Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rafal100

rafal100

#5814740 Napisano: 29.01.2014 22:17:03 w TESCO konkursy
mkrzysiek napisał(a):

rafal100 napisał(a):

przepraszam jak już było pyt. ale wolę się upewnić, bo rożnie to bywa.. czy numer paragonu na Henkela to ten na przeciwko daty?


Tak emotka



dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafal100

#5814729 Napisano: 29.01.2014 22:10:14 w TESCO konkursy
przepraszam jak już było pyt. ale wolę się upewnić, bo rożnie to bywa.. czy numer paragonu na Henkela to ten na przeciwko daty? Wyświetl w wątku >>
0 0

rafal100

#5814018 Napisano: 28.01.2014 19:55:42 w Połączenia nieodebrane
Mam nadzieję, że pozostanę w temacie.. nieodeberane połączenie/ odebrany sms emotka dostał ktoś sms z poczty s.a o nadaniu przesyłki kurierskiej? nie wiem, czy "idzie" jakaś nagroda z konkursu Wyświetl w wątku >>
0 0

rafal100

#5813541 Napisano: 27.01.2014 22:48:45 w Rossmann
edzia21 mówisz o tym dniu co zgłoszenia przyjmowane były do 16? Wyświetl w wątku >>
0 0

rafal100

#5813534 Napisano: 27.01.2014 22:40:22 w Rossmann
Fresz1234 napisał(a):

rafal100 napisał(a):

Fresz1234 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

stelka napisał(a):

Swoją drogą w konkursie o Toyotę (4 pory roku) też niby były nagrody dzienne, ale tam jakoś nikt nie zwrócił na to uwagi.

Co tydzień wyjazd do SPA, codziennie 10 zestawów kosmetyków emotka

https://www.e-kon...00.html#.UubJIpJw3f8


ja zwróciłam emotka emotka też było wszytko podane na grafice rozpoczynającej konkurs.



Hahaha emotka Dobrze się dowiedzieć. Czyli wygrane kosmetyki mogę zrzucić na małą liczbę zgłoszeń tego dnia emotka


A co do Bonda i Venus, to oczywiście też na ostatni dzień zostawiłam, na ostatnią chwilę... Wydaje mi się jednak, że nawet jeśli nie kosmetyki, to Opla i tak możemy wygrać, a na paragonach było do 26.01 coby tak ktoś nie zapragnął wysłać sobie po godzinie 16 dzień później i potem z pretensjami... A główny zwycięzca nie jest wybierany z dziennych, tak samo tygodniowy, bo nikt się nie dubluje na listach.

Ale to takie postanowienie - nigdy więcej zostawiania Rossnetu na sam koniec emotka



a w czterech porach roku wygrał ktoś wysyłając w ostatni dzień?



W sumie możliwe, że ja, ale pewności nie mam... Pamiętam, że czułam ulgę, że mnie ominęło magiczne "do godziny 16", bo wysłałam albo wcześniej ostatniego dnia, albo dzień wcześniej. W tej chwili dostępu nie mam, ale na innym komputerze może zachowała się data utworzenia dokumentu w notatniku, więc spytam brata i dam znać jak coś emotka



mi właśnie chodziło o ten "magiczny" ostatni dzień do 16:00 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafal100

#5813521 Napisano: 27.01.2014 22:20:35 w Rossmann
Fresz1234 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

stelka napisał(a):

Swoją drogą w konkursie o Toyotę (4 pory roku) też niby były nagrody dzienne, ale tam jakoś nikt nie zwrócił na to uwagi.

Co tydzień wyjazd do SPA, codziennie 10 zestawów kosmetyków emotka

https://www.e-kon...00.html#.UubJIpJw3f8


ja zwróciłam emotka emotka też było wszytko podane na grafice rozpoczynającej konkurs.



Hahaha emotka Dobrze się dowiedzieć. Czyli wygrane kosmetyki mogę zrzucić na małą liczbę zgłoszeń tego dnia emotka


A co do Bonda i Venus, to oczywiście też na ostatni dzień zostawiłam, na ostatnią chwilę... Wydaje mi się jednak, że nawet jeśli nie kosmetyki, to Opla i tak możemy wygrać, a na paragonach było do 26.01 coby tak ktoś nie zapragnął wysłać sobie po godzinie 16 dzień później i potem z pretensjami... A główny zwycięzca nie jest wybierany z dziennych, tak samo tygodniowy, bo nikt się nie dubluje na listach.

