Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika barbara1910

barbara1910

#4037897 Napisano: 10.01.2011 11:01:10 w Wkurza mnie...
kingaa napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

swibek napisał(a):

grzegorz543 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

kingaa napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy! Zasiedziałam się przy jednym i zapomniałam o pizzy no i się spaliła emotka i teraz muszę na szybko robić coś innego na obiad, bo pizza niejadalna emotka


Ooo! emotka emotka
A piekarnik się nie spalił? Kingaa - morderca sprzętu AGD/RTV emotka
Ja przez konkursy przypaliłem wodę emotka


he ale wody chyba sie nie da przypalic chyba ze garnek spaliles ja kiedys mleko na czarno przypalilem bo sie zaczytalem i zapomnialem a potem ide do kuchni a tu czarno w domu


a jajka na suficie miałeś kiedyś? emotka emotka fajny widok.. i uczucie.. emotka


emotka tez tak mialam i jeszcze mialam zupe zweglona ...widok niesamowity emotka



od razu mi lepiej jak was czytam emotka że aż się nie nadaję do tego topu emotka
Widzisz Smsowicz... czepiaj się innych! Są zdolniejsi emotka


emotka i czajnik tez spalilam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#4037804 Napisano: 10.01.2011 10:41:16 w Wkurza mnie...
swibek napisał(a):

grzegorz543 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

kingaa napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy! Zasiedziałam się przy jednym i zapomniałam o pizzy no i się spaliła emotka i teraz muszę na szybko robić coś innego na obiad, bo pizza niejadalna emotka


Ooo! emotka emotka
A piekarnik się nie spalił? Kingaa - morderca sprzętu AGD/RTV emotka
Ja przez konkursy przypaliłem wodę emotka


he ale wody chyba sie nie da przypalic chyba ze garnek spaliles ja kiedys mleko na czarno przypalilem bo sie zaczytalem i zapomnialem a potem ide do kuchni a tu czarno w domu


a jajka na suficie miałeś kiedyś? emotka emotka fajny widok.. i uczucie.. emotka


emotka tez tak mialam i jeszcze mialam zupe zweglona ...widok niesamowity emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#4034006 Napisano: 09.01.2011 11:04:34 w Rossmann
wsciekly napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

kurcze, tez chciałem tą karmę emotka



gustujesz w takich przysmakach emotka


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#4033895 Napisano: 09.01.2011 10:21:39 w Wkurza mnie...
sa paragrafy na ktore mozna sie powolac ...paragraf 286 i to powinno tez jej dac do zrozumienia Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#4033882 Napisano: 09.01.2011 10:18:48 w Wkurza mnie...
jesli macie do niej adres wyslijcie list polecony,w ktorym to napiszecie ,ze dajecie jej np tydzien na oddanie kasy albo zwrot towaru ,bo jesli nie zglosicie na policje Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#4033841 Napisano: 09.01.2011 10:07:53 w Wkurza mnie...
jaspeer napisał(a):

@barbara jeśli ma długi i nie może z nich wyjść, wystarczy napisać, albo zadzwonić i zawsze można dojść do porozumienia poprzez rozłożenie na raty, albo odesłanie wygranych, które od nas wzięła (jeśli to bony, albo coś, jest to koszt 4,15 na poczcie)... brak woli zakończenia transakcji świadczy tylko o jednym - o oszustwie...


dokladnie ,albo nie biore skoro nie stac mnie...3 misiace to jednak za dlugo
dzasmina napisał(a):

jaspeer napisał(a):

@barbara jeśli ma długi i nie może z nich wyjść, wystarczy napisać, albo zadzwonić i zawsze można dojść do porozumienia poprzez rozłożenie na raty, albo odesłanie wygranych, które od nas wzięła (jeśli to bony, albo coś, jest to koszt 4,15 na poczcie)... brak woli zakończenia transakcji świadczy tylko o jednym - o oszustwie...


masz rację, ale... no nie życzę jej źle, ale może dziewczyna naprawdę 'zaniemogła'? Próbowałeś do niej zadzwonic?


