Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika falus

falus

#6131163 Napisano: 14.12.2015 12:08:12 w Czy informują/ informowali?
abc grześki informowali już ? Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#6127265 Napisano: 08.12.2015 18:13:13 w Smolar
falus napisał(a):

deva napisał(a):

mogli by juz powiadamiać z tego konka:
Konkurs "Zaproś świętego Mikołaja"

No mogli by emotka  tylko to jest smolar  emotka  A ja od nich nic nie wygrałem.  

He he teraz tak patrzę a tu są już wyniki :
http://www.smolar...kolaj_wyniki_www.pdf
Oczywiście nie trafiłem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#6127262 Napisano: 08.12.2015 18:11:41 w Smolar
deva napisał(a):

mogli by juz powiadamiać z tego konka:
Konkurs "Zaproś świętego Mikołaja"

No mogli by emotka  tylko to jest smolar  emotka  A ja od nich nic nie wygrałem.   Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#6123112 Napisano: 01.12.2015 17:22:00 w Czy informują/ informowali?
A z Coca - Cola w Tesco "Podaruj radość" informują na bieżąco czy na koniec konkursu ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#6122767 Napisano: 01.12.2015 08:12:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kamcia napisał(a):

wysłałam przed chwilą smsa na konkurs garnier i przyszła zwrotka że konkurs zakończony, to on nie trwa do 24 ?

Już to wcześniej pisałem, że też tak miałem. Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#6122555 Napisano: 30.11.2015 19:58:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elotta napisał(a):

falus napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

asper01 napisał(a):

Czy ktoś mi wyjaśni o jaki przedrostek chodzi w regulaminie konkursu Garnier, który niby w Poradniku Domowym jest itd.? Czy chodzi o "Garnier" czy jakiś inny był podany? 

ja daję Garnier. Koniecznie z kropką na końcu, bo zauważyłam,że kiedy pisałam samo Garnier, zwrotka z drugim pytaniem nie przychodziła.Ale nie wiem,czy to reguła czy przypadek.

A ja wysłałem pare mnut temu zgłoszenie to mi napisali, że konkurs zakończył się. A wcześniej zwrotki po drugim śmie nie przychodziły. Jakoś dziwny ten konkurs jest. 

Ja wysyłałam jakaś godzinę temu i przyszły dwie zwrotki (z innego numeru, nawiązując do wczorajszej rozmowy, bo tamtych zwrotek się nie doczekałam. Tak jakby z jednego numeru tylko jedno zgłoszenie mogło przejśc).

Zobaczymy co mi Garnier odpisze. Tylko szkoda, że już będzie po konkursie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#6122553 Napisano: 30.11.2015 19:54:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
awi napisał(a):

elotta napisał(a):

falus napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

asper01 napisał(a):

Czy ktoś mi wyjaśni o jaki przedrostek chodzi w regulaminie konkursu Garnier, który niby w Poradniku Domowym jest itd.? Czy chodzi o "Garnier" czy jakiś inny był podany? 

ja daję Garnier. Koniecznie z kropką na końcu, bo zauważyłam,że kiedy pisałam samo Garnier, zwrotka z drugim pytaniem nie przychodziła.Ale nie wiem,czy to reguła czy przypadek.

A ja wysłałem pare mnut temu zgłoszenie to mi napisali, że konkurs zakończył się. A wcześniej zwrotki po drugim śmie nie przychodziły. Jakoś dziwny ten konkurs jest. 

Ja wysyłałam jakaś godzinę temu i przyszły dwie zwrotki (z innego numeru, nawiązując do wczorajszej rozmowy, bo tamtych zwrotek się nie doczekałam. Tak jakby z jednego numeru tylko jedno zgłoszenie mogło przejśc).

Wysłałam kilkanaście minut temu i obie zwrotki przyszły od razu

Mi też odrazu przyszła tylko, że w drugim pisało o końcu konkursu. Coś mnie Garniera nie lubi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#6122516 Napisano: 30.11.2015 19:16:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

asper01 napisał(a):

Czy ktoś mi wyjaśni o jaki przedrostek chodzi w regulaminie konkursu Garnier, który niby w Poradniku Domowym jest itd.? Czy chodzi o "Garnier" czy jakiś inny był podany? 

ja daję Garnier. Koniecznie z kropką na końcu, bo zauważyłam,że kiedy pisałam samo Garnier, zwrotka z drugim pytaniem nie przychodziła.Ale nie wiem,czy to reguła czy przypadek.

