Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chmurka

chmurka

#4591219 Napisano: 05.08.2011 07:08:01 w skojarzenia
wakacje-pistacje Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#4590420 Napisano: 05.08.2011 12:26:10 w Konkursowiczki w ciąży
Ja miałam raz robioną glukozę nawet nie poczułam smaku tak szybko to wypiłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#4590408 Napisano: 05.08.2011 12:22:56 w Wkurza mnie...
majeczkamp napisał(a):

że nikt nie chce pomóc z ręcznikiem dove emotka

dla chomika w końcu też trzeba wygrać więc się nie dziw
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#4577535 Napisano: 31.07.2011 12:30:42 w Wkurza mnie...

chmurka

#4574806 Napisano: 30.07.2011 10:50:20 w Wkurza mnie...

Isulka, ja nawet dla królików nie kupuje żadnych karm gotowych w sklepach, bo wiem ile to jest warte... sama im robię jedzonko.Koszuje mnie to trochę wysiłku, ale warto i nie napycham kabzy dla pseudoproducentów zywnosci dla zwierzat.
Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#4574687 Napisano: 30.07.2011 10:01:06 w Wkurza mnie...
Nie wiem dlaczego przywołujecie zaraz jakieś patologie ? to co tam się dzieje nie jest normalne! czy dlatego ,że ktoś głoduje w afryce mam dla psa dawać śmieciową karmę, albo trzymać go na łancuchu, czy dla dziecka nie kupić zabawki ?

Moi sąsiedzi nie głodują mają pieniądze, więc dlaczego karmią kota takimi śmiećmi.Ich kot bardzo cierpi, ledwo się już porusza od nadwagi.
Tak samo siostra stać ją na normalne akwarium i itd. dlaczego tak męczy tą biedną rybę ?

Czasami trochę wysiłku i można poprawić konfort naszych pupili. Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#4574640 Napisano: 30.07.2011 09:40:09 w Wkurza mnie...
Tutaj jest cały wątek o karmach


http://wizaz.pl/f...wthread.php?t=537299

cytuję Dlaczego karmy marketowe nie są odpowiednim pokarmem dla naszych pupili.
Już na samym wstępie powinno nas zainteresować to, kto jest producentem karmy dla naszego zwierzaka.
Do najpopularniejszych karm należą marki takie jak : Pegidree i Whiskas, które są własnością Mars inc.

Warto zauważyć, że Mars działa w sześciu segmentach. W swojej ofercie posiada (jak sam pisze) : Czekolady, Produkty dla Zwierząt, Dania Gotowe, Napoje, Symbioscience oraz Segment Gum do Żucia i Słodyczy Cukrowych.
Jako że produkty dla zwierząt znajdują się w tej grupie, fakt, że są one nienajlepszej jakości nabiera szczególnego sensu.
Skąd producent słodyczy i gotowych dań wziął pomysł na produkcję karmy dla zwierząt?
Odpowiedź jest najoczywistrza na świecie. Pieniądze.

Martwe i / lub uśpione psy i koty nie kosztują nic, a kliniki weterynaryjne i schroniska oddają je za darmo. Ciała są utylizowane i używane jako źródło protein w pożywieniu zwierząt domowych.
Mało kto interesuje się tym, czy środki używane do usypiania zwierząt znajdują się jeszcze w ich ciałach, czy zboża używane do produkcji mięsa są dobrej jakości a nie, jak podaje Ann Martin, przechowywane w złych warunkach, posiadające grzyby i pleśniaki, które to nasze pupile później ze smakiem zajadają.


Warto przy okazji zauważyć, że 4% produktów pochodzenia zwierzęcego (kopyta, sierść, skóra) to mało. Produkty pochodzenia zwierzęcego to jest to, czego nasze zwierzaki, a w szczególności psy, potrzebują.
Sami przyznacie, że 4 procent sproszkowanych kości to nie jest dużo.
W tej samej karmie, w której mamy 4% mięsa, możemy znaleźć całą gamę zapychaczy i ulepszaczy. Od zbóż i kukurydzy, po konserwanty i dodatki smakowe. Nic dziwnego, że zwierzęta to lubią. Jak im ładniutko pachnie chemią, to czemu nie zjeść.

