Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika niunia-k

niunia-k

#6698931 Napisano: 24.04.2020 12:40:06 w SZUKAM....
ashanti napisał(a):

niunia-k napisał(a):

malgol napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Dostałam maila że kurier wiezie coś do mnie... nic nie zamawiałam .. nic nie wygrałam. Ale co dziwne nadawca SMOLAR emotka
Wiecie o co chodzi ?

Somat

nie grałam emotka

Może nagroda z Delikatesow Centrum? Do mnie właśnie dotarła... od Smolara  emotka

No czekam na Delikatesy, ale Smolar ? to by się rozwiązało Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6698900 Napisano: 24.04.2020 10:31:04 w SZUKAM....
malgol napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Dostałam maila że kurier wiezie coś do mnie... nic nie zamawiałam .. nic nie wygrałam. Ale co dziwne nadawca SMOLAR emotka
Wiecie o co chodzi ?

Somat

nie grałam emotka Wyświetl w wątku >>

niunia-k

#6698897 Napisano: 24.04.2020 10:24:09 w SZUKAM....
Dostałam maila że kurier wiezie coś do mnie... nic nie zamawiałam .. nic nie wygrałam. Ale co dziwne nadawca SMOLAR emotka
Wiecie o co chodzi ? Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6690808 Napisano: 18.03.2020 13:08:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ehhh cisza pustki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6687071 Napisano: 02.03.2020 11:11:23 w Wkurza mnie...
bejca11 napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Nauczycielka z mojego miasteczka, wyjechała z grupą młodzieży na wymianę szkolną do Włoch emotka
Po powrocie młodzież miała zostać w domu, ale nauczyciele normalnie do pracy.
Okazało się że nauczycielka( btw z mojego otoczenia) wczoraj zgłosiła się na SOR z mega wysoką gorączką, już pomijam to że powinna zadzwonić do sanepidu albo do szpitala zakaźnego ... Wiem napiszecie nie panikujmy, ale ludzie to jest totalna nieodpowiedzialność.  emotka

Czyżby TG? emotka  

Nie mała miejscowość w Małopolsce Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6687069 Napisano: 02.03.2020 11:06:30 w Wkurza mnie...
Nauczycielka z mojego miasteczka, wyjechała z grupą młodzieży na wymianę szkolną do Włoch emotka
Po powrocie młodzież miała zostać w domu, ale nauczyciele normalnie do pracy.
Okazało się że nauczycielka( btw z mojego otoczenia) wczoraj zgłosiła się na SOR z mega wysoką gorączką, już pomijam to że powinna zadzwonić do sanepidu albo do szpitala zakaźnego ... Wiem napiszecie nie panikujmy, ale ludzie to jest totalna nieodpowiedzialność.  emotka Wyświetl w wątku >>

niunia-k

#6685460 Napisano: 24.02.2020 17:20:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Gillette biedronka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6684784 Napisano: 21.02.2020 11:36:12 w Informują
Informują z Konkurs "Woseba – wyjątkowa kawa, wyjątkowe wspomnienia" Hitpol

Rodzaj powiadomienia: Mail
Dodatkowe informacje:
Mail o godzinie 9:31, bez podania rodzaju nagrody Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6683773 Napisano: 17.02.2020 18:01:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs Biedronki gillette uefa, wyczytałam że można max do 400 znaków w smsie, a teraz pytanie co z polskimi znakami?
W regulaminie nie doczytałam, ale wiadomo że użycie polskich znaków ograniczy pisanie.
Jak wysyłacie? Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6683660 Napisano: 17.02.2020 12:26:49 w Pożegnanie Amif
asantesana napisał(a):