Ale to takie postanowienie - nigdy więcej zostawiania Rossnetu na sam koniec emotka



a w czterech porach roku wygrał ktoś wysyłając w ostatni dzień? Wyświetl w wątku >>
0 0

rafal100

#5813503 Napisano: 27.01.2014 21:54:32 w Rossmann
pawwwel napisał(a):

mia napisał(a):

melissa napisał(a):

mia napisał(a):

Szlag! To gdybym o tym wiedziała, wysłałabym w środku konkursu, a nie w ostatni dzień, kiedy na pewno poszło najwięcej zgłoszeń! emotka


Na wczoraj jeszcze przynajmniej przewidzieli nagrody dzienne i tygodniowe, a na dzisiaj już nie zostały żadne nagrody - można sobie pisać na Berdyczów emotka


Jeszcze Opla możesz zgarnąć, zapomniałaś? emotka
Ja pisałam z małą nadzieją na karty, bo zgłoszenia nie rzucały na kolana, a tu jeszcze wychodzi, że sama sobie zrobiłam konkurencję! emotka



No nieźle. Czyli ostatni dzień konkursowy jest jakby martwy... emotka



zamierza ktoś pisać do nich w tej sprawie? Wyświetl w wątku >>
0 0

rafal100

#5808574 Napisano: 17.01.2014 21:45:29 w TESCO konkursy
a czy dostał ktoś zwrotkę z konkursu chińskiego? emotka bo ja nie dostałam, i czy tam jest w ogóle jakiś prefiks, bo nie dojrzałam? Wyświetl w wątku >>
0 0

rafal100

#5807273 Napisano: 15.01.2014 17:33:31 w Paragony
szukam paragonu cece hebe (kosmetyki) najchętniej za zakupy na inne konkursy Wyświetl w wątku >>
0 0

rafal100

#5805721 Napisano: 12.01.2014 22:51:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
maria1980 napisał(a):

mikel napisał(a):

Cóż ten co nie wygra to się złości(niektórzy),ale czy sa bardziej twórczy-powątpiewam

emotka emotka

Nic dodać ,nic ująć .trzeba być bardziej krytycznym w stosunku do swoich zgłoszeń konkursowych ,
Odrobina pokory nie zaszkodzi emotka



zgadzam się emotka chociaż w przypadku np plagiatowanych, powielanych haseł ciężko się nieraz nie złościć Wyświetl w wątku >>
0 0

rafal100

#5805716 Napisano: 12.01.2014 22:44:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
rafal100 napisał(a):

Ja przyznam, że tekst niczego sobie, całkiem fajny moim zdaniem, a jestem raczej krytyczna emotka i często (choć raczej nie komentuje)jak czytam niektóre wygrane hasła, a szczególnie te wałkowane 100 razy, a którym nie można zarzucić plagiatu, to krew mnie zalewa emotka To może nie powaliło mnie na kolana, ale naprawdę nie złości mnie wcale, chociaż chętnie pobyczyłabym się na Kanarach zamiast Laureata emotka



przepraszam za wklejenie dwa razy tego amego, chcialam zrobić coś innego i coś mi się popierniczyło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafal100

#5805646 Napisano: 12.01.2014 20:33:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ja przyznam, że tekst niczego sobie moim zdaniem, a jestem raczej krytyczna emotka i często (choć raczej nie komentuje)jak czytam niektóre wygrane hasła, a szczególnie te wałkowane 100 razy, a którym nie można zarzucić plagiatu, to krew mnie zalewa emotka To może nie powaliło mnie na kolana, ale naprawdę nie złości mnie wcale, chociaż chętnie pobyczyłabym się na Kanarach zamiast Laureata emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafal100

#5794826 Napisano: 18.12.2013 17:59:09 w Intermarche
a ja nie mam na ani jednego na kilka posłanych , więc chyba szukacie dziury w całym cieszyć się a nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafal100