Niedowiarków pytam : Dlaczego nie jecie CODZIENNIE w McDonalds czy innym fast foodzie ? Słyszę głosy bo to niezdrowe / tuczące. Wzrasta poziom holesterolu. źle się po tym czuję.

A ja się pytam - jak długo po zjedzeniu tych frykasów fast foodowych jesteście najedzeni? Godzina? Dwie?

Podobnie jest z psami i kotami po zjedzeniu karmy.
Wielu właścicieli skarży się, że ich zwierzęta są ciągle głodne, mogłyby ciągle jeść, ciągle im mało. A ja się pytam - dziwicie się?
To tak jak te cudowne słoiczki dla niemowlaków. Jeszcze nigdy nie widziałam takiej lury, kiedy sama przygotowywałam jedzenie dla dziecka, jak ta ze słoików. Rozcieńczane z wodą, mięsa w nich zero i to jeszcze za cholernie ciężkie pieniądze. (Nie twierdzę, że słoczki są złe, ale nie są pełnowartościowe i moje dziecko było po nich często głodne już po godzinie. Jak pies po Pedigree).

Czm więc karmić zwierzaka? Przecież weterynarze ZALECAJ¡ tą cudowną karmę!
Weterynarze często są nieświadomi składu karmy, ale najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że w swoich klinikach na półkach mają karmy RENOMOWANYCH (nie REKLAMOWANYCH ) firm, a polecają jakiś tam pedigree czy chappie.
A później chodzi jeden z drugim i się chwalą, jakie to pyszne Chappi ich piesek je. Polecone przez WETERYNARZA!

Ludzie karmiący swoje zwierzaki karmami naprawdę polecanymi przez prawdziwych weterynarzy twierdzą, że wychodzi ich to taniej. Dlaczego? Dlatego, że zapłacą za 15kilo karmy 120 czy 150zł, ale pies się NAJADA, czyli zjada mniej karmy i dłużej chodzi zadowolony, nie głodny. Zniknęły problemy z wiecznym żebraniem, tęsknym wzrokiem czy podjadaniem wszystkiego, co napotka się na drodze podczas spaceru.

Konkludując - jeśli kochasz swojego psa i o niego dbasz, KARM go, a nie zapychaj. Nie namawiam do całkowitej rezygnacji z tego paskudztwa, jednak podstawą codziennej diety psa powinno być mięso, więc nie żałujmy pieniędzy psu na jedzenie. Kaszę lub ryż ze sparzonym mięsem i marchewką możemy ugotować sami i będzie to na pewno zdrowszy i wartościowszy posiłek, niż miska whiskasa.

A głosom, które mówią Nie stać mnie / nie mam pieniędzy / nie będę wywadał tyle na psa mówię - jak Was nie stać, to kupcie sobie chomika. Pies to obowiązek i trzeba o niego zadbać.
Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#4574620 Napisano: 30.07.2011 09:32:57 w Wkurza mnie...
Jeżeli bierzecie pod swoj dach zwierzaka powinniście mu zapewnić jak najlepsze warunki.I powiem Wam ,że za te swoje chapi i whiskas to słono przepłacacie, bo to są same śmieci. Wystarczy minimalnie dopłacić i mieć super zdrową karme. Ale co ja będę mówić, w google znajdziecie setki artykułow na ten temat.
Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#4574552 Napisano: 30.07.2011 09:14:25 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie ( zeby nie napicać wkur..)że ludzie w czasach gdzie dostęp do internetu ma prawie każdy, a pewnych informacji aż sie roi i prosi, żeby je przeczytać, nie wiedzą nic o prawidłowym żywieniu i opiece swoich zwierząt.
I tak karmią biedne zwierzaki karmami typu whiskas,chappi gdzie 90 % składy to zboża a 4% mięsa, a psy i kotki powinny mieć w jadłospicie ok 60 % mieska ( nie wiem dokładnie jakie są procenty ale na pewno powyżej 50 % !). Sami pojedzcie przez jakiś czas same fast foody zobaczymy jacy zdrowi będziecie i ile pociągniecie na takim jedzeniu.