ale po nim kalisto wyslala bony tylko nie wiem kiedy,wiec cos tu jest nie halo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#4033829 Napisano: 09.01.2011 10:05:00 w Wkurza mnie...
gdzies byl watek o udanych wymianach i transakcjach,wpisujecie sobie nicki osob,bo szkoda waszych nerwow,pieniedzy,ktore nie wisza na drzewie jak sie komus wydaje i uchronicie nastepne osoby emotka no jednym slowem nie fajnie ze do takich rzeczy dochodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#4033807 Napisano: 09.01.2011 09:58:10 w Wkurza mnie...
jaspeer napisał(a):

@kalisto1986 u mnie też było tak, że jak nie miała kasy mogła odesłać przedmiot wymiany emotka

@barbara1910 ile czekam? od października...


no to dlugo ,az za dlugo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#4033804 Napisano: 09.01.2011 09:57:21 w Wkurza mnie...
moze ma dlugi i nie moze teraz z nich wyjsc emotka no ale to nie tlumaczy ja bo skoro wymiana byla dawno temu powinna sie skontaktowac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#4033795 Napisano: 09.01.2011 09:55:11 w Wkurza mnie...
jaspeer jak dlugo czekasz na pieniazki emotka ona juz dlugo jest na forum raczej nikt sie na nia nie skarzyl emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#4033777 Napisano: 09.01.2011 09:51:05 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

wkurza mnie to mało powiedziane, wqrwia mnie chamstwo, kłamstwo i oszustwo ...
Bo inaczej chyba nazwać tego nie można, a 2 miesiące proszenia się o albo umówione w związku z wymianą rzeczy to dla mnie zdecydowanie za dużo.
300 zł to dla mnie nie jest mała kasa.
Andzia2005 wierze, że jeszcze się odezwie, ale na chwile obecną jestem gotowa zrobić wieeelki dym.
Bo zrozumiem wszystko a dwukrotnie zaginiony przelew plus zaginiona paczka na poczcie, a do tego kilkutygodniowe milczenie to nawet jak dla mnei za dużo i mam nadzieje że dziewczyna się odezwie bo chyba nikomu nie jest miły kontakt z policją
emotka


jaspeer napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

wkurza mnie to mało powiedziane, wqrwia mnie chamstwo, kłamstwo i oszustwo ...
Bo inaczej chyba nazwać tego nie można, a 2 miesiące proszenia się o albo umówione w związku z wymianą rzeczy to dla mnie zdecydowanie za dużo.
300 zł to dla mnie nie jest mała kasa.
Andzia2005 wierze, że jeszcze się odezwie, ale na chwile obecną jestem gotowa zrobić wieeelki dym.
Bo zrozumiem wszystko a dwukrotnie zaginiony przelew plus zaginiona paczka na poczcie, a do tego kilkutygodniowe milczenie to nawet jak dla mnei za dużo i mam nadzieje że dziewczyna się odezwie bo chyba nikomu nie jest miły kontakt z policją
emotka


andzia2005? widzę, że nie tylko mnie za skórę zalazła ta emotka złodziejka!! 150zł jest mi dłużna i odkąd tylko się upomniałem, nagle zniknęła emotka harry portier XXI wieku się znalazł!! nie wiem jak Ty, ale ja nie odpuszczę emotka emotka
złodziejstwo należy tępić i to w zarodku!! może wspólna wycieczka do zielonki, na ulicę piastowską pomoże??
emotka emotka emotka

moze wyjechala na wycieczke do krajow egzotycznych ,tylko ze do tej pory raczej bylaby juz
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#4018905 Napisano: 04.01.2011 11:30:03 w Inne mniejsze markety
ilonar2301 napisał(a):

Jak myślicie- kiedy TQG będzie informował z Intermarche? Znów cisza w Regulaminie o dacie wytypowania zwycięzców emotka

jeszcze listy z vizira nie ma
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#4018853 Napisano: 04.01.2011 11:08:12 w PODZIĘKOWANIA
miriam napisał(a):

emotka swibek emotka

dziękuję za pomoc emotka
i przemiłą pogawędkę

swibek jest moja
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#4016825 Napisano: 04.01.2011 01:22:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

Uwaga! Ze względu na zarzut dotyczący praw autorskich, redakcja była zmuszona zmienić wynik konkursu. Na przyszłość prosimy uczestniczki, aby nie nadużywały zaufania redakcji - taki dopisek pojawił się już na w-spodnicy.pl, wyniki zostały zmienione.