Jutro przed południem jestem umówiona z bubbą w kwiaciarni, zamówimy kwiaty w takiej formie, aby kwiaciarnia dostarczyła je na miejsce i żeby było dobrze. Mam plan, aby były w kolorach e-konków (zieleń, biel, czerwień). Napis prosty, taki jak zaproponowała malenka89, aby nie było kontrowersji. We środę rano bubba (dziękuję) podejdzie zrobić zdjęcie, aby uciąć spekulacje co do urody kwiatów. Następnie odczekam 2-3 dni, aby już wszystkie wpłaty zostały zaksięgowane i pomyślimy nad formą wyboru celu charytatywnego, aby uniknąć kolejnych kontrowersji. Mam nadzieję, że uszanujecie nas, bo od wczoraj nie robię nic innego, tylko zajmuję się tym tematem i odpisywaniem na pw. 

Szacunek i wielkie dziękuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6683593 Napisano: 17.02.2020 11:07:01 w Pożegnanie Amif
koniczynka123 napisał(a):

A ja nie jestem ani za mszą (mimo, że jestem katoliczką) ani za wieńcem. Owszem jakaś wiązanka z szarfą ale zebrane pieniądze faktycznie przeznaczyłabym na KONKRETNE chore dziecko lub coś konkretnego a nie fundacje gdzie połowę zgarnia organizator emotka Renia (podobnie jak ja) nie chciałaby żeby pieniądze(prawie 300 zł-koszt wieńca) wylądowało na śmietnisku emotka Fajnie jakby się wypowiedziała tu Ania(krewna Reni) ale może nie wchodzi teraz na forum. Ona najlepiej by wiedziała na co przeznaczyć tą kwotę. Dwa lata temu zmarła stasiak50(siostra innej obecnej forumowiczki) i było w sumie cicho na forum emotka

Przelew zrobiony ... Koniczynka ma rację, mała wiązanka, reszta na konkretny cel emotka zróbcie szybką ankietę na forum Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

niunia-k

niunia-k

#6683223 Napisano: 16.02.2020 15:44:04 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Nie cierpię nowej wersji strony emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

niunia-k

#6682739 Napisano: 14.02.2020 12:26:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic , pusto, zero, null emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6678196 Napisano: 29.01.2020 14:35:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Gdzie moje szczęście emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6677647 Napisano: 27.01.2020 18:48:18 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

joan napisał(a):

angie222 napisał(a):

(...) Jak ktoś jest szczupły, to chyba na każdym kroku musi udowadniać, że normalnie je. Jak ma nadwagę, to pewnie je pączki do kawusi przed śniadaniem. Zawsze źle. emotka


Mnie najbardziej szokuje podejście "wpiernicza jak głupia, a nic nie grubnie, co za szczęściara, ale super przemiana materii!" Nie ma czegoś takiego. Ale za to są: choroby tarczycy, niewydolność nerek, problemy z wchłanianiem substancji pokarmowych itp.

Czy tak trudno jest dodać dwa do dwóch? Czy ludziom naprawdę nie wydaje się dziwne, że ktoś się obżera i nie przybiera na wadze? Serio tak trudno zrozumieć, jak działa układ trawienny i reszta organizmu? Chudość stała się synonimem zdrowia emotka

Mimo wszystko wolałabym jeść i chudnąć. 
Mam niedoczynność tarczycy i Hashimoto. Przez ostatni rok przytulam dobre 10 kg. Tarczyca mi skacze ostatnio bardzo. Do tego musiałam brać sterydy przez 3 miesiące i waga też poszła w górę. I docinki ze strony np. teścia czy kogoś z rodziny p.t. Ale przytulam. No kurła.... gdzie moja figura się pytam emotka

Oj jak mnie wkurza słowo sterydy, na nie trzeba bardzo uważać, wzmagają nasz apetyt i zatrzymują wodę w organizmie, dla otuchy powiem że da się to pokonać. Cos takiego jak dobra przemiana materii istnieje emotka   od maja 2019 zmieniłam swoje nawyki żywieniowe - 20 kg emotka Pozdrawiam i zdrowia życzę każdemu kto choruje na cokolwiek Wyświetl w wątku >>
0 0

niunia-k

#6676811 Napisano: 24.01.2020 11:51:33 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Wydaje się że piszesz o zupełnie innych czasach na forum. Bo ja wspominam początki forum, była nas dosłownie garstka więc to o czym piszesz nie miała wcale miejsca wtedy.


