Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika serberta

serberta

#6310926 Napisano: 14.01.2017 16:35:08 w NIE polecam wymiany z....
darog napisał(a):

rkvi napisał(a):

darog napisał(a):

rkvi napisał(a):

asper01 napisał(a):

rkvi napisał(a):

Niestety jestem kolejną osobą, która nie poleca wymiany z jaulia...W zamian za voucher z Garniera o wartości 200 zł forumowiczka jaulia wysłała mi urządzenie Windomatic Vileda, które nie działa, w ogóle nie ładuje się bateria! Jaulia poleciła mi szukać na własną rękę na forum protokołu przekazania nagrody do reklamacji, gdyż ona kupiła to urządzenie na forum. Problem w tym, że nie wiem od kogo był kupiony Windomatic. Od początku jaulia mijała się z prawdą, począwszy od daty wysłania paczki. Gdy poprosiłam ją o adres, abym mogła jej odesłać zepsutą rzecz już nie odpisała. Dzwoniłam do organizatora loterii, w której wygrany byl Windomatic
i uzyskałam, odpowiedź, że aby można było skorzystać z gwarancji, to musi się z nimi skontaktować osoba, która ten przedmiot wygrała. Więc jeśli czyta to osoba, która jaulii sprzedała Windomatic, to bardzo proszę o kontakt, w przeciwnym razie zostanę bez vouchera, za to z zepsutym Windomatic Vileda emotka  

A tyle razy przestrzegałem przed nią, niejedną osobę, przecież to oszust, ech...

Dodam jeszcze, że wstrzymywałam się z napisaniem tego postu dobry miesiąc w nadziei, że uda mi się jakoś to załatwić z jaulia, niestety nie udało się...


jaulia i  ze mną się kontaktowała,,  ona szuka " cenzuraów" na tym forum.. za grill Webera za 750 zł proponowała multicoker HD3139/70  na moje wyraźna uwagę, że to mniej niż połowa wartości= podała iż może dołożyć + 50 zł Hebe (ciekawe czy z pełną kartą) - co dalej jest 50% wartości Webera.. Ona zwyczajnie ma tych z forum za idiotów.. dzisiaj tez jest na forum..

dziwna sprawa jaulia kupuje Windomatic Vileda.. by się potem tego pozbyć i zamienić..?? nie wie od kogo?? przecież w korespondencji może sprawdzić..

Myślicie, że jak zgłoszę sprawę na Policję, to zajmą się tym?

sprawdziłem dalej PW z jaulia... no jja jakieś.. 24 lipca była mowa, iż ma na wymiankę ową Vilede... to kupiła aby pół roku na forum pootem się wymieniac??

to jeszcze nic.. za 2 filiżanki z łaciatego 7 czerwca chciała blender bosch... który oferowałem w topie wymienie..
blender Bosch
MSM87160 nowy, nierozpakowanyhttp://www.ceneo....zukaj-Bosch+MSM87160

i to też nieświadomie?? cen nie widzi?


Ja tez kupiłam od niej niesprawny streamer za 250 zł nie dostałam protokołu przekazania nagrody, więc nie udało mi się wywalczyć wymiany, a naprawić się nie dało. Zostałam z bublem nie do użytku. Bardzo niesympatyczny kontakt , jakiś jazgot, oskarżenia. Opisałam to w wątku Wkurza mnie... ale po kilku dniach odpuściłam, bo dużo mnie to kosztowało nerwów, a do sądu nie chciałam iść. To było prawie rok temu. Tymczasem widzę, że nasto kontynuuje swój oszukańczy proceder i naciąga następnych.

Wyświetl w wątku >>

serberta

#6182127 Napisano: 09.04.2016 20:01:52 w Kupię...
Kupię kody do CC  lub Multikina Wyświetl w wątku >>
0 0

serberta

#6180940 Napisano: 06.04.2016 17:17:23 w Kupię...

serberta

#6174956 Napisano: 19.03.2016 21:41:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kurcze, to jest okropne w konkursach, że dla takiego zwykłego konkursowicza, sukcesy zdarzają się sporadycznie a porażki to chleb codzienny i powodują strasznego doła.  A  jeszcze  tutaj ma się wrażenie, że INNI stale wygrywają.  W temacie  od dawna nic.. Wyświetl w wątku >>
0 0

serberta

#6162688 Napisano: 19.02.2016 19:31:10 w Biedronka
czy jak wysyłaliście zgłoszenie na zott dostawaliście potwierdzenie na maila ? Wyświetl w wątku >>
0 0

serberta

#6151231 Napisano: 27.01.2016 21:56:14 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

joan napisał(a):

joan napisał(a):

serberta - nie jest tak, że w sklepie nie ma problemów ze zwrotem, żaden sklep nie ma obowiązku przyjąć używanego towaru. Nie ma takiego przepisu prawnego. Przy umowach na odległość również musisz oddać towar nieużywany, w oryginalnym opakowaniu itp.