a co to za konkurs bo nie pamietam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#4015601 Napisano: 03.01.2011 10:34:22 w PODZIĘKOWANIA
kingaa napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

kingaa napisał(a):

Dzięki Dawidekk i Barbara1910 emotka emotka plus wielkie dzięki dla tych, którzy mi pomogli i zagłosowali! emotka Udało się i dzięki temu będę miała prezent urodzinowy dla narzeczonego i jednocześnie idealny prezent walentynkowy dla nas emotka emotka


emotka ale zabierzez mnie tak jak obiecalas emotka



Oczywiście, biorę wszystkich! I powiem im, że zamiast jednego pokoju mają mi zarezerwować wszystkie emotka


dokladnie tylko dla mnie i Piotra osobny...ja tobie tez Kingus bardzo bardzo dziekuje emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#4015573 Napisano: 03.01.2011 10:27:23 w PODZIĘKOWANIA
kingaa napisał(a):

Dzięki Dawidekk i Barbara1910 emotka emotka plus wielkie dzięki dla tych, którzy mi pomogli i zagłosowali! emotka Udało się i dzięki temu będę miała prezent urodzinowy dla narzeczonego i jednocześnie idealny prezent walentynkowy dla nas emotka emotka


emotka ale zabierzez mnie tak jak obiecalas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#4015351 Napisano: 03.01.2011 09:40:44 w dzis mam urodzinki
mia napisał(a):

mariolakal napisał(a):

martul, mia - zdrówka i duuuuuużżoooo samochodzików, wycieczek itp. w nadchodzącym roku !!!
emotka


Oj, dopiero teraz tu zajrzałam emotka
Dziękuję Ci bardzo, bardzo! emotka
Wszystkiego dobrego dla Ciebie w Nowym Roku! emotka emotka emotka


chochliczka napisał(a):

mariolakal napisał(a):

chochliczka - Wszystkiego NAJ, NAJ, NAJlepszego !!! Szczególnie zaliczenia wszytkich egzaminów, poprawy finansów i duuuuuuuużżżżżżżżzoooooo wypasionych nagród /zwłaszcza tych głownych/ !!! A z leszka chętnie skorzystam bo u mnie już tylko puste puszeczki... emotka emotka


Mariolu dziekuje emotka emotka Ja Tobie tez zycze wielu nagrod takich super zarowno dla Ciebie jak i dla wnusia i calej rodzinki emotka i poprawy finansow tez emotka ) emotka


Wszystkiego najlepszego! emotka
emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#4015332 Napisano: 03.01.2011 09:38:13 w dzis mam urodzinki
mariolakal napisał(a):

martul, mia - zdrówka i duuuuuużżoooo samochodzików, wycieczek itp. w nadchodzącym roku !!!
emotka

Martus jak moglam tu nie wejsc
emotka Wszystkiego naj najlepszego i spelnienia wszystkich marzen emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#4015229 Napisano: 03.01.2011 09:08:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
evja zlosc pieknosci szkodzi emotka jutro beda inne wyniki to sie powkurzamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#4015225 Napisano: 03.01.2011 09:06:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
evja napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

evja napisał(a):

Mi od jednej z laureatek udało się zdobyć kontakt do kobiety zajmującej się konkursem emotka .
Mam jednak nadzieję, że gdy usłyszę jakąś błahą wymówkę pokażemy siłę sprzeciwu wobec plagiatów i zaatakujemy jej skrzynkę pocztową emotka . Prawda?

nie bralam udzialu i nie chce mi sie pisac
emotka a po drugie gra nie warta swieczki to tylko kosmetyki emotka



Ale mi nawet nie o jakieś nagrody chodzi, tylko o zasady.
Chciałabyś kiedyś zobaczyć własne opowiadanie, wiersz, zdjęcie podpisane czyimś nickiem/nazwiskiem?
Mnie to tylko doprowadza do szaleństwa i wolę nie przymykać na to oczu - bo... nie potrafię xD

Ale oczywiście przecież nikt nie musi pisać, szukałam ludzi których też wkurzają takie pierdoły xD


ty mnie zle zrozumialas... nie bralam udzialu wiec nie bede pisala dla kosmetykow donosow ,o to mi chodzilo...jesli uwazasz ze twoja praca jest zerznieta pisz takie masz prawo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0