Całkiem możliwe, natomiast człowiek ma tendencje do idealizowania przeszłości. Zawsze znajdzie się ktoś fajny i zawsze: niefajny, tak wychodzi statystycznie emotka

Bardzo możliwe, ta nasza garstka jest wspaniała do dziś dzień, a sam założyciel forum udzielał się i grał z Nami emotka No nie apoccalipsa Wyświetl w wątku >>

niunia-k

#6676804 Napisano: 24.01.2020 11:41:31 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Gdziekolwiek bym nie trafiła: grupa na serio, Grupa towarzyska, grupa dotycząca jakiegoś zagadnienia ZAWSZE ale to ZAWSZE CZYTAM że ooo kiedyś to było fajniej, kiedyś to była grupa/forum, a teraz to jest bez sensu. I wiecie co? Polecam wszystkim TEDex Jacka Walkiewicza "Pełna moc możliwości" gdzie mówi o tym, że nie ma stabilizacji. I warto doświadczać różnych rzeczy i na tym życie polega. A nie na tym, że kiedyś było lepiej i tacy fajni ludzie byli... Myślicie że fajni ludzie tylko byli? Że już nie spotkacie innych fajnych?
Czytam to i czytam i zawsze na chwilę robi mi się odrobinę przykro. Bo jakoś zawsze dołączam do tych grup/forów już po tym mitycznym "kiedyś było fajniej i fajni ludzie pisali..." I założenia już wiadomo że fajnie nie jest, bo fanie było...
A jestem tu półtora roku. 

Życzę Wam dostrzeżenia nowych fajnych ludzi i tworzenia codziennie nowych fajnych czasów


Jestem tutaj zarejestrowana od 12. lat, a forum podczytuję jeszcze dłużej i powiem Ci, że ja również nie pamiętam tego mitycznego Edenu emotka Napiszę o tym, co pamiętam z tych "cudownych czasów", a dotyczy forum emotka
1) wysyłanie zgłoszeń niezgodnych z regulaminem na każdy konkurs z fajnymi nagrodami, nagradzanie takich zgłoszeń samochodami i prezentowanie tych zgłoszeń publicznie, czego efektem były kolosalne awantury z organizatorami, mejlowe żale kierowane do sponsorów i personalny hejt na laureatów oraz ich rodziny,
2) permanentne granie w każdym możliwym konkursie bez posiadania paragonów, co skutkowało codziennym!!! zaśmiecaniem całego!!! forum (oraz mojego nie-smartfona) wpisami o paragonach (teraz z agencji, co nie chce numeru paragonu w zgłoszeniu, zostało tylko prehistoryczne Albedo). Syf w każdym wątku, spam na PW, bezczelność do granic możliwości... i tak przy każdym konkursie. Piedrolca można było dostać.
3) na pewno atmosfera na forum była luźniejsza, ale powiedzmy sobie wprost: niejednemu z nas przez ten czas życie tak dało w kość, że zniknęła gdzieś ta lekkość bytu. Nie oczekujcie, że inni będą takimi samymi ludźmi, jak 16 lat wcześniej, bo i Wy się zmieniliście.