Nadal nie wiadomo, czy steamer działa prawidłowo, czy nie. A to jest kluczowe.

bzowapani napisał(a):

W większości sklepów jest taka możliwość Saturn, MEDIA MARKT, EURO AGD , HIPErmarkety można towar zwrócić a sprzedający nawet do tego zachęcają. Myślę że zwrot butów które ktoś trzynał na czasami przepoconych i zagrzybionych stopach przez kilka godzin we własnym domu jest mniej kontrowersyjne niż krótkie wypróbowanie streamera. Bo jak inaczej przekonac się ,czy nam odpowiada. Jęśli jest ktoś kto nigdy nie zrobił nieudanego zakupu i nie próbował go zwrócić niech pierwszy rzuci we mnie kamień...

Wyświetl w wątku >>
0 0

serberta

#6151209 Napisano: 27.01.2016 21:34:27 w Wkurza mnie...
@cc_investigator napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

serberta napisał(a):

mia napisał(a):

joan napisał(a):

serberta napisał(a):

że wyrzuciłam w błoto 280 zł. Kupiłam z ogłoszenia tutaj na forum streamer philipsa, dogadałam się z sprzedająca na privie , wybrałam odbiór osobisty w Krakowie i dostałam coś co absolutnie mi nie jest do niczego potrzebne.Nie miałam możliwości wypróbowania , przekazanie streamera nastąpiło w Galerii. Chciałam zwrócić powołując się na umowę zawartą na odległość, ale sprzedająca odmawia mi tego prawa.  Streamer miał być do wygładzania delikatnych ubrań ale nie ma żadnego efektu. Kurcze nie wiem czy ten egzemplarz jest wadliwy czy philips produkuje buble?


Nie ma czegoś takiego w przypadku osób fizycznych.

Proponuję Ci pogadać z Philipsem na FB, może też inni użytkownicy steamera się do Ciebie na PW odezwą... W ten sposób dowiesz się czy "to to" tak ma działać, jak działa.
A jak się okaże, że urządzenie nie jest wadliwe, tylko nieskuteczne, to wystaw na Allegro. emotka
W przypadku osób fizycznych, tak jak napisała joan, można liczyć tylko i wyłącznie na dobrą wolę...

Dziękuję za pomysły , niestety na dobrą wolę nie mogę liczyć....

Jeśli sprzedalabym Ci nowy, pełnowartościowy towar, a on po prostu nie spelnilby Twoich oczekiwań to nie przyjelabym zwrotu. Bo co mnie to obchodzi, że Ci się odwidzialo, skoro towar jest już używany? To tak jakbyś kupiła cukierki, zjadła pół opakowania i powiedziała, że chcesz oddać, bo niedobre. 

Choć bardzo współczuję nieudanego zakupu, to też się zgodzę. Jeśli nie ma on wady, to właśnie ze sprzętu nowego stał się używanym. I niestety stracił na wartości. To co mnie drażni na aukcjach allegro to: "sprzęt zupełnie nowy, tylko 3 razy użyty". Nie wiem jakie znaczenie ma to przy steamerze, ale przy niektórych sprzętach miałoby bardzo duże.

Wyświetl w wątku >>
0 0

serberta

#6151200 Napisano: 27.01.2016 21:23:59 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

serberta napisał(a):

mia napisał(a):

joan napisał(a):

serberta napisał(a):

że wyrzuciłam w błoto 280 zł. Kupiłam z ogłoszenia tutaj na forum streamer philipsa, dogadałam się z jSprzedająca na privie , wybrałam odbiór osobisty w Krakowie i dostałam coś co absolutnie mi nie jest do niczego potrzebne.Nie miałam możliwości wypróbowania , przekazanie streamera nastąpiło w Galerii. Chciałam zwrócić powołując się na umowę zawartą na odległość, ale sprzedająca odmawia mi tego prawa.  Streamer miał być do wygładzania delikatnych ubrań ale nie ma żadnego efektu. Kurcze nie wiem czy ten egzemplarz jest wadliwy czy philips produkuje buble?


Nie ma czegoś takiego w przypadku osób fizycznych.

Proponuję Ci pogadać z Philipsem na FB, może też inni użytkownicy steamera się do Ciebie na PW odezwą... W ten sposób dowiesz się czy "to to" tak ma działać, jak działa.
A jak się okaże, że urządzenie nie jest wadliwe, tylko nieskuteczne, to wystaw na Allegro. emotka
W przypadku osób fizycznych, tak jak napisała joan, można liczyć tylko i wyłącznie na dobrą wolę...