Sąsiadki kot jest tak utuczony przez te karmy ,że ledwo chodzi.Nawet nie che myśleć co się dzieje z jego organami jak są otłuszczone.Wygląda jak kaleka , jak tak można !

Siosta ma bojownika w kuli ! wystarczy wpisac w google bojownik w kuli, a zobaczycie jakie o męczarnie dla ryby.Tłumaczyłam nie dociera nic.A jeszcze potrafi postawić kulę na stół jak ma maszyna do szycie włączoną.Jak to zobaczyłam to się popłakałam ,zero emapatii.

Króliki w małych klatkach na trocinach to norma.
Ludzie, królik potrzebuje klatki minumum setki a sra do kuwety jak kot ! i żadne trociny w klatce nie są mu potrzebne.Moje wcale klatki nie mają,, a potrafią się w domu lepiej zachować niż kot czy pies.
I sprzątajcie gów.. po swoich psach z trawników. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#4573844 Napisano: 29.07.2011 08:37:57 w Wkurza mnie...
to już wiadomo dlaczego w Katowicach past nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#4573797 Napisano: 29.07.2011 08:25:49 w Wkurza mnie...

chmurka

#4573766 Napisano: 29.07.2011 08:16:07 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

ziolko napisał(a):

pola731 napisał(a):

wkurza mnie zachłanność , bo inaczej tego nie nazwę - na te same kupony z Colgate odebrać nie jedną a dziesiątki past i jeszcze się tym chwalić emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


też mnie to wkurza, ale cóż emotka


ja nie nazwałabym tego zachłannością, to raczej podpada pod kategorię oszustwo i kradzież emotka
jak ktoś bierze sobie ileś tam kodów i odbiera parę past ok, ale tutaj...
nie wkurza mnie to, bardziej brzydzi emotka


a ja myślę,że to już jest po prostu ciężka choroba,którą trzeba leczyć emotka Bo to nie jest normalne,żeby iść z kodami do drogerii i brać kilkadziesiąt past naraz emotka



A ja dziwię się sprzedawczyniom które im to wydawały emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#4562366 Napisano: 26.07.2011 10:17:36 w dzis mam urodzinki

chmurka

#4547774 Napisano: 20.07.2011 08:34:38 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

ja też odlubiłam a jutro zgłoszę ich do uokiku emotka

spam zgłaszałam na fb i nic to nie dało emotka jeśli więcej osób by to zrobiło to może by ktoś ruszył szanowny zadek.. ale przecież jak piwosze kasują posty i wszelakie konkursy to nie ma dowodów, oprócz screenów

piwosze działają też pod logo Frugo także uwaga
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#4547320 Napisano: 20.07.2011 06:05:08 w Zostań testerem.
karkocka napisał(a):

kampania LG emotka wirtualna


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#4532592 Napisano: 14.07.2011 01:37:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Balsam Nivea, dzięki aerdna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#4511721 Napisano: 06.07.2011 02:25:45 w Paragony
zuzamm napisał(a):

szukam skanu paragonu eveline cosmetics
zapraszam na pw emotka

Oryginał też trzeba wysłać
emotka Bardzo proszę o przesłanie scanu paragonu na ten e-mail oraz o przesłanie oryginału paragonu do dnia 15go lipca na adres:

Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#4511714 Napisano: 06.07.2011 02:24:50 w Paragony
kammaro napisał(a):

Szukam dwóch paragonów na Eveline lub oddam zwycięzki mail emotka za paragon



z tego co wiem tam się podawało dane do emaila emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#4504491 Napisano: 04.07.2011 02:19:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
Fajne są te stoliki ,tylko nie do każdego mieszkania będą pasować. Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#4495801 Napisano: 01.07.2011 09:39:09 w Wkurza mnie...