A ja wysłałem pare mnut temu zgłoszenie to mi napisali, że konkurs zakończył się. A wcześniej zwrotki po drugim śmie nie przychodziły. Jakoś dziwny ten konkurs jest. 


Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#6121781 Napisano: 29.11.2015 21:48:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elotta napisał(a):

falus napisał(a):
A ja szukam ich na fb ale jakoś nie u mię znaleźć, to chyba dlatego że niedawno z pracy wróciłem emotka

Proszę emotka  https://www.faceb...rnierPolska/?fref=ts

AAAA a ja szukałem agencji reklamowej Formatic, bo myślałem, że boezpośrednio do nich pisać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#6121776 Napisano: 29.11.2015 21:42:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elotta napisał(a):

falus napisał(a):

elotta napisał(a):

falus napisał(a):

elotta napisał(a):

falus napisał:

To jak myślicie czy pisać do nich czy głos jest ważny czy nie ważny ? 

Może być nieważny, skoro z założenia mają dwie zwrotki przyjść. I tak miałam w pierwszym zgłoszeniu.
No a w tym drugim nie przyszedł sms z pytaniem, czemu wybrałam Garnier, więc moje zgłoszenie jest na 100% nieważne emotka

Ma ktoś do nich mail bo za bardzo nie mogę znaleźć.

Ja też ne, w regulaminie jest tylkko adres na który będę wysyłane skany i adresy, więc nie wiem. Można przez fb próbować pisać.

Właśnie wysłałem drugi raz zgłoszenie i to samo, drugie pytanie od razu a potem zwrotki nie ma. A wysłałem z innego telefonu i z innego numeru i z innej sieci.
A na fb nie próbowałem jeszcze emotka  

Ja próbowałam to drugie zgłoszenia dwa razy wysyłac, z jednego numeru i nic, zero emotka  Poczekam do jutra i wyślę z innego telefonu, bo skoro już mam paragon... emotka


A ja szukam ich na fb ale jakoś nie u mię znaleźć, to chyba dlatego że niedawno z pracy wróciłem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#6121774 Napisano: 29.11.2015 21:36:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elotta napisał(a):

falus napisał(a):

elotta napisał(a):

falus napisał:

To jak myślicie czy pisać do nich czy głos jest ważny czy nie ważny ? 

Może być nieważny, skoro z założenia mają dwie zwrotki przyjść. I tak miałam w pierwszym zgłoszeniu.
No a w tym drugim nie przyszedł sms z pytaniem, czemu wybrałam Garnier, więc moje zgłoszenie jest na 100% nieważne emotka

Ma ktoś do nich mail bo za bardzo nie mogę znaleźć.

Ja też ne, w regulaminie jest tylkko adres na który będę wysyłane skany i adresy, więc nie wiem. Można przez fb próbować pisać.

Właśnie wysłałem drugi raz zgłoszenie i to samo, drugie pytanie od razu a potem zwrotki nie ma. A wysłałem z innego telefonu i z innego numeru i z innej sieci.
A na fb nie próbowałem jeszcze emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#6121761 Napisano: 29.11.2015 21:21:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elotta napisał(a):

falus napisał:

To jak myślicie czy pisać do nich czy głos jest ważny czy nie ważny ? 

Może być nieważny, skoro z założenia mają dwie zwrotki przyjść. I tak miałam w pierwszym zgłoszeniu.
No a w tym drugim nie przyszedł sms z pytaniem, czemu wybrałam Garnier, więc moje zgłoszenie jest na 100% nieważne emotka

Ma ktoś do nich mail bo za bardzo nie mogę znaleźć. Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#6121752 Napisano: 29.11.2015 21:05:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jasnoska napisał(a):

falus napisał(a):

elotta napisał(a):

falus napisał(a):

ikropka napisał(a):

falus napisał(a):

ikropka napisał(a):

Po jakim czasie dostajecie zwrotkę z Garniera?