Dziękuję za pomysły , niestety na dobrą wolę nie mogę liczyć....

Jeśli sprzedalabym Ci nowy, pełnowartościowy towar, a on po prostu nie spelnilby Twoich oczekiwań to nie przyjelabym zwrotu. Bo co mnie to obchodzi, że Ci się odwidzialo, skoro towar jest już używany? To tak jakbyś kupiła cukierki, zjadła pół opakowania i powiedziała, że chcesz oddać, bo niedobre. 

Sprzedający również sam przyznał że wypróbował streamer, ja również go wypróbowałam , dziesięć minut, cztery bluzki, przody. w dwa dni po zakupie . Bezpośrednio  po odebraniu stremera wyjechałam na krótko . Natychmiast poinformowałam Sprzedającego o tym że streamer  jest do niczego. Było to w 48 godzin o momentu gdy przekazano mi urządzenie.  Ma się to nijak do stwierdzenia że " zjadłam cukierki". Dla mnie to kosztowna nauczka by kupować raczej w sklepie gdzie nie byłoby najmniejszego problemu ze zwrotem, niż na forum. Te 10, 20 procent oszczedności nie jest warte tego stresu, kłopotu i możliwe, że straty finansowej Wyświetl w wątku >>
0 0

serberta

#6150594 Napisano: 26.01.2016 20:29:06 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

joan napisał(a):

serberta napisał(a):

że wyrzuciłam w błoto 280 zł. Kupiłam z ogłoszenia tutaj na forum streamer philipsa, dogadałam się z jaulią na privie , wybrałam odbiór osobisty w Krakowie i dostałam coś co absolutnie mi nie jest do niczego potrzebne.Nie miałam możliwości wypróbowania , przekazanie streamera nastąpiło w Galerii. Chciałam zwrócić powołując się na umowę zawartą na odległość, ale sprzedająca odmawia mi tego prawa.  Streamer miał być do wygładzania delikatnych ubrań ale nie ma żadnego efektu. Kurcze nie wiem czy ten egzemplarz jest wadliwy czy philips produkuje buble?


Nie ma czegoś takiego w przypadku osób fizycznych.

Proponuję Ci pogadać z Philipsem na FB, może też inni użytkownicy steamera się do Ciebie na PW odezwą... W ten sposób dowiesz się czy "to to" tak ma działać, jak działa.
A jak się okaże, że urządzenie nie jest wadliwe, tylko nieskuteczne, to wystaw na Allegro. emotka
W przypadku osób fizycznych, tak jak napisała joan, można liczyć tylko i wyłącznie na dobrą wolę...

Dziękuję za pomysły , niestety na dobrą wolę nie mogę liczyć.... Wyświetl w wątku >>
0 0

serberta

#6150582 Napisano: 26.01.2016 20:07:51 w Wkurza mnie...
że wyrzuciłam w błoto 280 zł. Kupiłam z ogłoszenia tutaj na forum streamer philipsa, dogadałam się z sprzedającą na privie , wybrałam odbiór osobisty w Krakowie i dostałam coś co absolutnie mi nie jest do niczego potrzebne.Nie miałam możliwości wypróbowania , przekazanie streamera nastąpiło w Galerii. Chciałam zwrócić powołując się na umowę zawartą na odległość, ale sprzedająca odmawia mi tego prawa.  Streamer miał być do wygładzania delikatnych ubrań ale nie ma żadnego efektu. Kurcze nie wiem czy ten egzemplarz jest wadliwy czy philips produkuje buble? Wyświetl w wątku >>
0 0

serberta

#6027116 Napisano: 03.06.2015 22:03:15 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
To pocieszające że inni tez tak mają jak ja. Tzn. doły z powodu przegranych, dłuuuuugie okresy bez grania. Zaglądanie na forum od czasu do czasu. żal że się nie wzięło udziału albo satysfakcję ( bo konkurs był o pietruszkę ) U mnie zaangażowanie z 3-4 spadło na 0-1. Wyświetl w wątku >>
0 0

serberta

#5984535 Napisano: 25.02.2015 09:48:54 w Gratulacje! Dla wygranych!
emotka cieszę się, gratulacje dla krakuski od krakuski Wyświetl w wątku >>
0 0

serberta

#5981559 Napisano: 18.02.2015 10:44:13 w Rossmann
Odebrałam dziś Magiczne święta,4 Pory Roku co za badziew , czy też tak miałyście ? Nie opłacało się po to chodzić?
był :
- krem do rąk,
-przyspieszacz do lakieru
- żel do skórek
To jakieś kpiny. Wyświetl w wątku >>
0 0

