Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ashley878

ashley878

#2757601 Napisano: 16.10.2009 10:03:55 w Carrefour konkursy
pewnie ze nie powinno .. A za to nie dp jedna osoba tylko na pewno kilka... jak rusza taki konkurs to musi go sprawdzić kilka osób a że jednym się chce a innym nie ... No to ich problem! Wyświetl w wątku >>
0 0

ashley878

#2753600 Napisano: 15.10.2009 06:08:00 w Carrefour konkursy
Wiem bo tak jak napisalam wyzej wyslalam najpierw na niego smsa.. Ale w regulaminie nie było a tak jak pisze wszędzie podstawą do rozstrzygnięcia konkursu jest regumin Wyświetl w wątku >>
0 0

ashley878

#2753427 Napisano: 15.10.2009 05:09:04 w Carrefour konkursy
Dziewczyny! Trafiałam tu do was bardzo niedawno. W pierwszy dzień trwania konkursu knorr po wyjściu ze sklepu już w samochodzie wysłałam smsa na konkurs i odrazy po przyjściu do domu szukałam owego regulaminu. Dokładnie czytając natknęłam się na informacje że zgodnie z regulaminem smsy mam wysłać na numer 7141 a nie na 7135 jak wysłałam. Czytając dalej regulamin zauważyłam że powinnam dostać smsa zwrotnego którego nie wysłałam. Ponowiłam więc wysyłkę sms ów na numer 7141 i postanowiłam zadzwonić do careffura. Podkreślam był to pierwszy dzień konkursu godzina 12(południe) Zadzwoniłam więc na infolinie Carrefura i poinformowałam Panią o zaistniałej sytuacji. Kobieta kompletnie nie wiedziała o co chodzi nie wiedziała o konkursie. po około 15min rozmowy znalazła konkurs i gazetkę. Przeprosiła i powiedziała że sprawa zostanie zgłoszona i wszysko zostanie naprawiona. Na pytanie kto zwróci mi 5 zł za smsy wysłane na zły numer odpowiedziała że informacja ukaże się na pewno na stronie. I tu widzę ogromy problem! Sytuacja została zaniedbana podwójnie! Jakim prawem konkurs wygrał ktoś kto wysłał smsa nie zgodznie z regulaminem. Wg regulaminu tylko my mamy prawo do nagród! My naprawdę sobie nie zdajemy sprawy z powagi sytuacji a firma zajmująca się tym owszem, dlatego też chowa głowę w piasek i się nie odzywa. Złamanie reguaminu tak karygodne może graniczyć z bankructwem firmy! Wystarczy że kilka z nas poda sprawę do Biura praw konsumentów i koniec... Ja proponuje pisać do firmy i żądać zadość uczynienia. Wyświetl w wątku >>
0 0

ashley878

#2735865 Napisano: 09.10.2009 09:54:56 w Carrefour konkursy
Ja np. boje się czekać na nagrody że coś wygram.. specjalnie w pierwszy dziień konkursu nakupiłam tego knorra i wysłałam te smsy a paragony oczywiście zgubiłam,,, i booje się że coś wygram:P Wyświetl w wątku >>
0 0

ashley878

#2735639 Napisano: 09.10.2009 08:08:13 w Paragony
szukam paragonu johnsons ... please dobrz płacę emotka kontakt na pw Wyświetl w wątku >>
0 0