Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lilithbb

lilithbb

#5608976 Napisano: 10.03.2013 19:56:05 w Konkursowiczki w ciąży
quaqua napisał(a):

Dziękuję Wam za gratulacje emotka Powiem tylko, że planowa cesarka wcale nie jest taka fajna... Pozbawione to wszystko było jakiejś takiej magii, podniosłości. Ot, kolejna na taśmie. Córeczka pierwszą dobę praktycznie całą przepłakała. Ponoć dzieci z planowych cięć są bardziej "rozchwiane" i nie mogą się odnaleźć, teraz już jest lepiej. Walczymy o laktację emotka


Nie zauważyłam żeby moje dzieci po cc były jakieś rozchwiane wręcz przeciwnie spały tylko i jadły emotka

A my już mamy miesiąc - jak to szybko przeleciało!
A to moja Anulka dzisiaj emotka
https://lh4.googl...oQ/s640/P3102954.JPG Wyświetl w wątku >>
0 0

lilithbb

#5603063 Napisano: 05.03.2013 20:31:17 w Konkursowiczki w ciąży
rachel napisał(a):

Dziewczyny poradźcie!!

Od jakiegoś czasu zauważyliśmy z mężem że Dominisia uderza główką o materac łóżka. Myśleliśmy że się bawi. Nasze łóżko kiedy jest pościelone jest bardzo miękkie, tak więc prawie się w nie wpada. Ale kiedy zobaczyłam że Dominisia to samo robi w swoim łóżeczku zaniepokoiłam się. Podczas wizyty u lekarza Pani dokttor powiedziała żeby obserwować...więc obserwujemy. Od tamtego czasu (ok tygodnia) byłam z małą cały czas i uderzyła przy mnie tylko raz kiedy była zezłoszczona na mnie że do niej nie idę. Dzisiaj jednak kiedy wyszłam na chwilę do kuchni, palił mi się obiad, zaczęła popłakiwać. Zaczęłam do niej mówić, że już idę , musiałam opanowac sytację. Nagle usłyszałam jak Dominisia płacze juz całkiem mocno tak jak sobie coś zrobi...no i zrobiła tym razem uderzyła głową o ścianę i to tak że ją bolało. Jestem przerażona...czy powinnam iść z nią do specjalsity już czy jeszcze czekać?? Czy to może normalne? Któryś z waszych maluchów też tak robi??

moja dwójka robiła to samo - po to żeby zwrócić uwagę,
córa jak zauważyła że to działa to biła głową po kilka razy dziennie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lilithbb

#5599141 Napisano: 01.03.2013 13:31:42 w Kupony Payback
Nie ma nic na allegro? Wyświetl w wątku >>
0 0

lilithbb

#5597008 Napisano: 27.02.2013 13:35:27 w Konkursowiczki w ciąży
Ja lata temu na bierzmowanie dostałam kasetę Spice Girls emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lilithbb

#5596623 Napisano: 26.02.2013 23:49:07 w Konkursowiczki w ciąży
Współczuję ci tego porodu.

Ależ mi narobiłyście smaka na fasolkę ... uwielbiam... Wyświetl w wątku >>
0 0

lilithbb

#5596609 Napisano: 26.02.2013 23:27:57 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

też mam swoje malinki przy nowym domku w zeszłym roku pierwsze owoce jedliśmy a w tym roku powinno być wiecej. Mam nadzieje ze czereśnie mi się tam przyjeły bo na jesień sadzilismy drzewka a tu gdzie mieszkam teraz mam piękną wyrośniętą czereśnie osobiście wypielęgnowaną emotka
Ale czereśnie to uwielbiam emotka
Mam też przy nowym domu zasadzoną jagodę co ma być krzakiem ale nie urosła w zeszłym roku za bardzo, owocow nie miała -mam nadzieje ze w tym roku nadrobi...

uwielbiam malinki - ja mam późną odmianę - zaczyna owocować dopiero od września. Muszę poszukać odmiany wcześniejszej... tylko żeby były słodkie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lilithbb

#5596604 Napisano: 26.02.2013 23:22:11 w Konkursowiczki w ciąży
Tak 3 CC powinna być ostatnia - zwłaszcza że dwie miałam poprzeczne a teraz pionową. Więcej dzieci nie planuję emotka

Co do bólu mi porodowy wydawał się lżejszy ponieważ mogłam coś ze sobą zrobić, oddychać, kulić się itp po CC leżysz nieruchomo i jedynie co możesz to prosić o środki przeciwbólowe emotka
Koło mnie leżała dziewczyna po pn i patrzyłam na nią z zazdrością jak jeszcze tego samego dnia śmigała, jadła itp

Oczywiście nie mówię tu o skrajnych przypadkach bo niektóre dziewczyny mają naprawdę straszne porody, widziałam na przykładzie mojej siostry która z miesiąc nie mogła się wyprostować... wtedy cieszyłam się z mojej cc emotka

W sumie to słyszałam kiedyś że dużo się dziedziczy, a jak było u was?
Moja mama miała ciężkie porody np po 1 miała 16 szwów. I każda moja siostra też ciężko rodziła - tylko ja miałam CC emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lilithbb

#5596314 Napisano: 26.02.2013 18:39:02 w Konkursowiczki w ciąży
Koleżanka miała taki problem z ułożeniem i doświadczona położna poleciła jej leżenie z uniesioną miednicą np z nogami wyżej i poduszką pod pupą - wtedy ponoć dziecko przesuwa się wyżej i łatwiej mu się obrócic.