serberta

#5963476 Napisano: 05.01.2015 17:48:13 w Wkurza mnie...
carrefour. Wybrałam się kupić mamie świąteczny zestaw l'oreal a tam wszystkie zestawy 2 razy droższe i ten krem z tonikiem kosztuje 75 zł.  zamiast 37,50. Nad tym króluje napis wyprzedaż. Rękawiczki za 19,90 przed świętami,są po 20, Chyba przecenione są  tylko zmasakrowane ozdoby choinkowe. Kobieta wytłumaczyła mi że wcześniejsze ceny zestawów upominkowych były promocyjne a teraz są regularne. jak ja nie cierpiętego sklepu... Wyświetl w wątku >>
0 0

serberta

#5962185 Napisano: 01.01.2015 17:29:22 w co chcielibyście wygrać?
Ja  też napiszę swoją magiczną listę życzeń.  Niedawno chciałam po raz kolejny rzucić konkursy, ale uskrzydlił mnie wątek Moje wygrane 2014. Ktoś tam napisał chcieć to móc. Obiecuje sobie że przez cały rok będę grać bez wybrzydzania,  wysyłać minimum 3 smsy, odejść od rymowanek, bo tracę przez nie czas. A wygrać bym chciała: 
1.wycieczkę  lub wczasy
2.laptop, bo mój jest w wieku szkolnym
3. SPA, bo nie byłam
4.bony , pieniądze lub meble bo  w tym roku muszę zrobić remont Wyświetl w wątku >>
0 0

serberta

#5962014 Napisano: 31.12.2014 19:19:12 w Nasze wygrane 2013 roku:)
Moj dorobek jest mnie niż skromny,. Grałam od września i tylko w promocyjne, pod warunkiem że towary konkursowe do czegoś mi były potrzebne i nagroda też była warta zachodu. I przeważnie 1, max 3 zgłoszenia. No cóż bycie krakuską zobowiązuje... Wygrałam plecak z profi( oddany potrzebującym), 4 bluzy z łosiem i w ostatnich 2 tygodniach prawdziwy wysyp nagród 200 zł rossnet ,2 x 50 zł i kubek -polo, 2 koszulki addidasa , storczyki.
Przyjemnie się czyta o tych mega wygranych, świetny jest ten wątek. Aż chce się grać ! Wyświetl w wątku >>
0 0

serberta

#5958843 Napisano: 21.12.2014 17:23:50 w Wkurza mnie...
Konkursowa beznadzieja. Wątek Zapowiedzi pokryty grubą warstwą kurzu. Kilka konkursów "na odczep się", z nagrodami "pożal się Boże". Choinki dziadowskie rzucają nam przez płot. Na rossnecie cienizna, konkursowicze z nudy uprawiają walki w kisielu o gluten w diecie i jaki lek na zatoki jest lepszy. Zmowa jakaś antykonkursowa ? Wyświetl w wątku >>
0 0

serberta

#5955397 Napisano: 14.12.2014 09:13:56 w Wkurza mnie...
, że straciłam tyle ostatnio czasu na konkursy. U mnie jeden sms to średnio godzina. I nic. Masakra z tymi konkursami. Badziewie nie nagrody turbany, storczyki zapachy kiblowe,zwykłe gary.
A z drugiej strony wysyp konkursowiczów,którzy bardzo chcą cokolwiek wygrać. Świadczą o tym ich nicki np. zawodowakonkursowiczka. Największe hipermarkety w okresie przedświątecznym i nie ma żadnego konkursu godnego uwagi. Moje kryterium jest proste , po pierwsze towar ma mi się przydać albo do użycia albo do podarowania , po drugie nagroda musi być pożądana. Obecnie nie ma żadnego konkursu, który powyższe warunki spełnia.
Dlatego na razie zawieszam działalność konkursowa, a przed świętami będę kupować wyłącznie to co niezbędne, wybierać drobnych producentów. Trochę mi smutno bo wiadomo konkursy to nałóg... Wyświetl w wątku >>
0 0

serberta

#5951956 Napisano: 05.12.2014 15:23:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
netka napisał(a):

o ho ho praaaalka ....ja nawet kubka nie mam:( emotka emotka


Nic wpadłam w fatalny nastrój , choć wysłałam na kauflandy po 1 zgłoszeniu. u mnie problemem jest wymyślenie hasełka, trwa to długo... Wyświetl w wątku >>
0 0

serberta

#5947089 Napisano: 24.11.2014 18:02:29 w Paragony
Sprzedam paragony z INTERMARCHE na SUPER START KAŻDEGO DNIA oraz na konkurs henkela 12 ZŁ KOMPLET Wyświetl w wątku >>
0 0