Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rooney

rooney

#7075196 Napisano: 18.01.2023 13:25:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie mam farta w loteriach - ok!! - ale chociaż jakaś rezerwa? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

rooney

#7074849 Napisano: 17.01.2023 08:46:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
glamlady88 napisał(a):

titinunu napisał(a):

nawrotkatv napisał(a):

Zestaw Batiste

u mnie tez.Sprawdzone na stronie

Też się tam widzę 😀

I ja. emotka  Pierwsza wygrana w 2023!! emotka Wyświetl w wątku >>

rooney

#7073743 Napisano: 11.01.2023 11:44:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lukasz6 napisał(a):

glamlady88 napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

https://skoczpowygrana.pl/
Milka za min. 30zł emotka

Badają nasze granice emotka

Jak dla mnie nawet 15zł za cukier + tłuszcz to zbędny wydatek a tu takie kwiatki...

Oszaleli. Gdyby jeszcze było więcej nagród, to może.... 

i tak masa osób kupi i zagra

Karlsbad już mnie nauczył, że w moim przypadku nie ma sensu siadać na belkę startową  emotka Wyświetl w wątku >>

rooney

#7073484 Napisano: 10.01.2023 10:23:09 w Lotto i inne
Jak ktoś gra przez internet: https://oferta.lo...lionowy-gracz-online - bonus i bilet do CINEMA CITY dla 1000 pierwszych osób  Wyświetl w wątku >>
2 pmww, darog 0

rooney

#7073140 Napisano: 08.01.2023 14:35:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie zapominajcie o czynniku rzeczywistej przydatności produktu i dostępności emotka  Taki przecier pomidorowy przyda się każdemu, zajmuje stosunkowo niewiele miejsca, nie kosztuje fortuny i jest powszechnie dostępny ... To jest na pewno meeega popularny konkurs co daje mi do myślenia, bo póki co tylko 2 zgłoszenia poszły emotka  chyba mi brakuje wiary emotka Wyświetl w wątku >>

rooney

#7073127 Napisano: 08.01.2023 13:37:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Minął juz tydzień nowego roku... U mnie jedno wielkie 0 emotka  Czekam na nowy tydzień i nowe wyniki, bo czasami nawet 1 nagroda może skutecznie poprawić humor emotka Wyświetl w wątku >>

rooney

#7072837 Napisano: 05.01.2023 18:27:00 w Moje konkursowe początki...
Mi też trudno przypomnieć sobie, jak to się zaczęło ... emotka Pierwsze wygrane to jakieś komiksy, gadżety z Kaczora Donalda i innych gazetek dla dzieci, ale to jeszcze za dzieciaka.

W połowie lat 00' chyba wkręciłam się w różne testowania. Streetcom, Rossnet, dużo kosmetyków z neta, rozdania na blogach ... I wtedy chyba pierwsza duża wygrana to w 2009 w serwisie POPulacja (jak Idea POP na kartę, bo serwis należał do Orange krótko po tym jak zmienili nazwę z Idea i robili różne promocje) można było wygrać 77 Nokii, ja właśnie taką jedną wygrałam, udzielałam się tam, ale potem stronka padła i ślad po niej został tylko gdzieś w necie. Ta różowa Nokia to było COŚ, takie wysuwane cudeńko emotka  

Mniej więcej w tym czasie trafiłam na artykuł chyyyba w Gazecie wyborczej opisujący zawodowych konkursowiczów. Pomyślałam sobie wow co za ludzie, głównie skupiano się na SMS'owcach, ale ktoś z wypowiadających się (może jesteś tu, hello?) wspomniał że konkursowicze mają swoje forum. Wpisałam w wyszukiwarkę i tak musiałam tutaj trafić  emotka  Z mojej daty rejestracji wychodzi, że około 2009. Na konkursy nigdy nie planowałam przeznaczać dużych nakładów finansowych ale na e-konkach zobaczyłam, że jest masa kreatywnych, które nic nie kosztują!!

To były fajne czasy. Grałam od czasu do czasu, duzo konkursów na krótkie hasła reklamowe, wprost ''na rymowankę'', publikacja nazwisk (czasy przed RODO emotka ) oraaaz ... wygranych wierszyków, tekstów! To było jednak bardziej transparentne, chociaż wiadomo jak wygrałam, zastanawiałam się, czy ktoś mnie nie splagiatuje przy innej okazji. Pamiętam że na forum były wpisy tropiące plagiaty, ale ja wtedy rzadko tu zaglądałam, tylko kojarzę te czasy. 