#5794471 Napisano: 18.12.2013 11:43:17 w Gratulacje! Dla wygranych!
merkana i bloomcia, iva, mgrzel - Serdecznie Gratuluję wspaniałych wycieczek, niesamowite że tak w krótkim czasie takie wypasione wycieczki wpadły na forum emotka a tą passę rozpoczęła mariolkal swoją wypasioną furą - której również przeogromnie Gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafal100

#5792530 Napisano: 15.12.2013 15:09:29 w Carrefour konkursy
edzia21 napisał(a):

rafal100 napisał(a):

kurlandzki napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Ile kosztują najtańsze zakupy na kok vanish ?

u mnie saszetka plus harpic 8 zł z groszami



a można kupić saszetkę?


nigdzie nie ma napisane ze nie mozna emotka



hehe a to może zdążę dziś zakupić.. tak czy siak nigdy przenigdy nie wygrałam nic u columbita, nie znoszę tej agencji, zapracowała sobie na to uczucie od lat emotka a może potwierdzić to ktoś kto wygrywał to u nich - że tolerują saszetkę na paragonie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafal100

#5792509 Napisano: 15.12.2013 14:00:53 w Carrefour konkursy
kurlandzki napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Ile kosztują najtańsze zakupy na kok vanish ?

u mnie saszetka plus harpic 8 zł z groszami



a można kupić saszetkę? Wyświetl w wątku >>
0 0

rafal100

#5792264 Napisano: 14.12.2013 17:12:51 w Perełki czyli Małż -owiną zasłyszane
bruce napisał(a):

Kolejna perełeczka, znaleziona właśnie teraz na stronach facebooka:
https://scontent-...891_1338582306_n.jpg
"Ludzie są po to, by ich kochać, a rzeczy po to, by z nich korzystać. Nieporozumienie tego świata polega na tym, że zbyt często ludzi się wykorzystuje, a rzeczy kocha ..." emotka emotka
(tak mi się podoba, że aż dodałam sobie do stopki).



dobre emotka niestety.. Wyświetl w wątku >>
1 cotomabyc 0

rafal100

#5791769 Napisano: 13.12.2013 16:26:43 w TESCO konkursy
krynio napisał(a):

aerdna napisał(a):

joan napisał(a):

aerdna napisał(a):

Awanturę na FB w sprawie zdjęć z Lordem emotka


A co się dzieje? Tak w skrócie, żeby nie dyskutować o sprawach błahych, kiedy to eski od MC i Smolara już cisną w stronę naszych telefonów emotka


Nie grałam tam, nie wiem o co chodzi. Ale pewna Pani zaprasza Agencję do odniesienia się do komentarzy których jest pełno na funpagu Lorda. Nie czytałam wszystkiego, ale chodzi o to, że ludzie mają zastrzeżenia do wygranych zdjęć. Że są bez jakichś nakładek, albo że zdjęcia miało przedstawiać osobę, a przedstawia same palce...

Teraz Smolar wstawił oficjalne oświadczenie na swojej stronie. I wygląda na to, że w tej chwili tym się zajmują, a nie Velvetem emotka



Zdjęcie miało być zrobione za pomocą telefonu poprzez aplikację ściągniętą specjalnie w tym celu - przez to jakość zdjęć była taka sobie. A jedno ze zwycięskich zdjęć jest lepszej jakości i zrobione poza aplikacją - brak charakterystycznych obiektów z aplikacji.



A gdzie można zobaczyć zwycięskie prace? nie mogę znaleźć, a chciałabym popodziwiać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafal100

#5791413 Napisano: 13.12.2013 09:24:31 w Leclerc
aerdna napisał(a):

rafal100 napisał(a):

czy można przesłać im wyraźne zdjęcie paragonu, zamiast skanu? nie pamiętam jak jest z tą agencją, a nie mam za bardzo dostępu do skanera


Nigdy i nigdzie nie było problemu, że przesłałam foto. Skanera nigdy nie używałam.



dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafal100

#5791402 Napisano: 13.12.2013 09:06:55 w Leclerc
czy można przesłać im wyraźne zdjęcie paragonu, zamiast skanu? nie pamiętam jak jest z tą agencją, a nie mam za bardzo dostępu do skanera Wyświetl w wątku >>
0 0