Ja już jestem po 3 CC
Heh wspominam ją dobrze a bałam się tego szpitala w Bytomiu.
A jednak personel i pobyt super, zszyli mnie też ślicznie - ładniej niż w prywatnej klinice.
Ale akcję miałam taką:
termin CC na poniedziałek o 8 rano. Wieczorem mi zrobiła pielęgniarka golenie i płukanie, poszłam się położyć, wzięłam krzyżówki a tu wody mi odeszły emotka
A miałam wcześniej ktg które nic nie wykazało, czop nie odszedł wcześniej, ot tak w jednej minucie zaczęły się skurcze...
A była to niedziela wieczór, na oddziale dwie pielęgniarki i jeden lekarz.
Nie pozwolili mi nawet do wc wstać.
Na szybko wzywali chirurga (świetny facet) i reszte ekipy, cały czas się bali że urodze...
Teraz wam przyznam że te bóle porodowe to są chyba lżejsze niż te po cc. Mam porównanie ;D Wyświetl w wątku >>
0 0

lilithbb

#5595355 Napisano: 25.02.2013 19:13:32 w Konkursowiczki w ciąży
A co to za paputki?
Ja kupiłam dziś Werci i miała je 2 minuty na nogach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lilithbb

#5594999 Napisano: 25.02.2013 15:16:42 w Konkursowiczki w ciąży
Ja zawsze kupowałam na all bo masowo dla 2 pociech - wychodziło taniej niż na promocjach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lilithbb

#5593195 Napisano: 23.02.2013 10:32:13 w Konkursowiczki w ciąży
A moje pociechy wymalowały mi wczoraj szafę, na szczęście od środka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lilithbb

#5593061 Napisano: 22.02.2013 23:21:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
Patti_1993_ napisał(a):

Hej bierze ktoś z was udział w "Konkursach dla kobiet" na facebook'u?? Interesuje mnie czy ktoś kiedykolwiek w nich wygrał...


Na początku brałam teraz wydaje mi się że to oszustwo i przestałam. Nie znam nikogo kto by tam wygrał. Wyświetl w wątku >>
0 0

lilithbb

#5593060 Napisano: 22.02.2013 23:21:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
Patti_1993_ napisał(a):

Hej bierze ktoś z was udział w "Konkursach dla kobiet" na facebook'u?? Interesuje mnie czy ktoś kiedykolwiek w nich wygrał...


Na początku brałam teraz wydaje mi się że to oszustwo i przestałam. Nie znam nikogo kto by tam wygrał. Wyświetl w wątku >>
0 0

lilithbb

#5586824 Napisano: 16.02.2013 19:33:17 w Czas na zmiany...
I rozwiązał się problem kalendarza - po prostu miałam zablokowany przez Adblock emotka
Dziękuję za pomoc Annb bo ty mnie na to naprowadziłaś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lilithbb

#5586503 Napisano: 16.02.2013 12:08:48 w Czas na zmiany...
Dziękuję za pomoc tylko mam jeszcze jedno i chyba bardzo głupie pytanie.
Gdzie jest ten kalendarz?
Bo siedze już pół godzinie na stronie i go nie znalazłam O_o Wyświetl w wątku >>
0 0

lilithbb

#5586352 Napisano: 16.02.2013 07:44:21 w Czas na zmiany...
Można zobaczyć tak jak na poprzednim forum listę wszystkich dodanych dzisiaj konkursów czy tylko te ostatnie na głównej? Wyświetl w wątku >>
0 0

lilithbb

#5572941 Napisano: 03.02.2013 02:59:43 w Konkursowiczki w ciąży
Ostatnio czytałam 2 część Małego Księcia - taka książka do myślenia emotka

Jeśli nie oglądałaś filmu Wyspa Tajemnic z Leo sięgnij po książkę Wyspa tajemnic - Dennis Lehane
(o ile nie czytałaś) świetna!

Widziałyście gdzieś takie pieluszki taniej?
http://maylily.pl...-bambusowa-sowa-mini Wyświetl w wątku >>
0 0

lilithbb

#5572767 Napisano: 03.02.2013 11:20:44 w Wkurza mnie...
Fajnie się muszą mieć ludzie bez wyrzutów sumienia O_o emotka To taki żart emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lilithbb

#5572763 Napisano: 03.02.2013 11:13:10 w Wkurza mnie...
Niedawno szłam drogą i marzyłam, żeby tak znaleźć portfel bo mi kasy brakuje! Och co ja bym za to kupiła!
Następnego dnia przechodzę obok sklepu a na płocie wisi saszetka, biorę - ciężka. Zaglądam do środka: dokumenty, recepty, portfel. Nawet nie zaglądnęłam ile tam pieniędzy było i chyba dobrze bo by mnie korciło. emotka
A że byłam z moją dwójką dzieci nie miałam czasu na szukanie właściciela i po prostu oddałam na posterunku policji. Akurat był po drodze. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lilithbb

#5571643 Napisano: 01.02.2013 09:28:52 w Konkursowiczki w ciąży
I dlatego lubię kupować używane emotka
Wercia dostała pod choinke nowe spodnie, założyła je dwa razy i ma dziure na pupie a materiał zmienił się w ścierkę.
Ide na ciuchy, kupuję używaną rzecz i jeszcze nadaje się na kolejne dziecko emotka
Ostatnio w Biga za 7 świetnych ciuszków dałam ok 15 zł - w tym ogrodniczki z NEXT dla werci do przedszkola emotka
Szkoda że nie mam czasu bo bym tam chodziła i sprzedawała na all emotka Wyświetl w wątku >>
0 0