Wtedy był to bardziej ''spontan'', a dziś mam jakieś tam konkursowe marzenia, regularnie tu zaglądam, mam nadzieję że uda się coś spełnić i wszystkim tutaj też życzę spełnienia konkursowych marzeń oraz dobrych emocji podczas grania  emotka  Dzięki za ten wątek!! Wyświetl w wątku >>

rooney

#7072180 Napisano: 03.01.2023 11:54:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

rooney napisał(a):

Czy ten Violife nie miał przypadkiem a la wędlin kiedyś? W poprzedniej loterii kupiłam takie plastry i nawet nam smakowały ... a teraz widzę tylko "sery" emotka

Kiedyś miał, pytanie jak z dostępnością teraz w sklepach.

w regulaminie masz jakie to produkty i chyba z tego co czytam to same sery

A, faktycznie. Szkoda emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

rooney

#7072165 Napisano: 03.01.2023 10:51:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ten Violife nie miał przypadkiem a la wędlin kiedyś? W poprzedniej loterii kupiłam takie plastry i nawet nam smakowały ... a teraz widzę tylko "sery" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rooney

#7071381 Napisano: 30.12.2022 08:25:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw kosmetyków Nivea Men  emotka  Miła końcówka roku! Wyświetl w wątku >>

rooney

#7071315 Napisano: 29.12.2022 16:59:02 w co chcielibyście wygrać?
rooney napisał(a):

 rower
 gotówkę powyżej 1000 zł
 TV na nowe mieszkanie (bo obiecałam sobie, że nie kupię TV za własne emotka )
 wycieczkę albo chociaż wyjazd do SPA... 

z przyjemnością wrócę do posta w grudniu 2022!

No to wracam emotka  Udało się tylko z podkreślonym, wszystko inne nadal aktualne, dodatkowo marzy mi się ekspres do kawy... tyle konków kawowych przez cały rok, a u mnie bieda pod tym względem emotka  zobaczymy co tu nabazgram w grudniu 2023 ... Wyświetl w wątku >>

rooney

#7070829 Napisano: 27.12.2022 17:16:21 w Nasze wygrane w minionym roku
To był dobry rok, nie pamiętam, który już mój powrót do konkursów emotka  W tamtym styczniu zaczęło się wręcz doskonale, udało mi się w ciągu tych 12 miesięcy zdobyć nawet "główne" ale końcówka roku była beznadziejna... Mimo wszystko podliczyłam na szybko, że nagrody warte są spokojnie kilka tysięcy +, w tym część to gotówka czy bony. Najbardziej cieszą takie, które mogę podarować bliskim - smartfon, bilety na koncert , lub takie, z których korzystam codziennie, a na które nie pozwoliłabym sobie o tak - słuchawki bezprzewodowe, głośnik, biżuteria czy perfumy kupione za bony. Gram o to, co mi jest potrzebne, na co mam pomysł albo co komuś mogę sprezentować, dlatego obrendowane bluzy czy pufy obchodzę szerokim łukiem emotka  

Kolejny rok, kiedy dałam sie nabrać na parę loterii, a "uszczeliłam" tylko / aż  słodycze z Kinder emotka  Po tym roku trzymam się zasady, że wolę wysłać jedno dopracowane zgłoszenie kreatywne, bo to po prostu jest dla mnie przyjemność, niż kilkadziesiąt loterii. W moim przypadku gra w loterie nie jest warta świeczki ale za Was trzymam kciuki emotka   

Marzenia? Gotówka, autko i ekspres do kawy emotka  ale przyjmę każdą fajną elektronikę czy drobne agd bo jestem gadżeciara. 

Forumowiczom życzę masy kreatywności i cierpliwości w 2023 emotka Wyświetl w wątku >>

rooney

#7070171 Napisano: 22.12.2022 14:38:33 w Avanti
Niestety, ale to fatalna nieekologiczna praktyka... Bilety do kina - super nagroda - ale znając moje szczęście do Avanti, to o ile cokolwiek trafię - będzie to obrandowana bluza albo nie daj Boże ten puf, dla którego nie mam miejsca (swoją drogą - po polsku w słownikach ten puf, a nie ta pufa, jak widnieje na stronie) emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

rooney

#7070076 Napisano: 22.12.2022 10:39:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Ace wszystkie nagrody już poszły czy tylko pralki ? Jakos szybko rozwiązali ten konkurs 

podpinam się pod pytanko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rooney

#7068558 Napisano: 16.12.2022 10:12:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Oyakata: czy wszyscy już macie nagrody/powiadomienia? Ja nic nie dostałam na maila (nawet info, że idzie), a widzę, że część z Was ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rooney

#7067036 Napisano: 08.12.2022 20:20:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

Dział Wam strona TYMBARK "Daj coś od siebie"? Czy ktoś mógłby sprawdzić, czy się otwiera?

nie, własnie też weszłam spytać o to samo... server error...  Wyświetl w wątku >>

rooney

rooney

#7066566 Napisano: 07.12.2022 17:15:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wakacje z Orange, doładowanie emotka

Edit: oraz Netto Alpro, bon emotka   Wyświetl w wątku >>

rooney

#7064889 Napisano: 01.12.2022 10:28:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Przyznam, że porażka za porażką u Avanti w tym półroczu pozostaje dla mnie tajemnicą emotka  Wiem, że jest na pewno dużo super zgłoszeń, ale nawet stówka? emotka  Pozostaje liczyć na odmianę losu w 2023...! Wyświetl w wątku >>
2 mia, rare85 0

rooney

#7064148 Napisano: 28.11.2022 17:55:08 w Lotto i inne
Czy w tym roku kod z lotterii drukuje się na kuponie z zakladami? Słyszałam, że tak, jeśli tak, to super emotka   duuużo sprawiedliwiej, bo kolektorzy czy zbieracze śmietnikowi (emotka ) nie będą mogli przechwycić wolnych kodów... może w końcu uda się coś wygrać? emotka Wyświetl w wątku >>