Po 5 sekundach z następnym pytaniem. A jak odesłałem odpowiedź na drugie pytanie to nic nie dostałem. Ale chyba nic nie odsyłają, bo w regulaminie nic o tym nie pisze.

ok dzięki już dostałam. Po pierwszym sms zwrotka przyszła po 3 godzinach, po drugim pytaniu po 5 sekundach

A ja nie dostałem zwrotki po drugim pytaniu.

Mnie obie zwrotki przyszły błyskawicznie

edit: się pochwaliłam... a przy drugim zgłoszeniu już mi żadna nie przychodzi emotka

No to dobrze, że nie jestem sam z tym brakiem zwrotki emotka

Wysyłałam  hasła ok 17 i drugą zwrotka przyszła
Że dziękują i laureatów powiadomią  sms

To jak myślicie czy pisać do nich czy głos jest ważny czy nie ważny ? Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#6121744 Napisano: 29.11.2015 20:21:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elotta napisał(a):

falus napisał(a):

ikropka napisał(a):

falus napisał(a):

ikropka napisał(a):

Po jakim czasie dostajecie zwrotkę z Garniera?

Po 5 sekundach z następnym pytaniem. A jak odesłałem odpowiedź na drugie pytanie to nic nie dostałem. Ale chyba nic nie odsyłają, bo w regulaminie nic o tym nie pisze.

ok dzięki już dostałam. Po pierwszym sms zwrotka przyszła po 3 godzinach, po drugim pytaniu po 5 sekundach

A ja nie dostałem zwrotki po drugim pytaniu.

Mnie obie zwrotki przyszły błyskawicznie

edit: się pochwaliłam... a przy drugim zgłoszeniu już mi żadna nie przychodzi emotka

No to dobrze, że nie jestem sam z tym brakiem zwrotki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#6121560 Napisano: 29.11.2015 07:15:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś nie dostał też zwrotki po drugim pytaniu z Garniera ? Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#6121513 Napisano: 28.11.2015 22:26:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

falus napisał(a):

ikropka napisał(a):

Po jakim czasie dostajecie zwrotkę z Garniera?

Po 5 sekundach z następnym pytaniem. A jak odesłałem odpowiedź na drugie pytanie to nic nie dostałem. Ale chyba nic nie odsyłają, bo w regulaminie nic o tym nie pisze.

ok dzięki już dostałam. Po pierwszym sms zwrotka przyszła po 3 godzinach, po drugim pytaniu po 5 sekundach

A ja nie dostałem zwrotki po drugim pytaniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#6121496 Napisano: 28.11.2015 21:57:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

Po jakim czasie dostajecie zwrotkę z Garniera?

Po 5 sekundach z następnym pytaniem. A jak odesłałem odpowiedź na drugie pytanie to nic nie dostałem. Ale chyba nic nie odsyłają, bo w regulaminie nic o tym nie pisze. Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#6119789 Napisano: 26.11.2015 08:50:10 w Paragony
Sprzedam paragon z ITM z 25.12 godzina 10:16 Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#6119206 Napisano: 25.11.2015 07:28:32 w TESCO konkursy
edzia21 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

ej, wy tak serio z tymi zgrzewkami? mam 2 zgrzewki+1 butelka cena 20,67. skąd te informacje, dzwonił ktoś do organizatora dopytać?

Przecież w regulaminie masz wyraźnie zaznaczone co wchodzi. Jakby nie chcieli zgrzewek, to raczej nie pisaliby x6? Pewnie taki "myk" żeby prawie 3 dychy wywalić...

Dokładnie w regulaminie pisze jakie zgrzewki wody kupić lub 5 litrowe wody.  Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#6119136 Napisano: 24.11.2015 22:10:40 w Połączenia nieodebrane
marzenka1483 napisał(a):

magalan83 napisał(a):

savojka napisał(a):

teraz zastrzeżony...nawet nie zdążyłam sięgnąć ręką po telefon...

u mnie też nawet nie wiem kiedy tak krótko emotka  

Zastrzeżony jedeN sygnał i u mnie :-/ Dziwne.... Siedziałam kolo telefonu i nawet nie zdążyłam go dotknąć tak krótko.

Ciekawe co to bo widzę, że dużo osób tak ma. Wyświetl w wątku >>
0 0