1,00 pln1 serduszko201g - 300g2,00 pln2 serduszka301g - 400g3,00 pln3 serduszka401g - 500g4,00 pln4 serduszka501g - 600g5,00 pln5 serduszek601g - 700g6,00 pln6 serduszek701g - 800g7,00 pln7 serduszek801g - 900g8,00 pln8 serduszek901g-1 000g9,00 pln9 serduszek Wyświetl w wątku >>

niunia-k

#6492892 Napisano: 28.05.2018 15:26:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
znowu nic  ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6490698 Napisano: 18.05.2018 17:12:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tak mi źle , tak mi źle , tak mi szaro .... Znowu nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0