Wydaje się że piszesz o zupełnie innych czasach na forum. Bo ja wspominam początki forum, była nas dosłownie garstka więc to o czym piszesz nie miała wcale miejsca wtedy. Wyświetl w wątku >>

niunia-k

#6676785 Napisano: 24.01.2020 11:02:44 w WC - rozmowy o wszystkim
asantesana napisał(a):

donia7 napisał(a):

Prosiaczku kiedyś byli tacy konkursowicze, którzy wymiatali, udzielali się na forum, dawali porady. Pamiętam jak w konkursie Timotei w Biedronce na 40 nagród było 35 wygranych na forum, bo tyle osób się pochwaliło. Ja dopiero wtedy zaczynałam, ale ludzie potrafili kosić takie nagrody i nikt tego nikomu nie wypominał. Wątek "Gratulacje dla wygranych" wręcz tętnił życiem emotka  

Teraz coś napisać, to zaraz dogryzanie. Na tylu forumowiczów są super ludzie, ale pojawiają się też tacy trolle, którzy tylko się udzielają, aby dogryźć i zrobić komuś przykrość.

Gdyby nie to, to forum nadal ma swój urok, ja lubię tu zaglądać cały czas emotka  

Ale kiedy "kiedyś"? Chyba że grałaś wcześniej, przed rokiem rejestracji na forum. Bo ja jestem tu od początku 2012 roku i owszem, zmieniło się wiele, ale przede wszystkim łatwość/trudność wygrania czegokolwiek. Tylko czy to efekt zmiany forum czy zmiany konkursów i wzrost konkurencji? Kilka lat temu na zgłoszenie wydawało się 2 zł, teraz 20, nagród typu 100 iPadow było na pęczki, teraz 1 tablet i 100 past, konkurencja też wzrosła wielokrotnie. A cenzuraburze i afery plagiatowe były odkąd pamiętam, tyle że ludzi mniej na forum to i afer trochę mniej...  

Tak to było "kiedyś" grałam dużo dużo wcześniej niż powstało forum. Grałam zanim niektórzy z tego forum się narodzili emotka emotka emotka Dlatego wkurza mnie to że kiedyś było fajniej i niestety nie jest inie będzie. Takie czasy że każdy każdemu wilkiem. Każdy by tylko chciał, każdy pod innym dołki kopie, kwitnie kradzież własności intelektualnej i o zgrozo pomimo udowodnienia tego czynu, dana osoba nic sobie z tego nie robiła. Jak mnie to wkurza.  Wyświetl w wątku >>

niunia-k

#6676442 Napisano: 23.01.2020 12:14:28 w WC - rozmowy o wszystkim
jkkp napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

alea napisał(a):

kreatia napisał(a):

alea napisał(a):

kreatia napisał(a):

niunia-k napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kreatia napisał(a):

ja z Wami! emotka  niestety mojego pierwszego konta już nie ma, ale zarejestrowałam się dokładnie 5 września 2006 roku emotka

zaczynam czuć się tu staro emotka w czerwcu stuknie 15 lat jak się tu zarejestrowałam...

To mnie wkurza że ja zaczynam się czuć staro , e nie czekajcie ja jestem stara emotka emotka emotka

konkursowe babunie emotka  staż konkursowania dłuższy, niż pracy  emotka emotka

Dołączam do babć konkursowych 9 lutego mija 14 lat jak jestem na forum, wkurza mnie za ten czas tak szybko leci emotka   

Babciu, i tylko jeden post? emotka artretyzm dokucza? emotka

Czystki zrobiłam emotka , teraz lepiej czytać niż pisać. Kiedyś forum tętniło innym życiem. Wkurza mnie to, że te czasy juz nie wrócą emotka   

Może by tak na tę okoliczność zrobić zlot czternastkowych forumowiczów emotka

W tym roku 16 lat na forum mi pyknie i chyba jedna z nielicznych posiadam swoje konto od początku, żal mi tamtych dawnych czasów i tego co wtedy to forum wnosiło dla Nas wszystkich emotka . Aż mi się łezka zakręciła na myśl o początkach forum, fajnie było.... tak z sercem....

Wkurza mnie że te czasy minęły, a było jakoś fajniej, życzliwiej, nie czuło się zazdrości i zawiści ... Wyświetl w wątku >>